NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Hydepark - 18+ Forum bez cenzury, Sam odpowiadasz za swoje wpisy - bez moderatorów
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 13:11  
Cytuj
Jak bym musiał się lać to wiadomo, że naparzał bym Niemca.
Uważam, że uczestnicy marszu nie powinni się dać prowokować i nie reagować na żadne zaczepki. Powinni maszerować. Nawet jak by się ci przeciwnicy położyli na ulicy to powinni bez skrupułów przemaszerować po nich.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 13:11  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 21:13  
Cytuj
Nie bedzie Niemiec pluł nam w twarz !!!
Jak do tej pory równie dobrze ,a nawet jeszcze lepiej,robimy to sobie sami !!!
ok

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 20:32  
Cytuj
a podbije temat umiech

czyli Andrzejku lepszy "zły" Polak niż "dobry" Niemiec ?? cool

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 06:59  
Cytuj
el.Banan co znaczy lepszy "zły" Polak niż "dobry" Niemiec. Ja nie słyszałem by ktoś z Polski wybierał się do Niemiec po to by rozbijać narodowe święto niemieckie. Tak samo jak niemieccy bojówkarze przeszkadzali by mi czescy, słowaccy czy węgierscy. Nie ma znaczenia z jakiego kraju. Chodzi o wpieprzanie się do naszych świąt i mówienie jak mamy je świętować oraz kto morze je świętować.

Nie wierzę, że większość Niemców jest przeciwna marszowi. Dlatego nie rozumiem twojego pytania "lepszy "zły" Polak niż "dobry" Niemiec?" Są źli Polacy i źli Niemcy tak samo jak są dobrzy Polacy i dobrzy Niemcy.

To Niemcy odpowiadają za dwie wojny światowe. Teraz oni przyjadą do nas uczyć nas jak obchodzić święta narodowe? Dlatego uważam, że świat stanął na głowie.

el.Banan tobie reakcja bojówek niemieckich nie przeszkadza?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 10:42  
Cytuj
"zły" Polak ... to taki który będzie się darł "Polska dla Polaków" a na ramieniu wydzieraną ma swastykę ... jakoś nie mogę pojąć takiego połączenia ...

"dobry" Niemiec ... to taki który pojął że swastyka (ideologia) jest zła i przylatuje naprawić błędy "swoich dziadków"

Gdybym traktował to poważnie a tak nie jest napisał bym że "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem"

Andrzejku wiesz że nie chodzi mi o wywalenie w powietrze Święta Niepodległości a o dyskusję i fakt że pod takie święto podpinają się naprawdę różni ludzie

O faktach się nie dyskutuje to Niemcy odpowiadają za wojny ...

zastanawia mnie jednak kiedy zaczną działać te słowa ...

„Przebaczamy i prosimy o wybaczenie”.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 00:18  
Cytuj
Miro napisał :

CYTAT
Nie zamierzam - bo i po co? Dla mnie jesteś inną odmianą andrzejki. Zdanie o tobie wyrobiłem sobie na innym forum.

Może kiedyś sm zmądrzeje, i zadba o włąściwy poziom moderatorów. Szczególnie tych - którzy pragną być aktywni i coś robić pożytecznego, oprócz łamania regulaminu i uprawiania prywaty.


Podbijam temat bo to lepsze miejsce do wyjaśnienia sobie czegoś ... z kilku względów ... a najważniejszy to niespamowanie w tamtym temacie ...

To że mam o tobie takie zdanie jakie mam też wyrobiłem sobie na tamtym "forum" (ciężko to nazwać nawet forum) u konkurencji ... a tu to potwierdzasz ... no może poza jednym faktem umiech tu nie masz praktycznie możliwości pisania z kilku nicków w ciągu 2 min jak bywało to tam ... i z tak prostej przyczyny liczba zwolenników pewnej partii spadła z blisko setki do może 5 w porywach do 10 zarumieniony ale temat polityczny odsuńmy na bok ...

Piszesz jak to ty nie jesteś cool i wyluzowany ... że jak to wchodzisz tu dla przyjemności ... jaki ty nie jesteś pomocny ... bla bla bla ... nie chce mi się szukać wpisów postronnych osób pod twoim adresem i przytaczać tematów w których robiłeś "śmietnik" ... zastanów się "kolego" nad sobą to taka drobna rada ...

I na koniec ... "Może kiedyś sm zmądrzeje" ... możemy się nie zgadzać w setkach tematów ale fakt jest taki ... jeżeli ja napisałem ... że myślenie nie jest twoją mocną stroną i poczułeś się urażony ... to idąc twoim tokiem myślenia jeśli piszesz "zmądrzeje" to masz kogoś za mało mądrego (napiszę delikatnie) ?? bo tym to m zalatuje ...

ps. O jakiej prywacie piszesz nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 00:37  
Cytuj
Może pisze o tym ze chronisz co nie ktorych tutaj. Mowie o andrzejku i mirku ktory biegaja za soba jak 2 kundle po całym forum i pisza co im slina na jezyk przyniesie nie zwazajac ani na temat ani na jakakolwiek kulture a tym bardziej na jakiekolwiek zasady forum A gdy ja nazwałem ich trolami to oczywiscie wykropkowales to . Nawet nie chce wiedziec ktory polecial do Ciebie na skarge bo kolo huja mi to lata ale takie zachowanie to pod dziecinade mi podpada alebo jakies psychiczne zwichniecie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 00:45  
Cytuj
CYTAT
Niech każdy pisze co chce. Na każdy temat. Bez cenzury. Chcesz sobie ponarzekać? Chcesz wylać swoje żale? To właśnie miejsce dla ciebie


Tak chcę good se kurwa ponarzekać bo nie zrobiłeś "ciebie" z dużej litery hahahaha - żartuje ale od czegoś musze zacząć narzekać....rozumiem ,że można tu przeklinać ? zarumieniony

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 00:52  
Cytuj
Nikt do mnie nie "przyleciał" ... Po prostu włączyłem kompa i zerknąłem na ostatnie tematy ... Nie mnie oceniać Twoją ocenę innych ... może napiszą coś na ten temat sami zainteresowani umiech

jednak odniosę się do tego :

"Może pisze o tym ze chronisz co nie ktorych tutaj. Mowie o andrzejku i mirku"

Każdy działa na swój rachunek ... a ja jestem daleki od bronienia kogokolwiek ...

ps. Przeklinać można ale obowiązkowe to to nie jest smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 04:04  
Cytuj
CYTAT

Tak chcę good se kurwa ponarzekać bo nie zrobiłeś \"ciebie\" z dużej litery hahahaha - żartuje ale od czegoś musze zacząć narzekać....rozumiem ,że można tu przeklinać ? zarumieniony



O matko Aniu jak ty mówisz wazne nie wiem
Taka ładna dziewczyna a tak brzydko mówi sciana
placze

i ty się dałaś wplątać w to zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 06:44  
Cytuj
Mariusz- mozesz być pewnien, że nie poleciałem na skargę do el.moda. To ponizej mojej godności. Wyluzuj chłopie.

Pozdro.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 11:00  
Cytuj
Obrazek

Miałem to wrzucić w temat "Uśmiechnij się" ... ale wrzucę TU umiech

Obrazek

a może jeszcze to ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 11:24  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )
Mariusz- mozesz być pewnien, że nie poleciałem na skargę do el.moda. To ponizej mojej godności. Wyluzuj chłopie.

Pozdro.


To bardzo ciekawe co piszesz. Bo jak ja byłem moderatorem to wiecznie coś ci nie pasowało. Skarżyłeś się na innych do mnie. A to avatar nie taki a to ktoś coś napisał i ci to nie odpowiadało. To nie były skargi czy donosy? Jak jest z tą twoją godnością? Czy kłamca jak ty wie co to godność?

Mirosławie przeczytaj co el.Banan wkleiłumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2011r. 17:47  
Cytuj
andrzejko lubiałem zmuszać cię do wypełniania obowiązków (w myśl cytatu z Alternatyw "jesteś pan tu cieciem, to sobie pan pilnuj tego bajzlu" W sprawach poważnych i tak pisałem do sm, lub do anulki - bowiem nigdy nie byłeś bezstronny.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 18:05  
Cytuj
Obrazek

Pokazały się już na forum pierwsze życzenia świąteczne no to i ja się podpinam Wesołych 4 all good

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 22:29  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 13:13  
Cytuj
Bry.
Święta, czaje ale jak usiąść z rodzina do stolu, ktora wisi mi kupe kasy? (nie jedna tylko pare)
i chyba nie ma zamiaru oddać!
pomoc owszem, oddac lipa!
i mam lekki konflikt z matką :(
bo ilez mozna!
tym bardziej ze musze wydac 80PLN na dojazd
za 80 pln to calkiem niezla wigilja z wlasna rodziną !
dylemat mam!
help!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 13:18  
Cytuj
siedz na dupie, przylacz sie do akcji bezstresowe swieta ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 13:59  
Cytuj
PITUCH, a musisz jechać do tej rodzinki i wspólnie z nimi spędzać święta? Musisz mieć święta mimo wszystko i robić dobrą minę do złej gry?
Ja spędzam święta z żoną i dzieckiem, miło i bezstresowoumiechumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 16:19  
Cytuj
final umiech

ifeelgood
no juz zaczynam je czuc umiech
Andrzejek
Moja wybrała rodzine jezyk
A raczej mą matke jezyk
jedyne co uzyskałem to -1 miejsce w samochodzie matki, pomimo tego moja i tak chiala jechac swoim jezyk
ni h...a powiedzialem! jak ja nie jade to miejsce u matki jest!!!
se jedzcie jezyk
zabrala dzeci i pojechala jezyk
i tak se mysle h... nie zona!
na dowidzenia wspomnialem
- chajtnelas sie ze mna czy z moja matką ?
- cisza....

moze profitow z tego nie bedzie ale kurde moze da do myslenia resczie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 16:42  
Cytuj
Tez myslalem ze bede mial bezstresowe, pozbylem sie rodzicow goodpozbylem sie tesciow,good to zwalili mi sie na wigilie znajomi ze swoimi znajomymi.sciana

Huj by to trafil, siedze od wczoraj przy garachsciana

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 16:58  
Cytuj
po rodzicach i tesciach nie bylo by takiego "syfu" jak po znajomych
wspolczuje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 18:03  
Cytuj
No to widzę Panowie ze nie tylko ja pierdolę i bojkotuję święta na tym świecie

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Bry.
Święta, czaje ale jak usiąść z rodzina do stolu, ktora wisi mi kupe kasy? (nie jedna tylko pare)
i chyba nie ma zamiaru oddać!
pomoc owszem, oddac lipa!
i mam lekki konflikt z matką :(
bo ilez mozna!
tym bardziej ze musze wydac 80PLN na dojazd
za 80 pln to calkiem niezla wigilja z wlasna rodziną !
dylemat mam!
help!

faktycznie wigilia za 80 pln musi byc konkretchytry
Tak na poważnie wigilia jest po to by konflikt z matką zakończył się właśnie dzisiaj;) tymbradziej,że każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu dużo matce zawdzięcza.
pomyślności w rozwiązaniu problemów w nowym roku życze,
PS. nie nawidzę ludzi,którzy nie oddają hajsu i udają że tematu nie ma!!
szczególnie gdy to rodzina. pozdro!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Gru 2011r. 21:56  
Cytuj
te 80 to koszt paliwa , a z pustymi rekami nikt nie jedzie jezyk
polowe z tego co wziela moja mam w lodowce umiech
a konflikt z matka wyszedl wlasnie o kase, bo to co rodzinka jej wisi (hohoho) to nie moja sprawa, ale powiedzialem , ze jak ty nie masz sumienia to ja znajde jezyk
poza tym z mamuską ok umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »