NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Telewizor LCD-Naprawa !,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 19:32  
Cytuj
Czy ktoś się orientuje gdzie w Stalowej moge wymienić matryce telewizora LCD -Samsung . Uszkodzenie powstało na skutek uderzenia. Może ktoś wymieniał i wie ile to kosztuje.
Z góry dzięki za info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 19:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 19:54  
Cytuj
Poszukaj matrycy w internecie, kup i wymień sam. Będzie najtaniej.

W Stalowej nawet jak znajdziesz kogoś, kto się podejmie - zrobi to samo - zamówi via internet i cena zrobi się x2.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2013r. 22:24  
Cytuj
Wątpię czy opłaca się wymieniać moduł. To pewnie 2/3 ceny całego TV. A jak byś dorwał matrycę w dobrej cenie, sama wymiana to pikuś. Kilka śrubek i po temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 09:11  
Cytuj
Za lotosem w kierunku probe po lewej masz punkt naprawiający rtv, kolejny punkt za Balladą na tej ślepej uliczce koło dentysty, kolejny punkt koło intermechu za policją. W stalowej sporo tego

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Za lotosem w kierunku probe po lewej masz punkt naprawiający rtv, kolejny punkt za Balladą na tej ślepej uliczce koło dentysty, kolejny punkt koło intermechu za policją. W stalowej sporo tego
Jacku! A na której ślepej uliczce za Balladą? Ślepych uliczek jest tam kilka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Jacku! A na której ślepej uliczce za Balladą? Ślepych uliczek jest tam kilka.


Pewnie chodzi o Narutowicza od strony ballady. Jest tam jakis punkt, chyba jakies naklejki stelli i w srodku sporo telewizorow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jacku! A na której ślepej uliczce za Balladą? Ślepych uliczek jest tam kilka.


Pewnie chodzi o Narutowicza od strony ballady. Jest tam jakis punkt, chyba jakies naklejki stelli i w srodku sporo telewizorow.
No to gratuluję dokładności informacji dla kogoś kto niezbyt zna miasto! tak na serio to z własnego doświadczenia nie polecam tego zakładu!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 08:10  
Cytuj
Mnie w romarze ten pan olewał, zawsze tłumaczył się, że jeszcze nie naprawił bo ciągle ma kolejkę, a części dopiero będzie szukał na ebaju. Na narutowicza naprawił w kilka godzin bo akurat miał część ze starego TV których facet kupuje dużo i potem ma jak naprawić, a nie wykręcać się kolejką i ebajem. Także naprawa zależy czy będą mieli w serwisie części bo nie wszystkie można już kupić nowe. I zawsze może się okazać, że na narutowicza nie zrobi, w romarze da radę.
Jest jeszcze na edukacji koło tunelu naprawa RTV

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 17:49  
Cytuj
Mój Szmajsung też trafił szlag. Konkretnie zepsuła się matryca. Przyjechali z serwisu, zabrali do oceny (koszt 50 zeta), odwieźli do domu i powiedzieli, że nie opłaca się naprawiać. W tej chwili koszt matrycy przekroczy cenę nowego TV. Telewizor ma dopiero 3 lata i dlatego chciałem reanimować. Cóż, zostawiłem tak jak jest. Po włączeniu pół godziny mryga lewa część ekranu, później uspokaja się to i już do wyłączenia działa bez zarzutu. Myślę, że jednak najtaniej będzie poszukać używanej matrycy w internecie, kupić i wymienić. Tylko nie dostaniesz gwarancji, że i ile to pohula. Życzę powodzenia umiech

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 19:53  
Cytuj
Maciej, po 3 latach to się stało?
Czyli są nie dokładni bo powinno się to stać po 2, tyle ile gwarancja trwa. Nikt mnie nie namówi na samsunga, a gdzie się nie obrócę to każdy tylko poleca samsunga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 19:56  
Cytuj
Ja też już się wyleczyłem z tej marki :( Teraz jak będę kupował to najpierw przewertuję fora i zapytam syna. A później, powolutku podejmę decyzję umiech

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 09:25  
Cytuj
Proponuje serwis tv z tarnobrzega , sory ale nie znam nazwy dokładnie ale są autoryzowanym serweisem samsunga
U mnie naprawiali i sukces
Dokładny adres znajdziesz na stronie samsunga serwis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 22 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 19:22  
Cytuj
odświeżam temat, obecnie w stalowej możecie polecić jakiś serwis ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 19:50  
Cytuj
Polecam serwis na ul.Narutowicza szybko konkretnie :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 19:58  
Cytuj
Za centrum 4 w małym blaszaku koło śmietnika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lut 2018r. 20:23  
Cytuj
TEGO fachowca za centrum 4 nie polecam, lutowałem kiedyś gniazdo słuchawkowe w mp3 koszt 50 zł, długi czas oczekiwania więc za tv zapłacisz pewnie tyle co za nowy ( matryca + serwis ), matryce lcd dziś wymienia się samemu, nie ma nic trudnego, a jeśli już polecam serwis w tbg tj pawilony naprzeciwko szkoły podstawowej 4 ulica chyba Wyspiańskiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »