NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
spowiedż przed świętami,
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 09:23  
Cytuj
W którym kościele jest jeszcze duża spowiedź przed świętami i w jakich godzinach? Jeśli ktoś wie to proszę napisać, dla tych którzy mnie skrytykują za to pytanie wyjaśniam że mam małe dziecko i nie mogłam być w swojej parafii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 09:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:11  
Cytuj
Dziś na porębach ale w jakich godzinach nie wiem do południa i po południu jest spowiedz.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
Dziś na porębach ale w jakich godzinach nie wiem do południa i po południu jest spowiedz.
Od 9-12 i od 15-17.30, z dwoma przerwami bodajże od 10.30-11 i od 16-16.30 umiech

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 11:05  
Cytuj
pluusia21 w każdym kościele zdążysz się wyspowiadać za odpowiednią sumkę każdy w czarnej sukmanie z chęcią posłucha grzeszków swojej owieczki żeby móc potem pośmiać się i mieć o czym mówić.Ludzie sakrament spowiedzi to tylko wymysł czarnej mafii po to aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoich PARAFIANACH.W dawnych czasach chłop jak nagrzeszył i poszedł do spowiedzi to na pokutę musiał czarnemu możnowładcy zorać pole,bądź wykonać inna pracę fizyczną,a czarny pędem leciał do hrabiego donosząc na grzesznika po czy ten biedny poddany musiał jeszcze pańszczyznę odwalić u swojego pana.Tak w skrócie mogę wyjaśnić na czym polega niby sakrament.Jeżeli nie zabiłaś nie kradłaś i nie robiłaś rzeczy złych które są przyjęte za zgodne z prawem i obyczajem społecznym nie masz co donosić na siebie obcemu człowiekowi.Niech oni się spowiadają społeczeństwu ze swoich zachowań typu pedofilia i bezkarność.To tyle z mojej strony takie mam zdanie.Mam nadzieje że nie uraziłem niczyich przekonań ani wiary ponieważ nie miałem takiego zamiaru.AMEN

killer
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 11:33  
Cytuj
dobrze powiedziane darsongood Księża się cieszą ze świąt bo zawsze dostaną więcej lewej kasy z której i tak się nie rozliczająjezyk Wyspowiadać można się przed Bogiem w kościele przed ołtarzem w samotności i ciszy, lepsza szczera spowiedź niż jakaś udawana bo z okazji świąt ksiądz każe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
pluusia21 w każdym kościele zdążysz się wyspowiadać za odpowiednią sumkę każdy w czarnej sukmanie z chęcią posłucha grzeszków swojej owieczki żeby móc potem pośmiać się i mieć o czym mówić.Ludzie sakrament spowiedzi to tylko wymysł czarnej mafii po to aby dowiedzieć się czegoś więcej o swoich PARAFIANACH.W dawnych czasach chłop jak nagrzeszył i poszedł do spowiedzi to na pokutę musiał czarnemu możnowładcy zorać pole,bądź wykonać inna pracę fizyczną,a czarny pędem leciał do hrabiego donosząc na grzesznika po czy ten biedny poddany musiał jeszcze pańszczyznę odwalić u swojego pana.Tak w skrócie mogę wyjaśnić na czym polega niby sakrament.Jeżeli nie zabiłaś nie kradłaś i nie robiłaś rzeczy złych które są przyjęte za zgodne z prawem i obyczajem społecznym nie masz co donosić na siebie obcemu człowiekowi.Niech oni się spowiadają społeczeństwu ze swoich zachowań typu pedofilia i bezkarność.To tyle z mojej strony takie mam zdanie.Mam nadzieje że nie uraziłem niczyich przekonań ani wiary ponieważ nie miałem takiego zamiaru.AMEN



bzdury opowiadasz chyba z religii się urywałeś Jezus powiedział

„Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane”

(J 20, 19-23).

tak nakazał Jezus, dając Apostołom (co oni przekazali swoim następcom, kapłanom)

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
dobrze powiedziane darsongood Księża się cieszą ze świąt bo zawsze dostaną więcej lewej kasy z której i tak się nie rozliczająjezyk Wyspowiadać można się przed Bogiem w kościele przed ołtarzem w samotności i ciszy, lepsza szczera spowiedź niż jakaś udawana bo z okazji świąt ksiądz każe...




Z tego co pamiętam to spowiedź powszechna o której myślisz (o ile wogóle myślisz?)w naszym kościele pozwala tylko na odpuszczenie grzechów lekkich i to też pod warunkiem, że nie jest ich za dużo.
Spowiedź przy konfesjonale ma za zadanie sprawić, że grzesznik potrafi ukorzyć się i przyznać się do popełnionych grzechów.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 12:52  
Cytuj
a na tygodniu cos jest? :] potrzebuje ksiedza ktory mi kartke wypisze dla chrzestego, na komunie, ze sie spowiadal ;] juz czarnym we lbach sie calkiem lasuje, kartki ze spowiedzi doroslym ludziom kazac przynoscic...

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 12:55  
Cytuj
Plusia, ja Cię nie skrytykuje. Jakoś niesamowicie urzekło mnie zderzenie Twojego avataru z zapytaniem o spowiedź umiech

Zapraszam do mnie, rozgrzeszenie masz jak w banku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
a na tygodniu cos jest? :] potrzebuje ksiedza ktory mi kartke wypisze dla chrzestego, na komunie, ze sie spowiadal ;] juz czarnym we lbach sie calkiem lasuje,kartki ze spowiedzi doroslym ludziom kazac przynoscic...


Śmiem cię poinformować drogi ifeelgood-zie że w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Rozwadowie dodatkowo prowadzone są szkolenia/zajęcia dla przyszłych rodziców chrzestnych jak zapytasz Google to się zapewne dowiesz,jojczysz na czarnych zapominając o braciszkach w habitach mnicha(ów) wybacz ale uznaję zasadę:każdemu według jego zasług....Wiele się zmieniło gdy tak w przeszłość patrzę,a duchowych pasterzy mamy jakich mamy nie mnie to osądzać...

Pozdr ®eike®

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a na tygodniu cos jest? :] potrzebuje ksiedza ktory mi kartke wypisze dla chrzestego, na komunie, ze sie spowiadal ;] juz czarnym we lbach sie calkiem lasuje,kartki ze spowiedzi doroslym ludziom kazac przynoscic...


Śmiem cię poinformować drogi ifeelgood-zie że w Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Rozwadowie dodatkowo prowadzone są szkolenia/zajęcia dla przyszłych rodziców chrzestnych jak zapytasz Google to się zapewne dowiesz,jojczysz na czarnych zapominając o braciszkach w habitach mnicha(ów) wybacz ale uznaję zasadę:każdemu według jego zasług....Wiele się zmieniło gdy tak w przeszłość patrzę,a duchowych pasterzy mamy jakich mamy nie mnie to osądzać...

Pozdr ŸeikeŸ


thx, ja chrzestnym juz jestem, mam komunie w wielki czwartek o 17 i potrzebuje swistek :] nie jojcze na wszystkich, tu jojcze na tych co upier....li sobie ze zorganizuja komunie 5tego kwieta w wielki czwartek, dla ktorych musze lazic za karteczka i jechac przez pol polski w srodku tygodnia na kilka godzin ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 13:53  
Cytuj
Ifeel, to jak nie jesteś chrzestnym, to po kiego grzyba masz mieć na komunię autograf czarnego na świstku?

Wielki Czwartek czarnoksiężnicy mają swoje największe święto, więc od razu upieką dwie pieczenie ;)) Potem, w maju będą leżeć brzucholami do góry, albo co inszego wymyślą ;))

Co do spowiedzi -> klasztor. Tylko i wyłącznie.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 13:55  
Cytuj
Dziękuję tym którzy wypowiedzieli się na temat

A ty Luky sam powinieneś się wybrać skoro takie myśli chodzą Ci po głowie.. oj grzeszysz...
A avatar może bardzo mylić...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:10  
Cytuj
Plusia,spowiedź (niekoniecznie święta) na czacie,codziennie w godzinach wieczornych,od ok. 20 do 00.30.
Pokuta na nastepny dzień w formie niewyspania lub ogólnego roztrzęsienia chytry
Nie zapomnij zabrać ze sobą login jako niezbędnikumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:10  
Cytuj
CYTAT
Ifeel, to jak nie jesteś chrzestnym, to po kiego grzyba masz mieć na komunię autograf czarnego na świstku?

Wielki Czwartek czarnoksiężnicy mają swoje największe święto, więc od razu upieką dwie pieczenie ;)) Potem, w maju będą leżeć brzucholami do góry, albo co inszego wymyślą ;))

Co do spowiedzi -> klasztor. Tylko i wyłącznie.

nie wiem, nie chce nawet wnikac, chrzesnica moja ma komunije, czarni sobie zazyczyli, a ja chce miec to z glowy ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:21  
Cytuj
A to taka praktyka... Wyrazy współczucia ;)

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 14:34  
Cytuj
Oferuję usługi spowiednicze.
Gwarancja poufności - w odróżnieniu od sukienkowych - obiecywam że słowa nie pisnę o waszych grzeszkach mniejszych lub większych.

Dla stałych klientów gratisy.
Dla nieśmiałych nowość!! Spowiedź ONLINE !

Dziekuję za uwagę.
Pozdrawiam
Dochtor Xiunc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:19  
Cytuj
Taka o wersja dla leniwych, od cioci Zielonej z okazji świąt smiech2smiech2

http://www.ojcie(...)chy0.htm

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
thx,ja chrzestnym juz jestem,mam komunie w wielki czwartek o 17 i potrzebuje swistek :] nie jojcze na wszystkich,tu jojcze na tych co upier....li sobie ze zorganizuja komunie 5 tego kwieta w wielki czwartek,dla ktorych musze lazic za karteczka i jechac przez pol polski w srodku tygodnia na kilka godzin ;]


Serdecznie ci współczuję ifeelgood wg mnie niepotrzebnych stresów,związanych z otrzymaniem jakiegoś durnego świstka...No ale miejmy nadzieję że kiedyś to się zmieni i duchowi przywódcy przestaną eksperymentować z niepotrzebną biurokracją... Spowiedż trwa w Parafii Opatrznosci Bozej w Stalowej Woli...Myślę że to coś dasz radę załatwić z w miarę bardziej tolerancyjnym spowiednikiem choć wszystko sie może zdarzyćwykrzyknik
Chcę Ci życzyć przede wszystkim jednego - sukcesu...

CYTAT
Ifeel,to jak nie jesteś chrzestnym,to po kiego grzyba masz mieć na komunię autograf czarnego na świstku?
Co do spowiedzi -> klasztor. Tylko i wyłącznie.


Najprawdopodobniej chodzi o swistek ze wierzacy i praktykujacy katolik jest...Choć swego czasu przeszedłem szkolenie + wykład w cytowanym klasztorze [Braci Mniejszych Kapucynów w Rozwadowie] - co do spowiedzi to wolny wybór każdego z nas,hm ja tam mam mieszane uczucia...

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 15:49  
Cytuj
Plusia, ja Cię wyspowiadam...Taniogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 16:16  
Cytuj
dusza (Świadomość) jest "komputerem kwantowym" wbudowanym w kosmos, spowiedź i modły nie mają sensu.
Zeskanuj pieczątkę parafii z jakiegoś obrazka, nadrukuj na tej asygnacie i po ptakach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2012r. 20:07  
Cytuj
CYTAT


bzdury opowiadasz chyba z religii się urywałeś Jezus powiedział

„Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane”

(J 20, 19-23).

tak nakazał Jezus, dając Apostołom (co oni przekazali swoim następcom, kapłanom)


Wiktor a komu tak Jezus powiedział Tobie? jeżeli tak to wierz bo wiara jest kwestią wyboru to czyni człowieka wolnym.
A co do religii to się uczyłem i nie musisz mi cytować Pisma na moje szczęście racjonalnie myślę i widzę co się dzieje i jak funkcjonuje instytucja zwana Kościołem oraz czemu ona służy.Ufam nauce i faktom popartym mocnymi dowodami.A mity zawsze będą mitami jeden coś doda,drugi ujmie,trzeci uwierzy i tak powstanie nowy wyznawca jakiejś religii.Powodzenia,grzechów odpuszczenia i oby pokuta nie bolała ok

killer
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4968
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
„Weźmijcie Ducha Świętego! Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane”

(J 20, 19-23).

tak nakazał Jezus, dając Apostołom (co oni przekazali swoim następcom, kapłanom)

Tym samym kapłani są równi Bogu...:szok:
Co będzie kiedy ksiądz mi nie odpuści grzechu?neutralny
Czy Bóg może zmienić jego decyzję?potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 11:42  
Cytuj
Praktyka spowiadania się z grzechów kapłanowi, który decyduje o ich odpuszczeniu. Jest to średniowieczny wymysł Kościoła,zdogmatyzowany dopiero na IV soborze laterańskim w 1215 r., i nie ma nic wspólnego z nauką Chrystusa. Jezus uczył bowiem, że wszyscy mamy sobie nawzajem wyznawać i odpuszczać przewinienia, a dopiero wtedy odpuści je Bóg (Mt 6. 12, 14–15; Łk 17. 3–4; 1 J 1. 9). Tak więc nigdzie w Biblii nie czytamy o obowiązku spowiedzi przed urzędnikiem Kościoła.Czytamy natomiast, aby „wyznawać grzechy jedni drugim” (Jk 5. 16) i wzajemnie je sobie odpuszczać, „jak i nam Bóg odpuścił w Chrystusie” (Ef 4. 32).
Zresztą, to Twoja sprawa klepanie do ucha swoich grzechów staremu kawalerowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2012r. 19:59  
Cytuj
Trzymając się tematu jutro spowiedz w bazylce a we wtorek w klasztorze

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »