NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
El Clasico Real Madryt - FC Barcelona godz. 22.00,
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 00:50  
Cytuj
CYTAT

W polskiej pilce noznej to by sie przydal nie mourinho tylko cud jakis. Kazdy chyba wie z jakimi druzynami polskie zespoly przegrywaja w pucharach europejskich.








W polskiej pilce to h...j wie o co tam chodzi. Jedyne zmieny jakie zachodza w polskiej pilce to zmieny trenerow jutro ten wylatuje a przychodzi inny.

Teraz w pilce to juz sa przekrety widoczne golym okiem. Ale uefa tego niewidzi, bo szefem jest Platini. Najpierw przekret w meczu FRA-IRL, teraz przekret olimpiqu, i wycyckali ajax. Nieuznane gole w realu.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 00:50  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 00:56  
Cytuj
Tak..a gdyby tak oszukali real jak Ajax to murinio chyba toczyłby piane jak wsciekly pies . Tak to ejst gdy kasa rzadzi..choc na przykladzie meczów realu z barcelona mozna odniesc inne wrazenie . Wygrywa szkółka La Massia a nie mega gwiazdy opłacane za nie wyobrazalne pieniadze .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 01:27  
Cytuj
Real to mozna bylo ogladac 10-15lat temu,

Teraz tam to jest banda granda ktora publicznie pokazuje oszustwa przekrety i sie z tego smieja bo im nie mozna nic zrobic.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 12:57  
Cytuj
Dzis jak zwykle płacze , jeki i szukanie winnych ( oczywiscie gdzies poza swoim zespołem ) Murinio odstawia . Gosc nie ma honoru..nie potrafi uznac wyzszosci innych..nie potrafi pogratulowac przeciwnikowi . W Angli tłukli jego zespoł gracze Liverpoolu a w Hiszpanie to samo robia gracze Barcelony..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 14:26  
Cytuj
Dzisiejszy real gra do utraty drugiego gola, potem zaczynaja sie przepychanki, plucie, ostre faule, i bojki.

Pierwsze skrzypce gra S.RAMOS i X.ALONSO potem Ronaldo i bramcar.


Ci ludzie to nie maja honoru przegrac. Jaki zespol taki trener. Ronaldo to indywidualista jak gola niestrzeli do dla niego mecz jest przegeany.

Nie jestem az takim fanem Barcy. Ale to co tam pokazuje MESSI to Ronaldo, jego banda i inni powinni sie od niego uczyc. Kultury zachowania i gry.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 14:42  
Cytuj

Nie porownoj ronaldo do messiego. CR7 jak dostanie pilke to nagle na oczach ma klapki i oprocz bramki nic nie widzi. Messi za to jak ma pilke widzi wszystko i nie jest egoista. Ja ktos jest na lepszej pozycji to mu poda, zeby Barcelona wygrala. Bo wygrywa i przegrywa cala druzyna a nie jeden pilkarz.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Gru 2011r. 14:46  
Cytuj
Dokladnie..ile ma Messi asyst a ile kryska . Do tego Messi tez i sam strzela..wraca i walczy na swojej polowie..jak ogladal ktos wczoraj mecz to bylo wyrazne to gdy wywalczył piłke na swojej polowie..mina 3 rywali..podal doAlexisa i gol . A kryska co...ile on wczoraj zbolałych min zrobił..lepiej niech idzie na aktora w bolwood indyjskim..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 486
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2011r. 23:02  
Cytuj
porownaj sobie reprezentacje. to bardziej wiarygodne niz kluby, bo Barcelona jest lepsza, nie oszukujmy sie, a grajac w lepszym klubie idzie nam lepiej, logiczne. Jesli chodzi o repki to zobaczcie ile w ostatnim czasie kto bramek strzelil dla swojego kraju, a zebym sie nie czepial tych goli, to kto ogolnie gra lepiej dla kadry, tak obiektywnie, czy Leo czy Cristiano? Denerwowac tez moga wiadomosci ze "Ronaldo znow musi uznac wyzszosc Messiego", a przeciez graja kluby a nie same jednostki. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 23:14  
Cytuj
Za 2miech znow bedzie powtorka. Jezeli obie druzyny wygraja swoje mecze to znow sie spotkaja razem w meczu (chyba 1/8) o puchar krola.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 23:18  
Cytuj
Chyba ze real polegnie z Malagą...ja nie wiem ile jeszcze kryska z murinio wytrzymaja łomotów od Barcy..martwie sie o ich nerwy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 14:04  
Cytuj
No i kolejny mecz grają ze sobą tym razem rewanż w Pucharze Króla, nie wiecie może czy w Piwiarni Warka na przeciwko Carrefour mają Sportklub?, bo na takim kanale ma byc transmisja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 15:55  
Cytuj
Mają, ale ciężko tam o miejsce zazwyczaj w czasie takich meczów, trzeba przyjść sporo wcześniej, albo zrobić rezerwacje na loże

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 15:57  
Cytuj
Orientuje sie ktos moze czy w Warce puszczaja El Classico?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2012r. 16:03  
Cytuj
Dzis Messi nadepnie Pepe na reke i Real wygra

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »