NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Meble do kuchni na wymiar,
Posty: 48
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 18:00  
Cytuj
Czy ktos zamawial meble kuchenne w firmie hit-meble na J.Pawla II , albo moze polecic inna rzetelna firme w Stalowej Woli?
Z gory dziekuje za informacjeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2013r. 18:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 18:40  
Cytuj
abo styl polecam robili u mnie może nie najtaniej ale bardzo profesjonalnie ,a mam porównanie bo po przeprowadzce w drugim mieszkaniu robiła firma z biurem w rozwadowie ,chciałem zaoszczędzić ale żałuję bo firma okazała się zRadomska przyjechali w nocy i robili byle jak aby obskoczyć jeszcze kilka domów,po reklamacji trzeba było czekać parę tygodni aby się pojawili poprawiać co wcześniej spieprzyli ,fronty porysowane materiał dużo gorszy niż miałem w pierwszym mieszkaniu nie polecam .jeśli chcesz mieć spokój i zadowolenie to mogę polecić abo styl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 20:10  
Cytuj
Dzieki za informacje. Moglbys podac mi adres, albo telefon do tej polecanej firmy? Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 20:38  
Cytuj
Ja polecam firmę meble OK mają skel w Rozwadowie, ul. Rynek i są Stalowowolską firmąumiech
Dostaliśmy kilka projektów do wyboru, każdy był omawiany przez właściciela firmy, ktory proponował różne rozwiązania (funkcjonalne jak i wyglądowe) tansze i droższe. Ekipę jaka przyjechała montować meble moge polecać każdemu. Bardzo dokładni w każdym detalu, zero pomyłek, wyszczerbień czy krzywizny. Cena? nas zaskoczyła. Dostaliśmy jeszcze do mebli okap teleskopowy i oświetlenie led umiech

Wrazie W, masz tu kontaktumiech

Stalowa Wola - Rozwadów,
ul. Rynek 26,
37-450 Stalowa Wola

tel./fax : (15) 819 40 40
tel. kom.: 502 449 941

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 13 Gru 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2013r. 23:54  
Cytuj
http://www.firmy.net/meble-kuchenne/abo-styl,W4K6N.html. telefonu nie mam ten adres znalazłem w internecie http://www.firmy(...)K6N.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 09:29  
Cytuj
Arkadiusz koczwara pysznica robili mi kuchnie 2miesiace temu jestem bardzo zadowolona szybki i tani montarz polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 20:27  
Cytuj
Też zamawiałam meble u pana Arka. Polecam. Telefon mogę podać na priv.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2013r. 21:51  
Cytuj
Dziekuje wszystkim za informacje, mam nadzieje, ze uda sie gdzies dograc Termin. Pozdrowienia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 07:06  
Cytuj
ciemna, daj znać, czy dostałaś moją odpowiedź. Mam wrażenie, że nie doszła. Pozdrawiam.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 19:12  
Cytuj
My będziemy remontować mieszkanie po ślubie, marzy mi się noowczesna kuchnia,proste szafki coś jak Ikea.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
moe
moe
moe
Posty: 5
Dołączył: 28 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 17:31  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
Kolego wiesz, że to co uprawiasz na forum to nieuczciwą konkurencja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 17:45  
Cytuj
Prosze podajcie przykładowa cene takich mebli na wymiar. chodzi o wysoki polysk, chce sie zorientowac tylko ,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2015r. 18:13  
Cytuj
na wysoki połysk u tego pana co ja robiłam było około 800- 1000 zł za metr bierzący.

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 07:24  
Cytuj
Ja polecam Pana pod numer 664564412 doradzi,solidny i cena rozważna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 08:55  
Cytuj
Ja zapłaciłam za meble 14tyś, wysoki połysk, blat drewniany, w środku magic corner, servo drive, cargox2 i mnóstwo tych pierdółek, wyspa z nadstawką-wyszło pięknie, dla porównania ten sam projekt w meble drew na Niezłomnych zostały wycenione na 25tyś po wielu upustachumiech

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2015r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
Prosze podajcie przykładowa cene takich mebli na wymiar. chodzi o wysoki polysk, chce sie zorientowac tylko ,


to orientacyjnie to masz rozstrzał duzy. Ja za swoje zaplacilem ponad 40 tys. - cena z płytą, okapem i piekarnikiem, zmywarką i zlewem granitowym.

Mam połysk tyle ze meble sa lakierowane (nie zadne folie czy laminaty). reszta fornir, wyposazenie blum, jest servodrive i inne pierdoły.

Z tego co slyszalem do małej kuchni gotowe meble mozesz kupic za 3. A sa i kuchnie za 60-70 tys. Wiec mozesz wydac 3 tys albo 20 x tyle ... To tak orientacyjnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 14:20  
Cytuj
czy jest ktoś , kto kupił meble na wymiar z blackredwhite?
Chodzi mi o meble na wysoki połysk,
Pytam , gdyż teraz jest fajna promocja -20% na kuchnie na wymiar
Jaka jest jakośc takich mebli? czy są wytrzymałe?? Czy ceny są porównywalne z cenami prywatnych firm? Czy cena za meble na wymiar z brw jest niższa ,jako że to sieć sklepów????
To będą moje pierwsze meble więc wszędzie zasięgam opinii....
Proszę o rady, dziękuję i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
Czy ceny są porównywalne z cenami prywatnych firm? Czy cena za meble na wymiar z brw jest niższa ,jako że to sieć sklepów????

Trzeba zrobić projekt i wyliczenie-wycenę w kilku sklepach.
Ale z moich ostatnich doświadczeń wynika, że cena w sklepach był więcej niż 20% wyższa od wyceniy p. Oszusta.
Oprócz ceny należy zapytać czy montaż i późniejsze ewentualne poprawki są w cenie mebli.
Jak wygląda montaż sprzętu kuchennego?
CYTAT
Prosze podajcie przykładowa cene takich mebli na wymiar. chodzi o wysoki polysk, chce sie zorientowac tylko

Moje meble kosztowały 7000
Kuchnia mała, tzw. ciemna.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 16:53  
Cytuj
mam przygotowany projekt ,jakie chce meble.
projekt przygotowywałem sam i chciałbym zastosować sprytne rozwiązania jak meble z ikei ,czyli cargo itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 16:56  
Cytuj
~ilumi, a gdzie robiłaś meble?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 17:00  
Cytuj
czy byłby ktoś na tyle miły i wyśle mi na priv wszystkich, którzy wykonują meble na wymiar?? Chcę podejśc do każdego i porównać ceny.
Proszę o wiadomośc na priv, będę mega wdzięczny
dziękuję umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 17:16  
Cytuj
Parę lat temu robiłam meble do kuchni w HIT.Właścicielem jest gość z Sandomierza. Ten, który jest na miejscu w Stalowej jest facetem kompetentnym, doradzi, pomierzy. Robiłam meble lakierowane, każe zwrócić uwagę na jakość, natomiast przy rozpatrywaniu reklamacji był właściciel - gość również kompetentny.Zasadną reklamację uznał bez problemów. Polecam firmę pomimo, że nie jest tania. Ale z doświadczenia wiem, że co tanie to drogie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 17:27  
Cytuj
Ja mam kuchnię i łazienki umeblowane przez pana z Agatówki na nazwisko ma Suduł.
Jestem bardzo zadowolony moi znajomi którym go poleciłem i robił im meble również są zadowoleni.
Dodam że mam meble z drewna nie jakiejś sklejki.

Polecam.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
mam przygotowany projekt ,jakie chce meble.
projekt przygotowywałem sam i chciałbym zastosować sprytne rozwiązania jak meble z ikei ,czyli cargo itp

Wydaje mi się, że kosze Cargo to standard w propozycjach projektów. Ja sama mam 2 takie.
Natomiast polecam zamontowanie w odpowiednim miejscu w meblach wysuwanego gniazdka na prąd i jeżeli już to nad blatem. Wysuwane z górnej szafki. Tak, że nie widać go jak nie jest potrzebny ;-)
Do tego zamiast montować płytki między meblami to polecam szyby z wzorem a w okolicach płyty do gotowania szyby hartowanej.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 20:43  
Cytuj
Witam! Polecam pana Łukasza z firmy LUX-DOM . Wykonywał mi kuchnię wraz z montażem wszystkich sprzętów 3 miesiące temu. Ogólnie na początku miałam swoją wizję i dzięki pomocy pana Łukasza udało nam się ją troszeczkę przeorganizować tak, aby wszystko było funkcjonalne. Jestem bardzo zadowolona, że posłuchałam sugestii i podpowiedzi pana Łukasza. Efekt finalny wyszedł super, nawet mój mąż jest zadowolony. Pomiar, wycena i projekt był gratis. Naprawdę miła współpraca, oby więcej takich fachowców. Polecam każdemu. Na koniec dostałam dodatkowo środek do pielęgnacji mebli, co było bardzo uprzejme.

Kontakt 530270560 good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »