NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Praca Eurobank Stalowa wola, Praca Eurobank Stalowa wola
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 18:11  
Cytuj
Witam, czy ktos wie jak wyglada praca w stalowej woli w eurobanku, jakie sa plany, i kierownik. Bardzo pilne.Jak ktos pracowal, niech sie odezwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 18:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 20:23  
Cytuj
słuchajcie, mam ofertę pracy w tej placówce, lecz wiem że nie jest tam wesoło, jakieś chore klimaty, duża presja, mobing, i coś nie tak z kierownikiem. Proszę o info, bo nie chcę się wplontać w pierdoły...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 21:09  
Cytuj
zaklopotany

"Witam, czy ktos wie jak wyglada praca w stalowej woli w eurobanku, jakie sa plany, i kierownik"

"lecz wiem że nie jest tam wesoło, jakieś chore klimaty, duża presja, mobing, i coś nie tak z kierownikiem."

U Ciebie z głową wszystko w porządku? Pytasz się, a potem odpowiadasz sobie na zadane pytanie... zaklopotany

Czego się spodziewasz po komercyjnym banku? W każdym będzie presja, duże oczekiwania od pracownika i presja ze strony kierownika. Każdy chce mieć najwyższy zysk, najlepsze wyniki, kierownicy też mają przełożonych, którzy wymagają od nich wyników, więc oni swoich pracowników też muszą "napędzać" i stąd potem takie relacje...

"wplontać"
Może lepiej pomyśl o wysyłkowym skręcaniu długopisów z takimi zdolnościami "językowymi".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 20:33  
Cytuj
widzę że odezwał się jakiś pi....y kierownik, sory ale ja piszę o info, a nie fochy czyjeś...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 20:34  
Cytuj
Nie zadawaj głupich pytań, to nie będziesz mieć fochów ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 21:26  
Cytuj
Ehhh wania, wania... jak się nie ma argumentów to się zaczyna ludzi wyzywać. Jednak faktycznie, chyba z takim rozumem to skręcanie długopisów Ci pozostało. Żenujący poziom wypowiedzi... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 22:17  
Cytuj
Ehhh wania, wania... jak się nie ma argumentów to się zaczyna ludzi wyzywać. Jednak faktycznie, chyba z takim rozumem to skręcanie długopisów Ci pozostało. Żenujący poziom wypowiedzi... zaklopotany

ja dałem tylko zapytanie na forum, atak na moją osobę powstał z twojej strony, widocznie tak mają osoby sfrustrowane swoją osobą z kompleksami albo samotne mlotek właśnie żenadascianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2013r. 07:10  
Cytuj
wania nie zastanawiaj sie tylko idz i podejmij wyzwanie, jak Ci praca nie bedzie pasowala to sie zwolnisz, akurat w tym banku mam konto bywam tam dosc czesto jest tam kierowniczka kobieta brunetka ok 40 i z tego co zauwazylem przynajmniej w mojej obecnosci z kultura odnosila sie do mlodych pracownic,sluzyla pomoca i zartowala z nimi

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »