NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Okna pcv, Okna pcv
Posty: 8
Dołączył: 7 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 17:03  
Cytuj
Planuje zakup okien PCV jaką firmę polecacie w stalowej woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 17:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 20 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 17:51  
Cytuj
DOMLUX umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 18:18  
Cytuj
Sa tylko dwaj producenci, którzy mają sensowną ofertę : ABN Profil z Niska i Oknoplast- biuro w Rozwadowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2013r. 19:12  
Cytuj
Oknoplast miał jakaś promocje zimową do Sylwestra. Ja robiłem wycenę na wakacjach a drugą w grudniu i w grudniowej wycenie okno miałem tańsze o ok. 200 zł/szt. w porównaniu z wyceną wakacyjną. Normalne po prostu teraz jest sezon zimowy to i okna troszkę tańsze. Mimo tego że Oknoplast ma ładne okna (chociaż to kwestia gustu) to ceny dość wysokie w porównaniu z innymi producentami oferującymi okna w podobnym standardzie, trzeba zwracać uwagę na wyposażenie standardowe jakie proponują producenci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 09:30  
Cytuj
Podepnę się, Mam pytanie odnośnie okien tarasowych, potrzebuje wymienić dwa takie i się zastanawiam czy mają byś drewniane czy aluminiowe, które są lepsze ? Są jacyś fachowcy w tej dziedzinie na forum ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 423
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 12:23  
Cytuj
Aluminium się średnio nadaje do domu. Zimne, nieprzyjemne w dotyku.

Drewno i tylko drewno.

Niezależnie co wybierzesz pamiętaj o właściwym montażu. Było już o tym na forum wielokrotnie.

STOP gwałcicielom mechaniki ! Klucz dynamometryczny podstawowym narzędziem pracy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2013r. 21:56  
Cytuj
I z tym fachowym montażem będzie problem, znacie jakąś dobrze wyszkoloną ekipe ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2013r. 19:02  
Cytuj
a co sądzićie o oknach z Zaklikowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
I z tym fachowym montażem będzie problem, znacie jakąś dobrze wyszkoloną ekipe ?


Jak wyżej.Też planuję wymianę okien i nie chce firmy ala bubel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 23:38  
Cytuj
Lepiej dopłacić lub dozbierać i kupić drewno. Po ok. 5-10 lat pcv do wymiany, im tańsze tym większy badziew.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 08:18  
Cytuj
CYTAT
Lepiej dopłacić lub dozbierać i kupić drewno. Po ok. 5-10 lat pcv do wymiany, im tańsze tym większy badziew.



PVC do wymiany po 5 latach? skąd masz taką teorię? Dobre.

Porównaj gwarancje na okna drewniane i PVC. A co do różnicy w cenie to nie jest to niewielka dopłata tylko zwykle cena wzrasta dwukrotnie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
Lepiej dopłacić lub dozbierać i kupić drewno. Po ok. 5-10 lat pcv do wymiany, im tańsze tym większy badziew.


mieszkam w bloku i w sumie u mnie wszyscy maja plastiki a z drewnianymi nie chce pchać się w koszta.Jaka firma jest godna polecenia? chodzi bardziej o montaz niz ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 11:17  
Cytuj
Dzisiaj zamawiałem w OKNOPLAST w Rozwadowie, mają być za miesiąc to wypowiem się odnośnie montażu. Oknoplast droższy od pozostałych producentów okien o ok 20%

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
a co sądzićie o oknach z Zaklikowa


Ja mam od nich wszystkie okna z klamkami secustic, i generalnie nic się nie dzieje (raz regulowali mi tylko drzwi balkonowe z ruchomym słupkiem). Słowni, rzetelni, ceny w porównaniu do SW około 20% niższe, gwarancja 5 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 14:12  
Cytuj
Ja zamawiałem okna białe 5-cio komorowe u Pana Bogdana, który prowadzi biuro w rozwadowie, przy aptece, obok planety.

Bardzo dobra jakośc i naprawde korzystna cena, moge szczerze polecic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 15:16  
Cytuj
Z oknami to jest tak, że mniej istotny jest sklep, a bardziej producent i montaż. Ja wstawiałem w styczniu, nie będę tu nikogo polecał, ani odradzał ze sprzedawców, ale odradzę producenta - Dobroplast. Większość sprzedawców mających tanie okna, oferuje Dobroplast. Co z tego, że to jeden z największych producentów, wykupiony ostatnio przez Szwajcarów. Ogólnie wykonanie widać, że budżetowe, tworzywo niskiej jakości, uszczelki pomarszczone, powsadzane na odpiernicz. Okucia zacinają się i "haczą" po paru miesiącach. Plus - że mimo wszystko spełniają swoją rolę izolacyjną. potluczony

Podsumowując, omijajcie Dobproplast.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »