NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Tanie badania laboratoryjne., Dilab, Diagnostyka czy coś innego?
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 21:03  
Cytuj
Gdzie w tej chwili są najniższe ceny za badania laboratoryjne w Stalowej Woli?

Kiedyś chodziłam do Dilabu, ale od tego czasu upłynęło sporo wody w Sanie i w międzyczasie pojawiły się nowe pracownie. Mam do wykonania spory pakiet badań, w tym testy alergologiczne i szukam najtańszego miejsca - co by totalnie nie zbankrutować. Będę wdzęczna za wszelkie sugestie, gdyż nie udało mi się znaleźć w sieci cenników okolicznych placówek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2012r. 21:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 10:51  
Cytuj
W Arce jest nowe labolatorium Diagnostyka, ceny niskie, do tego rabat z kartą stałego klienta, wyniki można sprawdzić i wydrukować z internetu. Niestety ktoś tu kiedyś pisał o jakiejś wpadce tego labolatorium. Ja nie miałam nigdy żadnych problemów i osobiście polecam, ale warto popytać
www.diag.pl
a, są jeszcze pakiety badań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 11:05  
Cytuj
Też robię badania w tym laboratorium w Arce. Nie wiem czy tam jest najtaniej bo nie latałem po wszystkich ale mi tam pasuje.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 14:00  
Cytuj
Ja przez całą ciązę też robiłam tam badania, dość dużo tego było, nigdy nie miałam zastrzeżeń. A dużo taniej niż np. w Dilabie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 155
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 15:47  
Cytuj
Powiedz mi na co chcesz chorowac , a powiem ci jakie badania zrobic - dilab omijaj długim łukiem...

Dr Kwaśniewski:
"Wielu ludzi pisze do mnie, że na diecie optymalnej czuli się bardzo dobrze do czasu, gdy zrobili sobie badania krwi, a lekarz postraszył ich, że są nieprawidłowe. Najważniejsze dla chorego jest, aby mógł wyleczyć się z chorób, na które choruje, aby go nic nie bolało, by mógł cieszyć się życiem.
Gatunek ludzki z powodu niewłaściwego odżywiania, jest gatunkiem zdegenerowanym i chorym.
Normy w poziomie cholesterolu, lipidów, trójglicerydów i innych związków zwykle badanych, są normami właściwymi dla przedstawicieli zdegenerowanego i chorego gatunku".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 20:58  
Cytuj
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi!

Wybieram sie w takim razie do Diagnostyki, z Dilabu byłam zadowolona, ale z tego co pamiętam, to było tam właśnie dość drogo...

"Optymalnym" - na razie - dziękuję również umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2012r. 21:52  
Cytuj
Tanio to nam chinole mieli autobana zbudować. Każdy wie jak się skończyło.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2016r. 15:42  
Cytuj
odświeżam temat umiech gdzie zrobię tanie badania laboratoryjne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sar
sar
sar
Posty: 1
Dołączył: 29 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 13:36  
Cytuj
W Dilabie to loteria - niektóre panie są miłe i kompetentne, ale można trafić też na inne (nie noszą identyfikatorów niestety), które zrobią z człowieka sito, a i tak nie dadzą rady pobrać krwi - to akurat w przypadku siwej pani z włosami za ucho. Odradzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Kwie 2018r. 22:26  
Cytuj
Ja robię badania sobie i dzieciom w Dilabie. Najważniejsze że potrafią się dobrze wbić w zyle dziecku i zagadać je tak że tylko ał zdąża powiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »