NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawo jazdy kat A,
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 11:26  
Cytuj
witam, czy ktoś z was może polecić jakąś szkołę/instruktora w którym zrobię prawo jazdy na Motocykl kategorii A(nie A1 ani inne pod kategorie dla jasności). Z mojego rekonesansu wychodzi na to ze w stalowej jest z tym obecnie problem i wszyscy odsyłają mnie z kwitkiem. I jeszcze czy ktoś wie jaki motocykl jest w WORD w
Tarnobrzegu na kategorie A ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 11:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 11:48  
Cytuj
temat byl już poruszany setki tysięcy razy. I na każdą kategorie wystarczyło kilka linijek w dół zerknąć
tutaj link:

http://stalo(...)d=726129

ktoś tam nawet poruszyl temat kat A.
Więc wystarczy pogrzebać.
A ja znów napiszę od siebie polecam Delta Trans.


odnośnie pojazdów w WORD tbg:


SUZUKI VAN VAN 125 cc
SUZUKI MARAUDER 250 cc
wykrzyknikwykrzyknik
pojazd w Delta Trans również Suzuki.
cena coś około 800zł ok
wymagany wiek 24 lataumiech

a no i czemu problem z czym problem bo nie wiem o co chodzico

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 17:31  
Cytuj
milililka91 - masz bardzo nieaktualne wiadomości i wujka czy stryjka w delta-trans ;)

W WORD Tarnobrzeg już rozstrzygnięto jakie motocykle będą na kat. A2 i A - są to KAWASAKI er 6n o pojemności 650cm3! tylko na A2 trochę słabszy silnik - zdławiony a na A około 53 kW ma mocy.

W Tarnobrzegu właśnie kupują materace do obkładania słupów na placu manewrowym - prawdziwe info ze strony www.word.tarnobrzeg.pl
nowe manewry są masakryczne na placu - jest na stronie rotransu filmik z youtube jak to ma wyglądać.

Co do szkół jazdy pytałam w kilku i na razie są w czarnej d. - w Rotransie mi powiedzieli że będą szkolić ale to raczej w maju pytać o szczegóły a i cena kursu na takim dużym motorze ma być około 1500 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 20:41  
Cytuj
człowiek chce jezdzic legalnie motocyklem a tu sie nie da... zanim dojda teraz do ładu minie pewnie pare miesiecy i bedzie juz po sezonie niestety...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 10:02  
Cytuj
hej, jak bys sie zdecydował na rotrans to polecam Ci Roberta Gumiele. Robiłam u niego na kat A i zdałam za pierwszym razem, ale nie powiem Ci teraz czy jeszcze jezdzi. wtedy duzo ludzi u niego robilo i egzamin tez byl dosc szybko ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »