NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
nowa siłownia w Stalówce, nowa siłownia w Stalówce
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 14:48  
Cytuj
CYTAT

Oby chodziło o tę wiosnę kalendarzową chytry


Zbyt wybiórczo czytasz Gargamelu. Ja Ci podkreślę dwa fragmenty, abyś mógł ocenić wiarygodność tego wychwyconego przez Ciebie:

CYTAT
Oficjalne otwarcie klubu planowane
jest na wiosnę 2013r.

.
.
.
Otwarcie nastąpi na przełomie lutego i marca 2013r


Jak widzisz, nie ma co liczyć, że to "ta" wiosna i to jak zauważyłeś, kalendarzowa, bo astronomicznej nie ma i nie ma ;)

ps. zdjęcia obejrzałem, czuję, że karnety po 200zł pozamiatają ten biznes i zwinie się zdecydowanie sprawniej niż się otwiera ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 14:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 15:09  
Cytuj
raczej oni nie pchaliby się do Stalowej nie robiąc rozeznania w miescie, sama siłownia nie jest drogim biznesem lecz wynajem i utrzymanie lokalu w tym przypadku. myślę że 200 to nie ale ok 100 napewno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 15:56  
Cytuj
Szopen, a co ma "ta" wiosna do przełomu lutego i marca ?
Moja wypowiedź jest na temat "tej" wiosny.
Ponieważ notka poniżej, nie ma nic wspólnego z kalendarzową, jak i astronomiczną wiosną.

Jesli chodzi o ofertę, to składa się na to dużo rzeczy, podstawowe to np. powierzchnia oraz ilość sprzętu.
Po wejściu na ich FB, widać, że w większej mierze celują w kobiety - to zrozumiałe. Dla nich mają szerszą game zajeć grupowych, a jak to z babeczkami bywa, jedna ciągnie drugą.

Można mieć 20 osób z karnetami nawet po 200zł, lub 80 osób z karnetami za 5 dyszek.
Na mordownie to nie wygląda, więc to nie jest typowy sprzęt dla osiłków - brak żelastwa, którym można przydzwonić o ziemię, krzyczeć "KUR*A LETKIE" i sapać jak świniak.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Szopen, a co ma \"ta\" wiosna do przełomu lutego i marca ?
Moja wypowiedź jest na temat \"tej\" wiosny.
Ponieważ notka poniżej, nie ma nic wspólnego z kalendarzową, jak i astronomiczną wiosną.


Spieszę wyjasnić. Otóż, w przytoczonym i dyskutowanym artykule są zawarte dwie informacje. Pierwsza z nich mówi, iż "Oficjalne otwarcie klubu planowane jest na wiosnę 2013r". Druga, mówi że "Otwarcie nastąpi na przełomie lutego i marca 2013r.". Zastanawiaswz się, czy faktycznie klub zostanie otwarty w tę wiosnę. Biorąc pod uwagę drugą informację i fakt, że mamy kwiecień, bo mamy, zakładam, że informacja o otwarciu tej wiosny może być równie nieaktualna, więc równie dobrze można się nastawiać na "to lato". Ot. Chodziło tylko o to. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 16:57  
Cytuj
Podane wcześniej zdjęcia są z otwarcia siłowni w Brwinowie.

W Stalowej otworzą po wakacjach (info z oficjalnego konta na Facebooku).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 18:34  
Cytuj
otwarcie tej siłowni przeciąga się z powodu problemów z odbiorami budynku, z tego co mi wiadomo wszystkie te formalności mają być załatwione w okolicach czerwca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 2 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 23:52  
Cytuj
z tego co widzę, to będzie jednak kolejny klub fitness - dla Pań. Panowie raczej nie znajdą tam nic dla siebie, a przynajmniej nie tacy bardziej męscy nić mniej... Chociaż w dzisiejszych czasach trudno powiedzieć co oznacza słowo "męski". W każdym bądź razie - na pewno nie będzie to żadna konkurencja dla typowej siłowni jak Top-Gym, Bushido, Kaito, czy co tam jeszcze u nas takiego jest.
Zobaczcie chociażby na ogłoszenia o pracę na ich stronach - poszukują tylko instruktorów fitnesu, a nie kulturystyki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 00:06  
Cytuj
i bardzo mnie to cieszy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2013r. 06:44  
Cytuj
Stalowa to nie Warszawa pod względem liczby mieszkańców, komplex dla kobiet - 750 m kw to troszkę dużo, według mojej oceny i znajomości sieciówek fitness znajdzie się też sprzęt dla " pakerów ", na dobrym sprzęcie można uwierzcie porządnie poćwiczyć i porządnie się zmęczyć, nie potrzeba do tego hantli 50 kg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
z tego co widzę, to będzie jednak kolejny klub fitness - dla Pań. Panowie raczej nie znajdą tam nic dla siebie,...
...Zobaczcie chociażby na ogłoszenia o pracę na ich stronach - poszukują tylko instruktorów fitnesu, a nie kulturystyki.

Może to oznaczać że instruktorów kulturystyki już mają po prostu jezyk a nie że ich nie potrzebują. sciana

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 276
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2013r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Witam,tak dla sprostowania,jeżeli chodzi o nowy fitness w Galerii STAl to nie jest sieciowka ,fr Twój Fitness świadczy dla nich usługi a nie otwiera nowe SOHO.Pomoże im dopiąć wszystko na ostatni guzik , przeszkoli pracownikow itp. Zgadzam się otwarcie miało nastapic na wiosnę 2013 a ruszy we wrześniu 2013 z tego względu ze w galeriii trwają prace i nie opłaca się otowierac fitnessu w czerwcu. Jeżeli chodzi czy fitness będzie tylko dla pan to odpowiedz jest - nie,ma to być klub z wyszej polki ale nie do przesady dostępny w miarę dla każdego.przede wszystkim siłownia na 350 m sam sprzet a druga połowa ma 450 m na ktorej bedą sale do zajęć grupowych do tego sauny, szatnie ,sanitaria.Mysle ze inne cluby nie maja się o co obawiać ,sterydzaze nie bedą tam mieli wstepu, także pozostaną u nich , u nas nie maja gdzie ćwiczyć ludzie którzy zapłacą wiecej ale w zamian za to ćwiczą na najwyższej klasy sprzęcie i z profesjonalna obsługa ,recepcji z brakiem w którym będzie można się zaopatrzyć w zdrowe odżywki , witaminy, soki, kosmetyki itp.mam nadzieje w miarę zapewniam wystarczających odpowiedzi.


Jeśli faktycznie będzie tak, jak się zapowiada - siłownia na poziomie, dobry sprzęt, karnet w odpowiedniej cenie (nie za drogo, ale i nie za tanio), to macie już jednego klienta! good

Na coś takiego czekałem.

A psychopath is better than no path
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 16 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 10:41  
Cytuj
Czy ktoś już wie co to będzie za siłownia ? Jeśli sieciówka to jaka, potrzebuje pewnego info.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 12:00  
Cytuj
http://www.twojfitness.com/fabryka-zdrowia-nabiera-kszta%C5%82t%C3%B3w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 18:08  
Cytuj
A ja się ciesze, że powstanie cos na poziomie!!!! miejsce w którym nie ma klaustrofobicznych pomieszczen, w których tłoczy się po kilkanascie kobitek, zwłaszcza że im większa konkurencja tym poziom wyższy!! Z pewnością się zapiszę, przyjnajmniej z parkowaniem nie będzie problemusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 28 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 09:24  
Cytuj
Są już znane jakieś nowe szczegóły? Bo zainteresowała mnie ta siłownia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 09:33  
Cytuj
https://www.facebook.com/#!/FabrykaStalowaWola?fref=ts

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 12:34  
Cytuj
super !!! poszukują instruktorów więc w końcu ktoś zainteresuje się ćwiczącym, akurat kończy mi się karnet w TG co da mi ciągłość !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
https://www.facebook.com/#!/FabrykaStalowaWola?fref=ts


Ojjjj widzę, że się dzieje.
Dariusz Rycaj, gwiazda TVN, szkoli intruktorów personalnych w naszym mieście ok
Tyle, że nad zdjęciami jest dodana oferta o składanie CV, więc chyba Pan Dariusz wysoko zawiesił im poprzeczkę.
Sprzęt LifeFitness, 2 sauny - róbcie ludzie to otwarcie tylko bydła nie wpuszczajcie do środka chytry

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 15:10  
Cytuj
http://www.fabryka-zdrowia.eu/cennik/

są ceny nowej siłowni !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 16 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 22:31  
Cytuj
Z całym szacunkiem ale ceny są bardzo wysokie nie na Stalowowolskie realia i wynagrodzenia.Liczyłem na tą siłownie i czekałem na otwarcie a teraz widze ze chyba mnie nie stać...sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2013r. 23:15  
Cytuj
Ceny np w Krakowie wahają się w granicach 120 - 150 zł. Płatne co miesiąc. W Fabryce Zdrowia 210 zł co miesiąc.Wejście jednorazowe nie przekracza 20 zł, w Fabryce Zdrowia - 30 zł...no comment umiechz czym do ludzi ? ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
http://www.fabryka-zdrowia.eu/cennik/
są ceny nowej siłowni !!

good mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 08:37  
Cytuj
Drogo, niestety. Ja odpadam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 15 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 09:58  
Cytuj
Jak na Stalową to ceny z kosmosu ale, z drugiej strony, jeśli w cenie karnetu będzie powiedzmy opieka trenera i ileś tam czasu na saunie to wcale by tak dużo nie wyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2013r. 10:05  
Cytuj
jezeli tam sa te sauny jak tam ktos pisal i jakies inne dziadostawa i mozna z nich korzystac do woli to cena nie jest zla, za chwile sauny na basenie w stalowej placi sie po 20 zeta

mnie drazni regulamin :]

CYTAT
Klub ma prawo do zmiany godzin działania Klubu, o czym poinformuje Klientów i Członków Klubu. Zmiana godzin działania Klubu nie stanowi zmiany Regulaminu.

Klub ma prawo do zmiany osoby instruktora prowadzącego zajęcia. Jeśli ilośćUczestników danych zajęć jest mniejsza niż 10, Klub ma prawo odwołać Zajęcia. Na terenie Klubu obowiązuje zakaz ćwiczenia z trenerem lub instruktorem nie będących członkiem zespołu kadry trenerskiej Klubu.


podpisuje ktos umowe na przypuscmy rok, bo odpowiadaja mu godziny zajec, a fabryka moze zmieniac godziny, odwolywac zajecia itd a czlowiek nie moze nic zrobic, ma jedynie wypowiedzenie z wyprzedzeniem. Swoja dupe zabezpieczyli :]

kolega nie moze podpowiedziec jak cwiczyc bo zostanie uznany za trenera?

kolorystyka strony tez dobra :] szary i ponury kolor to niby ze ekskluziw? ze zdrowiem sie dobrze kojarzy :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »