NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Marcel BUS - opinie,
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
2 sprawa kierowca sam wie ile moze brac stojacych wiec nie wnikaj w to bo napewno nie wiesz ile ma zabrac wedlug prawa bo dowodu nie widzisz umiech i nie badz taki cwaniaczek bo takich duzo bylo ;), to ze Twoj stary tam robi albo kochasz pksa to nie znaczy ze masz jezdzic po marcelu umiech, fakt sa plusy i minusy w marcelu, tak samo jak i w pks umiech, uwazam ze marcel ma wiecej plusow niz minusow w przeciwieństwie do pksu gdzie sadze ze tam wiecej minusow ;], widac ze marcel idzie w dobrym kierunku. jak ci nie pasuje jechac najszybciej i najtaniej to jezdzij sobie dluzej i drozej , tak samo top trans ma ceny na poszczegolnych przystankach drozsze, jedynie tez jedzie tak jak i marcel za 7 zl do rzeszowa ale inne przystanki to juz ceny drozsze...
pks znizyl ceny wydaje mi sie aby marcelowi zabrac klijentow... moze i cos mu sie udalo, ale poczekajcie tylko az ceny podwyzy to sami do marcela bedziecie leciec ;] bo bedzie wam zal placic 5 zl do jezowego , skoro mozecie placic 3 w marcelu ;] w marcelu cos sie dzieje widac, nowi kierowcy (ten nowy mlody fakt spoko gosc i potwierdzam to co karol pisal o nim), nowe busy, i jezdza zcesciej niz niektore linie mpk po stalowej....



Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak miałem trase na Rzeszów to kierowcy Marcela przyczyniali się do tego aby ich je..ć przez CB. Chamstwo w czystej formie, nie raz był przypadek jak wyprzedzał kolumne samochodów i przed samą górką zajezdzał droge innemu aby nie wbić się na czołówce. Nie raz hamował i musiał uciekać na pobocze aby nie wbić się w tył innego samochodu bo jechał za szybko i nie trzymał odległości. Takich przypadków była masa i za każdym razem miał w samochodzie pasażerów a nie ziemniaki

Co do miejsc stojących powinna widnieć informacja "miejsc siedzących ... + miejsc stojących..." Jezdzili nieprzepisowo przez to niebezpiecznie, mogli by zmienić branże na przesyłki kurierskie to mieli by więcej zwolenników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 11:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 12:19  
Cytuj
prawda o busach marcela jest takze ze pamiatam piersze lata tej lini stwrz i kierowcy byli inni szlo z nimi pogadac nsparwdzane byly rezerwacje i miesieczne bilety a teraz?? nowi kiercy- troszke zburaczeni ja rozumie ze maja malo czasu na trase 70minut ale to nie powod aby byc nieuprzejmym bez powodu pozdrawiam podrozujacych i kierujacych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 16:34  
Cytuj
[cytat]widac mireczku jestes t..manem albo zacofany w cholere , krzysiek wyraznie napisal ze na poszczegolnych przystankach .... jezeli wiesz co to znaczy umiech, 2 sprawa jestes pewnien ze wcale nie moze miec stojacych? widziales dowod rejestracyjny? jestes bezintel..ktem i masz starego w pks albo jestes jakims urzedasem z pksu ktory buduje tutaj swoja renome smiech2 twoj wybor twoja sprawa jedz wolniej i drozej umiech poczekaj az pks teraz ceny podwyzszy i sam przylecisz do marcela pomimo ze teraz na niego tak narzekasz hahaha swoje zdanie powiedziales teraz idz na pks bo sie spoznisz do roboty smiech2[/cytatt

Tłumanem zapewne jesteś bo nie wiesz nic na te tematy a duzo mowisz. Jak byś choć troche miała pojęcia to byś wiedziała ze każdy bus nie może wozić na stojaka, i nie trzeba patrzyć w dowód rejestracyjny bo tak jest jest wg przepisów. TT miedzy jakimiś wioskami ma te same cenu co marcel. Duzo jest kretynów podobnego myslenie co będa czekać w deszczu, w mrozie, byle tylko jechać marcelem mimo ze w tym samym czasie jechalo co innego. Rozeznaj sie wtransporcie zbiorowym i dopiero zabieraj głos

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
widac mireczku jestes t..manem albo zacofany w cholere , krzysiek wyraznie napisal ze na poszczegolnych przystankach .... jezeli wiesz co to znaczy umiech, 2 sprawa jestes pewnien ze wcale nie moze miec stojacych? widziales dowod rejestracyjny? jestes bezintel..ktem i masz starego w pks albo jestes jakims urzedasem z pksu ktory buduje tutaj swoja renome smiech2 twoj wybor twoja sprawa jedz wolniej i drozej umiech poczekaj az pks teraz ceny podwyzszy i sam przylecisz do marcela pomimo ze teraz na niego tak narzekasz hahaha swoje zdanie powiedziales teraz idz na pks bo sie spoznisz do roboty smiech2




I tak jak napisał KTOŚK, musi widnieć na busie napis ile miejsc siedzacy a ile stojących, widnieje tylko napisa ile jest siedzących wiec tu masz już dowód na to ze na stoajka nie wolno im wozić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 16:44  
Cytuj
Czy ktoś zorientowany wie, czemu nie ma busów na trasie Stalowa Wola - Tarnobrzeg? Nie chodzi o te przelotowe Krakowy z Zamościa czy Janowa, ale takie regularne połączenia jak z Rzeszowem. Czy licencji nie chcą wydać? Taki przejazd za 4 zł przydałby się. Za 8 zł by objechał tam i z powrotem.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 16:48  
Cytuj
Najciekawsze jest wsiadanie w Rzeszowie. Nigdzie się z takim czymś nie spotkałem aby ludzie prawie się bili o to aby wejść do busa.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 16:50  
Cytuj
Z treści zapisów Dyrektywy 2001/85/WE (ppkt 7.11) wynika, że w autobusie który może przewozić pasażerów na miejscach stojących muszą być poręcze i/lub uchwyty mocowane na wysokości min. 150cm i max. 190cm nad podłogą. Sa takie uchwyty w tych waszych kochanych busach? Mi sie zdaje ze nie wiec Karolinko, razem z tym Kzysiem może sie juz nie udzielajcie w tej dyskusji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Najciekawsze jest wsiadanie w Rzeszowie. Nigdzie się z takim czymś nie spotkałem aby ludzie prawie się bili o to aby wejść do busa.


To są kolego fanatycy Marcela, którzy beda sie bili o wejście, bedą zdolni czekać na jego odjazd w najgorszych warunkach atmosferycznych mimo ze w tym czasie jechalo co innego, sa też fanatycy Ci zdolni to zapłaty każdej ceny by tylko pojechać swoim bustwem na stojaka gdzie stoi 10 osób a czasem i wiecej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
To są kolego fanatycy Marcela, którzy beda sie bili o wejście, bedą zdolni czekać na jego odjazd w najgorszych warunkach atmosferycznych mimo ze w tym czasie jechalo co innego, sa też fanatycy Ci zdolni to zapłaty każdej ceny by tylko pojechać swoim bustwem na stojaka gdzie stoi 10 osób a czasem i wiecej



Często wracam z Krakowa przez Rzeszów to przeżyłem szok kulturowy. Wolę poczekać na PKS godzinę niż pchać się ryzykując utratę zębów i bagażu. W środę znów będę wracał to pociąg sobie tak ustawiam aby na PKS dokładnie dojechać bo aż ciarki przechodzą jak mam się tak pchać. Już podróż PKP przed świętami wolę pomimo, że też na stojaka ale przynajmniej atmosfera fajnaumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
Najciekawsze jest wsiadanie w Rzeszowie. Nigdzie się z takim czymś nie spotkałem aby ludzie prawie się bili o to aby wejść do busa.


Ciekawe jeszcze jest to jak stoi tam tyle ludzi a koles jedzie 90 km/h, niczym jak by ziemniaki wiózł. Tutaj jest jakis dziwny region i straszny fanatyzm na te busy jest i dziwię sie ludziom ze tak sie podoba jechanie na stojaka, na siedziąco tam też nie ejst wygodnie, siedzeń duzo, zeby zabrać jak najwiecej ludzi. Jechałem kiedyś Mersedem Sprinterem z PKS Sanok(teraz Veolia) takim jak w marcelu, ale wygodniej o niebo bo bylo 2 rzedy siedzeń mniej wiec i nogi bylo gdzie trzymac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 18:32  
Cytuj
do wyborcy PO na trasie Stalowa Wola - Tarnobrzeg jezdzi nzianski transport samochodowy maja strone internetowa tam jest rozklad a bilet kosztuje niestiety chyba 5 czy 6 zlote juz nie pamietam...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 18:19  
Cytuj
mireczku nie bulwersuj sie dlatego, z ejest inaczej niz Ty mowisz smiech2 naprawde jestes glupszy niz ustawa rpzewiduje smiech2 busy moga przewozic osoby stojace ale ich ilosc wynika z masy calkowitej pojazdy umiech, dziwne jechalem wczoraj marcelem, miejscowosc jezowe, wpada policjant bierze dowod patrzy 22+4, liczy osoby patrzy 3 stojace, zgadza sie milej podrozy i tyle ;] wiec nie peird.l glupot bo zachowujesz sie gorzej niz najglupszy czeresniak smiech2 i ceny ma nizsze, specjalnie dzownilem do tt pytac o ceny umiech a wiec patrz patrz i wydrukuj sobie i najlepiej powieksz trzcione smiech2

TT
st-nisko 3 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 4 zl
st-kamien 5 zl
st gorno/sokolow 6 zl

Marcel
st-nisko 2 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 3 zl
st-kamien 4 zl
st gorno/sokolow 5 zl

o cenach pksu nie powiem, wiadomo sa drozsze(jak jezdzisz to wiesz inni tez wiedza ) juz nie chcialem tracic impulsow aby jakis urzedas plakal ze ich o ceny pytam smiech2

a i do rzeszowa jada oba za 7 zl, tt jezdzil za 8 (malo kto jezdzilw wiec zbili do 7 xd )

wiec kochany mireczku przeanalizuj to dokladnie w exelu smiech2

i najlepiej swoich smutow tutaj i sciemy nie rpzedstawiaj ;] jak chcesz dam ci nr do tt i marcela popytasz o cney jak nie wierzysz , bo pewnie znasz tlyko ceny pks bo cie juz palec boli od wystukiwania przystankow w nim smiech2

a teraz proponuje zakonczyc jakies sprzeczki tylko niech kazdys ie sam wypowie jakie ma zdanie i juz umiech ja wole marcela ma wiecje plusow niz minusow ty wolisz co innego wiec wszystko jasne i koniec umiech

P.S
nie musisz robic lewych kont zeby bic marcelowi zla opinie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
mireczku nie bulwersuj sie dlatego, z ejest inaczej niz Ty mowisz smiech2 naprawde jestes glupszy niz ustawa rpzewiduje smiech2 busy moga przewozic osoby stojace ale ich ilosc wynika z masy calkowitej pojazdy umiech, dziwne jechalem wczoraj marcelem, miejscowosc jezowe, wpada policjant bierze dowod patrzy 22+4, liczy osoby patrzy 3 stojace, zgadza sie milej podrozy i tyle ;] wiec nie peird.l glupot bo zachowujesz sie gorzej niz najglupszy czeresniak smiech2 i ceny ma nizsze, specjalnie dzownilem do tt pytac o ceny umiech a wiec patrz patrz i wydrukuj sobie i najlepiej powieksz trzcione smiech2

TT
st-nisko 3 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 4 zl
st-kamien 5 zl
st gorno/sokolow 6 zl

Marcel
st-nisko 2 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 3 zl
st-kamien 4 zl
st gorno/sokolow 5 zl

o cenach pksu nie powiem, wiadomo sa drozsze(jak jezdzisz to wiesz inni tez wiedza ) juz nie chcialem tracic impulsow aby jakis urzedas plakal ze ich o ceny pytam smiech2

a i do rzeszowa jada oba za 7 zl, tt jezdzil za 8 (malo kto jezdzilw wiec zbili do 7 xd )

wiec kochany mireczku przeanalizuj to dokladnie w exelu smiech2

i najlepiej swoich smutow tutaj i sciemy nie rpzedstawiaj ;] jak chcesz dam ci nr do tt i marcela popytasz o cney jak nie wierzysz , bo pewnie znasz tlyko ceny pks bo cie juz palec boli od wystukiwania przystankow w nim smiech2

a teraz proponuje zakonczyc jakies sprzeczki tylko niech kazdys ie sam wypowie jakie ma zdanie i juz umiech ja wole marcela ma wiecje plusow niz minusow ty wolisz co innego wiec wszystko jasne i koniec umiech

P.S
nie musisz robic lewych kont zeby bic marcelowi zla opinie smiech2



Jestes chyba tak nie twarzowa ze z TT biora od ciebie wiecej kasy. Nie wiem ile kosztruje do jezowego czy tam nowosielca ale do sokolo bierze TT 5 zl, a wiem bo tam jeżdzę. Nawet 2 tyogdnie temu w niedziele jechalem TT o 17.45, jechalem do sokolowa i placilem 5 zl. Zaużmy fanatyczko m arcel ze moze brac na stojaka 4 osoby, to jak wytlumaczysz to jak stoi 12 osob?? Czekam na wyjąsnienie wielbicielko marcela

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
mireczku nie bulwersuj sie dlatego, z ejest inaczej niz Ty mowisz smiech2 naprawde jestes glupszy niz ustawa rpzewiduje smiech2 busy moga przewozic osoby stojace ale ich ilosc wynika z masy calkowitej pojazdy umiech, dziwne jechalem wczoraj marcelem, miejscowosc jezowe, wpada policjant bierze dowod patrzy 22+4, liczy osoby patrzy 3 stojace, zgadza sie milej podrozy i tyle ;] wiec nie peird.l glupot bo zachowujesz sie gorzej niz najglupszy czeresniak smiech2 i ceny ma nizsze, specjalnie dzownilem do tt pytac o ceny umiech a wiec patrz patrz i wydrukuj sobie i najlepiej powieksz trzcione smiech2

TT
st-nisko 3 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 4 zl
st-kamien 5 zl
st gorno/sokolow 6 zl

Marcel
st-nisko 2 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 3 zl
st-kamien 4 zl
st gorno/sokolow 5 zl

o cenach pksu nie powiem, wiadomo sa drozsze(jak jezdzisz to wiesz inni tez wiedza ) juz nie chcialem tracic impulsow aby jakis urzedas plakal ze ich o ceny pytam smiech2

a i do rzeszowa jada oba za 7 zl, tt jezdzil za 8 (malo kto jezdzilw wiec zbili do 7 xd )

wiec kochany mireczku przeanalizuj to dokladnie w exelu smiech2

i najlepiej swoich smutow tutaj i sciemy nie rpzedstawiaj ;] jak chcesz dam ci nr do tt i marcela popytasz o cney jak nie wierzysz , bo pewnie znasz tlyko ceny pks bo cie juz palec boli od wystukiwania przystankow w nim smiech2

a teraz proponuje zakonczyc jakies sprzeczki tylko niech kazdys ie sam wypowie jakie ma zdanie i juz umiech ja wole marcela ma wiecje plusow niz minusow ty wolisz co innego wiec wszystko jasne i koniec umiech

P.S
nie musisz robic lewych kont zeby bic marcelowi zla opinie smiech2



Zreszta, szkoda słow, tacy fanatycy tej firemki to nawet jak jadac na stojąco wsrod np 10 innych osob w tej ciasnocie powiedzą ze jest spoko i fajnie. Sprawne mózgownice i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 19:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mireczku nie bulwersuj sie dlatego, z ejest inaczej niz Ty mowisz smiech2 naprawde jestes glupszy niz ustawa rpzewiduje smiech2 busy moga przewozic osoby stojace ale ich ilosc wynika z masy calkowitej pojazdy umiech, dziwne jechalem wczoraj marcelem, miejscowosc jezowe, wpada policjant bierze dowod patrzy 22+4, liczy osoby patrzy 3 stojace, zgadza sie milej podrozy i tyle ;] wiec nie peird.l glupot bo zachowujesz sie gorzej niz najglupszy czeresniak smiech2 i ceny ma nizsze, specjalnie dzownilem do tt pytac o ceny umiech a wiec patrz patrz i wydrukuj sobie i najlepiej powieksz trzcione smiech2

TT
st-nisko 3 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 4 zl
st-kamien 5 zl
st gorno/sokolow 6 zl

Marcel
st-nisko 2 zl
st-nowosielec 3 zl
st-jezowe 3 zl
st-kamien 4 zl
st gorno/sokolow 5 zl

o cenach pksu nie powiem, wiadomo sa drozsze(jak jezdzisz to wiesz inni tez wiedza ) juz nie chcialem tracic impulsow aby jakis urzedas plakal ze ich o ceny pytam smiech2

a i do rzeszowa jada oba za 7 zl, tt jezdzil za 8 (malo kto jezdzilw wiec zbili do 7 xd )

wiec kochany mireczku przeanalizuj to dokladnie w exelu smiech2

i najlepiej swoich smutow tutaj i sciemy nie rpzedstawiaj ;] jak chcesz dam ci nr do tt i marcela popytasz o cney jak nie wierzysz , bo pewnie znasz tlyko ceny pks bo cie juz palec boli od wystukiwania przystankow w nim smiech2

a teraz proponuje zakonczyc jakies sprzeczki tylko niech kazdys ie sam wypowie jakie ma zdanie i juz umiech ja wole marcela ma wiecje plusow niz minusow ty wolisz co innego wiec wszystko jasne i koniec umiech

P.S
nie musisz robic lewych kont zeby bic marcelowi zla opinie smiech2



Zreszta, szkoda słow, tacy fanatycy tej firemki to nawet jak jadac na stojąco wsrod np 10 innych osob w tej ciasnocie powiedzą ze jest spoko i fajnie. Sprawne mózgownice i tyle




I czemu Marcel zniżyl cene do rzeszowa na 5 zł po tym jak zrobił to TT?? W ubiegłoroczne wakacjie z miesiac po 5 zl bylo mozna jechac. Chyba sie wystraszyli konkurencji że zaraz po TT tez zjechali do 5 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 19:04  
Cytuj
widocznie jestes do tylu umiechja im w dowody nie patrze ale jak widze ze nawet bierze 8 stojaka i jedzie na pewniaka kolo policji na warcholach i kolo itd na wlocie wiec widocznie moze umiech, bo jakby nie mogl to by zrobil jak kiedys kierowca: mial 4 osoby stojace, na cb slyszal ze na warcholach misiaki, zajechal powiedzial: moge wziasc jeszcze tylko 1 osobe stojaca ( suma 5 dla Ciebie zebys wiedzial) i tyle ;] wielbicielem jestem twoim bo mi ciebie zal xD , a Ty z zalem masz tez cos doczynienia, bo ci zal d..pe sciska smiech2 koniec tematu ;] wole marcela od tt i pksa i tyle , to moje zdanie i moja opinia i widocznie wiem wiecej niz Ty wiec wbijaj daje 3,70 i 4,80 w pksiarskiej kasie i badz zadowolony ze wam wycofali linie na zakopane a na rzeszow niedlugo podwyzka cen smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 19:08  
Cytuj
nie wiem jak wy ale ja top transem ze stalowej do niska jeździłam za 2 zł a nie za 3 jak kolega wypisuje, do sokołowa też nie kosztuje 6 tylko 5zł...
i jeszcze jedna wątpliwa kwestia to marcel jeszcze z rok temu miał bilety do rzeszowa po 8 zł, a kiedy sie zorientował ze coraz więcej ludzi zaczyna jeździć TT za 7, wtedy on też zjechał z ceny... :/ takie są fakty koledzy...
i jeszcze rozjaśnie wam sprawe miejsc stojących: otóz jak w dowodzie ma zapisane że może przewozić osoby stojące to może, sprawa prosta ...
większość busów ma 4 lub 6 miejsc stojących, zdarzają się tez takie co mają tylko miejsca siedzące wtedy rzecz jasna żaden kierowca nie weźmie więcej osób, tym bardziej że wzrosły stawki mandatów za przeładowane busy...
;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 19:15  
Cytuj
do karol.st.wola
a co ty kolego myślisz że jak pks podniesie ceny to w marcelu pozostaną przy starych cenach???
oni w tych busach tylko czekają aż w pksie ceny pójdą w góre bo wtedy oni też będa mogli podnieść.........
i to jest fakt pewny niedługo ceny w busacg beda droższe:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
do karol.st.wola
a co ty kolego myślisz że jak pks podniesie ceny to w marcelu pozostaną przy starych cenach???
oni w tych busach tylko czekają aż w pksie ceny pójdą w góre bo wtedy oni też będa mogli podnieść.........
i to jest fakt pewny niedługo ceny w busacg beda droższe:/


Wkońcu ktoś mądrze napisał. Taka jest prawda ze jak pks podniesie ceny to odrazu busy. Prawde piszesz też z cenami, do niska tt kosztuje napewno 2 zł i pks tez 2 zł, do sokolowa tt 6 zl. Ta karola pisze nie prawde, pisze zawyzone ceny, widac ze ma cos wspolnego z marcelem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 20:05  
Cytuj
Tak sie klucicie ile moze Marcel brac na stojaco a ile nie.


Powiem tak.


VW TRANSPORTER DOKA moze wziasc 5-6osob. A jechalo 18 i jakos wlezli.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 20:52  
Cytuj
18 osób? stojących?
no bez jaj, ale ciekawe kiedy to było, może z pół roku temu to ok, ale na pewno nie w ostatnim czasie, bo jak już wspominałam ceny mandatów poszły sporo w góre
to sobie pomyśl który kierowca bedzie na tyle głupi, żeby ryzykować ze zapłaci jakieś 500zł mandatu....
helooo... coś nie na czasie jesteś;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:01  
Cytuj
julka1201, Jeżowiakowi chodziło o ten wypadek w październiku, co zginęło 18 osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
julka1201, Jeżowiakowi chodziło o ten wypadek w październiku, co zginęło 18 osób.



Dokladnie tak jak mowisz.


W polsce nie ma takiego slowa NIE DA SIE

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:18  
Cytuj
luzie spotkajmy sie na placu, i wsiadzmy jedzmy do niska, postawie wam bilety zebyscie uwierzyli smiech2 i jak wam powie 3 zl to wam mina zrzednie ;] od ok 2 tyg tak maja ze na takich cenach jezdza .... do niska 3 zl bylo 2, dlaczego teraz jest inaczej? nie wiem bajka w to nie obchodzi mnie to umiech i tak w przypadku jakby marcela nie bylo to bym na pks nie poszedl juz bym tt wolal smiech2 ale mnie 30 min nie zbawi ... kazdy pisze jaki to on zly nie jest a tyle ludzi tam jezdzi dobra koniec tematu zycze wam wszystkim wszystkiego dobrego, milego podrozowania i przemyslen , z czasem sie przekonacie a ty mireczku prosze CIe bardzo nie dawaj na swoich lewych kontach juz komentarzy bo to jest juz zalosne baj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
luzie spotkajmy sie na placu, i wsiadzmy jedzmy do niska, postawie wam bilety zebyscie uwierzyli smiech2 i jak wam powie 3 zl to wam mina zrzednie ;] od ok 2 tyg tak maja ze na takich cenach jezdza .... do niska 3 zl bylo 2, dlaczego teraz jest inaczej? nie wiem bajka w to nie obchodzi mnie to umiech i tak w przypadku jakby marcela nie bylo to bym na pks nie poszedl juz bym tt wolal smiech2 ale mnie 30 min nie zbawi ... kazdy pisze jaki to on zly nie jest a tyle ludzi tam jezdzi dobra koniec tematu zycze wam wszystkim wszystkiego dobrego, milego podrozowania i przemyslen , z czasem sie przekonacie a ty mireczku prosze CIe bardzo nie dawaj na swoich lewych kontach juz komentarzy bo to jest juz zalosne baj



Zalosny jestes ty uwazajac ze zakladam lewe konta a ciebie prawda w oczy koles ze nie kazdy jest takim fanatykiem marcela jak ty. a co do cen tt to tez klamiesz bo ja jechalem w tą sobote co była tt z stw do sokolowa i zapłaciłem 5 zł a nie 6 jak ty uwazasz. fanatycy marcela sa woogle dziwni w swoich pogdlach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »