NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Fryzjer w kauflandzie stalowa wola,
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 14:24  
Cytuj
co sadzicie o otwarctym nowo salonie fryzj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 14:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 14:43  
Cytuj
Sądzimy, że z powodu braku klientów właścicielka się nudzi i próbuje reklamować się na forum, a z czasem będzie zakładać kolejne konta, z których płynęły będą same pochwały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 14:54  
Cytuj
mysle ze masz racje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 3 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 17:43  
Cytuj
Uważam, że lepszym pomysłem byłby fryzjer otwarty w Tesco 24 godziny na dobę w tym soboty i niedziele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 18:15  
Cytuj
CYTAT ("Duszan")
Uważam,że lepszym pomysłem byłby fryzjer otwarty w Tesco 24 godziny na dobę w tym soboty i niedziele.


A czy nie uważasz,że niejedna fryzjerka/fryzjer woli w sobotę/niedzielę,odpocząć z rodziną w domu,niż wysiadywać/czekać w jakimś śmiesznym salonie fryzjerskim na rozkapryszonych/upierdliwych klientów...Dobry fryzjer(ka) sama rozdaje wizytówki z numerem telefonu & adresem,reszty się domyśl sam...

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2012r. 19:21  
Cytuj
Reiker nie wiesz jak siwe mylisz od strony klientów. Zrobic fryzjera czynnego 15- 2 w nocy od środy do niedzieli. oblożenie fyll by miał

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
Reiker nie wiesz jak się mylisz od strony klientów.Zrobic fryzjera czynnego 15- 2 w nocy od środy do niedzieli. oblożenie full by miał.


Hmm Jacku może się mylę,ja temu nie przeczę.Dla mnie jako potencjalnego klienta otwieranie _ Sieći salonów fryzjerskich w Kauflandzie,Tesco,Biedronce,Fraku,Stokrotce,Żabce i tym podobnych przybytkach [Napisałem Sieci bo jak powstanie jeden,to zaczną się powielać,choć chciałbym się mylić] uważam za śmieszne/dziwne,czemu dziwne bo jak się namnoży w zastraszającym tempie tych salonów,to i Full oblężenia zelżą,z grzeczności nie będę wspominał o konkurencji...:cwaniak:
A tak poza tym,robienie zakupów w w/w marketach,głupia sprawa ale męczy mnie bardzo,dodając czas oczekiwania na towarzyszkę życia tworzącą na głowie jakąś genialną fryzurkę z fryzjerka w...mlotek
Czy musicie mnie aż tak karać/uszczęśliwiać zapytanie

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Maja 2012r. 12:52  
Cytuj
Tez mysle ze lepszym pomyslem byloby otwarcie np w tesco bardziej by pasowalo wlasnie tam albo w kauflandach wiecej butikow, chociaz nie kazda fryzjerka ma wlasnie ochote pracowac w wekendy bo to jest czas dla rodziny z trgo co wiem w wiekszych miastach to jest normalne niedziela i swieta w sklepach hmmm zaczyna sie robic jak na zchodzie jeszce mc donalda brak i bylo by git.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 21:01  
Cytuj
Odświeżam wątek. Czy ktoś może korzystał z usług w salonie fryzjerskim w kauflandzie? Zamierzam się tam wybrać, ale nie wiem czy warto, więc chciałabym poznać Wasze opinie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 21:54  
Cytuj
Od roku co 4 tygodnie tam chodzę. W czwartek rano nigdy nie ma ruchu prawie. Zastrzeżeń brak i co 11 strzyżenie gratis. Tyle że chyba pytasz kobiet.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 22:03  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedź, ale właśnie opinie kobiet będą cenniejsze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2016r. 09:24  
Cytuj
Witam ja osobiscie niepolecam zona prosila pania fryzjerke zeby sciela jej krocej wlosy i wycieniowala bez modelowania ale pani nic nierozumiala tylko sciela z 8 mm a zona chciala ze 4 cm i co niedosc ze zaplacila 40zl u pani blondynki chyba kasia ma na imie i niepolecam zona poszla do drugiego na drugi dzien i widac bylo efekty polecam zaklad pani gosia super fryzjerka w dlugich wlosach a kaufland omijamy szerokim lukiem i ceny z kosmosu polowe drozej maja a fryzur niepotrafia zrobic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 26 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2016r. 09:38  
Cytuj
A żona najwidoczniej nie umiała powiedzieć, że chce krócej tak jak Ty nie potrafisz zbudować zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »