NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Wypadek Marcela , Wypadek na trasie Jeżowe-Kamień
Posty: 253
Dołączył: 18 Paź 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 17:48  
Cytuj
Witam. Dzisiaj tuż przed 17 jak wracałam z Rzeszowa widziałam w rowei rozbity Marcel i kilka aut osobowych na drodze. Ktoś ma może jakieś info na ten temat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 17:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 18:09  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 20:15  
Cytuj
Również przejeżdzałem tamtędy koło 17.O wypadku przeczytasz tutaj : http://www.nowin(...)30209889

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 20:40  
Cytuj
CYTAT
Kierowca busa w celu uniknięcia zderzenia z jadącym z naprzeciwka jeepem, wjechał do rowu. Jak ustaliliśmy, jeep zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas, ponieważ urwało się w nim koło


Kolejna przestroga dla tych, którzy nie potrfią dokręcać kół, zawieszenia, dla których nakaz producenta dot. wymiany śrub, nakrętek po każdorazowym demontażu to mrzonka.
Dobrze, że nikt nie zginął.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:01  
Cytuj
CYTAT

Kolejna przestroga dla tych, którzy nie potrfią dokręcać kół, zawieszenia, dla których nakaz producenta dot. wymiany śrub, nakrętek po każdorazowym demontażu to mrzonka.
Dobrze, że nikt nie zginął.


Twój post jest nie na temat,ale jak już to czytaj ze zrozumieniem mądralińska,nie odkręciło tylko urwało,a to jest spora różnica.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:26  
Cytuj
Poziom kultury technicznej jest tak niski, iż trudno oczekiwać na właściwe rozróżnienie urwania od odkręcenia. Ale jedno nie wyklucza drugiego. Odkręcić się mogło jedno połączenie, a urwać 3 kolejne.

Skoro na urywanie śrub - mówi się u "mechaników" z "wulkanizatorami" na czele - dokręcanie - to znacznie słowa urwać nie zostało wypaczone ?

Pozatym co się miało urwać na prostej drodze ? O żadnej dziurze nam nie wiadomo. Pierwsza myśl, to odkręcenie.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Poziom kultury technicznej jest tak niski, iż trudno oczekiwać na właściwe rozróżnienie urwania od odkręcenia. Ale jedno nie wyklucza drugiego. Odkręcić się mogło jedno połączenie, a urwać 3 kolejne.

Skoro na urywanie śrub - mówi się u \"mechaników\" z \"wulkanizatorami\" na czele - dokręcanie - to znacznie słowa urwać nie zostało wypaczone ?

Pozatym co się miało urwać na prostej drodze ? O żadnej dziurze nam nie wiadomo. Pierwsza myśl, to odkręcenie.


Napisz misiu kolorowy smiech2 dlaczego wyciąłeś mój post ?

Pare osób zdążyło go przeczytać i poświadczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:36  
Cytuj
Słuchaj dziecko drogie takich bzdur jakie Ty wypisujesz dawno nie czytałem,pisz posty na temat i przestań się wymądrzać i mieszać,bycie w zarządzie nie daje Ci prawa do wprowadzania zgniłej atmosfery na tym forum.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:38  
Cytuj
Jeszcze jedno zdanie. Odkręcenie to nie zawsze jest całkowite oddzielenie nakrętki, czy całkowite wykręcenie śruby.
Wystarczy niekiedy drobne zluzowanie. Spotęgowany efekt dźwigni robi swoje (i nie tylko, zależnie od połączenia poluzowanie może diametralnie zmienić sposób pracy śruby). I śruba się "rwie".

Taki przypadek, że komuś odlatuje koło na prostej drodze - powinien być badany przez prokurature !

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze jedno zdanie. Odkręcenie to nie zawsze jest całkowite oddzielenie nakrętki, czy całkowite wykręcenie śruby.
Wystarczy niekiedy drobne zluzowanie. Spotęgowany efekt dźwigni robi swoje (i nie tylko, zależnie od połączenia poluzowanie może diametralnie zmienić sposób pracy śruby). I śruba się \"rwie\".

Taki przypadek, że komuś odlatuje koło na prostej drodze - powinien być badany przez prokurature !

Z takimi wywodami powinnaś dostać nagrodę Nobla za odkrycia nowych technologi nie znanych dzisiejszym naukowcom.
P.S.
Rwie jak sama napisałaś to przyczyna urwania,a nie odkręcenia.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 21:52  
Cytuj
Nigdy w takich przypadkach nie ma jednej przyczyny. Zawsze jest to ciąg nieszczęśliwych zdarzeń, zbieg okoliczności, które powodują tragedię.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2013r. 22:06  
Cytuj
Już zabłysnełaś wiedzą na tym forum i powinno Ci wystarczyć,a teraz dziecko drogie to siusiu,paciorek i do łóżeczka,bo jest już późno.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »