NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
przepowiednie na 2012, przepowiednie na 2012
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 16:03  
Cytuj
co myślicie o przepowiedniach na rok 2012 czy jasnowidz ma racje?

http://dzien(...)075.html


http://gdzie(...)id=6da38

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 16:03  
Cytuj

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 16:40  
Cytuj
Trudno Powiedziecumiech Mieszane uczucia..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 11 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 16:40  
Cytuj
Oczywiście chodziło o Stalową Wolę. Tutaj zaczną się zbierać i zbroić Chińczycy. Zaplecze już mają, potem najpierw przejmą Z-5 z produkcją wojskową, a jak się już uzbroją to wyjdą na całą Polskę, potem Europę a w konsekwencji świat. Przecież nie trzeba być prorokiem, żeby widzieć co się święci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 16:52  
Cytuj
Ze Bozia nam swiatelko wylaczy?nie sadze to tez jak slyszalem ze maja kosmity do nas pod koniec 2012 przyleciec i dzieki nim swiat sie odmieni,tak slyszalem w jednej z przepowiedni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 9 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 17:00  
Cytuj
A wie ktoś może, gdzie w okolicach Stalowej Woli jest jakaś sprawdzona wróżka,której przepowiednie się sprawdziły.Z miłą chęcią i ciekawością udałbym się.Ciekaw jestem co mnie czeka w przyszłości?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 12 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 17:08  
Cytuj
Kolo dworca zawsze kilka krecilo sie"wrozek" ktore mialy szczegolne zdolnosci w czytaniu przyszlosci z dloni smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2011r. 23:12  
Cytuj
znam jedną wróżkę - nawet wygląda jak baba jaga - mieszka w Kotowej Woli , nazywa się Bogusława Herdzik , czasami ma zarost na twarzy bo nie lubi się golić i fajnie sepleni jak prawdziwa wiedźma.Ze względu na tuszę nie może fruwać ponieważ nie robią mioteł o takim tonażu :cwaniak::cwaniak:

Bogi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 14:56  
Cytuj
Zakonnik ojciec Czesław Klimuszko znany był kiedyś z tego, że bezbłędnie przewidywał przyszłość ludzi, którzy do niego się zgłaszali. Zasłynął także tym, że odpisywał na listy mimo tego, że nie zawierały one... adresu zwrotnego! Ten zadziwiający człowiek wypowiedział kiedyś zdanie, że świat czeka ogromne wydarzenie, które doprowadzi do zmiany biegunów. Kiedy zapytano go, co będzie z Polską, Ojciec Klimuszko zamyślił się, po czym odpowiedział: - Będzie ciepło, dużo cieplej! Owoce południowe będą rosły tuż obok domu, będzie je można zrywać przez okno. Zakonnik nie chciał powiedzieć, kiedy to się stanie. Mówił jedynie, że termin dużych zmian na Ziemi jest bardzo bliski. Jeśli wziąć słowa ojca Klimuszki za dobrą monetę, to w efekcie hipotetycznego przebiegunowania Polska znajdzie się w strefie równikowej...

Staram się, jak mogę, zachować do tego tematu dystans i rozsądek, mimo to... Brrr...

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2011r. 15:06  
Cytuj
Kiedyś w Polsce uprawa winorośli była popularna bo klimat był zbliżony do śródziemnomorskiego ;) . Były i czasy, gdy morze bałtyckie tak zamarzało , że ludzie stawiali tam chaty i karczmy a do Szwecji podróżowali saniami ;) . Od 18 wieku aż do 20 trwało globalne ochłodzenie , być może teraz nastąpi zmiana i będzie trochę cieplej .
Z przepowiedniami jest jak z mitami -> każde pokolenie przeżywa "swój koniec świata" i " antychrysta epoki"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4982
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Kolo dworca zawsze kilka krecilo sie\"wrozek\" ktore mialy szczegolne zdolnosci w czytaniu przyszlosci z dloni smiech2

A jak ktoś nie ma dłoni to znaczy się,że nie ma on żadnej przyszłości?potluczony

PRAWDA JEST JAK OPERACJA, KTÓRA RATUJE ŻYCIE. KŁAMSTWO TO "LEK" KTÓRY NA CHWILĘ DAJE ULGĘ, SATYSFAKCJĘ, ALE ZABIJA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 11:48  
Cytuj
jusek - może wtedy takowa wróżka bądź wróż czyta z oczu smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4982
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
jusek - może wtedy takowa wróżka bądź wróż czyta z oczu smiech2

Indianie wróżą z kości,ale jest też metoda wróżenia z wnętrzności.
Chodzi o podroby zwierząt(chyba że zaiteresowanego).Nie wiem jak dla petenta szamana,ale dla takiego zwierzątka przyszłość była jasna.I krótka.
Po wykorzystaniu ,materiału wróżbiarskiego nie da się ponownie upchnąć w brzuszku.placze
Kiedyś był zwyczaj,że jeśli wróżbicie nie sprawdziła się przepowiednia zamówiona przez Wodza,od kolacji był nowy szaman,bo starego podano na obiad.potluczony

Rozśmiesza mnie wiara w takie wróżby-na ziemi zapanują wojny,głód,choroby,brat bedzie zabijał brata,nastąpią kataklizmy itp.
Przecież historia człowieka zaczyna się od bratobójstwa wg Biblii,a czy kiedykolwiek istniał okres bez wojen?Kataklizmy?Były od zawsze,tylko nie od zawsze była CNN czy TVN24 transmitująca "koniec świata na żywo"...

Wróżby powstały wtedy ,gdy pierwszy cwaniak trafił na pierwszego łatwowiernego idiotę.
Jak chcecie to możecie wierzyć we wróżby np.z kart.Czasem do ich realizacji wystarczy mieć 4 asy lub karetę.smiech2

PRAWDA JEST JAK OPERACJA, KTÓRA RATUJE ŻYCIE. KŁAMSTWO TO "LEK" KTÓRY NA CHWILĘ DAJE ULGĘ, SATYSFAKCJĘ, ALE ZABIJA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 20:01  
Cytuj
Przeciez te przepowiednie o koncu swiata sa tylko po to żeby wydoic kase od naiwnych...Choć 21 grudnia pewnie sam wezme urlop w pracyumiech, ale kiedys byl jakis artykul ze chyba w hiszapni czy to w usa buduja schron i 1 miejsce w tym schronie to chyba było 20 czy 30 tysiecy zielonych a schron na ogromna ilosc osob wiec zarobia tyle ze pała siada.. tak samo jak ludzie wpioli sobie ze konczy sie kalendarz majow i bedzie koniec... kalendarz owszem konczy ale majowie nie wspomnieli o zadnym koncu swiata.. zreszta niechce mi sie tego tlumaczyc dokladnieumiech Ja jestem tego zdania ze co ma byc to bedzie nie ma sie co nie potrzebnie stresowacumiech Przeciez kazdego z nas czeka jednakowy koniecumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2011r. 22:53  
Cytuj
Myślę że trzeba być kompletnym idiotą żeby wierzyć w przepowiednie, wróżby czy horoskopy chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4982
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Gru 2011r. 21:13  
Cytuj
Koniec świata odwołany,ale impreza i tak będzie !!!potluczony

PRAWDA JEST JAK OPERACJA, KTÓRA RATUJE ŻYCIE. KŁAMSTWO TO "LEK" KTÓRY NA CHWILĘ DAJE ULGĘ, SATYSFAKCJĘ, ALE ZABIJA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2011r. 23:05  
Cytuj
CYTAT

A jak ktoś nie ma dłoni to znaczy się,że nie ma on żadnej przyszłości?potluczony

to jest wlasnie poczucie humoru ^^ ale ya sie napilem i moze dlatego Cie jusek kocham ;] btw wez udzial w konkursie:p
stecyk i mosiek rowniez moglibyscie sie nie ociagac jak sie obijajacie :p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4982
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 01:27  
Cytuj
ifeelgood...cytat"ale ya sie napilem i moze dlatego Cie jusek kocham "mnie zaniepokoił...chytry
Mam nadzieję,że jak wytrzeźwiejesz(dla mnie możesz trwac w tym anielskim nastroju na zawszeumiech)to Ci przejdzie uczucie jakim mnie darzysz...smiech2
Osobiście preferuję tylko ładne i inteligentne kobiety,ale zwykle alkohol skutecznie redukuje mój zmysł estetyczny i biorę towar z widocznymi defektami(ale nigdzy ze szrotu!).potluczony
Nie dla wszystkich starczy księżniczek.placze
Co do konkursu...jestem skromny.zarumieniony
Powiem tak-mojego dziadka znała cała wieś,mojego ojca poznał powiat,a mnie jak przyjdzie czas,to popamięta cała Polska!jezyk

Wracając do przepowiedni-Jak wierzyć wróżce do której przychodzę,pukam do drzwi a ona pyta się"Kto tam?".potluczony

PRAWDA JEST JAK OPERACJA, KTÓRA RATUJE ŻYCIE. KŁAMSTWO TO "LEK" KTÓRY NA CHWILĘ DAJE ULGĘ, SATYSFAKCJĘ, ALE ZABIJA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 12:02  
Cytuj
o panie :] juz poszlo w eter nie mam jak odszczekac^^ jednak po alkoholu to ze mnie zwierze wychodzi^^ a ja tak sie smialem i nie wierzylem gdy 31% geja wyszlo w tescie :] dobrze ze wytrzezwialem, jusek nie kocham Cie juz tak mocno - wybacz ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 12:10  
Cytuj
ifeelgood na drugi raz przed piciem poproś mame żeby Ci komputer zabrała jezyk

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 12:35  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood na drugi raz przed piciem poproś mame żeby Ci komputer zabrała jezyk

jak kiedys napisalem^^ fajna zadziora, krazy i pomalutku zadli :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »