NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
technik masażysta, :)
Posty: 2
Dołączył: 20 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 22:17  
Cytuj
Cześć Wszystkim. umiech
Mam takie pytanie - chodzi ktoś do medycznej szkoły policealnej na kierunek technik masażysta w Stalowej ? umiech Jeśli tak, to powiedzcie proszę jak tam jest. umiech Czy jest miła kadra nauczycielska, jaka panuje atmosfera i przede wszystkim, jaki jest tam poziom nauczania. umiech
Pozdrawiam. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2013r. 22:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 19 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 11:04  
Cytuj
szkola jest fajna nauczyciele spoko na zajecia praktyczne klasa podzielona jest na 4grupy uczenie masazu polega na wzajemnym sie masowaniu praktyki sa od rana a po nich lekcje z czystym sumieniem moge ta szkole polecic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 10:48  
Cytuj
Ja tam bardzo nie polecam bo własnie z tego kierunku zrezygnowałam bo są bardzo duże wymagania trzeba znać cała anatomie człowieka prawie jak lekarz nauczyciele pilnują nie można ściągać na sprawdzianach. Nauczyciele nie dają żadnych materiałów każą sobie samemu robić notatki a później pytają czego nie ma w notatkach. Bo jak nauczyciel nie da notatek to nie wiadomo czego wymagają wszystko jest na slajdach z którego nie zdążysz wszystkiego zapisać. Zajęcia są od poniedziałku do piątku praktyki są 2 lub 3 razy w tyg. ja miałam po 3 lub 4 godziny praktyk i później lekcje. Cały czas pytają prawie codziennie z różnych przedmiotów A tak to nawet nie ma kiedy się uczyć bo cały tydz. szkoły a w soboty i niedziele to się nawet nie zdąży wszystkiego nauczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
są bardzo duże wymagania trzeba znać cała anatomie człowieka



cool girl...szkoda,żeby nie znać anatomii masując kogoś scianascianasciana...hmmm...a co to w sumie dla mnie za różnica idąc do masażysty i chcąc rozmasować kręgosłup czy lepiej --> kręgi szyjne ( o ile wiesz gdzie są) a ten mi jedzie po nerach ...scianascianasciana .....hmmm...no żadna różnica ....cool girl

CYTAT
nie można ściągać na sprawdzianach


cool girl ... no jak się chodzi do szkoły i nie można ściągać to już największa tragedia a szkoła jest do dupy i nauczyciele się na Ciebie chyba uwzięli scianascianasciana ....cool girl


Na marginesie spytam Cię magda417 ile ty masz lat??? Bo z Twojej wypowiedzi wnioskuję,że albo za wcześnie rodzice posłali Cię do 1- szej klasy albo ....cool girl ....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 19 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 13:28  
Cytuj
szkola i ten kierunek jest bardzo fajny nauczyciele maja podejscie do ucznia zawsze sluza pomoca sa za darmo ksiazki do wypozyczenia w bibliotece i uczniowie biora notatki od nauczyciela nie trzeba samemu opracowywac takze polecam ten kierunek i ta szkole

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 19 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 14:07  
Cytuj
Do anulka Ty to chyba jesteś fenomenem w nauce skoro tak piszesz. Moim zdaniem nauczyciel powinien uczyć tego, co jest przydatne w zawodzie, a nie mówić co innego, a pytać co innego bo to jest "upierdliwe". Nawet lekarz nie orientuje się dokładnie w anatomii człowieka, bo każdy z nich ma swoją specjalizację, przecież dentysta nie będzie leczył jajników u kobiety, a ortopeda udaru mózgu.W tej szkole natomiast żądają żeby masażysta znał lepiej od lekarzy anatomię człowieka, a to przecież przesada.Ty chyba nigdy nie chodziłaś do szkoły i nie wiesz co to nauka.A co do ściągania to wszyscy ściągają w pewnym rodzaju jest to, pomoc naukowa. Dlatego sądzę że ty z ledwością ukończyłaś szkołę podstawową bo nie wiesz jak jest w szkole średniej i na studiach. Poza tym jestem dużo starasz od ciebie. Jakbyś się raz zetknęła z takim nauczycielem,(co mówi co innego,a pyta co innego)to by ci szczęka opadła po za tym, nie weszłaś na właściwą stronę bo my tu nie oceniamy naszego postępowania i nie ubliżamy sobie nawzajem, a ty do tego dążysz i radzę abyś zmieniła stronę i udzielała porad na innej stronie tam gdzie o to proszą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 24 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 14:32  
Cytuj
Proponuję zakończyć dyskusję z Magdą. Toż to jest jak rozmowa przedszkolaka z astronautą. Magdo, winszuję samych sukcesów, ale musisz dużo pracy włożyć. Jako przyszła Pani Doktor rozpocznij naukę od wysławiania się. Strasznie bełkoczesz, mało klarownie i niezrozumiale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
W tej szkole natomiast żądają żeby masażysta znał lepiej od lekarzy anatomię człowieka, a to przecież przesada.
Nawet lekarz nie orientuje się dokładnie w anatomii człowieka,


Aż tak to nie musisz lekarzy obrażać, że nie orientują się.
Dobrze się orientują ale to przekłada się na ceny (a to już inna bajka)
No to może ja Ci odpowiem.Po co na studiach lekarskich anatomia całego człowieka skoro(jak piszesz) ortopeda mógłby leczyć tylko kości....po prostu szkoda gadać...
Nie chciałabym aby masował mnie masażysta nie znający anatomii.
Masażem można zamiast pomóc to zaszkodzić powodując np. ucisk w nieodpowiednim miejscu, można doprowadzić nawet do zatrzymania serca jak naciśniesz nie wiedząc gdzie (ale tutaj trzeba z anatomii wiedzieć, który nerw za co odpowiada.
Masując kręgosłup można uszkodzić nerwy, bo nie wiesz skąd i w którym miejscu wchodzą/wychodzą nerwy(anatomia).
Przykładów można mnożyć, ale skoro wiesz lepiej to niewiele już Ciebie można byłoby nauczyć.
CYTAT

Poza tym jestem dużo starasz od ciebie
a ty do tego dążysz
Dlatego sądzę że ty

Nie czepiając się, ale jak tam u Ciebie z j. polskiego było?
Jak w szkole podstawowej, średniej, na studiach?
Zbyt duże wymagania nauczycieli czy brak szacunku do przedmówczyni powodują , że piszesz z małej litery?
CYTAT
udzielała porad

Wyjaśniam, abyś do mnie nie pisała o poradach.
Porady udzieliłam wyżej odnośnie anatomii, która jest masażyście "nie"przydatna.
CYTAT
A co do ściągania to wszyscy ściągają w pewnym rodzaju jest to, pomoc naukowa.

Pomoc naukowa, z której powinnaś się nauczyć a nie przepisywać na sprawdzianie.
CYTAT
nie ubliżamy sobie nawzajem

I tego się trzymaj również w swoich postach.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Sie 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 15:14  
Cytuj
Co to za dyskusje na ty forum.Dziewczyny, przecież to nie egzamin maturalny żeby zwracać uwagę na styl pisania, interpunkcje i.t.d. Z tego co czytam, to magda417 nie pisała do moyra3 ani do Sasha Grey tylko do anulka, więc po co te aluzje.Ja ze swej strony popieram magdę. Długo pracuję w tym zawodzie i śmiało mogę powiedzieć, że to co mnie nauczyli w szkole, a co pokazała praktyka-to dwie różne rzeczy. Człowiek dopiero uczy się tak naprawdę jak podejmuje pracę.

Moderowano przez: Jacek
+20% za podwójne konto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
Co to za dyskusje na ty forum.Dziewczyny, przecież to nie egzamin maturalny żeby zwracać uwagę na styl pisania, interpunkcje i.t.d. Z tego co czytam, to magda417 nie pisała do moyra3 ani do Sasha Grey tylko do anulka, więc po co te aluzje.Ja ze swej strony popieram magdę. Długo pracuję w tym zawodzie i śmiało mogę powiedzieć, że to co mnie nauczyli w szkole, a co pokazała praktyka-to dwie różne rzeczy. Człowiek dopiero uczy się tak naprawdę jak podejmuje pracę.


"eugenia" coś Twoje wypowiedzi zalatują mi wypowiedziami magda417.
Czy mam może rację?
Czy może to siostra pisząca za Ciebie Madziu?

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 15:34  
Cytuj
cool girl.... pewnie tak... hehe...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 15:57  
Cytuj
No niestety Ip nie kłamie, rozdwojenie jaźni

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 16:09  
Cytuj
Ahahhahaha smiech2 dobre, masażystka bez znajomości anatomii, na dodatek zakłada drugie konto i próbuje się wybielić.
Polecam wiztyę u psychologa - serio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »