NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Hydepark - 18+ Forum bez cenzury, Sam odpowiadasz za swoje wpisy - bez moderatorów
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
po rodzicach i tesciach nie bylo by takiego "syfu" jak po znajomych
wspolczuje umiech



takiego syfu jeszcze niewidzialem.

W zlewie pelno talerzy, garow i misek, na stolach pelno kieliszkow, szklanek i pustych flaszek, zarumieniony

I jeszcze do tego leb napieprza. sciana

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 11:37  
Cytuj

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:00  
Cytuj
Bo po wieczerzy wsio sie wrzuca do zmywarki i ona czyni wigilijny cud - tak jak co dzień

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:04  
Cytuj
To prawda zmywarka jest nieoceniona. Wczoraj kilka razy wykonała kawał dobrej roboty.
Jak bym miał dziś z tym bólem łba myć ręcznie to bym się musiał znów napić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:27  
Cytuj
Rozumiem, że pod słowem "zmywarka" kryje się "kobieta", "żona"? smiech2

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:32  
Cytuj
U mnie nie, może Ty w domu "robisz" za zmywarkęumiechumiech Chcesz o tym porozmawiać?umiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:46  
Cytuj
Andrzejek chyba chce neutralny myślisz, że mi pomożesz?

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 12:48  
Cytuj
Myślę, że nie ale posłuchać mogęumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 13:38  
Cytuj
Najlepsze sa teksty że w małej kuchni nie da się sadzić zmywarki. Wkuchni w mieszkaniu gdy je przejmowałem nie dało się dac nic więcej jak lodówka, kuchenka i 3 szafki dolne w tym 1 ze zlewem i 4 wiszące. Po przeróbce instalacji i wywaleniu zbędnych rur zmieściła się kuchenka, zmywarka, suszarka do prania elektryczna i lodówka plus 3 szafki dolne, plus narożnikowa, stół 2 krzesła i kilka wiszących więc znacznie więcej niż było, a kuchnia dalej przestronna. Wystarzcy dobrze zaprojektować wszystko

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 14:53  
Cytuj
Ech chyba nie ma już dla mnie ratunku neutralny

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Gru 2011r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
Ech chyba nie ma już dla mnie ratunku neutralny


Nie martw sie, ja tez robie za zmywarke, kucharke, przynies wynies pozamiataj.

I nie dosc ze sie zjawila cholota od mojej zony strony to jeszcze dostalem ze sie wypilo za dozo.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 09:14  
Cytuj
Czego nie mam ani tv ani neta od wczoraj cos w Dianie znowu! Nawet nie mak zgłosic ,. Ratujcie ludzie ;-( inni na alejach tez nie maja wrrr. Wroce jak mnie ktos uratuje cholera

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 09:38  
Cytuj
Uprzejmie donoszę ,że moderator o nicku SM podszył się pod nick "mufka".Jak widzę jest to wybitny fachowiec w dziedzinie wytrzymałości materiałów i sam założył temat pt. "Cynizm wulkanizatorów" sam też steruje całą dyskusją jak Cezar podczas igrzysk w Rzymie likfidując posty nie zgodne z jego ideologią.
Mało tego !Obraził Mirka !!! Nie dopuszczając go do dyskusji! Mimo ,że tenże wykazał się widzą z dziedziny mechaniki (wyjśnił pojęcie Niutonometra).
Wiecej luzu SM vel mufkaumiech
Bo chyba zmienie mój ulubiony portal jak zrobił to Bokser.
Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2011r. 10:44  
Cytuj
Bokser nie zmienił tylko go wywaliłem i dostał pernamentego bana nie że sam chciałgood
A mufka ma inne ip niż sm więc chyba jednak nie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 13:26  
Cytuj
Przeczyściłem temat "smoleński" a dwa ostatnie wpisy wrzucam tu umiech ...

"OKO" Ja za 2,5 tys. to nawet nie patrzył bym na Twój avatar ...Nie wiem ile ma "udziałowiec" Andrzejek ale ja mam na łapkę 5-ke + premia za kasowanie niewygodnych postów ... Więc produkuj ich więcej ... Temat o "smoleńsku" jest dla mnie wyjątkowo niewygodny potluczony ... zaczynacie dochodzić "prawdy" że całą akcję przygotował "Zbyszek z przystanku" (mój koleś) jak dojdziecie do niego to już macie prawie mnie placze

jusek ...A nie przyszło Ci do głowy że potraktowałem wszystkich równo ?? dyskusja zeszła nieco z tematu to ją po zakończeniu przeczyściłem traktując wszystkich tak samo łącznie z Jackiem ... Zaczął niewinny "Oko" a teraz krzyczy że biją ... potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Najlepsze sa teksty że w małej kuchni nie da się sadzić zmywarki. Wkuchni w mieszkaniu gdy je przejmowałem nie dało się dac nic więcej jak lodówka, kuchenka i 3 szafki dolne w tym 1 ze zlewem i 4 wiszące. Po przeróbce instalacji i wywaleniu zbędnych rur zmieściła się kuchenka, zmywarka, suszarka do prania elektryczna i lodówka plus 3 szafki dolne, plus narożnikowa, stół 2 krzesła i kilka wiszących więc znacznie więcej niż było, a kuchnia dalej przestronna. Wystarzcy dobrze zaprojektować wszystko

Można jeszcze skorzystać z takiej opcji jak kuchenko-zmywarkasmiech2
http://www.ceneo(...)D=100096

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sty 2012r. 15:08  
Cytuj
CYTAT (el.Banan)

"OKO" Ja za 2,5 tys. to nawet nie patrzył bym na Twój avatar ...Nie wiem ile ma "udziałowiec" Andrzejek ale ja mam na łapkę 5-ke + premia za kasowanie niewygodnych postów ... Więc produkuj ich więcej ... Temat o "smoleńsku" jest dla mnie wyjątkowo niewygodny potluczony ... zaczynacie dochodzić "prawdy" że całą akcję przygotował "Zbyszek z przystanku" (mój koleś) jak dojdziecie do niego to już macie prawie mnie placze

jusek ...A nie przyszło Ci do głowy że potraktowałem wszystkich równo ?? dyskusja zeszła nieco z tematu to ją po zakończeniu przeczyściłem traktując wszystkich tak samo łącznie z Jackiem ... Zaczął niewinny "Oko" a teraz krzyczy że biją ... potluczony




Najlepszego w nowym roku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2012r. 13:51  
Cytuj
CYTAT (piotrek1)
banan czytając twoje wypociny na każdy temat normalny człowiek może stwierdzić że ty po prostu głupi jesteś taki chłopski filozof
w
stalowej jest oddział tam na końcu placu który może coś z tobą zrobić
pędź szybko przyjmą bez skierowania może ci pomogą


Widzisz mądralo z "wielowsi" lub ze wsi bo nawet wstydzisz się wpisać skąd jesteś ...to tak na dzień dobry ...

w każdym temacie nie piszę więc łżesz ... z dalszą częścią po części się zgodzę ... normalny może i by tak stwierdził ale ty na takiego mi nie wyglądasz ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sie 2012r. 17:59  
Cytuj
CYTAT (Miro)

ananas - dodając \"źródło\" w moim poście - zmieniasz treść nie swojego postu. Jest to zaprzeczenie wszelkim zasadom netykiety i pokazuje, że jesteś przeciwieństwem moderatora. Po prostu bezczelne, chamskie indywiduum bez zasad, honoru i czegokolwiek uczciwego. Oto cały ty.zaklopotany


Przeniosę "dyskusję" tu ...

Jak widzisz takie życie moderatora że musi czasami zmieniać czyjeś posty potluczony ty nie podając źródła jesteś dla mnie ... hmmm jak to nazwać .... złodziejem co ... kradnąc w tym wypadku czyjeś wypociny ... robisz to ze wstydu czy po prostu nie wiesz jak to się robi ?? jak coś nie wstydź się zapytać ... od tego tu siedzimy umiech

... cała reszta na mój temat płynąca z twojej klawiatury sprawia że czuję się nadal potrzebny ... gdybyś napisał coś innego pomyślał bym że zmądrzałeś lub odwaliło ci do reszty ...

ps. Podpisałem się pod dodanym linkiem więc w czym problem nie wiem poczujesz się lepiej wnastępnym razem gdy dodam go w nowym wpisie chytry ??

i jeszcze jedno zdanie tu żeby nie zaśmiecać tamtego tematu ...

CYTAT (Miro)

Tak się składa, że bąk tusk junior współpracował z oszustem skazanym prawomocnym wyrokiem sądu - właścicielem Amber Gold. Masz więc bezpośrednie powiązanie z PO.


żydowsko/ruskie korzenie Kaczora są bezdyskusyjne więc jeśli Izrael ubije kilku Palestyńczyków lub Ruscy zdobędą złoto w siatkówce to mam to zamieszczać ja lub ktoś inny w temacie PiS ... zaklopotany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Fiutor)
CYTAT
Nie chcesz dyskutować na forum ? :szok: Kurde to ostatnie trudne pytanie ... Czym ten temat ma się różnić od innych ?


Musisz nauczyć się panować nad językiem.Pewne rzeczy można przekazać bez popadania w język rynsztokowy


Ssij pałę umiech jak będę chciał z tobą cwelu pisać to to zrobię tak jak mi pasuje ... I nie wpierdalaj się tam gdzie starsi rozmawiają ok


Nerwy ponoszą?Nie dziwię się,już gdzieś ci napisałem-ogolić jaja i do przedszkola.Tam może byś się odnalazłmlotek

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 23:12  
Cytuj
Koło kostek mi lata co taka PiSda jak ty pisze cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 23:17  
Cytuj
Właśnie widzę że ci nie lata i przejmujesz się.Mówię,ogolić jaja i cofnąć do przedszkola.Nie dorosłeś do forum

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Kwie 2016r. 23:24  
Cytuj
Obrazek

Czyżby chodziło o Andrzeja Du*e ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 00:15  
Cytuj
[cytat]Obrazek

Czyżby chodziło o Andrzeja Du*e ?[/cytat

Myślę że to chodzi o Andrzeja Lichwiarza,twego kolegę po piórze,czy po klawiaturze,jak to napisać zaklopotany

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2016r. 00:48  
Cytuj
Trybunał stanu tylko dla dupy rezydenta marionetki.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Sty 2024r. 08:31  
Cytuj
Obrazek
PiSowskie Miasto WSZYSTKICH NAS NIE ZAMKNIECIE smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »