NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Speed dating , Speed dating - szybkie randki
Sdx
Sdx
Sdx
Posty: 15
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 17:54  
Cytuj
Witam co sądzicie o organizacji Speed dating (szybkich randek)w Stalowej, ktoś z was zainteresowany jest uczestnictwem w takich randkach ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 17:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 18:04  
Cytuj
Chodzi Ci o to, że każdy ma np. minutę na rozmowę, po czym zmienia stolik czy w ciągu minuty ma wyciągnąć jak najwięcej numerów? good Jest dużo opcji tej...zabawy.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Sdx
Sdx
Sdx
Posty: 15
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 18:17  
Cytuj
rozmowa trwa ok 5-8 min i zmieniamy stolik, nie wymieniamy się kontaktami, jedynie na dostarczonych nam kartach zaznaczamy czy dany rozmówca przypadł nam do gustu, jeśli obie strony będą sobą zainteresowane to organizator po zakończeniu spotkania poinformuje je o tym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 18:18  
Cytuj
Wódka na wejściu i Stalowiaki mogą grać smiech2

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Sdx
Sdx
Sdx
Posty: 15
Dołączył: 24 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 18:38  
Cytuj
myślałem o drinku dla każdego,
ale masz rację seta na wejście i można zaczynać konwersację ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 22:14  
Cytuj
Pomysł fajnyumiech już popularny w dużych miastach.
Myślę, że wiele osób by przyszło z czystej ciekawości jak to się jeumiech

A seteczka "na odwagę" - pomysł jeszcze fajniejszy, hehe;)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2013r. 22:28  
Cytuj
Czy ja wiem...pierwsze wrażenie po alkoholu, to chyba nie jest dobry pomysł potluczony Takie zabawy sprawdzają się na wyspach, gdzie np. normalne jest przyjście gejów, czy lesbijek. U nas zostaliby na pewno mile potraktowani przez jakiegoś dresa z Zatorza.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 16:01  
Cytuj
heh, fakt;) Zgodnie z "zasadą"
- fajna jesteś jak wypijesz,
- ty też jesteś fajny jak wypijęgood

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 17:15  
Cytuj
To jeszcze nie jest tak bardzo niemiłe jak obudzenie się obok kogoś, kto wczoraj po kielichu wydawał się SEXI smiech2 Nie, żeby mnie się zdarzyło, ale znajomym owszem. :szok:

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 18:27  
Cytuj
Sdx, jeszcze nic dobrze nie zorganizowałeś, a dwie chętne na % już masz...z czego jedna pójdzie na całość chytry

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 18:44  
Cytuj
Gargamel, ja już dawno jestem "zajęta" i nie kręcą mnie takie gierki smiech2 Więc póki co pozostaje już tylko jedna chętna.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 20:43  
Cytuj
Minuta nie wystarczy? Wszak jak mniemam, zapewne mylnie, to chodzi chyba o to, by siąść naprzeciw siebie i dwie osoby muszą sobie tak naprawdę odpowiedzieć na jedno pytanie:
On: Ruchałbym ją?
Ona: Dałabym mu?

Jeśli obie osoby odpowiedzą zgodnie "tak", to chyba znaczy, że się zakochali i powinni iść na randkę umiech No chyba, że się nie znam smiech2 Wszak z filmach zawsze drwią z tych randek i pokazują tam same niedorajdy. Wystarczy wracając ze szkoły autobusem zagadać jakąś dziewczynę, za ladą w sklepie powiedzieć pannie coś miłego, zamienić kilka słów i ma się już kilka minut wspólnej rozmowy, jeżeli się sobie spodobacie - umówicie się. I można to zrobić bez picia wódki. Przynajmniej do czasu umiech

Odpowiadając na pytanie: nie jestem zainteresowany umiech Mimo wszystko życzę powodzenia i wielu małżeństw. Dziś czasem brakuje nawet tych 5-8 minut rozmowy zanim się pójdzie z kimś pofikać, a potem zmienia "stolik".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 21:43  
Cytuj
Ja tylko wyraziłam opinię, że znalazło by się pewnie wielu chętnych, którzy przyszliby z ciekawości - nigdzie nie napisałam, że JA jestem chętna;) Także kolejna z 2óch "potencjalnych" się wykruszyła;)

Dodam, że Twoje podsumowanie, Gargamelu, wywołało solidne rozbawienie na mojej twarzygood

SzoPeN, twoje praktyczne podejście mogłoby wiele zdziałać w tym przedsięwzięciu, może jakaś spółka?;)

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 21:48  
Cytuj
Nie to, żebym krytykował wszystko co jest nowe i czego nie doświadczyłem, ale... czy nie lepiej poznać "drugą połówkę" na ulicy, w barze, na domowej imprezie, w sklepie? Ten pomysł jest na model amerykański - dla ludzi, którzy nie mają na nic czasu. Fastfood, fast dating, fast sex, fast sleep... i tylko kurwa praca się ciągnie w nieskończoność smiech2

Oczywiście nie chcę zniechęcać potencjalnych randkowiczów, więc życzę sukcesów, bawcie się dobrze good

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 22:04  
Cytuj
CYTAT

SzoPeN, twoje praktyczne podejście mogłoby wiele zdziałać w tym przedsięwzięciu, może jakaś spółka?;)

Mam wolne łóżko, mogę podnajmować.

W sumie tak sobie myślę, że to niegłupie. Siadam do stolika, z blond kobietą, mówię "cześć", odkręcam flaszkę, polewam. Brudzia wypijamy, przepitka, zakąska i sru, zmiana stolika. A tam brunetka dla odmiany jakaś. No to po kielichu, "cześć" - "cześć" i kanapka. Kolejny stolik - Wiesiek. Z Wieśkiem to trzy szybkie i w długą. Tak sobie można polawirować między stolikami i wszyscy razem mogą iść później do pubu dokończyć imprezę. Zawsze to coś się chlapnie za free i w miłym towarzystwie. Jeszcze żeby mecze leciały na telebimach i skoki, to już będzie wypas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 22:41  
Cytuj
Już nie przesadzajcie. Osobiście znam dziewczynę, która poszła pożyczyć koledze swojej przyjaciółki książkę smiech2 Tak zabalowali w łóżku, że dzisiaj są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. cool girl

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Już nie przesadzajcie. Osobiście znam dziewczynę, która poszła pożyczyć koledze swojej przyjaciółki książkę smiech2 Tak zabalowali w łóżku, że dzisiaj są małżeństwem z kilkunastoletnim stażem. cool girl

Mnie jakoś nikt nie chce książek pożyczać :( Tak w ogóle to myślałem w trakcie czytania, że napisałaś "...dzisiaj są małżeństwem z kilkunastoletnim synem" smiech2 Na szczęście mam w zwyczaju czytać dokładnie i do końca umiech Zatem proponuję, by pierwsza edycja speed dating odbyła się w bibliotece jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 4 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 22:53  
Cytuj
wszystko spoko, tylko trzeba chyba zrobic na poczatku "segregację" wiekową i wzrostową. wyobrazcie sobie np. jakas kobieta powiedzmy.. 32l i mezczyzna 18 letni. Ona jest nauczycielką, on jej uczniem.to troche kompromitacja. albo np.kobieta zgrabna wysoka i mezczyzna "1,50 w kapeluszu"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 23:10  
Cytuj
incredibles, teraz są modne takie parki smiech2 chłopak 20 i babka 40+. I to nie tylko w Hollywood smiech2 Ale faktycznie, przypał by był, gdyby spotkali się uczniowie z nauczycielami smiech2 albo...księża po cywilu smiech2

Szopen, ich syn chyba też jest gdzieś w wieku nastoletnim, ale czy jest owocem tej książki, to nie wiem smiech2

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
Ona jest nauczycielką, on jej uczniem


Podoba mi się Twoja wyobraźnia ok


CYTAT
Szopen, ich syn chyba też jest gdzieś w wieku nastoletnim, ale czy jest owocem tej książki, to nie wiem


Podajcie chociaż tytuł, spróbuje.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2013r. 23:57  
Cytuj
CYTAT
Gargamel, ja już dawno jestem \"zajęta\" i nie kręcą mnie takie gierki smiech2 Więc póki co pozostaje już tylko jedna chętna.

Nessi-Jeśli ktoś "na diecie"(czytaj w małżeństwie,)nie musi zaraz oznaczać iż nie wolno mu przejrzeć "karty dań".chytry
Nikt nie mówi o konsumpcji, ale warto sprawdzić co jest...potluczony

PS.Byłby za taką imprezą,ale znając życie, przyjdą sami faceci.Połowę z nich znałbym ,a drugą poznałbym w czasie krótszym niż pół litra.good

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 00:33  
Cytuj
Jusek, ja tam, nie owijając w bawełnę, mam odlot w miejscu do spania ( i nie tylko :cwaniak:), więc apetytu na mojego tż nie odebrałby mi nawet...Christian Grey potluczony

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 00:46  
Cytuj
CYTAT
"...dzisiaj są małżeństwem z kilkunastoletnim synem" smiech2


Nie wiem czemu, ale miałem dokładnie to samo. Za drugim razem przeczytałem poprawnie.

Nie wiem co się tak czepiacie różnic wzrostowych i wiekowych, jak dla mnie ma to drugorzędne znaczenie jezyk

Znam wiele przypadków - w tym parę, gdzie facet jest 20 lat młodszy i są już ze sobą ponad 10 lat. Na pewno takie pary mają trudniej. Ciężko powiedzieć co będzie za kolejne 5-10 lat... ale nie skreślałbym takich ludzi, bo przetrwali dłużej niż niejeden "wzorowy" związek.

Moim zdaniem jednak "klasyczne" spotykanie ludzi jest znacznie ciekawsze, mniej przewidywalne i ma ten swój urok. Znam małżeństwo, z którego część męska poznała się z częścią żeńską zaczepiając ją na ulicy, aby ta wypełniła jakąś ankietę o tematyce ekologicznej. Mimo różnic poglądów i dość osobliwej pierwszej rozmowy są ze sobą do dziś. A początkowo nic na to nie wskazywało umiech

A co to TŻ? Tłuczek Żeliwny? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 01:13  
Cytuj
Tak się w Internecie określa Towarzysza Życia smiech2

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2013r. 08:59  
Cytuj
TŻ, tak, też mnie to wkurzało, aż się zainteresowałem i szybko wyjaśniło się, że dla kobiet TŻ (Towarzysz Życia) to taki odpowiednik naszego MB (Moja Baba) umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »