NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Bojkot PZPN!!!,
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2012r. 09:24  
Cytuj
Gdzieś z Onetu jakiś komentarz
Niech każdy sobie myśli na ten temat co chce
CYTAT

~BOJKOT PZPN !!!!! Użytkownik anonimowy
Puśćmy jasny sygnał - nie popieramy firm, które wykładają kasę na Grzesia i jego stajni Augiasza. Jeśli PZPN ucierpi finansowo - wspaniale. Jeśli zbankrutuje - jeszcze lepiej. Jeśli dojdzie do rewolucji kadrowej - cudownie. Firmy reklamują się poprzez PZPN wierząc, że to pozytywnie wpłynie na odbió... rozwiń całośćr ich marki. Pokażmy, że skutek może być wręcz odwrotny. Albo inaczej - pokażmy, że my, jako klienci tych firm, wcale takiego wsparcia dla PZPN nie oczekujemy.
Prowadźmy również głośną i wyrazistą agitację na stadionach, podczas meczów ligowych i reprezentacji Polski.

Sponsorzy PZPN: Orange, Wedel, 4MOVE, Biedronka, Nike, Grupa Żywiec S.A., Tyskie Browary Książęce, Grupa PBS, Cisowianka, Europcar, Fakro, HORMANN, KREISEL, Black Energy

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2012r. 09:24  
Cytuj

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4953
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2012r. 08:51  
Cytuj
Spiewajmy dalej "Polacy nic się nie stało".
Spiewajmy udając że wszystko jest w porządku.
Nasi zawodnicy i działacze(pseudo)dzięki temu myślą,że niezależnie od wyniku,wszystko im wybaczymy.
Nie chodzi tu tylko o PZPN.
Najlepiej jaki jest stan naszego sportu pokazały Igrzyska w Londynie.
Z każdym rokiem czy z każdą Olimpiadą jest juz tylko gorzej.
Pieniądze topione są w bagnie biurokracji.Idą na pensje i siedziby związków.
Najgorzej jest z piłką nożną.Żenada.
Paradoksalnie im mniejsze pieniądze idą na daną dyscyplinę,tym lepsze wyniki osiągają zawodnicy.
Miestety,ale jeśli nie rozpi2dzi się PZPN-u i nie przegoni zadekowanych komuchów,nie ma szans na jakiekolwiek zmiany.
Tylko kto i jak to ma zrobić?

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 17:29  
Cytuj
Ja mam zamiar zabawić się przez najbliższy miesiąc w abstynenta, ale jeśli naszłaby mnie ochota na piwo, to chyba musiałbym się pocieszyć jakąś marną berbeluszą z Tesco, gdybym chciał się przyłączyć do akcji, bo widzę że chyba wszystkie polskie browary wspierają PZPN poprzez te dwa koncerny. Już nawet Leżajsk jest pod skrzydłami Żywca. Ogólnie pomysł uważam za bardzo dobry. Trzeba rozpędzić w końcu tę swołocz na 4 wiatry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »