NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Droga do Krakowa........,
Posty: 52
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 10:25  
Cytuj
Jeśli ktoś próbował już jechać w kierunku Krakowa przez Mielec Tarnów i tym nowootwartym odcinkiem A4, to bardzo proszę oopinię. Którędy lepiej.
Przez Tarnów, czy starą trasą przez Połaniec.
Potrzebuję jechać 19.12 2012.
Z góry dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 10:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 10:29  
Cytuj
Przez 5 lat śmigałem przez Połaniec, teraz po tym jak spróbowałem trasy przez autostradę z Tarnowa jeżdżę tylko tą drogą. Wychodzi trochę dalej ale zdecydowanie szybciej no i przede wszystkim całkiem inny komfort jazdy po równej nowej nawierzchni przy dobrej prędkości bez tego wspaniałego uczucia które towarzyszy na trasie przez Połaniec że za rogiem stoi przyczajona policja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Przez 5 lat śmigałem przez Połaniec, teraz po tym jak spróbowałem trasy przez autostradę z Tarnowa jeżdżę tylko tą drogą. Wychodzi trochę dalej ale zdecydowanie szybciej no i przede wszystkim całkiem inny komfort jazdy po równej nowej nawierzchni przy dobrej prędkości bez tego wspaniałego uczucia które towarzyszy na trasie przez Połaniec że za rogiem stoi przyczajona policja.

Policja to nie bandyci, nie rób nic złego, a nic od Ciebie nie będą chcieli. To przecież takie prosteumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 11:30  
Cytuj
To już otwarli ten odcinek A4 od Tarnowa do Krakowa? Od kiedy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Jeśli ktoś próbował już jechać w kierunku Krakowa przez Mielec Tarnów i tym nowootwartym odcinkiem A4, to bardzo proszę oopinię. Którędy lepiej.
Przez Tarnów, czy starą trasą przez Połaniec.
Potrzebuję jechać 19.12 2012.
Z góry dziękuję



Jezdzę tą trasą o której piszesz, czyli Przez Mielec do Tarnowa i dalej do Krakowa, czas przejazdu około 2h ze Stalowej, mogę polecić, chodz odcinek z Mielca do Lisiej Góry nie jest może idelanie dobry, ale idzie płynnie i da się jechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Gru 2012r. 13:52  
Cytuj
CYTAT

Policja to nie bandyci, nie rób nic złego, a nic od Ciebie nie będą chcieli. To przecież takie prosteumiech

Niektórzy policjanci to jednak prawie bandyci - zamiast ustawić się z radarem w miejscu niebezpiecznym, tam gdzie przekroczenie prędkości stwarza rzeczywiste zagrożenie, to czają się w krzakach w szczerym polu, ale już za tablicą oznaczającą teren zabudowany. Właśnie w takim miejscu dostałem mandat, bo nie zdążyłem jeszcze wytracić prędkości.

Drugi przykład to znak ograniczenia prędkości do 40 km/h przed przejściem dla pieszych obok szkoły. Znak stoi również w czasie wakacji i w nocy - właśnie w nocy w sierpniu tam mnie namierzyli radarem (64 km/h) i chociaż w pobliżu nie ma żadnych domów, a przejście służy tylko dzieciom do dojścia od szkoły do chodnika po drugiej stronie jezdni, to od mandatu się nie wymigałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »