NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Spirala jakiego gin polecacie, Spirala jakiego gin polecacie
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 12:14  
Cytuj
Witam dziewczyny doradźcie mi jakiego wybrać lekarza ginekologa co dobrze zakłada spirale jeżeli orientujecie się również jakie są ceny spirali wraz z założeniem to proszę napiszcie z góry dziękuje;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 12:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 12:33  
Cytuj

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 16:04  
Cytuj
Największy problem jest z tym, ze SPIRALA TO NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI!!! To metoda wczesnoporonna, bo dopuszcza do zapłodnienia komórki jajowej przez plemnik, ale NIE POZWALA JEJ SIĘ ZAGNIEŹDZIĆ w macicy... Przemyśl sprawę i zdecyduj się na prawdziwą antykoncepcję - masz do wyboru tabletki, plastry, zastrzyki, żele, pianki plemnikobójcze i ... prezerwatywy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Powodzenia!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 16:10  
Cytuj
A kto Ci dał prawo do zabijania nienarodzonego życia???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
A kto Ci dał prawo do zabijania nienarodzonego życia???


Ludzie dajcie spokój, zadała normalne pytanie o tą akurat formę antykoncepcji. To nie jest morderstwo! To tak jakby już plemniki dziećmi nazywać..nosz..kur..bez przesady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 08:54  
Cytuj
Jej życie jej decyzja, jej sumienie. A Wam kto pozwala zabijać muchę bądź komara toż to morderstwo.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:16  
Cytuj
Poprostu mnie wkurza to kiedy inni ludzie zaczynają ingerować w czyjeś życie i decyzje. Tak samo można powiedzieć ,że prezerwatywa to też zabijanie i nie dopuszczenie do powstania nowego życia. A dajcie wy spokój.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:20  
Cytuj
Oj baby, baby, co wy macie pod kopułami to ja nie wiem...sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:22  
Cytuj
CYTAT
Oj baby, baby, co wy macie pod kopułami to ja nie wiem...sciana


Baby zazwyczaj są na takim samym poziomie intelektualnym co niektórzy faceci. Zaś kobiety są 200razy mądrzejsze od was facetów, cóż bo mężczyźni za to są inteligętniejsi od facetów. ;P

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:32  
Cytuj
A moze by tak nózki częściej trzymać razem, zamiast jak pieski sie ndstawiać i jakieś spirale zakładać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:35  
Cytuj
A może mając męża ktoś nie ma ochoty trzymać nóżek razem ?

Co antykoncepcja zarezerwowana jest dla singli ?

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:39  
Cytuj
Właśnie mając męża też można a nawet powinno się korzystać z życia po czlowieczemu, mozna zapewniam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Właśnie mając męża też można a nawet powinno się korzystać z życia po czlowieczemu, mozna zapewniam


Można bo to moja osobista decyzja jak wygląda moje współżycie z męże. Życie po człowieczemu to nie wchodzenie z butami w czyjeś życie. Ja stosuje antykoncepcję bo to moja prywatna decyzja. A skoro kościół tego nie pochwala to niech pierw zrobi porządek na swoim podwórku gdzie Księża stosują antykoncepcję a jeśli tego nie robią to są przypadki gdzie takowy osobnik namawiał na aborcje.. ależ to życie po człowieczemu.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 10:56  
Cytuj
Pracująca matka rocznego syna która dopiero co wróciła do pracy i póki co nieplanuje kolejnego dziecka ze względów finansowych.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 11:39  
Cytuj
reiker ty jesteś taki głupi sam z siebie czy ktoś ci za to płaci? mówie ci zmień dielera bo ten cię oszukuje umiech
DanaLim daj sobie spokój z tym mocherowymi debilami pokroju reiker i patka bo jak się z sexu zna tylko masturbacje jak oni to z kim tu dyskutować, masz w zupełności racje Twoje życie i to Ty decydujesz co robisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 11:40  
Cytuj
Tak materialistka której mąż stracił prace a mają na głowie kredyt hipoteczny i dziecko na utrzymaniu. Także taka ze mnie materialistka jak z koziej .... trąba ;)
w tym kraju aby mieć dziecko trzeba mieć pieniądze bo niestety polityka prorodzinna kiepsko oj kiepsko.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 12:15  
Cytuj
Wyjdź z domu człowieku... odśwież głowę czytając Twoje komentarze wychodzę z założenia ,że nieważne masz czy niemasz racji i tak musisz ją mieć dla zasady. Pomyśl sobie że potrafie myśleć gdyby nie to już dawno bank zabrał by mi mieszkanie, a na pampersy musiałabym pożyczać od ludzi.

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Największy problem jest z tym, ze SPIRALA TO NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI!!! To metoda wczesnoporonna, bo dopuszcza do zapłodnienia komórki jajowej przez plemnik, ale NIE POZWALA JEJ SIĘ ZAGNIEŹDZIĆ w macicy... Przemyśl sprawę i zdecyduj się na prawdziwą antykoncepcję - masz do wyboru tabletki, plastry, zastrzyki, żele, pianki plemnikobójcze i ... prezerwatywy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Powodzenia!!!

jak masz pisać takie głupoty to się nie udzielaj na tym forum w ogóle a poza tym ja proszę o konkretne odpowiedzi,a nie kto i co o tym myśli bo to mnie nie interesuje moje życie moja sprawa i moje pieniądze,najlepiej narobić dzieci i biedę klepać jak co nie którzy tak??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 12:42  
Cytuj
jak masz pisać takie głupoty to się nie udzielaj na tym forum w ogóle a poza tym ja proszę o konkretne odpowiedzi,a nie kto i co o tym myśli bo to mnie nie interesuje moje życie moja sprawa i moje pieniądze,najlepiej narobić dzieci i biedę klepać jak co nie którzy tak??????[/cytat]

Popieram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 12:42  
Cytuj
good
CYTAT
reiker ty jesteś taki głupi sam z siebie czy ktoś ci za to płaci? mówie ci zmień dielera bo ten cię oszukuje umiech
DanaLim daj sobie spokój z tym mocherowymi debilami pokroju reiker i patka bo jak się z sexu zna tylko masturbacje jak oni to z kim tu dyskutować, masz w zupełności racje Twoje życie i to Ty decydujesz co robisz.

dokładnie ;)good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 3 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 12:57  
Cytuj
O ile mi wiadomo wygląda to tak:
Bank sprzedaje moje mieszkanie, z pieniędzy w ten sposób uzyskanych
bierze sobie niespłaconą część kredytu plus wszystkie inne koszta (np.
niespłacone odsetki, koszt przeprowadzenia sprzedaży mieszkania, itp.), a
resztę mi oddaje (oczywiście pod warunkiem, że coś zostanie).

abra-kadabra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:07  
Cytuj
Skoro to wszystko Wasza sprawa to trzymajcie jęzor za zebami, a raczej paluchy z dala od klawiatury!!!, a skoro publicznie pytacie o metody zabijania dzieci to ja mogę publicznie sie wypow. co o tym sadzę!!!!Mam takie samo prawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Skoro to wszystko Wasza sprawa to trzymajcie jęzor za zebami, a raczej paluchy z dala od klawiatury!!!, a skoro publicznie pytacie o metody zabijania dzieci to ja mogę publicznie sie wypow. co o tym sadzę!!!!Mam takie samo prawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Każdy ma prawo do swojej opini jak w temacie odnośnie gdzie i u kogo założyć spirale a nie osądzać ludzi za ich decyzje. kto jest bez grzechu niech rzuci kamieniem.. Skoro koleżanka jest taka wierząca czemu sama nie stosuje się do nauk Jezusa umiech przecież to grzech szykanowac innych..

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 16:19  
Cytuj
Mylisz sie Lucisk, to nie szykanowanie, tylko reakcja na zło!!!Własnie grzechem jest nie reagować na to co sie dzieje!, a nuż jakaś panienka sie opamieta i dowie co to w ogóle jest spirala, nim weźmie przykład z "madrze pytających"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 2 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2013r. 16:21  
Cytuj
Pewnie najlepiej będąc katolikiem zaszyć sie w dziure i być tolerancyjnym na wszlkie zło i obłudę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »