NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet beprzewodowy, z jakiej sieci polecacie?
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:18  
Cytuj
Witam umiech

Chcę kupić sobie internet bezprzewodowy wraz z modemem.
Jednak nie bardzo wiem na jaką sieć się zdecydować.
Proszę o opinie użytkowników.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź3m sie.
Wstępnie rozważam t-mobile lub play.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:23  
Cytuj
Tylko i wylacznie play- najlepsza oferta na rynku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 15:36  
Cytuj
Miałem internet z Play i czy ładna pogoda czy brzydka z jednakową częstotliwością się rozłączał.O prędkości nie mówię ,bo szkoda słów jaki wolny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 16:22  
Cytuj
internet bezprzewodowy w sieciach telefonicznych to badziew!!!! nie polecam nikomu !!! proponuję stałe łącze router wifi, ewentualnie przez smartfona net!! mniejsze koszta a przynajmniej normalny i pewny dostęp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 16:29  
Cytuj
Ja mam t-mobile i powiem ze jest dobrze, limit mam 7gb a nocki bez limitu. Konczy mi sie umowa i wraz z podpisaniem nowej bede mial 14gb transferu. Zasieg po stw-rozwadow-nisko bardzo dobrze lapie natomiast jarocin i tym podobne miejscowosci tylko gprs. Na zwykle uzytkowanie mi wystarcza, dodam ze film rmvb 300-350mb sciaga mi sie jakies 25-30 minut, wydaje mi sie ze tragedii nie ma.
Nie wiem czy to dobrze czy zle ale test tak mi pokazuje

Obrazek
Ze zdaniem fankore w ogole sie nie zgadzam, ja ze wzgledu czysto technicznych wybralem taki internet i nie zaluje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 17:02  
Cytuj
kto mądry na internecie z limitem filmy ściąga? owszem jak wysylasz odbierasz maile czytasz wiadomości takie badziewie jak 14 gb wystarcza!! ja osobiście gardzę takim internetem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
Miałem internet z Play i czy ładna pogoda czy brzydka z jednakową częstotliwością się rozłączał.O prędkości nie mówię ,bo szkoda słów jaki wolny.

niestety potwierdzam internet z play to padaczka podobnie jak t-mobile, polecam z orange, jesli chcesz z play to najpierw sprawdz czy bedziesz mial zasieg ale chodzac po stw ciezko miec dobry zasieg. Play ma dobra oferte. a jak wiadomo taki internet to tylko do sprawdzenia poczty i przegladania stron nic wiecej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
Ja mam t-mobile i powiem ze jest dobrze, limit mam 7gb a nocki bez limitu. Konczy mi sie umowa i wraz z podpisaniem nowej bede mial 14gb transferu. Zasieg po stw-rozwadow-nisko bardzo dobrze lapie natomiast jarocin i tym podobne miejscowosci tylko gprs. Na zwykle uzytkowanie mi wystarcza, dodam ze film rmvb 300-350mb sciaga mi sie jakies 25-30 minut, wydaje mi sie ze tragedii nie ma.
Nie wiem czy to dobrze czy zle ale test tak mi pokazuje

Obrazek
Ze zdaniem fankore w ogole sie nie zgadzam, ja ze wzgledu czysto technicznych wybralem taki internet i nie zaluje.



wyraznie napisalem ze nocki bez limitu, nastawiasz programem kilka filmow na raz, przez nocke mozna bardzo duzo sciagnacumiech
Z t-mobile mam w stw zasieg wszedzie umts z tym ze modem zmienilem na niby lepszy i€szybszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 17:48  
Cytuj
Aktualnie oprzy 2 umowie mam w play 9 gb za 25 zł. Znajdzcie mi tansza oferte. Play mi nie rozlacza i zasieg mam bardzo dobry. Filmow nie sciagam, ogladam youtube, seriale itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 17:54  
Cytuj
yeti przyznam ze 9gb masz ,jak za darmoumiech ja przy przedluzeniu umowy mam miec 14gb za 49zlumiech ale mi cena nie przeszkadza, najwiekszy plus ze internet z laptopem korzystam w wielu miejscach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 18:43  
Cytuj
Widzę, że ile osób tyle opiniineutralny
Potrzebuje internetu tylko do wysyłania @ i do przeglądania stron.
Nie potrzebuję ściągać filmików czy piosenek.
Może jeszcze ktoś się wypowie?? :-)
Chyba rzeczywiście pozostaje mi tylko wypróbowanie każdego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 18:52  
Cytuj
Jak tylko do odbierania i wysyłania poczty ew. przeglądania stron .To kup sobie modem i internet na kartę np. orange 6 Gb za 35 zł.z ważnym kontem na rok.I bez żadnych umów kończy ci się transfer wywalasz kartę kupujesz inną w przypadku orange .

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
yeti przyznam ze 9gb masz ,jak za darmoumiech ja przy przedluzeniu umowy mam miec 14gb za 49zlumiech ale mi cena nie przeszkadza, najwiekszy plus ze internet z laptopem korzystam w wielu miejscach.


Dokladnie- internet z ktorego korzystam sluzy mi w kilku miejscach i jezdzi ze mna jak telefon komorkowy więc cenię go sobie. Polaczen mi nie zrywa zasieg jest ok oczywiscie nie wymagam od niego aby nagle odbierał np w Bieszczadach w srodku lasu. Fakt tam play nie dociera i podejrzewam ze inni operatorzy tak samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 19:24  
Cytuj
Play właśnie ma teraz ofertę 12GB za 40zł więc myślę, że mi to wystarczyłoby.
A czy któryś z tych modemów macie i jest godny polecenie? air kiss
(obecnie te są w ofercie play)
Huawei E3131
Huawei E353U-2
Huawei E353S-2
Huawei E173U-2
ZTE MF631
Huawei E3131 z anteną
Huawei E5832
Huawei E369
Huawei E586

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2013r. 19:34  
Cytuj
A ja polecam aero2 może nie powala prędkoscią 512 kbps ale za darmo i bez limitow danych. Jedno ograniczenie co godzie trzeba wzawiac polaczenie. Do www poczy i gg starczy. I darmowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 10:02  
Cytuj
Tylko proszę wziąć pod uwagę, nie wielkość transferu (też ważne) a a prędkość przesyłania.Ja miałem do2Mb/s,lecz jak zmierzyłem to było
0,5Mb/s.Nerwy można stracić, przy tej prędkości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 10:52  
Cytuj
a czy ten zasieg bedzie wszedzie taki sam? Bo np. w miescie bedzie smigał spoko, a na wsi oddalonej od Stw o 30/40 km moze działac duzo wolniej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 12:01  
Cytuj
incredibles moj z t-mobile w jarocinie i ulanowie dziala tylko gprs ale jak podpiunam antene to dziala tak zeby tylko strony poogladac i maila sprawdzic. Najlepiej wziasc na probe, w play chyba mozna na 3 dni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
a czy ten zasieg bedzie wszedzie taki sam? Bo np. w miescie bedzie smigał spoko, a na wsi oddalonej od Stw o 30/40 km moze działac duzo wolniej?


Zapytaj u operatora zalezy jaka wies. U mnie 40 km za stw zasieg jest maxymalnyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 13:10  
Cytuj
yeti operatorowi nie ma co wierzyc, mi mowili ze zasieg bedzie w calej polsce na wszystkie kreski umst ale wiadomo jak jest w zeczywstosci. Najlepiej wziasc na probe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Play właśnie ma teraz ofertę 12GB za 40zł więc myślę, że mi to wystarczyłoby.
A czy któryś z tych modemów macie i jest godny polecenie? air kiss
(obecnie te są w ofercie play)
Huawei E3131
Huawei E353U-2
Huawei E353S-2
Huawei E173U-2
ZTE MF631
Huawei E3131 z anteną
Huawei E5832
Huawei E369
Huawei E586



testowałem net w playu i nie działał w mojej okolicy to oddałem. Poproś o test czy zadziała sensownie bo możesz być zniesmaczony/a

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 13:30  
Cytuj
incredibles przerabialem wszystkie play, plus, orange zwykly, t-mobile, kupowalem wzmacniacze i inne ch..e, bylo z dupy, przy super wietrze mialem u siebie edge, a przez 90% gprs :] na klopoty z zasiegiem polecam orange cdma - szerokopasmowy internet chyba wszedzie :] od kilku miesiecy cdma w swojej ofercie ma rowniez plus :]
dziefczynka nie polecam zadnych free, freedomow i innych ch...ow, chyba ze w centrum miasta mieszkasz albo nie zalezy na predkosci

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
testowałem net w playu i nie działał w mojej okolicy to oddałem. Poproś o test czy zadziała sensownie bo możesz być zniesmaczony/a


Właśnie w ubiegłym roku działał nawet całkiem całkiem (koleżanki play) pomimo faktu, że nie mieszkam w Stalówce umiech
Chyba muszę przetestować wszytko bo inaczej szkoda na 2 lata pchać się w coś co nie będzie działać.
Dziękuję za pomoc!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2013r. 17:16  
Cytuj
juz sie wydowedziałam trochę,play ma kiepsko bardzo... tylko w miescie bedzie dobrze śmigał,w odległościach zasieg strasznie słaby, czesto wogóle nie można sie połazyć. teraz mam orange freedom i super śmiga, tyle,że kończy mi się umowa i rezygnuję z tel stacjonarnego.Plus tak sobie.. ale lepiej niż play. również dzięki zza wypowiedziumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »