NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
GAWO - oszusci,
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 10:24  
Cytuj
Widze ze temat GAWO zostal zamkniety w sumie nie wiem czemu bo zlodziejstwo trzeba pietnowac.

Wiec dla osob zainteresowanych powiem: ze jak ktos by wynajal dobrego detektywa to szybciej znajdzie Piotra G. niz policja.

Z tego co wiem jego syn Mateusz mieszka wraz z dziewczyna (ona jest z Jastkowic albo Pysznicy) i studiuje w Polsce - chyba Krakow albo Warszawa.
Wiec jego synalka mozna w miare szybko namierzyc - a jak synalek bedzie namierzony to...
Oczywiscie teraz synalek studiuje za Wasze (oszukanych) pieniadze.

Ciekaw wogole jestem czy prokuratura wykluczyla pojawienie sie Piotra G. z jego zona na terenie USA - gdyz to jest w miare proste do sprawdzenia - bo po 11 wrzesnia jak sie tylko ktos pojawi na terenie USA to od razu w bazie danych sa jego dane - a USA by takie dane bez problemu udostepnili - bo zadnie przestepcy na ich terytorium nie sa mile widzani.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 10:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 16 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 13:13  
Cytuj
Dla zainteresowanych oto nr gg Mateusza syna Piotra G. 4320150 często jest dostępny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 13:18  
Cytuj
Drugi taki krętacz Sławomir B. z Soniki siedzi w Nisku mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 18:26  
Cytuj
Ciekawe, czy gościa wogóle szukają - no wiecie - międzynarodowy list gończy, wniosek o ekstradycję - te sprawy. Ciekawe, co do powiedzenia w tej sprawie miałaby nasza Komenda Powiatowa Policji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, czy gościa wogóle szukają - no wiecie - międzynarodowy list gończy, wniosek o ekstradycję - te sprawy. Ciekawe, co do powiedzenia w tej sprawie miałaby nasza Komenda Powiatowa Policji.


No, powinni się tu na forum dla ciebie wytłumaczyć. To bardzo ciekawy wątek.....
Myślę, że oszukani wiedzą jaki jest przebieg sprawy. Chyba, że mają to gdzieś i się nie interesują.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:34  
Cytuj
widze andrzejek, że nic nie zmądrzałeś i dalej piszesz bzdety byle nabijać licznik. Cóż taki poziom.
Odnośnie tematu - Pana G. namierzyła cyganeria mieszkająca w USA, ich rodziny w STW też wydymał. Kminią teraz czy po swojemu to, czy przez psiarnię załatwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:36  
Cytuj
andrzejko nie rozumie, że nie jest adresatem jakiejśc wypowiedzi - i bredzi umiechumiech Oczywiście zasugerowałe, żeby może sm zainteresowało się tematem i spróbowało zasięgnąć informacji u naszych kochanych policjantów w temacie GAWO.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:46  
Cytuj
a i Andrzejku powiem Tobie tyle, że te informacje są z drugiej ręki, także nie biegnij na komendę. Bo słuchy chodzą, że lubisz strzelić z ucha za ciepły rosół i pączki. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:47  
Cytuj
poprostu za slabo szukaja!ale sa ludzie gdzie znaja ich adres za granica!!banalnie mozna ich zlokalizowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:48  
Cytuj
Daj mu spokój wilgny - biedny jest i znerwicowany - jak siedzi przed kompem to mu się pięści zaciskają umiechumiechumiechumiech

A w temacie - może by tak zrobić na tym portalu ranking uczciwości firm - coś na zasadzie wystawiania opinii na allegro - opinia i uzasadnienie. Co wy na to?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:53  
Cytuj
moim zdaniem kiepski pomysł, coraz mniej ludzi patrzy na opinie w necie - bo tu każdy jest anonimowy i może pisać bzdety. Nie ma pewności, że "-" dał Ci ktoś naprawdę wydymany, bo to może być zwykła konkurencja. tak samo na "+" może pisać cały czas spec od PR.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:58  
Cytuj
No to stworzyć oddzielny portal, gdzie ludzie logowaliby się i pisali , co myślą o danej firmie i jej usługach, firmy - mogłyby się dla przykładu ogłaszać tam ze swoimi usługami. I to firmy finansowałyby portal.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 21:59  
Cytuj
na to samo wychodzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
moim zdaniem kiepski pomysł, coraz mniej ludzi patrzy na opinie w necie - bo tu każdy jest anonimowy i może pisać bzdety. Nie ma pewności, że \"-\" dał Ci ktoś naprawdę wydymany, bo to może być zwykła konkurencja. tak samo na \"+\" może pisać cały czas spec od PR. Zresztą nasze SM, czy jak kto woli lokalne \"kopiuj wklej\" za $ zrobi wszytko tak, że nagle okazałoby się, że GAWO jest najrzetelniejszą firmą z regionu. ehehhehe


Tak jest co w drugim temacie - i każdy ma tu odnoście w takich tematach jak np kebab gdzie wspołwłaściciel bierze udział w dyskusji - każdy może oczerniac i zachwalać - trzeba sprawdzić samaemu - tyle ,że i bywaja pomocne opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:07  
Cytuj
bywają, ale nie ukrywajmy internet i fora stają się już pomału najmniej wiarygodnym medium. owszem pomocne są, gdy czekoś lub kogoś szukasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2011r. 22:08  
Cytuj
Chodzi o to, by o takich sytuacjach jak ta z gawo, ludzie mogli być alarmowani wcześniej. Chcesz coś zamówić - na przykład usługę, sprawdzasz, czy firma która cię interesuje - nie zaczęła nagle łapać negatywnych opinii. Proste.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
Chodzi o to, by o takich sytuacjach jak ta z gawo, ludzie mogli być alarmowani wcześniej. Chcesz coś zamówić - na przykład usługę, sprawdzasz, czy firma która cię interesuje - nie zaczęła nagle łapać negatywnych opinii. Proste.


Wydaje mi się, że w przypadku GAWO to nic nie zapowiadało takiego zakończenia. Korzystałem z usług tej firmy kilka lat temu (montaż rolet w domu moich rodziców)- bez zarzutu.
Drugi raz korzystałem z ich usług w styczniu tego roku - na moje szczęscie zdążyli mi zamontować okna.
Prawie do samego końca mieli opinię bardzo solidnej firmy więc w tym przypadku niewiele można było sprawdzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
a i Andrzejku powiem Tobie tyle, że te informacje są z drugiej ręki, także nie biegnij na komendę. Bo słuchy chodzą, że lubisz strzelić z ucha za ciepły rosół i pączki. umiech


Co do straszenia policją, sądami i prokuraturą to specjalistą jest twój przyjaciel miriam. Nie wiem czy donosi tam za ciepły rosół i pączki. Zapytaj przyjaciela może ci odpowieumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:36  
Cytuj
CYTAT

Wydaje mi się, że w przypadku GAWO to nic nie zapowiadało takiego zakończenia. Korzystałem z usług tej firmy kilka lat temu (montaż rolet w domu moich rodziców)- bez zarzutu.


I tu sie mylisz - od dawna kazdy kto znal P.G wiedzial ze jego firma ledwo zyje.
Kazdy wiedzial ze wszystko wyprzedaje (oficjalnie - zeby ratowac firme) - ze zrezygnowal ze swojego wielkiego hobby itp. itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 318
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 15:57  
Cytuj
Kryss, ja wypowiadam się o GAWO z punktu widzenia zwykłego klienta, a nie osoby znającej prywatnie właściciela.
Moim zdaniem w oczach klientów firma prawie do końca wyglądała na super profesjonalną. Dowodem jest chociażby liczba klientów którzy zostali z ręką w .... Kiepska firma nie ma tylu zamówień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 16:24  
Cytuj
Z tymi Romami to też słyszałem że ich wydymał. I chyba oni lepiej to załatwią niż jakiekolwiek organa ścigania.
A jak skończą z nim, to niech go do stalowej podeślą.

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2011r. 17:56  
Cytuj
Moi teściowie też korzystali z ich usług. Okna są w porządku. Znak zapytania pojawiła się gdy mimo kilku telefonów nikt nie pojawił się na wyregulowanie drzwi balkonowych w ramach gwarancji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »