NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
naprawa powypadkowego auta,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:27  
Cytuj
Zawsze jest taka opcja, nigdy nic niewiadomo. ale jak juz wczesniej pisalem ze powyrywam te chwasty, ale tez wspomnialem ze jezeli PSYHOLowi sie cos stanie to pewne osoby nie bada sie pytac czy to chwasty czy nie tylko wezma plugi i zaoraja wszystko. smiech2


Panowie o co tu chodzi???

Najpierw sie czepiacie ze pol Jezowego sie smieje potem Mnie wyzywacie zebym oddal sprawe do sadu potem polecacie psychiatryyka???

O co tu chodzi??? Ktos szuka jakiegos haka na mnie czy chcecie zeby jak najszybciej jakas sprawe w sadzie zrobic i zamknac to?.

Co Wam przeszkadza ze ja cos sobie pisze?? Ktos cos na sumieniu ma ??? Jak niepasuje to tego nie czytaj i oki. smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:27  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:34  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:45  
Cytuj
Mam ochote wsadzic cie w czarny worel i wyslac do Aulnoy Sous Bois tam sa tacy psychole jak ty!!! Zfrancuziały jezowiaku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:53  
Cytuj
dobry wieczór
czy jest na sali lekarz psychiatra?

dobranoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 22:16  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego nagle zaczynaja tu kolejnym osoba nerwy puszczac ja wprowadzilem nowego bohatera. nie wiem smiech2 smiech2 smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 22:30  
Cytuj
DROGI ZARZADZIE prosze o nie usowanie moich wpisow, wpisow Tommiego i Stecyka.

Reszte mozecie powyrzucac, bo teraz tu juz chodzi wtym temacie zeby zrobic awanture i zamknac temat. smiech2

Jeszcze raz prosze nie usowac tematu, bo ktos to sledzi.smiech2


Tabaza mieszkam w departamecie 75 a nie w afryce 93. smiech2

Prosze Was ja jestem z Jezowego wiec Ja Was nie oddam do sadu. :cwaniak:

Kamil jak Cie denerwuje to tu nie wchodz. smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 22:45  
Cytuj
Tabaza mieszkam w departamecie 75 a nie w afryce 93.

TA JASNE i przyznaj sie któ2y nr kartonu i na jakiej stacji metra zajmujesz .good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 23:11  
Cytuj

CYTAT
DROGI ZARZADZIE prosze o nie usowanie moich wpisow, wpisow Tommiego.

Milo jest zostac docenionym przez kogos ok.

Ale jedno pytanie. Czym cie tak zafascynowalem, ze pragniesz by moje wypowiedzi pozostaly, a innych, ktorzy jak widac tez juz powoli maja dosc tej twojej bajki, mozna powyzucac?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 23:11  
Cytuj
Ale o co chodzi... chytry
pytam sie o co tu chooodziwazne

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 23:20  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
DROGI ZARZADZIE prosze o nie usowanie moich wpisow, wpisow Tommiego.

Milo jest zostac docenionym przez kogos ok.

Ale jedno pytanie. Czym cie tak zafascynowalem, ze pragniesz by moje wypowiedzi pozostaly, a innych, ktorzy jak widac tez juz powoli maja dosc tej twojej bajki, mozna powyzucac?







Przeciez sam juz kiedys pisales ze jestes po PRAWIE.

To juz wszesniej i Ja Tobie chyba odpisalem o co chodzi. smiech2 NIC W SIECI NIE JEST ANONIMOWE smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 23:23  
Cytuj
mlotekmlotekmlotek jak już wcześniej pisałem, Stangrodzki się kłaniaumiech widocznie ćpasz krowie łajno na wiosce a potem wypisujesz takie głupoty..... skąd się takie ludzie biorą??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 23:27  
Cytuj

Tak sledzac ten temat to wydaje mi sie za ja i tak cie delikatnie potraktowalem, no ale niech Ci bedzie. Czuje sie zaszczycony, ze ktos mnie wkoncu docenil zarumieniony.
P.S. Czy w twojej bajce ja tez zagoszcze? Jaka bede mial ksywe?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 23:59  
Cytuj
Cytuję:
"Zawsze jest taka opcja, nigdy nic niewiadomo. ale jak juz wczesniej pisalem ze(1) powyrywam te chwasty, ale tez wspomnialem ze jezeli PSYHOLowi sie cos stanie to pewne osoby nie bada sie pytac (3)czy to chwasty czy nie tylko wezma plugi i zaoraja(4) wszystko.


Panowie o co tu chodzi???

Najpierw sie czepiacie ze pol Jezowego sie smieje(5) potem Mnie (6)potem polecacie psychiatryyka???

O co tu chodzi??? Ktos szuka jakiegos haka na mnie czy chcecie zeby jak najszybciej jakas sprawe w sadzie zrobic i zamknac to?.

Co Wam przeszkadza ze ja cos sobie pisze?? Ktos cos na sumieniu ma ???(11) Jak niepasuje to tego nie czytaj i oki."
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poprawna pisownia.Zamiast:
(1)-” juz wczesniej pisalem ze”- poprawniej- już wcześniej pisałem że.
(2)- tez wspomnialem ze jezeli PSYHOLowi sie cos – też wspomniałem,że jeżeli psycholowi się coś.
(3)- sie pytac -się pytać.
(4)- wezma plugi i zaoraja- wezmą pługi i zaorają.
(5)- pol Jezowego sie smieje – pół Jeżowego się śmieje.
(6)- wyzywacie zebym oddal sprawe do sadu – wzywacie żebym oddał sprawę do Sądu(sadu?)
(7,8,9,10)…
(11)- Jak niepasuje to tego nie czytaj i oki- Jak nie pasuje, to tego nie czytaj i OK. (bo OKI to producent m.in. drukarek).
Do tego stylistyka, interpunkcja…Z pewnością po przeczytaniu tego tekstu, sam walnę parę „błendóf’’ .Trudno…sciana
Już nie mogę.potluczony

Jeśli piszę o sobie,robię to z tzw.małej litery-"ja".Jeśli o Tobie(Ty np.o mnie)z"dużej".Ja Tobie,Ty mnie.

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 05:39  
Cytuj


Popatrzcie Jak ta spolka sie chciala zabezpieczyc i Mnie wydymac.

Oni obiecywali Mi ze ubezpieczalnia zwroci mi za wszystko kase tylko trzeba fakturki, dlatego do 30listopada nie naprawiali tylko czekali az Ja im przesle lewa fakture z moim podpisem ze we francji wynajmuje auto i Ja place 90euro za kazdy dzien, razem ze mna wykalkulowali ze przez te 4miechy co oni auta nie naprawiali to Ja tak przez 30dni mialem tu auto.

Teraz liczcie 30dni razy 90euro po kursie 4.50

30 X 90 = 2700euro x 4.5 = 12150

Takie byly juz Ich obliczenia, poprzysylali mi wszystkie papiery wydruki na wynajecie auta i czekali az odesle te papierki ponownie juz z moim podpisem. Im brakowal tylko moj podpis. Chcieli zebym tylko podpisal oni juz sami reszte zrobia. Jak zobaczylem te papiery i jakie oni mi proponowali ceny kosmicze to bylem w szoku, bo ja jestem tu na miejscu to widze ze wynajecie auta tu kosztuje 25euro a nie 90.

[b]TO BYLA ICH SCIEMA ZE UBEZPIECZALNIA ZWROCI MI KASE, TO MIALO BYC ICH ZABEZPIECZENIE ZE JA CHCIALEM WYLUDZIC KASE OD UBEZPIECZALNI JAKBYM COS DO NICH SKAKAL



Tylko ze Oni nie maja mojego podpisu, a Ja mam od Nich papiery. No juz porozsylalem gdzie trzeba. smiech2

Jak pisalem ubezpieczalnia niechce mi za bilet zwrocic 300zl to zwrocila by te 12tys zl za lewa fakture???

Ubezpieczalnia by niezwrocila pod zadnym wzgledem, a krawaciarze by mieli haka na mnie. I krawaciarze by sie smiali ze mnie tak zalatwili.

CZY KTOS Z WAS NIE ZOSTAL TAK WYCYCKANY???? ZE Mieli na Was haka a Wy mosieliscie zaplacic tyle ile oni mieli na fakturze i dowidzenia i Was potem trafialo ze w taki durny sposob Was krawaciarz wycyckal i sie smieje. ok

Teraz Ja sie smieje z nich i oni chca zebym jak najszybciej ich pozwal do sadu bo szydlo z wora za szybko wychodzi. smiech2

Ale JA Was nie pozwie. ok

KRAWACIARZE DO JAKICH SZKOL CHODZILISCIE I W JAKICH SZKOLACH TAKIEJ TEPOTY WAS NAUCZYLI ZEBY TAK WPASC?????

JA CHODZILEM DO PODSTAWOWKI NR1 W JEZOWEM. I KIBLOWALEM TAM AZ 6LAT smiech2

Ale Ja sie tak nie dalem wycyckac tak jak Wy.

Ludzie jak ktos bedzie kiedys tam z WAS w tym serwisie to patrzcie sie na krawaciarzy prosto w oczy i sie usmiechajcie pod nosem zobaczycie jak sie beda robic czerwoni a jak karawciarze beda sie pytac co jest to mowcie ze siedzicie na pewnym forum.


Pozdrawiam Was krawaciarze i zycze Wam juz tylko zdrowia.

Reszta niech sie smieje, a inni niech mnie krytykuja.


Ja sobie tu humorystycznie to wszystko pisze, a ich tam az gotuje, a Ja czekam kiedy wkoncu ten cwaniaczek sie podda. smiech2

A szydlo z wora wychodzi.smiech2


Jak ta cholota sie tam dostala do tej pracy??? smiech2

CIEKAWE CZY W ICH UBEZPIECZALNI CI LIKWIDATORZY WIEDZA ZE MIALEM IM LEWA FAKTURE NA WYNAJECIE AUTA WYSLAC???? BO COS ONI TEZ SIE JAKAJA smiech2


Juzek Ja w swojej klawiaturze niemam a e z c s o z kreskami i wezykami. Bo mam klawiature francuska.










[/b]

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 11 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 11:38  
Cytuj
RNI, walcz o swoje i nie poddawaj się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 12:19  
Cytuj
zakładając ten temat miałem nadzieję, że ktoś poda kilka dobrych, sprawdzonych namiarów na mechaników ale się przeliczyłem... zdegustowany
Parę dni mnie nie było a z tematu mechaniki zeszło na psychologie... uśmiech tak więc dziękuję wszystkim którzy zechcieli podać jakieś namiary. A co do reszty dyskutujących (a może co do pozostałego dyskutującego) to brak słów... Chciałem namiary a piszą bajki... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 20:32  
Cytuj
Panowie teraz powaznie jak zabezpieczyc sie zeby was kosmici nie wycyckali.

To jest taki chwyt ktory prawie kazda ubezpieczalnia i aso robi.

Oddajesz auto do ASO zglaszasz szkode i dostajesz papiery i ubezpieczalnia byta sia Was setki razy czy masz dzialalnsc gospodarcza czy nie.

Jezeli masz to dadza Ci auto na czas naprawy, a jezeli niemasz to proponuja Wam zebyscie takie fakturki z kims podpisali i obiecuja kase(i na tym jestescie uwaleni) Bo kasy za to nie dostaniecie ale ubezpieczalnia ma juz zabezpieczenie ze chciales wyludzic od nich kase.

Na zadne takie propozyje sie niezgadzajcie.

Bo Ja sie nie zgodzilem i teraz siedza KOSMICI i niewiedza patrza jak kazdy sie z nich smieje. A najbardziej cwaniaczek od dzis bedzie MEGA KOSMITA;

CIEKAWI MNIE Z JAKIEJ ONI PLANETY PRZYLECIELI, Bo na naszej takich nie ma tzn mialo niebyc.

Szkoda ze nie przylecieli w 1939 jak ostrzeliwali westerplatte smiech2, to przy okazji by i ich zestrzelili, przynajmniej by mieli pomnik i szacunek ze lecieli nas ratowac, a tak to przylecieli nam zatrowac zycie i teraz maja wielkie posmiewisko i wtyd ze PSYHOL ich zalatwil. smiech2


Dobra rada. WRACAJCIE NA GALAKTYKE SKAD PRZYLECIELISCIE, bo tu u nas na Wasze przybycie nawet WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI nie jest przygotowany.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 21:10  
Cytuj
Autor tego monologu na pewno Ci nie wyjaśni, gdyż sam pomylił DZIEŁA :(

Miała być powieść, wyszła baśń- ot taki mały bajzel umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 22:12  
Cytuj
Kolejny konkret.

27grudnia gdy odbieralem auto miala byc faktura, wy wyceniliscie naprawe na 4600ZL ubezpieczalnia mi oddala 4100zl a Wam dala 500zl, gdy podpisywalem fakture to pytalem sie kosmity o co tu chodzi to on powiedzial cze zgadza sie cena do zaplaty. Cena do zaplaty sie zgadzala tylko ze faktura miala byc na 4600zl a ja mialem zaplacic 4100zl. a nie ze na fakturze pisalo ze do zaplaty jest 4100zl a faktura byla prawie na 6000zl tylko pozanizali rabatem na 25% zeby cena byla 4100.

Dlatego ja Was poznalem ze jestescie z innej planety Wy wszystko robiliscie na odwrot. smiech2

I tu jest hit.

Kto kazal zlecic kosmicie napisanie takiej fakturki, pewnie sam mega kosmita. i ta faktura kosmita uwalil mega kosmite ktory 9wrzesnia uwalil swojego kumpla kosmite.

A potem 4stycznia mega kosmita straszyl mnie sadem ze zostal oszukany.

A kto go oszukal??? ON SAM SIEBIE. Oni sie sami oszukiwali jeden drugiego. I kogo pozwie do sadu??? musi siebie albo innego kosmite, a na naszej ziemi jeszcze takich jazzow w zadnym sadzie nie bylo. smiech2

U nas jak kto oszuka to ucieka kosmici jak mnie oszukali to mi dali wizytowke i jeszcze ich zdjecia na google.

U nas oszukujesz innych, oni sie oszukiwali sami,

u nas jak mowisz prawde to jest oki, oni jak powiedzieli prawde to sie wtopili.

W czerwcu jak dzwonilem do kosmity i pytalem sie czy maja powiazania z innymi ASO zeby auto srowadzic to kosmita powiedzial ze nie bo oni sa jak MASARNIA, smiech2 a kto w masarni pracuje i co tam sie robi??? tam pracuja RZEZNICY i zabijaja zwierzeta i rozkladaja je na czesci ale juz ich nie skladaja. Czy myle sie???

Bo Ci kosmici to swiatowi rzeznicy motoryzacji. Bo zamiast wyladowac w rzezni to wyladowali w aso i mysleli ze to rzeznia.

Oni wszystko robia na odwrot.

Moja dobra rada. Zabierajcie swoje manele i wypirzajcie z tego ASO na ta galaktyke z ktorej tu przylecieliscie. smiech2

A reszta teraz sie smiejcie z nich ile chcecie. Nawet moge Wam powiedziec gdzie oni wyladowali.

A gdzie sa ci co wczoraj tak skakali ze do psychiatry mam isc i gowna sie ojadlemsmiech2

TOMMI i STECYK!!!!


Jak dobrze czaicie gdzie wyladowali to wpisujcie ich lotnisko (aso) i szukajcie wpisow doradcy serwisowi tam sa ich zdjecia. smiech2

Ja kiedys pisalem ze ich wykurze, ale nie sadzilem ze oni sa z innej galaktyki. smiech2

Nawet ich adwokat niechcial ich brac do sadu zeby ich bronic poniewaz mosial by ich skarzyc. Tak to robia kosmici WSZYSTKO na odwrot. smiech2

Cwaniaczku Ja Ci mowilem ze mam haki na krawaciarzy, a to Ty sam sie powiesiles. smiech2smiech2

To trzeba byc MEGA PUSTAKIEM;

Dziekuje JA JUZ ZAKONCZYLEM SWA POWIESC.

I ZEBYM WAS TAM WIECEJ NIE WIDZIAL W TYM ASO I ZADNEJ INNEJ BRANZY MOTORYZACYJNEJ;

PSYHOL smiech2smiech2smiech2smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 22:24  
Cytuj
CYTAT

Kto kazal zlecic kosmicie napisanie takiej fakturki, pewnie sam mega kosmita. i ta faktura kosmita uwalil mega kosmite ktory 9wrzesnia uwalil swojego kumpla kosmite.

A potem 4stycznia mega kosmita straszyl mnie sadem ze zostal oszukany.

A kto go oszukal??? ON SAM SIEBIE. Oni sie sami oszukiwali jeden drugiego. I kogo pozwie do sadu??? musi siebie albo innego kosmite, a na naszej ziemi jeszcze takich jazzow w zadnym sadzie nie bylo. smiech2

U nas jak kto oszuka to ucieka kosmici jak mnie oszukali to mi dali wizytowke i jeszcze ich zdjecia na google.

U nas oszukujesz innych, oni sie oszukiwali sami,

u nas jak mowisz prawde to jest oki, oni jak powiedzieli prawde to sie wtopili.

W czerwcu jak dzwonilem do kosmity i pytalem sie czy maja powiazania z innymi ASO zeby auto srowadzic to kosmita powiedzial ze nie bo oni sa jak MASARNIA, smiech2 a kto w masarni pracuje i co tam sie robi??? tam pracuja RZEZNICY i zabijaja zwierzeta i rozkladaja je na czesci ale juz ich nie skladaja. Czy myle sie???

Bo Ci kosmici to swiatowi rzeznicy motoryzacji. Bo zamiast wyladowac w rzezni to wyladowali w aso i mysleli ze to rzeznia.

Oni wszystko robia na odwrot.






Heheheheeheh smiech2 smiech2 smiech2 Czekolada to już nawet nie jest baśń! smiech2 toż to science fiction smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 22:32  
Cytuj

O wypraszam sobie. Ja ani cie do psychiatry nie kierowalem, ani nie mowilem ze jakies gowno jadles. I narazie mam dosc dyskusji z toba bo tylko przez to sam wychodze na durnia. A pisz sobie te swoje powiesci- bajki- science-fiction czy co tam jeszcze chcesz.
A ja po raz kolejny zloze wniosek do zarzadu o zamkniecie tematu, bo odchodzi on zasadniczo od watku glownego. SM przyslusz sie dla spoleczenstwa i zakoncz nasze meczarnie .


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 23:47  
Cytuj
Eee zostaje. Odkąd miriam spauzował nudą wieje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2012r. 23:57  
Cytuj
CYTAT
Eee zostaje. Odkąd miriam spauzował nudą wieje


ooo ludzki Pan
nie to co ten .... SM

zaplusowałeś Pan, Panie Jacku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 06:21  
Cytuj
W mojej powiesci panie TOOMI prawie idealnie pasujesz do tego rzeczoznawcy KUMMPEL.

A STECYK idealnie pasuje do krawaciarza albo tego cwaniaczka (megapustaka)


Stecyk nadal mam isc do tego psychiatry co mi polecales????

KAMIL19 masz cos na sumieniu??? Kiedys stecyk i tommi mial.

Wszystkie wpisy TOMMIEGO i STECYKA i KAMMILA19 nie usowac


Nikt sie teraz nie nasmiewa ze PSYHOL to wiesniak z Jezowego i jestem po podstawowce i kiblowalem tam az 6lat smiech2 , ze mam isc do psychiatry i gowna jem??? STECYK gdzie jestes???

Moze tam swoj wehikul przygotowywuja do wylotu.

Co Tomi nagle sie wypierasz?? ponoc jestes po prawie, Wstydu Ci narobilem jak to sie oszukales??? smiech2

Jak mozna wpisac w papierach cytuje KONTROLKI SWIECA BEZ KLUCZYKA, jezeli widzialo sie na wlasne oczy ze one nie swiecily.

Jak przyjechales i jakbym Ci powiedzial ze to FIAT 125P z 2000r to tez byc napisal w protokole w pierwszym zdaniu KLIJENT UKRYL FAKT PRZEDEMNA ZE TO JEST INNE AUTO, W SERWISIE ZOSTALEM POINFORMOWANY ZE TO VW PASSAT. smiech2

To Ty tego niewidziales???? Ty pisales to co Ci ktos powiedzial, i wydymali Cie wszyscy, a co najlepsze oszukales wlasnego pracodawce (ubezpieczalnie) smiech2 i teraz ona jest w wielkim gownie.


Dlatego wy Wszyscy chcecie sad zeby sprawe przegrac i zamknac. To Wy sie powybijacie w sadzie, Ja z mojej strony zrobie Wam posmiewisko na cala polske. smiech2


Wiec teraz ty cwaniaczku (megapustaku) smiech2 stan sobie przed lustrem popatrz na niego pokaz na niego palcem i powiedz - to Ty zes mnie ku....wa oszukal smiech2 i oddaj go do sadu.

Tylko jak wspominalem ani w polsce ani w zadnym innym panstwie wymiar sprawiedliwosci ne jest przygotowany zeby Was osadzic.


I WIECIE CO WY KOSMICI???? MECHANICY WYDYMALI WAS BO WAM WSZYSTKO POWIEDZIELI CO JEST USZKODZONE ILE KOSZTUJE, A TO WY KOSMICI ZESCIE W PAPIERACH PIERDOLY WYPISYWALI, WIEC WY NIEZGONICIE TERAZ TEGO NA MECHANIOW.

Drodzy mechanicy od strony PSYHOLA jestescie juz czysci. smiech2



TOMMI???Na PRAWIE tego nie uczyli?ze SM nie moze tego usunoc, bo Ja tu sobie powiesc pisze, a to Wy mnie zwyzywaliscie, a jezeli on to usunie tzn ze ukryl dowody jakbym chcial Cie wziasc do sadu. smiech2

Jak pisalem wczesniej my ziemianie jak powiemy prawde to my sie smiejem, a Wam kosmici ktos tam w galaktyce powiedzial ze u nas jeden drugiego oszukuje, I wy przylecieliscie tu oszukiwac i Wy oszukaliscie sie sami.

Kosmici Waszym najlepszym wyjsciem bylo jak lecieliscie do nas na ziemie, to zeby sie spalic w atmosferze, albo wyladowac w rzece NIL zeby Was krokodyle zjadly. smiech2 Przynajmniej one by mialby radoche i pozytek z tego. smiech2 smiech2


Ja Was tam wszystkich wylapie w tym ASO. bedzie walka PSYHOL I KOSMICI

A poznac Was jest latwo, Bo Wy wszystko robicie odwrotnie. smiech2



A Ja chyba bede nadal kontynuowal humorystycznie powiesc. Przepraszam ze zepsulem caly glowny watek, ale w mojej powiesci prawie o to samo chodzi. Gdzie nie oddawac auta zeby ono jeszcze potem jezdzilo. ok

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 06:29  
Cytuj
RNI. Uwielbiam cie smiech2
nie wiem gdzie teraz jesteś ale chce koszulke z twoim autografem smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »