NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Książka - wydawnictwo .., szukam wydawcy ....
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2012r. 22:44  
Cytuj
Heyka, mam pytanie, czy jest ktoś w stalowymmieście kto potrafiłby poprowadzić wydać książkę???? Oczywiście nie za darmo....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2012r. 22:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 11:35  
Cytuj
Heyka :szok:
Mama nadzieję, że nie twoją, bo i interpunkcja leży i kwiczy i składnia jakaś dziwna. No i te neologizmy!

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 13:08  
Cytuj
Mi to się podoba jak piszecie bzdety, o tematach po prawdzie nikomu nie potrzebne, takie bezwartościowe, a czepia sie ktos o ortografię, inter..., srali muszki będzie wiosna.... bez sęsu... czy sensu jak kto woli.... dobre to umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2012r. 13:15  
Cytuj
moja koleżanka kilka lat temu drukowała swój pierwszy tomik poezji w Drukarni Diecezjalnej w Sandomierzu http://www.wds.pl/ drukowała sporo sztuk i nawet nie zapłaciła aż tak dużo. Teraz być może drukowanie i wydawanie książek podrożało ale postaraj się poszukać na necie wydawnictw,drukarni, które się tym zajmują i po prostu zadzwoń do nich i zapytaj o koszty.
Jeśli chodzi o poprawienie tekstu do druku to w wydawnictwie też mają korektora a jeśli jest drogo to znajdź kogoś kto ma pojęcie o zasadach j.polskiego (np Twój dawny nauczyciel itd).

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »