NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
naprawa powypadkowego auta,
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 07:22  
Cytuj
Olaboga mlotek jesteś dumny, że jesteś z Jeżowego?? Za to Jeżowe wstydzi się za Ciebie...... czasem mam wrażenie jakbyś te swoje żale wypisywał po pijaku, zero ładu i składu. A co Ty się tak na Tommiego obrażasz?? przecież jesteś ze wsi, wstydzisz się tego??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 07:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 18:04  
Cytuj
Donek mi juz nad niczym niezlazy, oni zniszczyli mi wszystko, samochod, zdrowie, i jeszcze chcieli mnie i innych pozabijac, a teraz jeszcze mnie tu prawdopodobnie wyzywaja.

Donek twierdzisz ze tylko moj samochod zostal uszkodzony.

A teraz bonus.

Szukalem w sieci i znalazlem.

Pewnego dnia koles chcial kupic auto od goscia, i klijent wziol auto na sprawdzenie do ASO, i klijent zostal oszukany, bo potem wyszlo ze auto bylo bite i mialo licznik cofniety. A ten co sprzedawal to byl znajomym krawaciarza.

Jeszcze to zweryfikuje w odpowiedn ich miejscach czy to prawdziwa wiadomosc.

I ten co sprzedal dostal jakies zawiasy, a krawaciarz sie wywinol.

A ktory to krawaciarz???? smiech2

Ten co mi mowil ze mam jakies drgania w kierownicy, a ukryl ze uklad hamulcowy zepsuty. smiech2

WAZNA INFORMACJA JEZELI BEDE SOBIE PISAL POWIESC I NAGLE SIE PRZEWROCE TO ODPOWIEDNIE OSOBY Z FRANCJI PUSZCZA FALE WODY 15m

Stopnie fali. 5M, 7.5M, 10M, 15M,

Fala 15M to fala przy ktorej krawaciarze z serwisu poplyna na karaiby i beda ogladac slonce kwadratowe. smiech2

Co oznacza fala wody kiedys napisze w mojej powiesci.

Na ASO poscilem 5M, a na ubezpieczalnie 7.5M

Panie cwaniaczku jezeli zrezygnujesz i odejdziesz z ASO wstrzymam wode.

Jezeli cos ponownie wykombinujesz wysle fale 10M

Jedna prosba.

Panie krawaciarz co cie moj brat rozgryzl wyslij prawdziwe wiadomosci do ubezpieczalni co sie dzialo z autem miedzy 18sierpnia a 8wrzesnia 2011r, zeby ubezpieczalnia oddala mi 300zl!!!!!!!!!!


BO oni mi niechca oddac, bo Ty im zle informacje wysylasz. mlotek


Tak to wlasnie jest aso zaroslo, i Ja musze teraz te chwasty powyrywac smiech2 zeby aso prezesa mialo ponownie renome najlepszego ASO w regionie. ok no chyba ze sam prezes wczesniej powyrywa.


Ten LINDA to prawie taki sam jak Ja. smiech2


http://www.youtu(...)rjXXu1bU


STECYK jak masz dzieci to zawolaj je i niech ci przetlumacza co napisalem, ja pisalem ze jestem dumny ze jestem z Jezowego i jak to Wy nazywacie wiesniak, itp.

Stecyk nerwy puszczaja???? Co Ci przeszkadza?? ze powiesc pisze???? nie wiem

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lut 2012r. 21:42  
Cytuj
Panowie jak to juz pisalem Ja jestem CHODZACA TOLERANCJA smiech2

Ja wszystko rozumiem, mozna wystepek zrobic taki, albo i taki, ale nie az tak zeby swojego pracodawce oszukac i zeby mu niszczyc wszystko co osiagnol.

Ja mam propozycje, Wy wszyscy co zostaliscie oszukani przez tego cwaniaczka, to chodzcie sie zbierzemy w kupe i Go zalatwimy smiech2 Bo to On wszysto Wam zepsul i zniszczyl. :cwaniak:


Panie TOMMI i STECYK My z Jezowego ( Jezowiacy przerpraszam ze tak napisalem) jestesmy wariatami, debilami, idiotami, wiesniakami, szmatlawcami ale nikogo nie bierzemy do sadu.

Tak nas kultura, rodzice, szkola i zycie nauczylo. ok i PRAWO w lesie. smiech2


Jak zyje to jeszcze nigdy nie widzialem zeby gosc sie prosil do sadu. smiech2 Kazdy sadu unika a tu sie prosza. smiech2 O co to chodzi????

Normalnie to jest niewiarygodne. smiech2


Moze by sie zjawil tu jakis psychiatra???? potluczony

180



Forumowicze o czym chcecie nowy rozdzial w powiesci?????? prosze na priv pisac.

1)Wtopa ASO (hit miesiaca)
2)przekret ASO z 4stycznia
3)rzeczoznawca a rzeczoznawca NIEZALEZNY
4)proba uwalenia mnie
5)Wielka spolka (ratuj i kryj mnie jak sie tylko da) smiech2

Opcji co niemiara.smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 09:35  
Cytuj
Co to jest ta fala??

Jest to zadanie wyjasnien

Wyslalem fale do ubezpieczalni 5m z wyjasnieniem dlaczego nie chca mi oddac 300zl za bilet jezeli bylo auto nie naprawione

Ubezpieczalnia wyslala fale 5M do aso z zadaniem wyjasnien dlaczego nienaprawili i co sie dzialo

ASO niechce tego wyjasnic

Teraz wyslalem ponownie fale 7.5M do ubezpieczalni z zadaniem wyjasnien dlaczego przyslali ponownie tego niby rzeczoznawce na ogledziny 9wrzesnia, jezeli ten rzeczoznawca niepotrafil zrobic ogledzin 12sierpnia a Ja zadalem o zmiane na innego.

Dlaczego przyslali go ponownie, i dlaczego odbyly sie jakies ogledziny za moimi plecami 9wrzesnia jezeli krawacirz twierdzil ze auto naprawiaja.


W papierach z aso jest napisane ze naprawiali 8godzin, a w papierach z ubezpieczalni jest wpisane ze czas naprawy to 2dni

To co sie dzialo z autem miedzy 18sierpniem a 9wrzesnia???

Niedlugo bedzie bonus z 5wrzesnia smiech2

Wiec Ja zadam wyjasnien. I czekam i czekam.

A w mojej powiesci sobie deszcz nadal pada i pada.


Moze u tych co mnie od wiesniakow wyzywaja to woda w chalupie sie zbiera??? smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 13:59  
Cytuj
Kim byla osoba ktora byla u mnie 12sierpnia i wypisala bzdury 9wrzesnia??? smiech2smiech2

Otoz ta osoba przedstawiala sie jako RZECZOZNAWCA NIEZALEZNY (w moje powiesci nazwe go KUMPEL) przyjechala na ogledziny i niezabardzo chciala dokladnie przegladac i sprawdzac auto,a wiedzial w jakim przedszkolu bylo auto (od dzis aso bedzie Przedszkole)

Ten kumpel robil zdjecia zderzakom i z tylu blotniki i szukal rysek nie zwiazanych ze szkoda, PSYHOL wtedy powiedzial zeby KUMPEL darl te plastiki polamane, potem Kumpel wsiadl do auta i tam robil zdjecia, w aucie zadne kontolki nie swiecily, potem kumpel chcial zobaczyc jak woda sie wlewa do auta a ja na to sie niezgadzalem.

Potem chcial jak najszybciej opuscic moja posesje, dal mi wizytowke gdzie robil kurs i powiedzial w jakim kolorze ma na swoim domu dach po to zebym trafil do niego.


Jak zobaczylem co to za czlowiek z tego KUMPLA to zadzwonilem do niego ze kontrolki sie swieca. on wpisal w papierach ze KONTROLKI SWIECA SIE BEZ KLUCZYKA (kontrolki nieswiecily)

Potem Ja zglosilem to do ubezpieczalni kogo oni przyslali!!! Ze ten KUMPEL sie nie zna na aucie i chcialem innego.

Ciekawe jakbym mu powiedzial ze kontrolki nie swieca bo niezaplacilem faktury to co by napisal??, KONTROLKI NIE SWIECA BO KIJENT NIE ZAPLACIL FAKTURY I ODCIELI MU PRAD?? smiech2

A jakbym mu powiedzial auto niechodzi bo komputer z kablami wisi na plocie to co by napisal???

AUTO NIECHODZI BO KABLE I KOMPUTER WISZA Z BOKU AUTA NA PLOCIE???


KUMPEL kim Ty jestes???





Po tym wszystkim jeszcze tego KUMPLA wycyckal cwaniaczek bo mu kazal zwalic wine na PSYHOLA ze szyba zle wklejona, A to przedszkole wklejalo szybe i przedszkole dalo na nia gwarancje.

Jak mozna tak zwalic wine na psyhola jezeli jest gwarancja?? Psyhol wam pokazywal jak wkleic szybe???

Potem KUMPEL oszukal swojego pracodawce (ubezpieczalnie) kryjac przedszkole.

Gdzie lepiej placa w przedszkolu czy w ubezpieczalni???

Kim ten KUMPEL jest???? przeciez on chyba wogole na autach sie niezna on wpisywal to co mu ktos mowil.



Panie KUMPEL jak sie dowie ta instytucja co w niej robiles kurs to sie za glowe zlapie, komu oni te papiery dali.

Psyhol cwaniaczkowi mowil ze takie bzdury co ich KUMPEL napisal to i moja sasiadka napisze to co Jej powiem.

Kumpel, Ja PSYHOL ma taka propozycje wyslij do tej firmy co ja reprezentujesz (dales mi wizytowke) pismo.

JA;;;;;;;; robiacy kurs dnia ;;;;;;;;;; chcialem Was poinformowac ze Ja sie na autach nieznam, a w papierach wpisuje to co mi ludzie mowial, byla pewna sprawa z autem i klijent mnie wycyckal, potem cwaniaczek oszukal, ubezpieczalnia wyslala jeszcze raz tam gdzie mnie juz niechcieli ja powypisywal bzdury co mi oni powiedzieli i podpisalem to. Teraz woda chalupe mi zalewa

Chce jak najszybciej juz niebyc tym KUMPLEM poniewaz na dzien dzisiejszy narazie sie smieje pol JEZOWEGO, smiech2 ale niechce zeby to wyszlo gdzie ja takie papiery wyrabialem bo sie bedzie smiac POL POLSKI, to anulujcie mi juz teraz. Jeszcze blad popelnilem ze PSYHOLowi dalem wizytowke, ON mnie znalazl po kolorze dachu a Was znajdzie po tej wizytowce smiech2

PROSZE NIEODPISYWAC BO TERAZ NIE MAM CZASU BO WODA WLEWA MI SIE DO CHALUPY I JESZCZE MUSZE PRZEMALOWAC DACH NA INNY KOLOR ZEBY PSYHOL NIE TRAFIL DO MNIE; smiech2

Z powazaniem KUMPEL




Panie KUMPEL tak to pisales, jedyna prawde jaka napisalej to to ze to przedszkole to zrobilo to wszystko RZEMIESLNICZO jeszcze 2razy to powtorzyles ze rzemieslniczo.

Bo to wszytko zrobiliscie rzemieslniczo.


Panowie czy ktos mial kiedys do czynienia z takimi ludzmi???

Czy Ja kiedys mowilem ze to jest jeden wielki kabaret w tym przedszkolu.


Kumpel miales kiedys do czynienia z motoryzacja czy tylko z taczkami??? :cwaniak:

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 16:19  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
Ze wszystkich interesuje jakie to aso mnie oszukalo, a Ciebie nie, nikogo nie interesujuja sady, a ciebie interesowalo od strony prawnej.

Po pierwsze. Chyba mozna sie domyslec o jakie ASO ci chodzi. Masz racje interesuje mnie to wszystko od strony prawnej bo jestem po PRAWIE, o czym cwiercinteligencie nie raz ci pisalem, i nie wierze, w rzeczy typu, ze wziales adwokata, a on nagle zmienil obozy i zaczal pomagadac tym z ASO. Bo albo sobie jaja robisz ze niby pelnomocnika miales, albo wziales sobie jakies kazia z pod sklepu, ktory skonczyl arizone pic.




Panie TOMMI kto mi polecil tego pelnomocnika??? Jeszcze jeden rzeczoznawca co sie reklamowal jestem RZECZOZNAWCA NIEZALEZNY, a kim on byl??? Powiedzial ze zna to przedszkole i tego krawaciarza bo czasami tam wykonywal eksperyzy.

I Co zrobil ten rzeczoznawca niezalezny???? Wziol odemnie 400zl i miala byc ekspertyza i faktura juz na 26-27czerwca. A Jak auto oddalem 18sierpnia do przedszkola to potem ten niezalezny stwierdzil ze niebedzie mi pisal ekspertyzy i odda mi kase.

Na dzien dzisiejszy stracilem 400zl, mam jakos smieszna fakture za wykonana prace ale niemam EKSPERTYZY.

Jak moj pelnomocnik mial przez 4miechy wszystkie upowaznienia do wszystkiego to niewziol od tego niezaleznego tej ekspertyzy, ale wziol fakture zeby z ubezpieczalni wyciagnac kase.


Jak moj brat anulowal upowaznienia mojemu pelnomocnikowi zeby mi juz nieprzeszkadza, To ja jeszcze raz prosilem tego pelnomocnika zeby mi przeslal ta ekspertyze od tego niezaleznego.

To otrzymalem maila.

PO ROZMOWIE TELEFONICZNEJ PANA BRAT ANULOWAL MI WSZYSTKIE UPOWAZNIENIA,WIEC ON JUZ NIEMOZE MI NIC UDZIELIC BO NIEZAJMUJE SIE TA SPRAWA, A EKSPERTYZY ON MI NIE DA BO NIEMA, BO TO NA MOJE ZLECENIE PRACOWAL TEN NIEZALEZNY, WIEC JA MAM DO NIEGO ISC PO EKSPERTYZE.

Minelo juz 8miechow Ja zadzwonilem do tego niezaleznego i tak zapytalem.

NO MIALA BYC EKSPERTYZA PO 2 DNIACH A TU JUZ PONAD 7 MIESIECY MINELO I TEJ EKSPERTYZY NIE MA; TO ON MNIE SIE PYTAL CO MOJ PELNOMOCNIK I PYTAL GDZIE JEST AUTO; EKSPERTYZY DALEJ DO DZISIEJSZEGO DNIA NIEMAM. Ja juz jej niechce.

Wiec teraz pyt. Jezeli niezalezny pracowal dla mnie, to dla kogo pracowal moj pelnomocnik ??

Czyli powoli zaczyna sie robic wielka spolka (ratuj sie kto moze bo deszcz pada, a wal przeciwpowodziowy u pelnomocnika poscil) smiech2

Tak to jest w tej opowiesci. Kiedys wspominalem ze Ja to wszystko roztrzaskalem tylko to trzeba zebrac do kupy i poukladac.

Czyli dzis w powiesci sie pojawil sie kolejny bohater NIEZALEZNY (czyli kim on jest i dla kogo pracowal?) .

Koledzy i kolezanki co to oznacza rzeczoznawca niezalezny ??

Bylo ich trzech tych NIEZALEZNYCH tzn Ci co sie przedstawiali jestem NIEZALEZNY. Wiec kto to jest ten NIEZALEZNY?

Pierwszy kase wziol, ekspertyzy niedal
drugi jakis nieznajacy sie pisal to co im kto powiedzial
trzeci twierdzil ze jest nieprzyjemna atmosfera miedzy mna a krawaciarzami w przedszkolu i nie mozna zrobic ogledzin.


Drodzy kolezanki i koledzy jak bedziecie dalej sledzic to wszystk to bedziecie si uczyc jak zabezpieczyc sie przed oszustami.

Jak to sie mowi CZLOWIEK UCZY SIE NA BLEDACH, ale jak JA poszkodowany moge sie uczyc na wlasnych???? smiech2smiech2

Panowie niezalezni, krawaciarze, cwaniaczku itp. w tej opowiesci NIEZALEZNY jest juz tylko PSYHOL.

Co to oznacza??? Ze jemu juz niezalezy na zadnym z was. smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 17:08  
Cytuj
Panowie tak to wszystko wychodzi. Teraz krawaciarze z przedszkola sami sie prosza o sad, zeby przegrac sprawe i pozalatwiac zeby to nie wyszlo na cala POLSKE.

Ale Ja niechce ich do sadu oddawac, bo Ja wole pisac powiesc, zeby to wszyscy czytali, moze z czasem wiecej osob sie znajdzie poszkodowanych przez tych krawaciarzy.

Dlatego oni chca zebym napisal jakie to ASO zeby miec podstawe zeby oddac mnie do sadu.

Dlatego STECYK i TOMMI pisza ze sie ze mnie Jezowe smieje. Zeby ich oddac do sadu. No ostatnio cos TOMMI zrezygnowal.

Panie Stecyk, co do tego psychiatry co mi poleciles to ja do niego nie pojde, dlaczego?? bo jeseli pojde na chociazby jedna wizyte do psychiatry,to bedzie to wbite w papierach ze ja mialem u psychiatry wizyte, i wy krawaciarze bedziecie miec alibi ze Ja leczylem sie u psychiatry.

I jakby na to nie patrzec nie mozecie mnie z zadnej strony wziasc do sadu. smiech2 bo ja sobie tu pisze powiesc

A Ja z sufitem mam wszystko oki. A Jezowe niech sie smieje.


Krawaciarze wiecie co??? Juz sam prezes tego ASO wynajol prawnika, bo prezes sam niewie co tam sie dzieje, bo sa jakies terminy likwidacji szkody i prezesowi nie pasowalo ze to auto uszkodzone tam tyle stoi i moze on za to beknac . A wy czekaliscie 2miesiace az przysle wam (lewe) pismo ze we francji wynajmuje auto zeby miec haka na mnie, tylko ze ja tego pisma nie wyslalem.

Za to wyslalem pismo zebyscie po sobie ten burdel naprawili to ty krawaciarzu uzyles to pismo przeciwko mnie i wyslales to do ubezpieczalni zeby sie ratowac . Wiec ubezpieczalnia oddala te moje 300zl bo to wedlug tego pisma wychodzi ze dopiero w grudniu ja kazalem wam naprawic auto. Nie wiem czlowieku ile Ty masz lat ale jezeli moj brat cie zjadl przy pierwszym spotkaniu, i potem Cie odsuneli od tej sprawy to poco Ty nie denerwyjesz???

Jezeli by to wczesniej wyszlo do prezeza jaki przekret Wy krawaciarze zescie zrobili to sam prezes na swoja odpowiedzialnosc by kazal to auto naprawiac (gratis) i adwokata by nie bral.

Tylko pewnie nadal on o tym niewie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 18:02  
Cytuj

CYTAT
No ostatnio cos TOMMI zrezygnowal.

Oj tam oj tam. W lublinie bylem, a nie mialem tam dostepu do neta. Przed chwila dopiero wrocilem.

CYTAT
Juz sam prezes tego ASO wynajol prawnika, bo prezes sam niewie co tam sie dzieje, bo sa jakies terminy likwidacji szkody i prezesowi nie pasowalo ze to auto uszkodzone tam tyle stoi i moze on za to beknac .

CYTAT
Tylko pewnie nadal on o tym niewie.

No to w koncu wie czy nie wie. I wydaje mi sie, ze skoro wynajal prawnika zeby zbadal to, tzn ze cos juz musi wiedziec ze cos jest nie tak.

To i ja chcialbym zlozyc wniosek do SM. Prosze o zamkniecie tego tematu, bo zapytanie bylo o naprawe powyapdkowego auta, a teraz eRNI zaczal sie znowu tutaj zalic. A co sie z tym wiaze jego zale odbiegaja od tresci tematu glownego.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 18:10  
Cytuj
Czy Ty paziu długo tak jeszcze chcesz pisać sam do siebie? Twój debilizm osiąga apogeum. Robisz z siebie kretyna, bełkoczesz jak kilkuletnie dziecko. Z taką różnicą, że większość dzieci wyraża się sensownie. Zachowujesz się jak pajac, totalny przygłup, straszysz falami z Francji. Meteorolog ku*wa mać z Jeżowego. Co to człowieku znaczy "klijent wzioł" ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 18:46  
Cytuj
A jak przedszkole wpadlo??? Krawaciarze bardzo dobrze wiedza tylko szukaja teraz KTO TAKI BLAD POPELNIL I NIE SPRAWDZIL. Oni wiedza tylko na kogo to zwalic wine???

Jak wczesniej wspominalem, ze jak im w przedszkolu to mowie to jedni wychodza z biura a inni sa czerwoni jak buracy.

Jak byly ogledziny 9wrzesnia 2011r to pewni krawaciarze kazali wypisywac bzdury KUMPLOWI i kazali napisac ze w aucie brakuje jakiejs czesci dlatego zalalo auto.

Po tych ogledzinach moj pelnomocnik nic nie swiadomy powiedzial ze w aucie brakowalo jakiejs czesci.

I CO??? I NA TYM WPADLI;

Teraz bonus

Gdy wybralem auto 4pazdziernika z przedszkola zalatwialem jeszcze swoje inne sprawy to potem zajechalem do domu, zeby sie z pakowac do francji.

Jak otworzylem bagaznik to z bagaznika wyciagnolem pewne czesci tylko ze Ja nie wiedzialem do czego one sa. smiech2

Ale krawaciarze z przedszkola cos kolo 18pazdziernika 2011r juz wiedzieli ze sa w wielkim GOWNIE to szukali na mnie haka do konca listopada az wkoncu ich PREZES (on nic niewiedzial) mosial wziasc adwokata zeby zakonczyc sprawe z tym autem bo mu niepasowalo ze 3miesiace auto stoi w przedszkolu i nadal jest nie naprawione i on moze za to beknac.

Wiec krawaciarze szukali haka na mnie, dlatego dostalem pismo ze ubezpieczalnia wszystkie pieniadze mi odda tylko zebym ja mial na to faktury byle jakie ale zeby byly czy falszywe czy lewe ale zeby byly. Po co takie pismo przyszlo do mnie??? Zeby miec haka na mnie.

PYT. Jezeli ubezpieczalnia do dzisiejszego dnia nie chce mi oddac za prawdziwy bilet z 6wrzesnia to jak moglaby mi oddac kase za lewe faktury???



Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 18:56  
Cytuj
Tommi maluj sobie dach, smiech2 nie no zartowalem, a po zatym co Ci nie pasuje w tym temacie????? Ze powiesc pisze???

Lucki luck rozumiesz cos kapecke w tym!???? To jest moja powiesc, a wedlug mojej powiesci zostana uwaleni krawaciarze.

Przeciez to jest temat Naprawa auta powypadkowego.

To chyba kazdy by chcial wiedziec gdzie auta nie oddawac./

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 18:59  
Cytuj
Czy mógłby ktoś tego gościa stąd zabrać? Admini, zmiłujcie się nad nami.Czy to jakaś pokuta za grzechy?

Aż tak to ja nie nagrzeszyłam umiech

Co za typ!
Ps. Jeżowe, mógłbyś sobie swoją powieść pisać na brudno najpierw?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 19:04  
Cytuj
Nierozumiem jednego, ja sobie powiesc pisze i co wprowadze nowego bohatera akcji to tu na forum pojawia sie jakis kolejny co mu cos nie pasi.

Czekolada to wlasnie Ja pisze na brudno, bo potem moja zona doda jeszcze fotki, daty, zdjecia i bedzie wtedy na czysto.

O co to chdzi??? popisac sobie nie mozna??

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 19:16  
Cytuj
można sobie popisać - masz dział dyżurny psycholog... tam dokończ swoją powieść
tu ktoś pytał o konkrety a ty ich nie podajesz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
można sobie popisać - masz dział dyżurny psycholog... tam dokończ swoją powieść
tu ktoś pytał o konkrety a ty ich nie podajesz...


Jeszcze raz powtarzam jezeli podam kto jest tym bohaterem w tej powiesci to mi sie cala powiesc nie ulozy.

Dlaczego tak Wam wszytkim nie pasuje jak Ja sobie powiesc pisze???

Co Wam nie pasuje??? nie wiem


Czy malo Wam konkretow gdzie nie naprawiac auta???

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 19:30  
Cytuj
spoko pisz dalej tylko powiedz mi jaką używką się wspomagasz to musi być mocne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 19:32  
Cytuj

CYTAT
Przeciez to jest temat Naprawa auta powypadkowego.

Z tego co sie juz pozaliles, to twoj samochod nie jest powypadkowy, to raz. Dwa piszesz tylko ze ci popsuli ale nie napisales gdzie, wiec nie spelniasz ani jednego wymogu tego tematu. Bo ani nie masz samochodu powypadkowego, ani nie podajesz gdzie nie naprawiac ten samochodsciana.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 20:27  
Cytuj
Jak ktos potrafi czytac to chyba zrozumie. Teraz juz sami mnie prowokuja zeby oddac sprawe do sadu. Co wszyscy boicie sie ilu bohaterow bede mial w tej powiesci????

Cos wam nie pasi ze dzis kolejny bohater pojawil sie w opowiesci przedstawiajac ze on jest NIEZALEZNY???

Kolejny bonus.

Z NIEZALEZNYM BYL KOLEJNY BOHATER; smiech2 To mamy oprocz niezaleznego jeszcze jednego na liscie. Kim on byl???? smiech2 smiech2

Prosba do zarzadu, prosze o nie usowanie moich wpisow z mojej powiesci.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 20:38  
Cytuj

Prosba do zarzadu. Zamknijcie ten temat. eRNI mial swoj temat do zalenia sie i mogl tam bajki pisac. Teraz skoro juz nie ma go niech da sobie spokoj.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 20:44  
Cytuj
Kolego jeszcze raz napisalem nic w sieci nie jest anonimowe, a tamta powiesc (powiesc nr 1) kazalem zamknac ale ona nadal gdzies tam w sieci jest , kazalem zamknac bo teraz pisze powiesc nr 2.


Co tam kolego??? niewiesz czy wode z chalupy wylewac czy dach malowac??? smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 20:45  
Cytuj

Nie przypominam sobie zebysmy byli kolegami.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
A jedno i drugie musze uciekac za granice wiesz wizyta u lekarza.


Ale po co Ty masz gdzies uciekac??? O co ci chodzi??? Ja jakiegos posta napisalem a Ty masz juz uciekac???


Ja juz nic tego nie rozumiem o co w tym chodzi.

Ja tu sobie powiesc pisze, a tu jedni mowia ze pol Jezowego sie smieje, to potem chca zebym ich do sadu pozwal!!! nie wiem

O co tu chodzi.

Kolejni chca uciekac zagranice. nie wiem

Czy ktos normalny moze wytlumaczyc mi o co tu chdzi???? smiech2

smiech2

Tylko niepiszcie teksty typu; bo jestes taki, albo taki; bo ja Cie i tak do sadu nie wezme. Bo za co??? ok

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:03  
Cytuj
Te, Sienkiewicz.. nie zauważyłeś, że czytelnicy Twoją powieść mają w dupie? I może lepiej otworzyć sobie Worda, ustawić Times New Roman i zapieprzać na klawiaturze ile dusza pragnie. Wystarczająco się już obnażyłeś, dzwoń do Francji po tą falę i nie ćpaj więcej tego gówna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:13  
Cytuj
Jeszcze raz powtarzam nikt nie kaze Wam tego czytac.

Kamil19 dlaczego usonoles posta w ktorym pisales ze trzeba uciekac za granice??? O co to chodzi?? Tylko nie pisz ze on byl niezwiazany z tematem.

Jeszcze raz powtarzam jezeli ktos nie potrafi zrozumiec tego to niech zawola swoich znajomych zeby im to przetlumaczyli.

W MOJEJ POWIESCI BOHATEROM PSYHIKA POWOLI ZACZNIE SIADAC I ONI SAMI SIE POWYBIJAJA TAM W SRODKU; A TYCH W SRODKU WYBIJA CI CO SA NA ZEWNATRZ; smiech2

A na koncu PSYHOL niedobitkow pozamiata juz sam . smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2012r. 21:16  
Cytuj
A na koncu PSYHOL niedobitkow pozamiata juz sam . smiech2[/cytat]

ALBO CIEBIE POZAMIATAJĄsciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »