NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie jechać na Sylwestra w góry, adresy e maile namiary
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 23:29  
Cytuj
Wybrał bym się w tym roku na Sylwestra w góry. Jak ktoś był i może się podzielić wrażeniami i namiarami na takie imprezy.

PS. dla parumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2011r. 23:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 01:06  
Cytuj
już troche poźno żeby znaleść coś fajnego, aczkolwiek jeszcze można szukac szczescia ale za bardzo wysoką kwote. Ja w tamtym roku bylem w Gliczarowie (70 zl nocleg obok stoku, zarezerwowalem)z czegomusailem zaklepac min 3 dni( wtym roku juz tam wszytsko zarezerowane u tej babki),w zakopanym sa za ok100 zl bo to bardziej komercyjne miejsce. Na narty polecam Bukowine lub Bialke, co do samych wieczorow w sensie balow w jakis lokalach lub klubach w zakopnym to niesetety sie nie orientuje. Lepiej pojechac w grupce na narty a noc spedzic wspolnie w chatce, pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 07:00  
Cytuj
Teraz już raczej nie zarezerwujesz kwatery, która nie okarzę się speluną z zatęchlizną i robactwem.

Najklasyczniejszy sposób spędzania sylwestra w Zakopanem, to Krupówki. Można też odpowiednio wcześniej i za odpowiednią kasę zapisac się na imprezę w karczmie góralskiej, połączoną na przykład z kulibiem z pochodniami - super sprawa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2011r. 08:42  
Cytuj
Ja Ci polecam Bielsko-Biała - panuje tam fajny klimat, można wybrać sie na góre żar, noclegi są w porządku - ale nie orientuje się jak z balami i imprezami, poniewaz ja spędzałem kameralnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 10:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2011r. 23:07  
Cytuj
CYTAT



Dzięki za linka. Jak jeszcze ktoś był gdzieś w górach to proszę o podanie strony internetowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2011r. 12:15  
Cytuj
Dom gościnny Franuś w Białce Tatrzańskiej. 50zł doba za osobę z wyżywieniem. Niedaleko basen termalny, wyciąg narciarski itp. Warunki super w każdym pokoju jest łazienka. Co do sylwestra to ponoć już zajęte ale warto pojechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »