NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
studia zaoczne-jakie polecacie???, studia zaoczne-jakie polecacie???
Posty: 37
Dołączył: 14 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 18:38  
Cytuj
Witam. Proszę doradzcie jakie studia zaoczne w Stalowej Woli lub okolicach najłatwiej ukonczyć???/chodzi mi o to że mam mało czasu praca rodzina, a pamietam z technikum że potrzebuje trochę czasu żeby wykuć dany materiał/
Jestem po technikum, i matematyka, fizyka, chemia nie są moją mocną stroną.proszę doradzcie kierunek i uczelnie gdzie mozna w miare bezstresowo ukończyć studia dzieki
Kontakt:
- Stalowiak79_(at)_interia.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 18:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 19:23  
Cytuj

Jezeli te studia nie sa Ci do niczego potrzebne to daruj sobie. Sam jestem po studiach i za wiele na chwile obecna mi nie daly oprócz mgr przed nazwiskiem. Jezeli ma Ci to dac korzysci w pracy to idz na studia tudziez politechnike o kierunku powiazanym z Twoja praca lub z taka dziedzina ktora Cie interesuje.
Zadaj sobie pytanie. Czy bezstresowe studia to nie jest marnowaniem pieniedzy.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 20:02  
Cytuj
podpinam się pod temat smiech2

Nie żałuj te­go, cze­go prag­niesz. Żałuj marzeń, których bałeś się spełnić...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 21:00  
Cytuj
Z takim podejściem - żadne. Sam mam tytuł który nikomu tak naprawdę nie jest potrzebny. Chociaż teraz to kierunek zamawiany, a skończyłem dość dobrą uczelnię muszę się przekwalifikować albo wyjechać z Polski bo okazuje się, że pracy w zawodzie nie ma i raczej nie będzieumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 1 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 07:59  
Cytuj
Polecam WSBiO wydział zamiejscowy w Nisku umiech Atmosfera kapitalna nauki niewiele a chodzi się z uśmiechem na twarzy, poważnie. Pierwsza w życiu szkoła do której lubię chodzić, zawsze wszystko omijałam z daleka jak mogłam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
rus
rus
rus
Posty: 135
Dołączył: 20 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 08:12  
Cytuj
Dziwić się potem skąd tylu nieuków i patałachów.Co taki będzie później sobą reprezentował jak nie daj Panie skończyłby te studia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2014r. 21:01  
Cytuj
Witam. Wznawiam temat i prosze o pomocne rady i wskazówki:

Proszę doradzcie jakie studia zaoczne w Stalowej Woli i okolicach najłatwiej ukonczyć???/chodzi mi o to że mam mało czasu praca rodzina, a pamietam z technikum że potrzebuje trochę czasu żeby wykuć dany materiał/
Jestem po technikum, i matematyka, fizyka, chemia nie są moją mocną stroną.proszę doradzcie kierunek i uczelnie gdzie mozna w miare bezstresowo ukończyć studia dzieki.
Prosze o rzeczowe odpowiedzi.
Kontakt:
- Stalowiak79_(at)_interia.eu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 12:50  
Cytuj
Nie studiuj pomysl w czym jested naprawde dobry zloz podanie o dofinansowanie i otworz wlasna firme przez 5 lat rozkrecisz biznes i bedziesz na siebie zarabial. A tak studia to duza inwestycja na conajmniej 5 lat a one i tak nie gwarantuja ci zatrudnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2014r. 15:49  
Cytuj
ważne, by studia były połączone z Twoją pasją
jeśli tego nei będzię będziesz się męczył i będziesz niezadowolony...
poszukaj czegoś, co Cię kręci - studia będą łatwiejsze, a Ty zadowolony...

później na pewno uda Ci się połączyć je z pracą i... to przyniesie górę pieniędzy


a jeśli nie studia, to kursy - jeśli mam być szczery, więcej na nich skorzystasz, choć nie będziesz mgr, czy inż...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »