NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Siłownia ,
Posty: 5
Dołączył: 29 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 23:37  
Cytuj
Możecie powiedziec w jakiej siłowni wykupic karnet ? W której mozna uzyskac pomoc jak i na czym cwiczyc, chodzi mi ogólnie o zrzucenie wagi i poprawe kondycji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2011r. 23:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 06:38  
Cytuj
Podczas treningu silowego nadmiaru kilogramow zaszybko sie nie pozbedziesz, szykajac silowni dla siebie musisz zwrucic uwage czy ma dobra bieznie lub zaczac smigac na obwodnicy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 08:13  
Cytuj
Nie wyrzucaj kasy w błoto, karnet na siłownie i otoczka atlasów, bieżni i karków po syntholu nie doda Ci mobilizacji...a raczej z czasem Ci ją odbierze.
Dla zrzucenia wagi i poprawienia kondycji tylko i wyłącznie aeroby czyli dużo biegu, rozciągania się a gdy już coś zrzucisz i sam sie przekonasz ,że wytrwasz - zbliżają się zimne miesiące i wtedy zapisz się na siłownie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 326
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd: St. W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 08:34  
Cytuj
"Człowiek żyje dzięki 1/4 zjadanego pożywienia , a dzięki 3/4 żyje jego lekarz!" - to napis ze ściany piramidy egipskiej.
Jeśli dodatkowo potrawy stałe , najlepiej optymalne , będziesz "pić" , a płyny "jeść" - efekt murowany.
Zaoszczędzoną w ten sposób kasę wydasz na dyskoteki , bowiem taniec to najprzyjemniejsza "rzecz" jaką Ci dano/poza seksem/.
Szczegóły w "Recepcie"/ogłoszenia/

OPTYMALNE CENTRUM ŻYWIENIOWE - STALOWA WOLA AL. J. PAWŁA II 19A/www.jedzoptymalnie.pl/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 10:18  
Cytuj
ja polecam top gym umiech jestem tej siłowni wierna już długie lata umiech raz , że super ludzie i atmosfera to solidny wycisk umiech ja osobiściew chodze do Pani Bogusi pomimo tego, że mówią o niej różne dziwne rzeczy :] super babka daje w du..pę i kg lecą mocno w dół umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 11:21  
Cytuj
Moja żona takiego dobrego zdania o niej nie ma......

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 11:51  
Cytuj
ani moja wnusia

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2011r. 12:10  
Cytuj
dlatego napisałam pomimo tego co o niej mówią.... ;) ale tak czy siak w top gym jest super jak nie bogusia to są jeszcze inne zajęcia u dziewczyn umiech aerobik, fitball,step, sala kardio,solarium itd itp umiech ale w bushido tez jest ok tylko, że tak maaało dziewczyn chodzi umiech także kto co lubi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »