NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie przebić uszy dziecku?,
mma
mma
mma
Posty: 14
Dołączył: 20 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 22:12  
Cytuj
Proszę doradzić gdzie najlepiej przebić dziecku uszy,gdzie jest miło i bezboleśnie?

Moderowano przez: Jacek
Chyba przebić bo przybijanie uszu do czegoś jest w Polsce karalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 22:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1977
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 22:46  
Cytuj
Ile ma lat i dlaczego chcesz przybić mu uszy? Nigdzie nie będzie bezboleśnie. Wyjdzie z płaczem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 22:51  
Cytuj
ja polecony miałam gabinet kosmetyczny u Pani Agnieszki w Rozwadowie, super, zdecydowanie polecam innym mamom. Jest moźliwość wyboru kolczyków, pani bardzo sympatyczna, zagaduje dziecko a samo przekłucie trwa momencik. Nawet nie ma śladu krwi ani opuchniętego uszka. Usługa z kolczykami to koszt 25 zł. Moja córeczka 15-miesięczna świetnie to zniosła, dosłownie chwilę popłakała i po kłopocie, goi się bezproblemowo, tego samego dnia juź dotykała uszek bez problemu i oczywiście bez płaczu, słowem zdecydowanie polecam. Salon ten jest na wylocie z Rozwadowa, z rynku po stronie muzeum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Gdzie przybić uszy dziecku?

A nie wystarczyłby klaps? Aż tak dziecko przeskrobało?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 23:34  
Cytuj
Moja córcia nie płakała a miała 11 miesiecy ... ja mialam przekuwane uszy jako dziecko w wieku 2 lat i to było robione igłą przez Panią doktor (niebyło jeszcze mody na solony kosmetyczne) wiec nie oburzjacie sie ludziska ze teraz chce ktos przekuc uszy dziewczynce ... ja polecam salon agnieszka na okulickiego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2013r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
Proszę doradzić gdzie najlepiej przebić dziecku uszy,gdzie jest miło i bezboleśnie?

Jak przybić, to polecam pod kościołem ,zaraz znajdzie się kapłan który zaopiekuje się "owieczką" i będzie "odkuwał"

przybić... potluczony potluczony potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 00:31  
Cytuj
Nie rozumiem po co 11nasto miesięcznemu dziecku kolczyki w uszach ale cóż... Nie moja sprawa. smiech2 Koleżanka wspominała, że jej młodsza siostra miała uszy przekłuwane właśnie u Pani Agnieszki w Rozwadowie i z tego co wiem rodzice i mała byli zadowoleni. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 08:51  
Cytuj
Jak już musicie przekłuwać dzieciom uszy to nie róbcie tego pistoletem :] I nie wkładajcie w uszy kolczyków, co do których nie macie pewności z czego są zrobione i czy nie uczulą wasze dzieciaki.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mma
mma
mma
Posty: 14
Dołączył: 20 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 09:01  
Cytuj
O matko ale się czepiacie literówki wiadomo że chodzi o przebicie uszu.
Monia77,plaza-coś słyszałam o tej Pani i dobra opinia się potwierdza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Nie rozumiem po co 11nasto miesięcznemu dziecku kolczyki w uszach ale cóż.


Dla próżności rodziców.good
Nie wiem czemu ale mała dziewczynka z kolczykami w uszach kojarzy mi się z ślicznym cygańskim dzieckiem. Po drugie kolczyk w uszach tak małej dziewczynki jest niebezpieczny dla niej podczas zabawy z innymi dziećmi, co innego jak mamusia stroi w je swoją pociechę idąc z nią na spacere.potluczonymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 14:46  
Cytuj
Jak już chcesz zrobić jej tę krzywdę, to tylko nie pistoletem.
Jestem zdania, że jak "urośnie", to sama zdecyduje, czy będzie chciała sobie przekuć uszy, czy nie. Nie rozumiem po co to małemu dziecku? :szok:
A bezboleśnie to nigdzie nie będzie, jest to naruszenie tkanki ciągłej, więc będzie i ból i krew pewnie też.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mma
mma
mma
Posty: 14
Dołączył: 20 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 19:31  
Cytuj
Dziecko ma 6 lat więc niemowlakiem nie jest sama chce,ja na razie się zastanawiam czy nie jest jeszcze za wcześnie.
Pytam o to gdzie jest bezboleśnie bo słyszałam że niektóre kosmetyczki stosują żele znieczulające i jest to raczej bezkrwawy zabieg pomimo naruszenia tkanek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 19:33  
Cytuj
Wypowiada się tutaj osoba czasami, która przekłuwa specjalnym szpikulcem do piercingu. Różnica jest taka że rana goi się ekspresowo i o ile pamiętam gwarancja sterylności itp. Warto to rozważyć.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 4 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2013r. 19:45  
Cytuj
Przebijają uszy małym dzieciaczkom a jak nastolatka kolczyk w pępku chce albo tatuaż to mówią, że się jej w głowie poprzewracało. cool girl Jeśli dziecko samo chce mieć już kolczyki to spoko, tylko trzeba pamiętać, że o te dodatkowe dziurki trzeba dbać. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 11:10  
Cytuj
czyli moja mama była prozna bo zrobiła mi bubu i mam kolczyki ojj mamo ! beznadziejni jestescie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2013r. 12:51  
Cytuj
salon kosmetyczny na al. JP II naprzeciw bidrony. Kobieta tam pracująca ma zaje...te podejście do maluchów umiech POLECAM !!! boleśnie pewnie ale bezstresowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2013r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
ja polecony miałam gabinet kosmetyczny u Pani Agnieszki w Rozwadowie, super, zdecydowanie polecam innym mamom. Jest moźliwość wyboru kolczyków, pani bardzo sympatyczna, zagaduje dziecko a samo przekłucie trwa momencik. Nawet nie ma śladu krwi ani opuchniętego uszka. Usługa z kolczykami to koszt 25 zł. Moja córeczka 15-miesięczna świetnie to zniosła, dosłownie chwilę popłakała i po kłopocie, goi się bezproblemowo, tego samego dnia juź dotykała uszek bez problemu i oczywiście bez płaczu, słowem zdecydowanie polecam. Salon ten jest na wylocie z Rozwadowa, z rynku po stronie muzeum.

Masz rację,polecam Agnieszkę,moim dzieciom też przebijała uszy.Jest profesjonalna i miła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 31 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2013r. 07:55  
Cytuj
byłem wczoraj w rozwadowie z 4 letnią córką, więcmogę potwierdzić: pani bardzo miła ,można powiedzieć z odpowiednim podejściem do dziecka ,zabieg przeprowadziła szybko ,sprytnie sięz tym uporała, polecam ,koszt 25 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »