NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Bus Stalowa Wola-Kraków, Bus Stalowa Wola-Kraków
Posty: 5
Dołączył: 14 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 18:17  
Cytuj
Proszę o nr telefonów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 18:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 6 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 18:29  
Cytuj
Tam gdzie jest postój Marcelów, niedaleko Dworca PKP jest pełno tego. Wystarczy ruszyć tylko swoje cztery litery i się przejść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 20:22  
Cytuj
Hanstrans.pl
max.ebusy.pl
jotka.pl
luksatravel.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 20:28  
Cytuj
miła 01 - pudło, akurat stamtąd odjeżdża tylko 1 firma, Jotka, natomiast najpopularniejsze i doświadczone firmy jak Trans-Hans i zamojski MAX odjeżdżają z przystanków komunikacji miejskiej (na przeciwko PKS w stronę KRK i obok Rowerowego z Krakowa).

Ogólnie polecam Trans-Hansa dobre ceny i nowoczesny tabor (2 letnie Craftery i paroletni sprinter), bus ma status: Expresu.
Zamojski Max to firma najdłużej działająca - tabor to Sprintery nowe i ciut starsze, najwyższe ceny, największe obłożenie bo bus jedzie z Zamościa, aczkolwiek są w porządku.
Co do Jotki to na razie raczkują na tej trasie, znajoma raz z nimi jechała, była zadowolona w miarę, mają 1 nowego sprintera specjalnie na tą trasę, choć dziś widziałem przyzwoitą Setrę w ich malowaniu, ale nie wiem na jakiej trasie. Cenowo bardzo przystępni.

Justyna87 - bardzo poratowałaś kolegę z forum, podając mu lipne adresy.

http://www.transhans.pl/
http://www.jotkabus.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 20:49  
Cytuj
Jakie lipne adresy , bo paru literek brakło ? Jak ktoś inteligenty to i tak znajdzie . A tobie sie nie zdarzyło paru literek mniej napisać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 21:56  
Cytuj
O jakich paru literkach piszesz, kobieto. Po prostu siadłaś przed kompem i napisałaś parę adresów z kapelusza, które nijak nie mają się do rzeczywistości. Jak ja napiszę: www.busdokrakowa.pl to to jest parę literek? Ja bym się na Twoim miejscu głupio nie tłumaczył bo to nie jest sprawa wagi państwowej, tylko co najwyżej przyznał się do lenistwa, które zarzuciłaś autorowi. Tak naprawdę jedno i drugie lenistwem zabłysnęło umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 22:06  
Cytuj
gdyby wątkotwórca zastanawiał się też nad alternatywnymi środkami transportu do krakowa, to na nbb.agh.edu.pl jest sporo ogłoszeń studentów (ale nie tylko), które za średnio 25zł zawiozą do krakowa samochodem osobowym ;-)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 22:20  
Cytuj
Ciekawe co masz do mnie że od lenistwa mi wyjeżdzasz? Taki/a obeznany/a jesteś w tych busach ale cen to na bierzaco nie znasz ile kosztuja z stw do krk ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 22:25  
Cytuj
A jak kolega chce wracać z krakowa to wejdz na strone regionalnego dworca autobusowego w krakowie to sa podane połaczenia odjazdów cen biletów i trasy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 22:39  
Cytuj
Po pierwsze to "na bieŻąco", po drugie zna bo korzysta, po trzecie strona RDA w Krakowie pokaże nie tylko powrotne połączenia, ale wszystkie połączenia "DO" (w wybranym okresie), wystarczy tylko na stronie głównej zaznaczyć odpowiednie kółeczko i wpisać miejscowość...

Justyna87 - Poza tym polecam trochę spuścić ciśnienie, bo Cię rozsadzi i będzie tylko brzydki smrodek.

Ceny w cenniku RDA niestety są tylko wyjściowe, bez ulg. Natomiast jeżeli autor byłby studentem to 25zł za jazdę ze studentami AGH to żadna okazja, Trans-Hans zawiezie ciut taniej takiego studenta, a Jotka chyba jeszcze taniej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 21 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2012r. 22:48  
Cytuj
Co do tanich biletów w busach to nie słyszałam ale wiem że ceny podnieśli nawet od tamtego roku - kryzys . Strone musiałeś sprawdzić że aż taki opis jak na rozprawke napisałeś ? Marcel z rzeszowa do krakowa 35 zeta bierze od normalnego biletu a student 25 zeta .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2012r. 12:33  
Cytuj
Trans Hans 23 studencki, Max 27. Trans jedzie przez Sandomierz i Tbg, Max prosto na Tbg. Często jeżdzę, więc nie polecam Transa...Nie jeżdżą bezpiecznie..nie wiem

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2012r. 15:14  
Cytuj
Nie zgodzę się z tym bezpieczeństwem umiech Wszystko zależy od kierowcy. Generalnie jeżdżą spokojnie w Transie, szczególnie Ci młodzi, natomiast jest jeden gość, który lubi przycisnąć (nie będę pisać który, bo to idzie zauważyć w trakcie jazdy), ale jest to jeden taki przypadek. OWszem jeździ szybciej ale mimo wszystko nie wyprzedza tam gdzie się nie da. Po prostu jak jest pusta droga to przyciśnie. Nie pochwalam tego, ale jest to w granicach rozsądku.
W Maxie też jest taki kolo co lubi zapitalać, taki łysy, starszy, niespecjalnie miły dla pasażerów. Jeździ szybko i wg mnie mniej bezpieczniej jak ten z Transa, jest mniej płynny, a bardziej nerwowy.

Co do jazdy przez Sandomierz, to i owszem, Trans tak jeździ, z tym, że nie robi postoju 20 minutowego jak Max, wieć wychodzi na to samo prawie i nie tankują pod Krakowem, albo koło Osieka jak Max, któremu to zajmuje kolejne 10-15minut. W Transie jak się zdarzy to z 5 minut czasem. Poza tym jak nikt nie tyrni z Sandomierza, albo nie jedzie w busie taki, to na Sandomierz nie zajeżdżają, albo przynajmniej nie zawsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2012r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Trans Hans 23 studencki, Max 27. Trans jedzie przez Sandomierz i Tbg, Max prosto na Tbg. Często jeżdzę, więc nie polecam Transa...Nie jeżdżą bezpiecznie..nie wiem


Najtańsza opcja dla studenta to pociąg osobowy, może długo jedzie i trzeba czekać w Rzeszowie na przesiadkę, natomiast bilet to jedyne 15,68 PLN.
Także jeżeli student się lansuje na centusia, opcja jak znalazł smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2012r. 11:57  
Cytuj
Zawsze można pojechać taksówką potluczony

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2012r. 21:26  
Cytuj
ja mogę powiedzieć tyle, że w Maxie jest jeden Pan,który jest tak nie miły, że to się w głowie nie mieści. Kiedyś tak się ociągał ze sprzedawaniem biletów, że szok, a jak mu delikatnie powiedziałam, że w tym tempie nie wyjedziemy do jutra bo już jest 25 minut po czasie to mi odpowiedział "to pojedziemy jutro".. ogólnie bardzo chamski dla starszych osób... jeżdzę często Maxem kierowcy są naprawdę mili, ale ten Pan przechodzi wszelkie granice....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 23 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2012r. 03:18  
Cytuj
No tak czytam i potwierdzić wasze zdanie na ta chwile trans-hans ma najbardziej optymalna ofertę na rynku. jeździłem ponad rok tylko MAX busem ale tak jak mówicie ten siwy straszny zgred, a i ta kobieta w okularach strasznie zamukla (i na siłę filmy nawet rano jak wszyscy śpią(samo to )fakt i jedni i drudzy mają spoko auta.
Teraz jeżdżę z T-H. jeżdżą szybko ale bezpiecznie.i taniej niż maks bo student 23 zeta a nie 27. dwa ładne craftery i teraz nówkę widziałem sprintera maja. ostatnio mi nawet rower wieli do Krakowa i nie robili problemu w sumie duże bagażniki mają. a i co jeszcze da się do nich dodzwonić na rezerwację, nie robią postojów tylko 5 minut i dalej . i teraz dodali chyba jeden kurs do krakowa o15.15 i z krakowa 19.50. ogolnie widać ze się dzieje tam w dobrym kierunku
wiec zdecydowanie polecam
tel:605205611

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Marz 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2020r. 10:55  
Cytuj
Zdecydowanie nie polecam korzystanie z busu Jotka .Bilet zakupiony ze strony ,na miejscu okazało się ze nie ma rezerwacji na liście przewozowej u kierowcy i zmuszona byłam zakupić drugi bilet !! Dobrze ze były wolne miejsca bo inaczej można było zostać nie zabranym Po powrocie zgłaszając reklamacje wraz w biletami firma nie zamierza nawet zwrócić pieniędzy ani przeprosić Nie polecam !!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »