NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Play Klub Sandomierz,
~~heyplay
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 02:02  
Cytuj
Wasze opinie i forum lokalne: cool girl
//no-spam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 02:02  
Cytuj

 
 
 
 
~~9898
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 15:55  
Cytuj
muza musi byc fajna gra tam dj z kluby sydney a tam zawsze fajne imprezy byly

 
 
 
 
~~stw
ff
Wysłany: 11 Sty 2009r. 19:02  
Cytuj
ten ''KLUB'' to jest jakaś porażka wykrzyknik nie polecam wykrzyknikzaklopotany

 
 
 
 
~~JEEE
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 00:57  
Cytuj
W PLAY JEST SPOKO BYLEM TAM PARE RAZY good

 
 
 
 
~~WWZ1
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 01:06  
Cytuj
KLUB JEST OK SZKOD ZE NIEMA TAKIEGO W ST-WOLI ALE NIE JEST TAK DALEKO ...POLECAMcool girlok

 
 
 
 
~~JEEE
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 01:10  
Cytuj
CYTAT
ten \'\'KLUB\'\' to jest jakaś porażka wykrzyknik nie polecam wykrzyknikzaklopotany
A co do twojej wypowiedz to jestes zaklopotanyszkoda gadac

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 07:40  
Cytuj
widzialem na stronie klubu wnetrze moze byc cos na styl planety

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 08:31  
Cytuj
Ten klub otworzył właściciel byłej ,,Pokusy\"!!! Więc jak tam może być..................?!!!

 
 
 
 
~~mario
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 12:20  
Cytuj
ten klub to totalna kicha , bylem widzialem , jak ktos chce sie zagazowac to zapraszam do klubu i te oswietlenie , ciemno jak w dupie u murzyna , jeszcze ta klatka jebnieta na srodek , stare loze z pokusy , no ale co tam dla kasztanow z trzesni i wiosek w sam raz ale daje pol roku i sie zawinie z ta kiszka jak to bylo w stalowej... !! pozdro !!!

 
 
 
 
~~*m*
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 23:20  
Cytuj
jednym słowem PORAŻKA! muzyka disco polo-podejrzewam,że najbardziej rajcuje samego \"dj-a\",bo świetnie się przy niej bawi zdegustowany poza tym hitem dla niego są kawałki sprzed pół roku ;/ dla mnie wieś ;p NIE POLECAM !!

 
 
 
 
~~BENN
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 00:29  
Cytuj
DLAMNIE OKgoodWIEŚNIAKI I PELNO MALOLATÓW TO JEST W PLANECIEnie wiem TAM JEST SPOKO KLIMACIK A MUZYKA TO MYSLE ZE ST WOLA CHCIELI BY MIEC TAKICH DJok

 
 
 
 
~~AGA
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 00:36  
Cytuj
Bylam tam pare razy i zawsze bylo ok? Moim skromnym zdaniem klub jest na poziomie i jeden z naj.. good

 
 
 
 
~~ksz ksz
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
jednym słowem PORAŻKA! muzyka disco polo-podejrzewam,że najbardziej rajcuje samego \\\"dj-a\\\",bo świetnie się przy niej bawi zdegustowany poza tym hitem dla niego są kawałki sprzed pół roku ;/ dla mnie wieś ;p NIE POLECAM !!



ahahaha smiech2 cos ci sie chyba w glowie pomieszalo ;] 3/4 numerow jakie tam Marcel gra nie znasz ;] pewnie zachaczyles/as o sobotnia impreze gdzie na plakatach jak byk jest napisane komercyjne hity ;] przyjedz w piatek ;] uslysz troche niekomercyjnych, progresywnych brzmien umiech

 
 
 
 
~~Karla
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 13:03  
Cytuj
Żartujecie sobie?
Ten klub to totalne dno, mordownia, nie ma nawet porównania do Planety, chociaż wnętrza bardzo podobne.
W Planecie czasami sprawdzą dowody, a w tym zakichanym Play? NIGDY! Żenada... banda 15latków, pijanych albo naćpanych, lub typowe dresy, którym zależy tylko na tym, żeby komuś wpier*****...
Ochrona ma wszystko w dupie...
Toalety.... gorzej niż w szaletach publicznych.... papier toaletowy porozrzucany po całej podłodze, naderwana umywalka z wymiocinami w środku...
Byłam tam pierwszy i ostatni raz... odradzam każdemu....
W ubiegłą sobotę pojechałam na PKP po kebab, aż strach wyjść z auta, żeby przypdkiem ktoś cie nie pobił...
To moja opinia....
Tym, którym to się podoba- naprawdę współczuję...

 
 
 
 
~~blair.
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
Żartujecie sobie?
Ten klub to totalne dno, mordownia, nie ma nawet porównania do Planety, chociaż wnętrza bardzo podobne.
W Planecie czasami sprawdzą dowody, a w tym zakichanym Play? NIGDY! Żenada... banda 15latków, pijanych albo naćpanych, lub typowe dresy, którym zależy tylko na tym, żeby komuś wpier*****...
Ochrona ma wszystko w dupie...
Toalety.... gorzej niż w szaletach publicznych.... papier toaletowy porozrzucany po całej podłodze, naderwana umywalka z wymiocinami w środku...
Byłam tam pierwszy i ostatni raz... odradzam każdemu....
W ubiegłą sobotę pojechałam na PKP po kebab, aż strach wyjść z auta, żeby przypdkiem ktoś cie nie pobił...
To moja opinia....
Tym, którym to się podoba- naprawdę współczuję...


Oj Kasiu, to wspolczuj ;]
bylam tam na sylwku, toalety maja ladne, klub jest duzy przestrzenny, identyczny jak pokusa tylko wiele wiecej miejsca.do chaly jaka jest planeta nie ma porownania. swietny klub, dobra muzyka, szkoda ze daleko no i wstep tez nie tani. ale wole to niz naprawde brudne kible w planecie, sponsorzy majacy po 50 lat zaczepiajacy dziewczyny i wogole jednym slowem dziwkarstwo szerzace sie na kazdym kroku.
planeta ma swoja kiepska reputacje juz od dawna, ale dziwki tez sie musza gdzies podziewac umiech

 
 
 
 
~~wow
ff
Wysłany: 1 Marz 2009r. 19:53  
Cytuj
A ile wejscie tam kosztuje?

 
 
 
 
~~semcio22
ff
Wysłany: 2 Marz 2009r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
ten klub to totalna kicha , bylem widzialem , jak ktos chce sie zagazowac to zapraszam do klubu i te oswietlenie , ciemno jak w dupie u murzyna , jeszcze ta klatka jebnieta na srodek , stare loze z pokusy , no ale co tam dla kasztanow z trzesni i wiosek w sam raz ale daje pol roku i sie zawinie z ta kiszka jak to bylo w stalowej... !! pozdro !!!


potwierdzam totalna porazka, cale szczescie wypiepszyli go z pokusy i przeniosl sie zeby kiszke odp....... gdzie indziej. moze ktos wie co bedzie na miejscu pokusy ?????????

 
 
 
 
~~BENEK
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 03:50  
Cytuj
CYTAT
Żartujecie sobie?
Ten klub to totalne dno, mordownia, nie ma nawet porównania do Planety, chociaż wnętrza bardzo podobne.
W Planecie czasami sprawdzą dowody, a w tym zakichanym Play? NIGDY! Żenada... banda 15latków, pijanych albo naćpanych, lub typowe dresy, którym zależy tylko na tym, żeby komuś wpier*****...
Ochrona ma wszystko w dupie...
Toalety.... gorzej niż w szaletach publicznych.... papier toaletowy porozrzucany po całej podłodze, naderwana umywalka z wymiocinami w środku...
Byłam tam pierwszy i ostatni raz... odradzam każdemu....
W ubiegłą sobotę pojechałam na PKP po kebab, aż strach wyjść z auta, żeby przypdkiem ktoś cie nie pobił...
To moja opinia....
Tym, którym to się podoba- naprawdę współczuję...
TY CHYBA JESTES BARDZO POPIERD..... ZE TAK PISZESZ NAWET TAM NAPEWNO NIE BYLES PAJACU MYSLE ZE SAM JESTES 15 LATKIEM I NA DODATEK CPUNEM BO TYLKO TACY DO PLANETY CHODZA A I JESZCZE JEDNO MYSLE ZE JESTES ZAJEBIS... PEDAL..

 
 
 
 
~~BENEK
ff
Wysłany: 3 Marz 2009r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Żartujecie sobie?
Ten klub to totalne dno, mordownia, nie ma nawet porównania do Planety, chociaż wnętrza bardzo podobne.
W Planecie czasami sprawdzą dowody, a w tym zakichanym Play? NIGDY! Żenada... banda 15latków, pijanych albo naćpanych, lub typowe dresy, którym zależy tylko na tym, żeby komuś wpier*****...
Ochrona ma wszystko w dupie...
Toalety.... gorzej niż w szaletach publicznych.... papier toaletowy porozrzucany po całej podłodze, naderwana umywalka z wymiocinami w środku...
Byłam tam pierwszy i ostatni raz... odradzam każdemu....
W ubiegłą sobotę pojechałam na PKP po kebab, aż strach wyjść z auta, żeby przypdkiem ktoś cie nie pobił...
To moja opinia....
Tym, którym to się podoba- naprawdę współczuję...
OJ KARLA TY CHYBA DAWNO W PLANECIE NIE BYLAS PRZECIEZ PLAY JEST DWA RAZY WIEKSZY MYSLE ZE TO PLANETA J EST ZAKICHANA PRZYKLADOWO . 1.PELNO MALOLATOW 15/16 LAT I TO ZAWYRZYLEM 2.KIBEL MESKI TO CHYBA DLA KARLOW 3.BARMANI TO ZLODZIEJE PATRZA TYLKO JAK TU PIJANEGO OSKUBAC 4 .NAZEWNATRZ OSTATNIO GOSCIU Z SIEKIERA GANIAL I ROZWALIL JAKIS SAMOCHOD I TAM JEST TAK ZAJEBISC..Ja to mam w dupi. taka PLANETE zeby wpierdol dostac wole od czasu do czasu do sandomierza pojechac chociaz fajne dup. tam przychodza.WIEC NIE PIERD.. ZE TAM TAK JEST BO TO NIE PRAWDA

 
 
 
 
~~Rudi
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 13:28  
Cytuj
Dajcie spokoj z tym klubem w sandomierzu to totalne dno i sitowie, dresiarze na kazdym kroku lataja na zewnatrz to strach przejsc samemu bo zaraz ktos ciebie zaczepia w srodku nic ciekawego, muzyka beznadziejna to poprostu pokusa dwa i tyle na ten temat, bylem kilka razy i dajcie spokoj szkoda gadac wiecej juz tam nie bedeboks

 
 
 
 
~~kolek
ff
Wysłany: 4 Marz 2009r. 17:56  
Cytuj
Bylem kilka razy bo myslalem ze jak pojechalem tam pierwszy raz to juz nigdy mi sie tam wracac nie chcialo ale pojechalem jeszcze kilka razy zeby sie przekonac i tak dj jest beznadziejny muza do bani klienci to samo dno i sitowie wiec nie macie po co tam jechac

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »