NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Pieluszki - Promocje,
Posty: 55
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 22:17  
Cytuj
Witam wszystkie mamy, mam pytanie jakie marki pieluszek jednorazowych polecacie ? Może w tym miejscu będziemy zamieszczać gdzie aktualnie opłaca się zakupić różnego rodzaju artykuły do higieny Naszych maluszków ;-)

Aktualnie duże promocje widziałam w Rossmannie. A Wy ? umiech

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 22:17  
Cytuj

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 22:23  
Cytuj
Ja używam Pampersa i tak w sumie z tych ktorych używałam te są najlepsze-jedne z droższych ale jak dla mnie najlepsze. I w rossmanie właśnie często są na nie promocje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2012r. 23:03  
Cytuj
Przetestowaliśmy z żoną praktycznie wszystkie dostępne pieluszki na rynku i jak dla nas Pampersy są zdecydowanie najlepsze.A z nich najfajniejsze są moim zdaniem Pampers Active Baby.Sleep and Play też nie są złe ale są sztywne po bokach.W Tesco są często promocje na pieluszki Pampers.Za sztukę wychodzi niecałe 60 groszy...

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
...nie są złe ale są sztywne po bokach.W Tesco są często promocje na pieluszki Pampers.Za sztukę wychodzi niecałe 60
groszy...


Zawsze można obrócić na drugą stronę.potluczony
Niemożliwe?chytry
Kilka lat temu,będąc u teścia,widziałem u jego sąsiada ,na sznurze do bielizny suszące się...pampersy.sciana
Jak widać można.uśmiech
Tak oszczędzali na wódę...

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 09:31  
Cytuj
Polecam serdecznie stronę, gdzie wypisane sa promocje rzeczy, pieluch, ubranek ito
www.promobaby.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 09:37  
Cytuj
Jeżeli chodzi o pieluszki to ja polecam Pampersa Active Baby, choć tak samo dobre są pampersy Dada z Biedronki, naprawdę wcale nie są gorsze od pampersów, ja często używam zamiennie tych pampersów, fajne są tez Pampersa Premium Care, ale są dosyć dorgie, więc ich używamy trochę rzadziejumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
..tak samo dobre są pampersy Dada z Biedronki, naprawdę wcale nie są gorsze od pampersów


sciana Na pewno "Dada" z Biedronki są porównywalne do Pampersów Procter & Gamble....zaiste chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 10:01  
Cytuj
jak dla mnie są porównywalne, wiadomo Pampersy są najlepsze, ale Dada też są dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 10:29  
Cytuj
Jak juz wczesniej wspomniano Pampersy najlepsze, ale pieluszki Dada z Biedronki tez sa bardzo dobre. Ostatnio byla tez promocja na Huggiesy w Biedronce i tez byly calkiem niezle (od Dady lepsze byly poniewaz pochlanialy zapachy, ale za to troche wisialy jak mala nasikala troche potluczony ) Wiec mozna smialo powiedziec ze za ta cene Dady sa super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Na pewno "Dada" z Biedronki są porównywalne do Pampersów Procter & Gamble....zaiste


Powiem więcej - są lepsze. Jak zakładałem dziecku oryginalne Pampersy to prawie zawsze coś tam wyciekło, bo i same pieluchy układały się jakoś gorzej niż Dady. Przy Dadach, prawie nigdy nic nie wyłazi bokiem. Pomijam już fakt, że Dady są o wiele tańsze. Natomiast lepsze od Dadów są Huggiesy, bo mają z tyłu na pasie przydatny ściągacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 12:32  
Cytuj
Jeśli coś jest dobre z Biedronki, to zapewne papier toaletowy, który i tak jest do dupy. Jeśli iść tym tropem dalej-pieluchy też ku temu służą. Ciekawi mnie, czy panie uzywaja biedronkowych podpasek, czy raczej preferują "always- y". Czy ichniejsze tampony konkurują z OB.
Zdania nt. pieluch sa podzielone http://www.bangl(...)d-2011-r ,lecz nie dojrzałam ani jednej opini, by przewyższały jakością Pampersom.
Pampers prawidłowo założony nie ma prawa nic przepuścić i odparzyć tyłka latorośli.Dada ponoć nie chłonie wilgoci i trzeba go zmieniać dwa razy częściej.
Małe wyliczenie (dane z internetu):
Pampers 3-6 kg 94 szt w opakowaniu, cena 54 zł cena za sztukę: 57 gr.
Dada 3-6 kg 78 szt w opakowaniu, cena 28 zł cena za sztukę: ok 36 gr.

36*2 (dwa razy częściej)=72 gr.
Co jest tanie, jest drogie.
Matematyki nie da się oszukać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 12:42  
Cytuj
Bez obrazy, ale nie zauwazylam bym musiala czesciej zmieniac Dady. A co do wyciekania to zdarza sie i w Dadach i w Pampersach, szczegolnie jak dzieciak biega po domu np w lecie w samej pieluszce. Kwestia odparzania to w zaleznosci od skory dziecka - jedym pasuje to, drugim co innego. Takie moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 13:00  
Cytuj
Pieluchy tetrowe dla wielu kobiet XXI wieku,to relikty przeszłości a szkoda....:cwaniak:
Stały się wygodne nowoczesne kobiety...:cwaniak:
Pampers dla maluczkich na zad,papieros w p****k i drze r**a prowadząc pojazd,po ścieżce dla rowerów,efektywnie prowadząc dialog z podobna sobie nowoczesną mamą...:cwaniak:
I co zwrócić uwagę...jezyk

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
..tak samo dobre są pampersy Dada z Biedronki, naprawdę wcale nie są gorsze od pampersów


sciana Na pewno \"Dada\" z Biedronki są porównywalne do Pampersów Procter & Gamble....zaiste chytry


Dady bardzo dobre, jakościowo zbliżone do pampersa. Na jednym z forum dla mam, na którym piszę dziewczyna zamieściła info, że w paczce pieluszek dada znalazła kilka sztuk pieluszek pampers... czyżby wydało się kto produkuje takie pieluszki dla biedronki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:28  
Cytuj
Czekolada, głupio porównujesz do podpasek, pampers pampersa niby nie ma prawa nic przepuscic, ale jednak sie zdarza czasami, że kupsko wylatuje bokiem, nawet jak pampers jest dobrze założony.
Dady nie zmieniam 2 razy czesciej, czy Dade czy pampersa zmieniam co 3,5 godz i jest dobrze, miedzy czasie pupe synkowi wietrze i jest ok, u nas Dada sie sprawdza, jak dla mnie pampersy sa najlepsze, ale dada są tez super i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:33  
Cytuj
CYTAT
Pieluchy tetrowe dla wielu kobiet XXI wieku,to relikty przeszłości a szkoda....:cwaniak:
Stały się wygodne nowoczesne kobiety...:cwaniak:
Pampers dla maluczkich na zad,papieros w p****k i drze r**a prowadząc pojazd,po ścieżce dla rowerów,efektywnie prowadząc dialog z podobna sobie nowoczesną mamą...:cwaniak:
I co zwrócić uwagę...jezyk


Bo przecież czasy się zmieniają i jeżeli coś ma nam życie ułatwić to dlaczego nie?
a co do przytoczonej sytuacji całkowicie popieram...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:37  
Cytuj
tzn takie sytuacje mnie wkurzaja( jak w poscie wyżej) i ja bym zwróciła uwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Dady bardzo dobre, jakościowo zbliżone do pampersa. Na jednym z forum dla mam, na którym piszę dziewczyna zamieściła info, że w paczce pieluszek dada znalazła kilka sztuk pieluszek pampers... czyżby wydało się kto produkuje takie pieluszki dla biedronki?


Tak, a ja ostatnio w paczce wykałaczek z Chin znalazłam dwie kostki masła z OSM Stalowa Wolachytry

1.„DadaKomfort Soft and Dry” ( B-15524/07 )
Nazwa i adres producenta:„Wyprodukowano w Unii Europejskiej dla Jeronimo Martins Dystrybucja S.A, ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn”

"Podsumowując,badane pieluszki można uszeregować od najwyżej do najniżej ocenionych w następującej kolejności:

PAMPERS Active (45,0pkt)

TESCO Unisex (37,5pkt)

HUGGIES Super flex (36,0pkt)

DADA Komfort (28,5pkt)

HAPPY BELLA (24,0pkt)

ULTRA BABY Soft (23,5pkt)

MAXI Hygienika (22,5pkt)

TESCO Value (18,0pkt)

LOVE Air Dry (10,0pkt).

Uzyskane wyniki oceny punktowej pozwalają na sformułowanie następujących końcowych ocen użytkowych badanych pieluszek higienicznych:

● PAMPERS Active – ocena bdb (5,0)

● TESCO Unisex i HUGGIES Super flex – ocena db (4,0)

● DADA Komfort, HAPPY BELLA, ULTRA BABY Soft,MAXI Hygienika – ocena dost (3,0)

● TESCO Value i LOVE air Dry – ocena ndst (2,0)

Jeśli ktoś uważa, że są lepsze, czy nie ma różnicy, może tak uważać, ja natomiast dziękuję za uwagę.
Link do pełnych badań i porównań tu:
http://www.feder(...)tory=503

CYTAT
Czekolada, głupio porównujesz do podpasek..


Do pampersa podpaski źle porównane??? Jak to??? A najlepiej do czego?? Bułki z dżemem??
Dziecku gówno może wyleźć bokiem....ważne,żeby mamunia miała komfort umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:44  
Cytuj
najlepiej żeby każdy sam się przekonal i używał tego co jemu pasuje,a na oceny zerknęłam i jak dla mnie Pampersy maja 5, a Dada 4+ i to moja ocena,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 17:45  
Cytuj
czekolada w dadach nigdy nie wylazła kupa bokiem, tylko właśnie w pampersach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 18:05  
Cytuj
tydzien temu kupilam pampers sleep and play w lpromocji w tesco. sa jakies takue nie wiem obwisle. mloda nasika odrobinke a krok wisi miedzy kolanami.... do tej pory uzywalam dada. pampers tez sa ok ale sa drogie. moja niunka nie lubi dlugo nosic pampersa. wiec gdy moja kolezanka zmieniala pampersa firmy pampers co 4 godz ja zdazylam zuzyc juz dwa. dada sa prawie jak pampers. chyba wiekszosc mam ktore znam tez uzywa tej marki.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 21:21  
Cytuj
Ja też kupuję bąblowi Dady. W dupie mam, że są z Biedronki. I co z tego? Jakość w porządku, zadka dziecku nie odparzyły ani razu, trzymają się solidnie i nie przepłacam. Miałam okazję wypróbować pampów Pampersa, zad odparzyło w 1 dzień i faktycznie przeburtowywało. A za co taka cena? Za miękkość, zapach, i firmę chyba. Huggiesy bąbel też używał. Różnie to wyglądało. Wg mnie strasznie ciasne jak na rozmiar dopasowany do wagi, przez co zdarzały się przecieki.

Reiker - tetra jest ok. Miałam ją w planie, pieluch nakupowałam jak głupi piwa, majt zabezpieczających, ale nie miałam serca dzieciakowi zadka owijać szmatkami...

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 22:03  
Cytuj
Dla mojej przyjemności może być nawet i tetra.
W ciemnej dupie mam co zakładacie swoim dzieciom.
Można też ubierać je w chińskie klapki, bo są tanie...
Pisząc post przetrzepałam internet w celu sprawdzenia opinii nt. biedronkowych pieluch, które jak podkreśliłam są różne.Skalkulowana różnica nie jest wielka.
Fajny wątek o zamiennikach. Aż dziw bierze, że tylko na SM Dada przewyższa jakościowo Pampers. http://forum(...)html?v=2
Jak się nie ma co się lubi, lubi się to co się ma.
Ja śmigam starą Sieną, ale dla mnie to Mercedes umiech

Tyle ode mnie w tym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2012r. 22:50  
Cytuj
Ubiegłaś mnie Czekolado, bo właśnie miałem napisać, że porównywanie pieluch Dada do Pampersa to tak jakby porównywać Fiata do Mercedesa.Ale dla niektórych nie jest ważne czym jedzie ,byle dojechał do celu...Dlatego uważam, że każdy musi sam zdecydować co mu odpowiada a nie sugerować się opinią innych.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 10:27  
Cytuj
CYTAT ("Lament")
Reiker - tetra jest ok.Miałam ją w planie,pieluch nakupowałam jak głupi piwa,majt zabezpieczających,ale nie miałam serca dzieciakowi zadka owijać szmatkami...


Lament - czas prań i prasowań,pieluch tetrowych/flanelowych odszedł w niepamięć,niestety.Nowoczesne mamy,są po prostu praktyczniejsze tylko nadmiar wolnego czasu zdecydowanie im szkodzi,nie zawsze wiedzą co z nim zrobić...:cwaniak:
Nie miałaś serca,dzieciakowi zadka owijać szmatkami,to nieprawda powiedz lepiej,że chciałaś być wygodna,a nie wpadać w rutynę prania non stop,suszenia,prasowania pieluch...:cwaniak:
Pampers,Hugges czy Libero,z Biedronki,hurtowni czy producenta,o sprzedawcy nie wspomnę gdzie się zaopatrywć...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »