NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Hydepark - 18+ Forum bez cenzury, Sam odpowiadasz za swoje wpisy - bez moderatorów
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:01  
Cytuj
CYTAT

Komu te bajeczki chcecie wciskać?! Wystarczyło mi 5 minut na tym forum i na moich oczach zginęły wpisy!!!!!


W tym temacie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:01  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:04  
Cytuj
Zniż się do poziomu głupca w dyskusji to pokona cię doświadczeniem. Proponuję olać ten temat.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:04  
Cytuj
Tak Andrzejku! W tym temacie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Tak Andrzejku! W tym temacie!


dokładnie gdzie? i czyje wpisy znikały?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Zniż się do poziomu głupca w dyskusji to pokona cię doświadczeniem. Proponuję olać ten temat.


A tak się odgrażałeś, że będziesz wrzodem na dupieumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tak Andrzejku! W tym temacie!


dokładnie gdzie? i czyje wpisy znikały?
.




Słuchaj jestem zbyt dorosły aby dzieciakom pokazywać palcem co znikało a potem nagle się pojawiało! Uprawiajcie dalej taką dziecinadę jak dotąd a to forum za kilka dni będzie już historią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:16  
Cytuj
No to znikało czy się pojawiało? Pisząc forum masz na myśli całość (SM) czy ten temat?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:17  
Cytuj
Jak sie wkur*ie to zgasze światło i pójdziecie spać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:18  
Cytuj
CYTAT

ehh chyba rodzice nie dzialaja ;p, jak napisze ze zrobilem sie porzadny po tym jak zobaczylem twoja stara mieszajaca bigos kolanem to przejdzie ?;]


I ty się pytasz czy przejdzie? to jest wypowiedź zaniżająca poziom forum. Myślę że zdecydowanie lepiej było by gdybyś napisał, że zrobiłeś się porządny od czasu jak się dowiedziałeś o tym że gdyby nie wyprzedził mnie ten pies z pod śmietnika byłbym Twoim ojcem. Nie uważasz że ten jest lepszy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
Jak sie wkur*ie to zgasze światło i pójdziecie spać.


No to gaś światło i słodkich snówumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:23  
Cytuj
loginator: obydwaj startowaliście spod śmietnika ? - pytam bo chce wiedzieć czy szanse były wyrównane.. nie będę przecież pytał co robiłeś z jakimś kundlem pod smietnikiem, nie? sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:33  
Cytuj
CYTAT

I ty się pytasz czy przejdzie? to jest wypowiedź zaniżająca poziom forum. Myślę że zdecydowanie lepiej było by gdybyś napisał, że zrobiłeś się porządny od czasu jak się dowiedziałeś o tym że gdyby nie wyprzedził mnie ten pies z pod śmietnika byłbym Twoim ojcem. Nie uważasz że ten jest lepszy?

przeciez jestesmy bracmi - rznalbys mame ? wyszlo na to ze to suka, ty masz bol, ja i tak jej nie lubie ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:37  
Cytuj
Dobre umiech ładnie wybrnąłeś. Tylko czego andrzejek mnie nie skomentował? Zatkało go? Zawsze mnie komentował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:38  
Cytuj
Powiem tyle.

Pierdolicie jak potluczeni, o tym ze posty i tematy znikaja na tym forum to kazdy o tym wie ( i moderatorzy z zarzadem i zwykli userzy) , jezeli sledzicie dokladnie to forum to zczaicie co tu napisalem.


PS zapraszam moderatora do poprawienia lub usuniecia tego posta

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 31 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
Powiem tyle.

Pierdolicie jak potluczeni, o tym ze posty i tematy znikaja na tym forum to kazdy o tym wie ( i moderatorzy z zarzadem i zwykli userzy) , jezeli sledzicie dokladnie to forum to zczaicie co tu napisalem.


PS zapraszam moderatora do poprawienia lub usuniecia tego posta


Andrzejek by Ci pewnie coś napisał ale pewnie śpi. Musisz poczekać do jutra umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2011r. 23:52  
Cytuj
ja napisałem:
CYTAT
Zniż się do poziomu głupca w dyskusji to pokona cię doświadczeniem. Proponuję olać ten temat.

Andrzejek odpisał:
CYTAT

A tak się odgrażałeś, że będziesz wrzodem na dupieumiechumiech


Ten myśli, że zaszufladkował mnie w jednym temacie. Spryciarzom zachciało się stworzyć dwa temaciki i umieścić tam niezadowolenie, całkiem usprawiedliwione niektórych użytkowników, którzy mając rację piętnują brzydkie zachowanie moderatorów amatorów. A potem moderator zamyka te tematy i puszcza je w niepamięć. Tylko kto się na to da nabrać?

loginator napisał:
CYTAT
Andrzejek by Ci pewnie coś napisał ale pewnie śpi. Musisz poczekać do jutra umiech

No tak trzeba od czasu do czasu naładować baterie.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 00:39  
Cytuj
CYTAT
el.Banan
" Ten zwyczaj znany w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Irlandii "

byłem podczas Halloween w dwóch z czterech wymienionych krajów i osobiście uważam że to fajne "święto" głównie dla dzieciaków ale i dla dorosłych ... mam nadzieję że przyjmie się też w Polsce tak jak kiedyś "Walentynki" ... święta kościelne/państwowe są dość sztywne brakuje właśnie takich szalonych?!?/beztroskich


bokser wodzu pytaj jak coś tu ... dajesz ...

czytałem że tam twoje pytanie czy jak to tam nazwać usunięto ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 06:30  
Cytuj
CYTAT

bokser wodzu pytaj jak coś tu ... dajesz ...

czytałem że tam twoje pytanie czy jak to tam nazwać usunięto ...

Chyba nie ma sensu pytać cię o cokolwiek, skoro przy byle okazji usuwasz ty albo inny wielki admin to co napiszę. I nie tylko ja. Tacy obrażalscy i delikatni jesteście. Tacy dbali o swój wizerunek, że musicie kasować to co dla was niewygodne? Zajmij się paleniem tych dyni przecież w czasie wolnym od pracy trzeba coś z nudów robić, chociażby to co dyktuje moda w danym czasie...

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 271
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 09:51  
Cytuj
bokser - a Ty jeszcze tutaj ? potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 09:54  
Cytuj
kto się czubi ten się lubi....

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
bokser - a Ty jeszcze tutaj ?

Też mnie to dziwi, ale z racji tego, że mnie stąd wypędzają wielcy admini tej stronki, zaglądam tu z niezdrowej ciekawości i przekory. potluczony

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:29  
Cytuj
bokser, uzależniłeś sięumiech albo to zwykły masochizmumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
bokser, uzależniłeś sięumiech albo to zwykły masochizmumiech

Jeżeli można się uzależnić od syfu takiego jak papierosy, alkohol, piwo, marihuana to i istnieje niebezpieczeństwo uzależnienia się od toksycznego środowiska jakim jest StaloweMiasto. Ale nie przyganiaj mi tylko porównaj liczbę natrzepanych postów u siebie i u mnie. Widać stopień uzależnienia. Ja to mogę rzucić jeszcze ale czy ty będziesz potrafił? Czas na odwyk?jezyk

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:41  
Cytuj
Może ja też już jestem uzależnionyumiech Ale ja tak ciągle nie płaczę i nie narzekam jak ty. Mam wrażenie, że się strasznie męczysz w tym nałoguumiechumiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2011r. 10:55  
Cytuj
CYTAT

Też mnie to dziwi, ale z racji tego, że mnie stąd wypędzają wielcy admini tej stronki, zaglądam tu z niezdrowej ciekawości i przekory. potluczony


bokser nie wiem jak inni (za wszystkich wypowiadać się nie mogę) ale osobiście uważam że bez Ciebie forum było by nudne ... i piszę tu 100% serio umiech

----

Andrzejek tu mam pytanko do Ciebie

Moje myślenie po wczorajszym świętowaniu jest ciut wolniejsze potluczony

w temacie "11 listopada Warszawa, wyjazd na blokadę"

napisałeś że rozważasz wyjazd do Wa-wy ...

Załóżmy taką sytuacje ... leje się ORN-owiec z Niemcem (walczącym z "faszyzmem") który przyjechał komu pomagasz (oczywiście komuś musisz) ?? smiech2

pytam tu bo coś czuje że zaraz mi się oberwie od kolegów potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »