NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Meble do kuchni na wymiar,
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 08:04  
Cytuj
alamakota, wysłałam Ci wiadomośc na priv, a meble wykonane przez Stolmix i Pana Sławka Jarosza

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 08:04  
Cytuj

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 21:56  
Cytuj
Pan Andrzej Wilk z Stobiernej (stoi w soboty pod wiaduktem) Mam kuchnie od tego Pana i polecam...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 22:19  
Cytuj
Polecam Tomixa z Niska. Numer do Pana 665459680. Mogę podesłać zdjęcia mojej kuchni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 16 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 12:36  
Cytuj
Nie wiem dlaczego Stolmix ma dobrą opinię, unikaj ich jeśli możesz, Pan Jarosz owszem na pomiarach bardzo miły, cena też przystępna tylko że wykonanie masakra, krzywo, byle jak a syf jaki po sobie zostawił to żenada i oczywiście miły już nie był jak się mu błędy wytknęło w podobnej cenie zrobisz to porządnie gdzieś indziej...Taka moja rada podyktowana złym doświadczeniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 09:59  
Cytuj
Witam !
Bardzo Was proszę o informację u kogo robiliscie meble i kontakt do tych osób. Zależy mi na szybkiej realizacji.
Z góry dzięki :-)
Jak na razie miałam przyjemność rozmawiać z Panem z RST Meble i zrobił bardzo pozytywne wrażenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2015r. 14:43  
Cytuj
Przedewszystkim dobry projekt aby nie rozdzierać szat że coś trzeba wymieniać i trzeba rozebrać pół kuchni.Okap jeżeli jest to powinien być dzielony, a szafki tak skręcane aby można było samemu szybko rozmontować.Ja w 2011 roku zamówiłem taką kuchnie i wyglada ładnie tylko gdy przyszło wymieniać rury(piony w szachtach )to niemogłem zdemontować szafki bo daszek jest 4m (nie dzielony) szafka pod zlewozmywak przykręcona od środka (kuchni -gazowo -elektrycznej) w zabudowie.Straciłem dzień aby sobie z tym poradzić i znajśc wkręty które były na końcy wewnątrz za piekarnikiem.Dobra nauczka pilnować fachowców a że byłem po operacji więc wyszło jak wyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 09:54  
Cytuj
Moją kuchnię dwa lata temu zaprojektowała firma Acerys z Warszawy i od czasu montażu szafek bardzo dużo czasu tam spędzam. Gotowanie to jedno, ale przyjemnie się tam je również posiłki z cała rodziną. Na szczęście kuchnia została dobrze przemyślana i jest bardzo praktyczna. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 11:04  
Cytuj
Krzysztof Suduł z Agatówki. Polecam !

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 14:04  
Cytuj
Stolmix to jest istna masakra!!! Zostawiają po sobie taki syf, że szkoda gadać. Poza tym mojej koleżance robili garderobę i frontów od trzech miesięcy nie może się doczekać a miały być za dwa tygodnie. Teraz Jarosz nie odbiera telefonów bo tak najłatwiej! Ja odradzam z całego serca 😎

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 14:21  
Cytuj
http://www.kwzielinscy.pl/

Polecam, bardzo dobre doradztwo, wizualizacja komputerowa, dokładność. Meble zajebiste !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »