NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
placówki społem,
~~!placówki społe
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 13:34  
Cytuj
zgadzam się z Tobą ~bis i też myślę, że nikt nie sugeruje się tymi wpisami i klienci wybierają te sklepy które im odpowiadają, ale też myślę, że dawno nie byłeś w naszych placówkach np.6, 7, 11, 17,18,45,38 itd... dziś wyglądają zupełnie inaczej niż 2, 3 lata temu, a i kolejne jeszcze mogą zaskoczyć np.na hali
u nas też są kooollleeejjkiii, ale staramy się aby były jak najmniejsze, no bo kto teraz lubi w nich staćzapytanie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 13:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~josef
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:03  
Cytuj
najbardziej zapyzialy sklep PSS to Justyna

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 15:59  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się w 100% że DELIKATESY FRAC biją SPOŁEM na głowę!!! Obok mnie jest jeden z większych sklepów społem ,ale ja tam raczej nie zaglądam wolę pojechać do Fraca na ul.Niezłomnych .Czysto miło ,świeże pieczywo i wędliny ,miła obsługa.Zresztą wystarczy przejść się tam w piątek wieczorem albo w sobotę do południa i zobaczyć jakie kolejki się am ustawiają .A to o czymś świadczy.....


gdzie te świeże wędliny we Fracu? kupiłem tam kiedyś kiełbasę i nie nadawała się do zjedzenie - poszła do kosza. kupiłem drugi raz kiełbasę - za blisko 20 zł/kg - i w środku kiełbasy znalazłem papier zaklopotany trzeci raz nie zaryzykuję, moja noga tam nie postanie więcej.

a że są kolejki to nie świadczy o niczym.

 
 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zgadzam się w 100% że DELIKATESY FRAC biją SPOŁEM na głowę!!! Obok mnie jest jeden z większych sklepów społem ,ale ja tam raczej nie zaglądam wolę pojechać do Fraca na ul.Niezłomnych .Czysto miło ,świeże pieczywo i wędliny ,miła obsługa.Zresztą wystarczy przejść się tam w piątek wieczorem albo w sobotę do południa i zobaczyć jakie kolejki się am ustawiają .A to o czymś świadczy.....


gdzie te świeże wędliny we Fracu? kupiłem tam kiedyś kiełbasę i nie nadawała się do zjedzenie - poszła do kosza. kupiłem drugi raz kiełbasę - za blisko 20 zł/kg - i w środku kiełbasy znalazłem papier zaklopotany trzeci raz nie zaryzykuję, moja noga tam nie postanie więcej.

a że są kolejki to nie świadczy o niczym.


a ja najczęściej robię zakupy mięskowo-wędlinowe
w FRACu na "górce",w sumie kupuję głownie mięsko,bo wędlin ogólnie nie jadam..
i zawsze świetnie mi panie doradzą co kupić,jest sporo różnych promocji,nigdy nie kupiłam czegoś nieświeżego.Polecamokokokokokokokokokok

 
 
 
 
~~Tomaszek
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 16:28  
Cytuj
jem właśnie kanapkę z serem żółtym kupionym w Społem - Edamski 14,49 zł/kg - jest przepyszny ma smak i zapach sera Edamskiego, ser kupiony w innym sklepie na S (Sto...) za jedyne 11,99 przy tym to seropodobna masa bez smaku o ohydnym zapachu (wręcz śmierdzi).

Oszczędność oszczędnością ale truć się oszczędziwszy 2,5 zł/kg - a przecież kupuje się 20-30 dkg, a nie cały kilogram - to już przesada. Zresztą każdy sam wybiera.

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

gdzie te świeże wędliny we Fracu? kupiłem tam kiedyś kiełbasę i nie nadawała się do zjedzenie - poszła do kosza. kupiłem drugi raz kiełbasę - za blisko 20 zł/kg - i w środku kiełbasy znalazłem papier zaklopotany trzeci raz nie zaryzykuję, moja noga tam nie postanie więcej.

a że są kolejki to nie świadczy o niczym.


a ja najczęściej robię zakupy mięskowo-wędlinowe
w FRACu na \"górce\",w sumie kupuję głownie mięsko,bo wędlin ogólnie nie jadam..
i zawsze świetnie mi panie doradzą co kupić,jest sporo różnych promocji,nigdy nie kupiłam czegoś nieświeżego.Polecamokokokokokokokokokok


z tym się zgodzę, wyżej wyraziłem swoją opinię mając na myśli tzw. duże Centrum. Do tamtego nie chodzę, natomiast do Fraca na górce czasem zajdę i tak jak piszesz: mięso można kupić bardzo dobre - nie wiem od czego to zależy że tu jest lepsze niż we Fracu w dużym Centrum.

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
najbardziej zapyzialy sklep PSS to Justyna


ale już niedługo i ona zmieni swoje oblicze josef

 
 
 
 
~~josef
ff
Wysłany: 7 Lut 2009r. 17:29  
Cytuj
powtarzam Justyna to porazka, a nie myle sie , czemu?? bo zawsze mam racje cooluśmiech

 
 
 
 
~~doris
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się w 100% że DELIKATESY FRAC biją SPOŁEM na głowę!!! Obok mnie jest jeden z większych sklepów społem ,ale ja tam raczej nie zaglądam wolę pojechać do Fraca na ul.Niezłomnych .Czysto miło ,świeże pieczywo i wędliny ,miła obsługa.Zresztą wystarczy przejść się tam w piątek wieczorem albo w sobotę do południa i zobaczyć jakie kolejki się am ustawiają .A to o czymś świadczy.....
,

chyba jesteś chory na umyśle jak sądziusz że delikatesy frac BIJĄ społem jak chcesz chodzić do fraka to chodż a nie wypowiadaj się żle o społem

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2009r. 15:11  
Cytuj
co wy chcecie od spolem ., moze drogo ale firma ma korzenie w stalowce i podatki zostawia w miescie , a nie takie kolosy tesco itp ktore licza na zysk i przelanie zyskow zagranice , jak bedziecie popierac swoje to moze przetrwamy kryzyssmiech2ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 12:19  
Cytuj
ktos napisal ze dziewczyny w justynie sa mile i z usmiechem witaja i zegnaja klientow.ja nic takiego nie slyszalam od nich,a ruchy to maja ja slimaki.w handlu to powinny dziewczyny szybko obslugiwac klientowa nie mulic sie.

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 17:43  
Cytuj
Niech będą miłe panie w społem i przyjazna atmosfera,ale nie gadajcie,że jest tam tak tanio,bo nie jest.Mąż bony na świeta dostał ,które można było realizować w społemowskich placówkach i co?ceny poszły w góre jak choroba.Aż wnerwiona byłam(i nie tylko ja),że na ludzich taki bezczelny biznesik sie kręci.

 
 
 
 
~~elha9
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 18:44  
Cytuj
Jeśli komuś nie odpowiada Społem (bo drogo), to polecam Tesco.
Przykład: Jeśli "prawdziwy" kabanos kosztuje 22-27 zł/kg, to dlaczego Tesco sprzedaje go niemal darmo - w granicach 8 zł/kg. Od razu odpowiem: Bo on ma tyle wspólnego z kabanosem co nasz złoty ze złotem.

 
 
 
 
~~elha9
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 18:45  
Cytuj
Jeśli komuś nie odpowiada Społem (bo drogo), to polecam Tesco.
Przykład: Jeśli "prawdziwy" kabanos kosztuje 22-27 zł/kg, to dlaczego Tesco sprzedaje go niemal darmo - w granicach 8 zł/kg. Od razu odpowiem: Bo on ma tyle wspólnego z kabanosem co nasz złoty ze złotem.

 
 
 
 
~~josef I
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
najbardziej zapyzialy sklep PSS to Justyna
A dlatego, że do Justyny nie są dowożone czekoladki ani inna galanteria spożywcza z hurtowni żony naszego ukochanego prezesa tylko z naszej hurtowni przy ul handlowej. Ot i cała prawda o sieci sklepów z rodzinnym zaopatrzeniem.zarumieniony

 
 
 
 
~~Prokurator
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
najbardziej zapyzialy sklep PSS to Justyna
A dlatego, że do Justyny nie są dowożone czekoladki ani inna galanteria spożywcza z hurtowni żony naszego ukochanego prezesa tylko z naszej hurtowni przy ul handlowej. Ot i cała prawda o sieci sklepów z rodzinnym zaopatrzeniem.zarumieniony


czyżby w sklepach Społem dochodziło do jakichś nieprawidłowości ?
będziemy się przyglądać temu tematowi i mieć go na oku.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 22:32  
Cytuj
jak prawda jest ze prezes pss ma udzialy w konkurencyjnej firmie to wedlug prawa spoldzielczego nie moze byc prezesem , jak macie watpliwosci , przytocze przyklad z przeszlosci pana Krecichwosta gdzie musial zrezygnowac ze stanowiska vice prezesagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~~slavia
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
najbardziej zapyzialy sklep PSS to Justyna
A dlatego, że do Justyny nie są dowożone czekoladki ani inna galanteria spożywcza z hurtowni żony naszego ukochanego prezesa tylko z naszej hurtowni przy ul handlowej. Ot i cała prawda o sieci sklepów z rodzinnym zaopatrzeniem.zarumieniony


ALE BZDURY TU WYPISUJESZ, że AŻ ŻAALLL,
NAJWYRAŻNIEJ WIDAĆ, ŻE NIE WIELE WIESZ O FIRMIE SPOŁEM,
i stać cię tylko na to aby takie głupoty wypisywać,
a sklep Jutyna najwyraźniej tylko w twoich oczach jest zapyziały, ale wcale się nie dziwię, bo trudno spodziewać się normalnego komentarza po kimś takim co pisze same oszczerstwa.

 
 
 
 
~~Agnieszka
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 20:12  
Cytuj
A ja tam wolę kupować w SPOŁEM jestem pewna tego POZDRAWIAMok

 
 
 
 
~~smiec
ff
Wysłany: 17 Lut 2009r. 20:44  
Cytuj
tesco tylko tesco.dla ciebie badziewie.

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 20:19  
Cytuj
Ja tam SPOŁEM smiech2

 
 
 
 
~~zJyżowygo
ff
Wysłany: 18 Lut 2009r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
tesco tylko tesco.dla ciebie badziewie.


do tescow to się zwalają chmarami zwłaszcza w soboty i niedziele wieśniaki ze wszystkich okolicznych wsi - od Kraśnika, poprzez Sandomierz, Tarnobrzeg, Nisko, Janów Lub., itp sciana

 
 
 
 
~~elha9
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
tesco tylko tesco.dla ciebie badziewie.


do tescow to się zwalają chmarami zwłaszcza w soboty i niedziele wieśniaki ze wszystkich okolicznych wsi - od Kraśnika, poprzez Sandomierz, Tarnobrzeg, Nisko, Janów Lub., itp sciana


Chciałem zauważyć, że te "wieśniki" to tacy sami obywatele RP jak ci z miasta, tylko trochę od tych "miastowych" mądrzejsi.

 
 
 
 
~~sdfsf
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:58  
Cytuj
Najwięcej do powiedzenia mają ci "nowocześni". On w Społem nie kupi bo to obciach, bo to polskie, bo przecież on musi po chlebek z plasteliny jechać do Tesco i stać godzinę w kolejce. Taka to "nowoczesna" jest nasza społeczność. Brać wszystko co zachodnie nie patrząc na jakość czy cenę...

 
 
 
 
~~Janek
ff
Wysłany: 19 Lut 2009r. 09:59  
Cytuj
Społem i późno wstołem... smiech2

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »