NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
reklama , reklama
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 14:07  
Cytuj
Witam,

Czy ktoś z Was korzystał z reklamy na portalu pprb pl? Znajomy namawia mnie na skorzystanie z ich usług, ale chciałbym zapytać jeszcze innych. Fakt 50 zł rocznie to nie dużo za 4 kanały reklamy, no ale to zawsze 50 zł w kieszeni umiech jakie Wasze zdanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 14:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 14:51  
Cytuj
zawsze korzystam z zumi a ta masa portali to pic na wode tylko wyciąganie kasy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:09  
Cytuj
Ja też z zumi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:16  
Cytuj
No ale w zumi nie ma np porad budowlanych, informacji o targach itp. Wiem Jacku, że najlepiej jakby ogłaszali się u Was umiech no chyba, że uważasz, że Wasz portal to też pic na wodę. Założyłem temat o pprb bo znajomy jak i inne firmy z regionu i nie tylko mają tam założone konto i bardzo chwalą sobie współprace z tym portalem, a chciałem się dowiedzieć z innego źródła niż znajomi czy podwykonawcy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:18  
Cytuj
lolek ja nie mam nic z reklamy na sm.pl ale skoro to prcostam nie jest znany to szkoda 50zł, takich portali sa dziesiatki

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:24  
Cytuj
No nie wiem, czy dziesiątki, podkarpacki z tego co mi wiadomo jest jedyny. Ale dzięki za opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:27  
Cytuj
Jak szukam fachowych porad wchodze na muratora.pl
Najwieksze forum w Polsce ( nie dot fejsbuka i im podobnych) o danej tematyce, 3 w europie chyba co do wielkosci. A to pepecośtam fajnie że jest ale ilu fachowców wyda 50 zł, pozatym jak ma czas na reklame to nie ma klientów więc w moich oczach spalony.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:33  
Cytuj
Nie rozumiem za bardzo Ciebie - jak ma reklamę na portalu to spalony bo ma czas, jak ma reklamę na zumi to jest OK? Sam prowadzę firmę z sektora rem - bud i uwierz mi na brak zajęcia nie narzekam. W takie dni deszczowe jak i niedzielę mam czas by posiedzieć na necie i popisać jak teraz z Wami,poprzekładać oferty czy poodpowiadać na zapytania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5003
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:39  
Cytuj
dzisiaj jest poniedziałek i deszcz nie pada;p
Sprzedawałem materiały do duzych firm i zwykle te o najgorszej reklamie były największe bo nie bylo czasu dla pracowników.
miałem stycznosc z branżą drewniana i metalową z południa polski przez 2 lata i tam nikt by sie nei bawił w taka reklamę.
Sam remontowałem wiele razy rózne miejsca i zwykle kończyło sie na poleceniu przez znajomych. Ale każdemu jego raj na twoim miejscu te 5 dyszek przeznaczyłbym na reklame w gazecie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 6 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 15:43  
Cytuj
No niestety inwestycje, które obsługuję są mocno zalane więc ze sprzętem tam nie wjadę na razie.
Dalej nie bardzo rozumiem tego rodzaju myślenia o reklamie ale ok szanuje to.
Z drugiej strony 50 zł za reklamę w gazecie, która ukarzę się raz a u nich jest np za 50 zł reklama na portalu + w katalogach, które rozdają na targach budowlanych. No ale poczekam na inne opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 16:43  
Cytuj
to wyglada jak naganianie na ta strone, ale w kazdym razie takie strony maja racje bytu :] co to jest 50 zeta na rok ? niech sobie wisi, rok czy nawet dwa, bedziesz w plecy butelke, niech sie nawet na drugi rok ktos zglosi, to sie zwroci, a pozniej zawsze ten ktos moze komus polecic, za 50 zeta cudow nie bedzie i nie mozna oczekiwac, ze zjawi sie 10 klientow i kazdy jeszcze na odchodne "loda" zrobi, z zumi nigdy nie korzystalem, btw kliknalem w losowa kategorie na pprb, trafilo na stolarza artystycznego, ktorego na zumi, nawet po wpisaniu dokladnej lokalizacji nie ma, a co tu mowic o samej frazie stolarz ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 17:55  
Cytuj
To jest właśnie na zasadzie "a co tam 50 zł". Łupanie po dx umiech
Skuteczność taka jak wyrzucenie podpisanych 50 zł na ulice jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 18:32  
Cytuj
Ja nie narzekam. Polecam, tym bardziej,że to chyba jedyny taki portal branżowy na podkarpaciu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 18:38  
Cytuj
Taka strona, portal powinien się reklamować (powinna być znana). Wtedy taka reklama na nim umieszczona ma jakiś sens. A tak to skąd ludzie mają wiedzieć by tam szukać informacji?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 18:47  
Cytuj
Tak jak pisałem wcześniej. Moja firma posiada tam konto i cenię sobie współpracę z Nimi. A co Wasz portal oferuje oprócz reklamy na necie? Nic. Ja zarejestrowałem się u nich przed Targami w Rzeszowie. Oprócz reklamy na portalu dostałem: reklamę w katalogu budowlanym, którego bezpłatnie rozdawali zwiedzającym oraz spot multimedialny na telebimie. A teraz dostałem dodatkowo 2 modułowe ogłoszenie graficzne w gazetce budowlanej, którą dystrybuują na budowach. Fakt mam troszkę "większą" reklamę niż pisał bolek, ale to co zainwestowałem u nich już dawno mi się zwróciło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 19:44  
Cytuj
aaaa to ten pprpb organizował te targi budowlane good

15 osób na krzyż. Zapytajcie wystawców jak na Was psioczą potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2011r. 19:47  
Cytuj
Wystarczy tej reklamy pprb ... .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »