NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
naprawa powypadkowego auta,
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 22:28  
Cytuj
nie rozumie co do mnie piszesznie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 22:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 22:30  
Cytuj
co to jest do cholery to "puki" ???

RNI Zapodaj.net
Wchodzisz -dodajesz-linkujeszsciana

Ja już słyszałam co nieco o Twojej "furze" zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 22:37  
Cytuj
Autorud!!!jakby ktoś nie wiedział umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2012r. 22:41  
Cytuj
Tu nie chodzi zebys Ty to zrozumial, tu chodzi zeby te jelopy to przeczytali.

Jezeli sledziles ten temat to wiec ze najpierw pisali cos o uszkodzeniach z 30wrzesnia a potem przeslali papiery i zmienili date na sierpien ( ze przed naprawa)

Ty wiesz co tam sie dzieje?????


Jak prosilem zeby moj pelnomocnik przeslal mi orginaly z naprawy z ASO co mu dalem co zaplacilem 7tys zl., to mi przeslal papiery co pierwszy raz widzialem na oczy.

Jak go zapytalem :co to k..... jest?? co to mi przeslal, ze takie papiery nigdy ze skanera nie wychodza to on mi powiedzial ze takie dostal z mojej ubezpieczalni.

Czlowieku moj pelnomocnik mial orginaly z ASO co Ja mu dalem, a przeslal mi z mojej ubezpieczalni (tak mi mowil ze dostal je z mojej ubezpieczalni)

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2012r. 23:51  
Cytuj
No to panowie i koledzy z tego forum roztrzaskalem to wszystko.

A teraz czytajcie fahofcy 4stycznia zrobiliscie przekret i bys sie wstydzil cwaniaczku mnie straszyc sadem wtedy . Zadnych ogledzin tam mialo nie byc (i nie bylo) , tylko byl Wam potrzebny samochod zeby wpiac sie w kompa w moim aucie bo Wam byly potrzebne papiery. Tak to wszystko bylo poustawiane.

To twoje archiwym to sobie wsadz daleko w d........

Do sadu Mnie nie dacie bo Cie zaskoczylo jak Ci pokazalem tylko gdzie Mnie oszukaliscie na kasie.

Bys sie wstydzil zeby juz dziewczyna (wlasciciel auta) musiala wolac papiery bo mi niechciales dac, tlumaczylas sie ze przeslesz je Mojemu pelnomocnikowi.

Juz dziewczyna wam mowila ze tu oszukalicie, to wy sie pytaliscie sie po czym to poznaje.


Tylko to Wam wyszlo wszystko spod kontroli, bo przesadziliscie z tym protokolem.

Takiego burdelu narobiliscie ze wszyscy teraz stekaja i jakaja bo niewiedza co powiedziec jak Ja dzwonie i zadam wyjasnien.

Przeslaliscie nieprawdziwe informacje do ubezpieczalni, jak ja wyslalem im prawdziwe to Wy niepotraficie wyjasnic tego.

Zycze Wam zdrowia bo na rozum to juz za pozno.potluczony



985

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 07:39  
Cytuj
Szczerze? to nie wiele z tego rozumie smiech2
ale co? oddadzą ci nowe auto czy jak? smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 07:54  
Cytuj
Niestety branża motoryzacyjna (niektóre serwisy, część warsztatów) w Polsce to jeden wielki przekręt!!!

A w szczególności znakomita wiekszość handlarzy i włąścicieli komisów.
Kłamią bezczelnie w żywe oczy, łamią prawo, są w większości zwykłymi oszustami żerującymi na ludzkiej naiwności i lukach w głupim i "impotenckim" prawie.

Nie kupuję samochodów od handlarzy i różnej maści cwaniaków bo nie są warci ani odrobiny zaufania z mojej strony.
Najgorsze jest to, że z premedytacją sprzedają złomy zwane "igłami" zagrażające życiu ludzi.

W temacie o oleju do matiza było kilka przykładów o składanych z kawałków wrakach!!!!!!

Pytam się, dlaczego nikt w tym kraju, który zapatrzony jest jednak na ten szeroko pojęty zachód nie zrobi z tą bandą oszustów i krętaczy porządku?
Przecież ci przestępcy-cofacze liczników spawający do kupy "ćwiartki" powinni odbywać kary w koloniach karnych.
Sa i uczciwi sprzedawcy czy właściciele komisów ale należą do mniejszości i nie mają się czego obawiaćumiech

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 18:42  
Cytuj
CYTAT
Szczerze? to nie wiele z tego rozumie smiech2
ale co? oddadzą ci nowe auto czy jak? smiech2


Z czasem zalapiesz wszystko jak dokladnie bedziesz sledzil co pisze.

Ubezpieczalnia niechce mi zwrocic kasy za bilet co wracalem we wrzesniu do francji, jelopy Mi wciskali kity ze auto naprawiaja po to zeby sie mnie pozbyc (zebym wyjechal dp fr) a potem zrobili ogledziny 9wrzesnia. Wiedzieli ze jestem w paryzu to pisali bzdury jakie tylko chcieli.

Do swojej ubezpieczlni przeslali nieprawdziwe informacje, ukryli ze wstawili polamane czesci itp.

Rozumiecie oni juz oklamuja swoja ubezpieczalnie.

Jak ktos sledzil wczesniejszy temat to pisalem ze ubezpieczalnia zwroci mi kase tylko ona chce faktury na wszystko (takie dostalem pismo) . Dostalem lewe papiery do podpisania zeby mnie udupic, tylko ze im sie to nie udalo.


Aso i reszta z poza aso zabezpieczyli sie z wszystkich stron. tylko to powoli im zaczelo sie nieskladac i uciekac z pod kontroli. I wyszlo.


A teraz Wy w to nie mozecie uwierzyc. Tu sa takie kretactwa ze glowa boli.

Do swojej ubezpieczlni lewe papiery przesylaja, a mi ta ubezpieczalnia niechce zwrocic kasy za bilety od fr, a ponoc za wszystkie faktury te lewe chcieli ,a za prawdziwe bilety nie chca.


W przypadku ASO juz wszystko jest NIEWIARYGODNE


Tak jak napisal ich kumpel w protokole zrobili to RZEMIESLNICZO



Prosty przyklad krawaciarz przeslal falszywy protokol kiedy brali auto ode mnie, i wpitolil w gowno diagnoste i kierowce co przyjechali po auto.

I teraz jakby byla sprawa w sadzie to ten kierowca i diagnosta musza klamac zeby ratowac tego krawaciarza i jego protokol , albo powiedziec prawde i udupic krawciarza. potluczony

Nawet moze o tym kierowca i diagnosta nic nie wie ze ich udupil krawaciarz.


Tak oto wszystko wyglada. Ale to tylko kropla w morz tych wszystkich machloi.


Mam nadzierje ze forumowicze powoli zaczynacie to wszystko lapac. bo te jelopy wszysztj czaja tylko nie wiedza ile ja wiem bo wyrzucilem mojego pelnomocnika i nie ma kto ich informowac.


Tam sa takie bzdety ze 8sierpnia 2011 moj brat 19letni zalatwil w ciagu minuty krawaciarza, i ten bez pytania polecial zalatwiac auto zastepcze, a ja?? Ja sie nie odzywalem ja tylko patrzylem gdzie tu sie napic bo takiego mialem kaca i mnie suszylo..



115

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Szczerze? to nie wiele z tego rozumie smiech2
ale co? oddadzą ci nowe auto czy jak? smiech2


Zapewne tak smiech2

W ramach rekompensaty przełożą mu spowrotem kierownicę na prawą stronę potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 20:32  
Cytuj
Z tego co tam wypisal erni to całe forum jest odpowiedzialne haha, napisz to jakoś żeby trzymało się kupy to może i forumowicze uwierzą a przynajmniej co poniektórzy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 20:42  
Cytuj
"Ja sie nie odzywalem ja tylko patrzylem gdzie tu sie napic bo takiego mialem kaca i mnie suszylo.."

Świetnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 21:01  
Cytuj

Tak ciagle piszesz eRNI co oni ci zepsuli, jak to cie oni nie wydymali, jak to cie twoj adwokat nie wydymal, jak to sie z nimi nie rozprawisz, co to im nie zrobisz, ale efktow twoich grozb nie widac. A czytajac twoja historie to wydaje mi sie ze jestes jakis lewus, bo nie potrafisz tego raz a porzadnie zalatwic, bo pisales ze falszowali twoje podpisy, i inne rzeczy. Z takimi zarzutami idziesz do prokuratury i skoro masz tyle dowodow na nich to z palcem w dupie wygrywasz. Przestan biadolic na forum tylko wez sie naprawde za to, o ile to jest prawda, bo mi caly czas sie wydaje ze za duzo ci napsuli.
P.S. I jak juz biadolisz tutaj na tym forum, to staraj sie uzywac znakow interpunkcyjnych, zeby latwiej bylo sie domyslec jak cie tym razem oszukali.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 21:09  
Cytuj
Czego nie ide???? Bo to ASO budowalem,

czego nie ide? bo w tym wszystkim udupie mechanika.

Czego nie ide? bo kolejne dowody mi wlatuja.

Czego nie ide bo jesteml w fr.

Jezeli mi zagwarantujesz ze mechanikowi nic nie zrobia, o tych krawaciarzy a w szczegolnosci tego cwaniaczka co straszyl mnie sadem udupia z miejsca i wypiernicza z ASO, to jutro wsiadam w samolot i lece do pl.

Jakies pyt???


226

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 21:19  
Cytuj

Pierdo**** jak potluczony. A co cie interesuje kto za to beknie. Zjebali ci samochod to niech szukaja winnego. Raz grozisz ze zrobisz z nimi porzadek a raz sie martwisz o mechaniora, ktorego zwolnia. A powiedz mi gdzie obecnie masz swoja laske?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 21:24  
Cytuj
Tomi nie wpierniczaj sie gdzie moja laska i nie bulwersuj, bo cos puszczaja Ci nerwy tylko nie wiem czego?


Nie rozumiem czego Ciebie to tak wkorza??? Co sie tak martwisz jak nie macales w tym palcow??

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 21:27  
Cytuj

Bo jestem tym rzeczoznawca, mechaniorem, krawaciarzem i Twoim pelnomocnikiem w jednej osobie.
Bo jeczysz, placzesz i biadolisz na forum a w realu chyba nic nie robisz, oprocz tego ze dajesz sie dymac kazdemuzaklopotany.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2012r. 22:23  
Cytuj
Czlowieku niemacales w tym palcow to nie bulwersuj sie.

Studiowales kiedys psychologie???? :cwaniak:

Ja bede ich wyzeral od srodka.

Na czym to polega??? Jak ktos przeczyta ze zrozumieniem to bedzie wiedzial o co choodzi. Wiec zaczynam.

Ja wszystko to zglosilem (te przekrety) do ubezpieczalni ze rzeczoznawca i ASO przesylaja im falszywe informacje i papiery, Ja przeslalem im czesc prawdziwych.


Ubezpieczalnia sie wdupila bo wyslala rzeczoznawce ktory nic nie zrobil na pierwszych ogledzinach i Ja do nich zglaszalem CO ZA DEBILA MI PRZYSLALI ze Ja chce innego rzeczoznawce zeby innego przyslali.

Ubezpieczalnia olala to i ponownie tego samego idi....te przyslala na ponowne ogledziny, a on sfalszowal protokol.

I co z tego wynika ????

Jak dzwonie do ubezpieczalni to tam sie jakies jaja teraz dzieja, jakaja sie niepotrafia odpowiedziec, dlaczego przyslali ponownie tego samego id......te.


I teraz prawdopodobnie( to sa tylko moje domysly) ubezpieczalnia zawiesila swojego rzeczoznawce dopoki nie wyjasni sie sprawa z moim autem.

Zeby wyjasnila sie sprawa to musze to zglosic do sadu, prokuratury itp. Po rozprawie wszystko by wyszlo, kto winny, kogo ukarac, inni by sie wywineli (moze i NIE)


A tak to moze rzeczoznawca jest narazie zawieszony w pracy w tej ubezpieczalini, kasa powoli sie konczy, zlecenia nie ma, itp itd i szlak czlowieka trafia bo nie wie na czym stoi zona nie wie czy chlopa nie udupia smiech2

smiech2smiech2smiech2smiech2

Rozumiecie to teraz?? Kiedys wspominalem o tym jak ma sie zone, dzieci, zarabia po 6tys zl/m a tu nagle nima,smiech2 kase ucielo.smiech2

NA TYM TO WSZYSTKO POLEGA
potluczony
273

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 26 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 08:13  
Cytuj
CYTAT

Studiowales kiedys psychologie???? :cwaniak:
Ja bede ich wyzeral od srodka.
Na czym to polega??? Jak ktos przeczyta ze zrozumieniem to bedzie wiedzial o co choodzi. Wiec zaczynam.


Człowieku, weź już nic nie pisz, bo to nie jest twoją mocną stroną. Maluj, szpachluj, płytki układaj i nie błaźnij się już.

Donek, ale nie z tych Tusków.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 09:10  
Cytuj
erni najpierw zagłodzi rzeczoznawcę, jego dzieci i sprawi że żona od niego odejdzie .....good
potem prezesa, dobrze że mechanikom darujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd: z nienacka ;)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Niestety branża motoryzacyjna (niektóre serwisy, część warsztatów) w Polsce to jeden wielki przekręt!!!

A w szczególności znakomita wiekszość handlarzy i włąścicieli komisów.
Kłamią bezczelnie w żywe oczy, łamią prawo, są w większości zwykłymi oszustami żerującymi na ludzkiej naiwności i lukach w głupim i \"impotenckim\" prawie.

Nie kupuję samochodów od handlarzy i różnej maści cwaniaków bo nie są warci ani odrobiny zaufania z mojej strony.
Najgorsze jest to, że z premedytacją sprzedają złomy zwane \"igłami\" zagrażające życiu ludzi.

W temacie o oleju do matiza było kilka przykładów o składanych z kawałków wrakach!!!!!!

Pytam się, dlaczego nikt w tym kraju, który zapatrzony jest jednak na ten szeroko pojęty zachód nie zrobi z tą bandą oszustów i krętaczy porządku?
Przecież ci przestępcy-cofacze liczników spawający do kupy \"ćwiartki\" powinni odbywać kary w koloniach karnych.
Sa i uczciwi sprzedawcy czy właściciele komisów ale należą do mniejszości i nie mają się czego obawiaćumiech



Dokladnie tak jak napisales kosmal, a tutaj dwa ciekawe nagrania ;)
http://www.autoswiat.tv/porady,Zapytaj-handlarza-on-prawde-Ci-powie-,20427,film.html

http://www.autoswiat.tv/porady,Zapytaj-handlarza-on-prawde-Ci-powie-Odc-2-,20440,film.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
erni najpierw zagłodzi rzeczoznawcę, jego dzieci i sprawi że żona od niego odejdzie .....good
potem prezesa, dobrze że mechanikom darujeumiech


Mechanicy sa prawie tacy sami jak Ja. tez mam idiotow przelozonych i musze robic jak oni chca a ja wiem ze to zle, i jak wyjdzie ze zle to szef z pretesjami do mnie.

Wiec dlatego Ja jestem CHODZACA TOLERANCJA smiech2 wszystko da sie zrozumiec. A co do sadu?? W sadzie to oni beda klamac, przykladowo rzeczoznawca bedzie sie tlumaczyl ze wszystkich samochodow nie zna, a w protokole wpisal to co mu mechanicy powiedzieli.

A teraz bonus. 12 sierpnia jak rzeczoznawca przyjechal do mnie na ogledziny i zostal poinformowany kto robil to auto to niezabardzo chcial sprawdzac auta, to ja mu kazalem drzec te polamane plastiki, on je wyciagnol i widzial ze sa polamane i wsadzone z jakiegos rozbitka i jeszcze byly oznaczone B6

A w protokole rzeczoznawca swiadomie to wszystko ukryl przed swoja ubezpieczalnia zeby ratowac ASO.

Ja to zglosileem do tej ubezpieczalni. Tam to dopiero sie jaja dzieja.

Kolejny krawaciarz nieprawdziwe papiery wyslal do ubezpieczalni, a ona nie chce mi oddac 300zl za bilet. Bo kieruja sie papierami tego krawaciarza.

A tu bonus. Krawaciarz tymi papierami wtopil diagnoste i kierowce ktory teraz musi klamac zeby ratowac krawaciarza, albo mowic prawde zeby go udupic, diagnosta jest w moim awtarze. smiech2 a co to oznacza??? ze ja zrobilem zdjecie. smiech2


To co tu pisze to Ja chce im uswiadomic zeby nieklamali, albo obrali Wszyscy w to zamieszani jakas jedna wersje i nauczyli sie na pamiec tak jak sie dzieci przykazan do PIERWSZEJ KOMUNII ucza.

PRZECIEZ MY MAMY ISC DO SADU A NIE KABARETY ODSTAWIAC smiech2


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 420

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 19:15  
Cytuj
Wszyscy czyli kto?? jak narazie tylko Ty płaczesz i niema żadnych inf o innych oszukanych ludziach. Co to się z tym światem dzieje że tak nagle wszyscy wysyłają sfixowane papiery. Chłopie jeżeli masz dowód że podrabiają papiery i podpisy (jak to kiedyś pisałeś) to ja nie wiem na co Ty czekasz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 19:29  
Cytuj
A co wam sie tak wszystkim spieszy?? do czego???

Poczekajcie rzeczoznawcy skonczy sie kasa to on sam tego cwaniaczka pozwie do sadu ze ten mu kazal protokol sfalszowac i go udupil (moze i wylecial z pracy) . smiech2

Teraz kolejne, jak podpisywalem papiery to pytalem krawaciarza (tego co dzwonil do mnie do fr ze za 2ts km klocki mi sie wytra i czy wymienic ) o co tu chodzi czy to nie postep, to on mi powiedzial ze chodzi o to czy cena sie zgadza (ona i tak sie niezgadzala) Ja to podpisalem, no to potem ten cwaniaczek wyskoczyl z jakimis zalacznikami z uszkodzeniami i one sa do fakturu ktora podpisalem.

a teraz bonus. Znalazlem kolejna osobe ktora zostala poszkodowana i oszukana przez niego, ale krawaciarz sie wywinol z tego. Tylko musze to jeszcze zweryfikowac dokladniej smiech2

Tak jak pisalem mi sie niechce ich (aso) kazdego z osobna poprawiac, wiec pisze tu zeby czytali, bo najpierw mowia tak na drugi dzien inaczej potem jeszcze inaczej.

To i sad by zglupial z tego wszystkiego. smiech2 jak pisalem niebedziemy kabaretow w sadzie odstawiac. :cwaniak: Ma byc konkretnie i na temat.

Drodzy forumowicze tu niechodzi o Was, tylko o tych z aso i po za aso, Wy sobie czytajcie, tylko nierozumiem czemu co niektorzy tak skacza do mnie. umiech

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 19:33  
Cytuj
Bo piszesz jak analfabeta, często to aż ciężko w ogóle zrozumieć o co Ci w ogóle chodzi.... pisz konkrety to będzie git. A że tak spytam po co podpisałeś papiery jak nie wiedziałeś oco w nich chodzi?? było sobie je przeczytać, zresztą napisałeś że kwoty się nie zgadzają to poco to podpisałeś??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2012r. 19:46  
Cytuj
Widze ze zaczynasz sie tak samo bulwersowac jak TOMMI, jemu tez przecinki i kropki przeszkadzaly.

A potem sam wrzeszczal ze wkretow nie wkrecil, ze to on jest tym rzeczoznawca, itp itd. Tak mu kropki przeszkadzaly zeby sie tak drzec????. A moze wyrzucili go z pracy???

No gajowy jakos zrozumial o co mi chodzilo z ta psychologia. Widac gosc szkolony i wie o co biega. ok


A Tobie Stecyk co przeszkadza???? Brakuje Ci konkretow na kogo juz mam haki a na kogo dopiero skladam???


Jezeli chcecie byc uspokojeni to chodzi Mi tylko o krawaciarzy z serwisu z dzialu mechanicznego i lakierniczego i calego kierownika z tego dzialu serwis, no i tych z po za ASO. smiech2smiech2smiech2smiech2 Reszta z tego ASO mnie nie interesuja a tymbardziej mechanicy. Ale to krawaciarze ich wdupili zaklopotany

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »