NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kamerzysta, fotograf ne wesele, ceny, jakość
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 10:11  
Cytuj
Co z tego, że ktoś nagrywa 4k, jak nie potrafi zrobić obróbki. Każdy głupi może sobie kupić GoPro i nagrywać 4k. Chodzi o to, żeby kadry ze ślubu/wesela zachwycały i były dopracowane, a nie tylko miały dużą rozdzielczość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2016r. 10:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 08:49  
Cytuj
kamerzysta jak i fotograf [reklama]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 18:46  
Cytuj
Foto-max kicha nad kichami. Chyba ze ktos lubi efekt wow gdy przyjdzie do zaplaty. Jakosc tez duzo pozostawia do zyczenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2016r. 22:31  
Cytuj
nie to żebym reklamę robił ale polecam Adama Drzymałę dobry kamerzysta no i tani

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 26 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 19:01  
Cytuj
Pawiaek sam się przekonałeś czy tylko słyszałeś, że FOTO MAX to kicha? Film widziałem i mnie się podobał.

Moderowano przez: magpie
Proszę nie pisać na caps locku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 19:17  
Cytuj
niestety sam sie przekonałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 21:40  
Cytuj
myślę, że przesadzasz, każdy kto szuka kamerzysty ogląda to co zrobili z innych wesel, pewnie Foto-Max udostępnia swoim klientom materiał z innych wesel , z tego co wiem na brak klientów nie narzekają, to jest jak z zespołami wszyscy piszą opinie , jedni pozytywne inni negatywne, a przecież można takie firmy zweryfikować przed weselem, więc w czym problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2016r. 23:53  
Cytuj
Problem w tym że niektórzy szukają i prawdopodobnie nie wiedzą chyba czego. Każda branża ma to do siebie że jest lepsza i gorsza i właśnie niektórym się podoba totalna kicha gdzie drudzy by nawet się tą firmą nie zainteresowali. I odwrotnie profesjonalna robota się nie podoba innym gdzie może jest troszkę droższa ale zawsze można się czegoś przyczepić. To tak jak kupowanie pomidorka w okresie letnim w hipermarkecie. Pewnie że tańsze i piękniejsze ale w smaku to nawet nie leżało koło pomidora a i tak kupują. Przykre jest to że wiele osób kieruje się jakimiś komentarzami na forum i szuka taniej sensacji. Tak jak z zespołami, kamerzystami, fotografowami i z osobami które stroją sale kościoły itp. można się spotkać dogadać i spisać stosowną umowę. Ale gdzie tam.... lepiej siąść przed kompem i czekać jak ktoś odpisze i ciągnąć temat. Myślę że w wielu przypadkach to są prowokacje konkurencji i co niektórzy się na to nabierają. Ale to ich sprawa. NIE KUPUJE SIE KOTA W WORKU. A jeśli się kupi przez własną niewiedzę i lenistwo naocznego sprawdzenia to sami jesteście sobie winni i forum nic nie pomoże bo ile negatywnych postów tyle i pozytywnych. A może za jakiś czas będziecie pytać na forum czy zdjęcia są robione aparatami CA..N czy NI..N ? I czy wideo jest kręcone lustrzankami czy kamerą. Ludzie to wasz dzień i wy decydujcie kto ma z wami dla was pracować a nie pytacie o głupoty. Chyba że to walka konkurencji ;-) dobranoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lut 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 01:00  
Cytuj
pixar studio - rewelacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »