NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Policealna Szkoła Kosmetyczna,
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 13:30  
Cytuj
Z tego co wiem w Stalowej są dwie szkoły kosmetyczne w Medyku i na ul. Hutniczej. Czy wiecie, która z nich jest lepsza,czym się różnią,którą polecacie itp.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 13:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 13:53  
Cytuj

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2012r. 14:18  
Cytuj
Jesli chodzi o Stalowa to lepsza jest ta w medyku. Lepszy program ksztalcenia, lepiej wyposazona pracownia, nie trzeba placic za kosmetyki. Wada jest to, ze zajecia nie odbywaja sie co dwa tygodnie tylko co tydzien. Aha i zajecia w pracowni odbywaja sie w malych grupach w porownaniu ze szkola w CKU na Hutniczej, wiec nie trzeba sie martwic ze sie czegos nie pocwiczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 11:48  
Cytuj
Dzięki za podpowiedzi. Niestety ze względu na to,ze mam malutkie dziecko muszę wybrać szkołę w Stalowej.Lucisk będę pamiętała o polecanych przez Ciebie szkołach na przyszłość,ponieważ widziałam,ze organizują tez kursy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 12:30  
Cytuj
Ja planuję złożyć podanie do CKU, sama chodziłam tam do Liceum wiec wiem troszke jak tam jest, poza tym koleżanki robiły właśnie kosmetyczne i są bardzo zadowolone. Próba nie strzelba, mam nadzieję że będzie ok umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 12:31  
Cytuj
aha no i z tego co się orientuję to na Hutniczej nauka jest bezpłatna a w Medyku płatna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 14:05  
Cytuj
technika kosmetyki można tez zrobić w Centru
Kształcenia Torus , sekretariat jest koło hali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2012r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
aha no i z tego co się orientuję to na Hutniczej nauka jest bezpłatna a w Medyku płatna


nie prawda, w medyku placi sie tylko 200zl wpisowego a potem jest juz caly czas za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 23:59  
Cytuj
ja uczylam sie na hutniczej i polecam umiech kazdy na cos narzeka bo wiadomo, ale chodzilam kiedys do Rzeszowa do szkoly o podobnym kierunku i to byla uczelnia prywatna i tam dopeiro brakowalo wszystkiego. Co do zajec to jesli chodzi o pracownie kosmetyczna to zajecia sa dzielone na 2 gr, tak aby kazdy mial swoj fotel i mogl wykonywac zabiegi. Ogolnie polecamumiech sporo nauki jesli chodzi o dermatologie i fizykoterapie umiech ale duzo nauczysz sie, ja dalej mysle isc w tym kierunku dzieki tej szkole i mysle o studiach wyzszych- kosmetologia i zastanawiam sie nad sandomierzem bo mozna zrobic tam zaocznie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 15:08  
Cytuj
Czyli tak do końca za darmo nie jest (chociaż prawie). A jak z opłatami za egzaminy, wydanie dyplomu i tym podobne cuda, za które część prywatnych szkół lubi sobie kazać płacić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 15:32  
Cytuj
w CKU nie płaciłam za wydanie dyplomów itd. w między czasie można było również uczestniczyć w szkoleniach, które szkoła organizowała. Hmm jak 200zł za rok to moim zdaniem prawie żadne koszty, 2 lata nauki wyniosły mnie tam tyle, co teraz płace za miesiąc na uczelni o pokrewnym kierunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 15:40  
Cytuj
Być może coś się pozmieniało, ale pamiętam czas kiedy na Hutniczej płaciło się za kosmetyki i używało przeterminowanych lub takich, które nie schodziły niektórym nauczycielkom w ich gabinetach.
Mam nadzieję, że te czasy odeszły do lamusa i teraz jest super klasa.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 15:49  
Cytuj
Jest jeszcze szkoła policealna Torus http://www.szkol(...)ola.html wiem, że tam nauka jest za darmo i jeśli zbierze się grupa osób to tworzą kierunek. Być może są tam już osoby zapisane na kierunek kosmetyczki - trzeba zadzwonić i zapytać.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 19:04  
Cytuj
z tego co wiem a wiem z pewnego źródła to w CKU placi sie za kosmetyki na semestr a kosmetyki sa zużyte przez Pania i przynosi stare przeterminowane kosmetyki ze swojego gabinetu. porazka i wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
z tego co wiem a wiem z pewnego źródła to w CKU placi sie za kosmetyki na semestr a kosmetyki sa zużyte przez Pania i przynosi stare przeterminowane kosmetyki ze swojego gabinetu. porazka i wstyd.

zgadza sie...
daty zmywane są zmywaczem do paznokci, a po zajęciach wychodzi się z uczuleniem na buzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 7 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2014r. 21:15  
Cytuj
Odświeżam temat. Chciałabym dowiedzieć się czegos wiecej o tych dwoch szkolach. Jaki jest poziom, która jest lepsza itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 21 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 10:24  
Cytuj
hutnicza ucza dobrze rozumieja ludzi wiedza ze sa slabsi mocnijsi staszic odpada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 19:34  
Cytuj
W TORUSIE mają swoją pracownię i nie płacą za kosmetyki (nie pracują na przeterminowanych kosmetykach) ludzie są zadowoleni nie narzekają a nauczyciele całkiem spoko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2015r. 20:23  
Cytuj
Zdecydowałam się na szkołę w Medyku, ukończyłam ją i pracuję w zawodzie, więc chyba o czymś to świadczy. Wpisowe faktycznie płaci się, był to koszt 200 zł, za kosmetyki nie płaciło się, pracownie bardzo dobrze wyposażone. Nauki sporo, ale dla mnie to duży plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 18 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2015r. 08:47  
Cytuj
o dzięki, może nad nią pomyślę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »