NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pieluszki - Promocje,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Ubiegłaś mnie Czekolado, bo właśnie miałem napisać, że porównywanie pieluch Dada do Pampersa to tak jakby porównywać Fiata do Mercedesa.

Dokładnie. Jednym i drugim da się jeździć, Fiatem za to dużo taniej. Mercedesa się kupuje czesto rezygnując z czegoś innego i także po to, by poczuć prestiż. Ja nie odczułem zależności między tym co ma mój szkrab na dupie, a własnym postrzeganiem świata. Czekolada zamiast wykazywać wyniki badań powinna wykazać się własnym doświadczeniem. W przeciwnym razie wypowiedzi jej można uznać za te w stylu "czytałam że"... np. "że w pieluchach Dada można znaleźć Pampersy". Ja przeprowadziłem testy osobiście. Z Pampersów się lało bokami, z Dady nie. I dla mnie to wszystko co musze wiedzieć w tym temacie.

CYTAT
Nowoczesne mamy,są po prostu praktyczniejsze tylko nadmiar wolnego czasu zdecydowanie im szkodzi

Reikier, wybacz błagam, że zabieram głos, ale dlaczego uważasz, że mamy są wygodniejsze nie piorąc zasranych pieluch i ich nie prasując? A czy tatusiowie też nie są? Gdyby było tak, że Twoja kobieta zajmie się zmianą pieluch, a Ty będziesz je prał (oczywiście ręcznie, bo to trzeba prać non stop), suszyć i prasować, ciekawe jak szybko polecisz po Pampersy? Trzeba zaznaczyć też, że telefony komórkowe są mniej zdrowe niż budki telefoniczne TP, rosołki Knorra trują w przeciwieństwie do osobiście wyhodowanej i zabitej kury itp. Żyjesz tutaj z nami w XXI wieku? Co do sytuacji dot. papierosa w pysku, popieram Cię. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 11:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Czekolada zamiast wykazywać wyniki badań powinna wykazać się własnym doświadczeniem

Czekolada ma koleżanki, które używają/ły "Dada" z aspektu czysto ekonomicznego, nie ukrywając, że wolałyby Pampers i nie cudujac, że są lepsze..
Różnica w cenie jednak nie jest drastyczna. Na Pampersy trafiają się dobre promocje (i to chciała wiedzieć założycielka wątku).
Czekolada nie żyje w odizolowanym świecie.Rozmawia, dyskutuje, słucha, patrzy, wymienia spostrzeżenia, ale również i czyta.
Nie ma doświadczenia z Dada, ale miała doświadczenie z kilkoma dyskontowymi produktami. Tak,potwierdzam. Były prawie "zajebiste", nawet prawie lepsze od niedyskontowych chytry

CYTAT
Ja przeprowadziłem testy osobiście. Z Pampersów się lało bokami, z Dady nie.

Z moich testów wynika, że z Pampersów bokami się nie lało umiech

CYTAT
Dokładnie. Jednym i drugim da się jeździć, Fiatem za to dużo taniej

To jest właśnie aspekt ekonomiczny, który zamiast napisać wprost, tłumaczy się zajebistością towaru.
CYTAT
Mercedesa się kupuje czesto rezygnując z czegoś

Nie każdy musi ..
A jeśli musi, to nic w tym złego, najpierw podstawy egzystencji, później przyjemności, czyż nie Szopenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Mercedesa się kupuje czesto rezygnując z czegoś

Nie każdy musi ..
A jeśli musi, to nic w tym złego, najpierw podstawy egzystencji, później przyjemności, czyż nie Szopenie?

Dlatego napisałem, że często, ale nie zawsze ;) Jeśli chodzi o samochód, owszem można, można kupić merca a zrezygnować z wakacji. To jednak przenościa. Rezygnując z czegoś dla swojej pociechy, musielibyśmy nie kupić lepszego kremu czy smacznegop deserku. Jeśli rezygnujemy z przyjemności, to ok umiech Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 13:30  
Cytuj
w nawiązaniu do wątku założyciekli, powiem ze wybrałam Pampersy dla obu moich córek. i wcale nie dlatego żeby zachować jakiś prestiż. przetestowałam kilka różnych pieluch ale niestety nie sprawdziły się bo po wszystkich (Hugis, Happy, Dada) boje obie córki miały odpażone pupcie a najbardziej po Dada i Hugisach.
co do ceny pampersów to można trafić na okazje i promocje w tesco, a jak nie ma w tesco promocji i pieluchy się skończą to lecę do kauflandu bo normalna cena jest o około 7-8 zł niższa niż w tesco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 18:33  
Cytuj
Z promocjami na pieluszki jest dość ciężko,ponieważ gdy w Tesko jest promocja to moment i półki puste,w Rossmanie chyba ani razu nie trafiłam na obniżki,a nawet jeżeli jest promocja to i tak są drogie. Czasami w Stokrotce można kupić pieluszki taniej bo np.jest wyprzedaż końcówki serii.Tak jak wszystkie mamy testowałam różnego rodzaju pieluszki,moim zdaniem pampersy są najlepsze,ale Dada są na prawdę dobre i tanie,wiec używam ich zamiennie z pampersami.Niestety pampers sleep and play tak jak ktoś już napisał mają sztywne zapięcia i raniły nóżki mojego synka.Z rzadką kupka żadna pieluszka nie wygrała,wszystkim rodzajom zdarzyło się przepuścić,odparzeń nie miał ani razu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2012r. 18:50  
Cytuj
nawiazujac do tematu od jutra pamperony firmy Pampers beda w promocji w TESCO z 49.99 na 36.99!

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Cze 2012r. 12:09  
Cytuj
CYTAT ("SzoPeN")
Reikier,wybacz błagam,że zabieram głos,ale dlaczego uważasz,że mamy są wygodniejsze nie piorąc zasranych pieluch i ich nie prasując? A czy tatusiowie też nie są? Gdyby było tak,że Twoja kobieta zajmie się zmianą pieluch,a Ty będziesz je prał (oczywiście ręcznie,bo to trzeba prać non stop),suszyć i prasować,ciekawe jak szybko polecisz po Pampersy? Trzeba zaznaczyć też,że telefony komórkowe są mniej zdrowe niż budki telefoniczne TP,rosołki Knorra trują w przeciwieństwie do osobiście wyhodowanej i zabitej kury itp.Żyjesz tutaj z nami w XXI wieku? Co do sytuacji dot.papierosa w pysku,popieram Cię. Pozdrawiam.


SzoPeN,wyluzuj czy ja ci ten głos ograniczałem,to wolne forum każdy może pisać co chce,aby na temat...:cwaniak:
Zadałem kiedyś,podobne pytanie przyszłej mamie,mającej dość wysokie mniemanie o sobie i swoich dość dużych możliwościach intelektualnych - oto jej odpowiedz - Nie po to kończę studia,aby się z tetrami i g*****i bawić,nowe czasy Pampersów nastają,a ja jestem za wygodna i zbyt uwielbiam komfort i elegancję...:cwaniak:
Niestety biedactwo,trafiło na urodziwego,ktory piękną księżniczką wstrząsnął/zmienił jej światopogląd -
Proszę,nie kojarzyć tego przykładu z moją osobą. reszty szczegółów Wam oszczędzę...:cwaniak:
Co do mojej kobiety - SzoPeN - Bardzo ale to bardzo ją szanuję i jest za bardzo wyrozumiała,oszcedziła,ba uciełko mi wiele przyjemnosći,niestety specifika mojej pracy odebrała mi to co [chyba ci to wystarczy - mam nadzieję,że jesteś domyślny]...:cwaniak:

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2012r. 22:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »