NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Data Contact,
Posty: 1
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 21:02  
Cytuj
ag123, a co powiesz o drugiej koordynatorce z WIPa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 21:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 21:20  
Cytuj
alaala nie jestem „nową panią rekrutującą czy może koordynatorem zaczynającym się bać” jestem zwykłym konsultantem. Jeśli Ty lub ktoś inny ma problem to wydaje mi się, że nie ma problemu abyś pojawiła się w DC i wyżaliła się osobą którzy Cię tak „zranili” ja też chętnie mogłabym z Tobą porozmawiać bo mimo wszystko lubię dobre bajki.
Po niektórych wypowiedziach zaczynam się powoli zastanawiać czy wy jesteście naprawdę byłymi konsultantami którzy się nie nadawali do tej pracy czy osobą pod kilkoma ksywami która chciała oczernić zwyczajnie koordynatorów z różnych przyczyn jak np. konkurencja, osobiste konflikty. Zastanowił mnie mianowicie tekst: „ktos zostaje weryfikatorem a suma sumarum to sa wszyscy super znajomi ktorzy razem imprezuja i maja polewke czasem opowiadajac sobie kto kogo zjebal i za co.” Skąd zwykły konsultant może wiedzieć, że koordynatorzy razem imprezują a co najważniejsze o czym na tych imprezach rozmawiają ?? Chyba to była leciutka wtopa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 21:23  
Cytuj
Druga koordynatorka? A co mam powiedzieć? Jak trzeba to pomoże jak jest źle to zwróci uwagę. Wykonuje swoją pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 22:59  
Cytuj
Skad zwykly konsultant ma wiedziec o czym gadaja bo skoro 2innych podchodzi do jednego ktory siedzi przy swojej grupie wsrod konsultantow to sory ale mimo sluchawek slychac o czym gadaja. Imprezuja razem u nie kryja sie z tym chociazby na fb. To nie sa bajki ile tam pracujesz jako telemarketer ? na tyle dlugo aby porownac obecna kadre z poprzednia ? Ja moge ich porownac i kazdy kto pracuje tam za czasow jeszcze darka wie komu i jak bardzo sodowka uderzyla. Nie mam zamiaru udawac sie do DC aby z nimi rozmawiac i zale wylewac. Jesli ktos jest chamem uwierz mi jest tego swiadom. A z Toba o czym mam porozmawiac co najwyzej o pogodzie.
Jesli tak bardzo podoba Ci sie ta przyjazna atmosfera i super zarobki gratuluje aspiracji :-)

Pozdrawiam starych konsultantow i wspolczuje.

Btw. Jesli chodzi o weryfikatorow Kasia G. ok dobra konsultantka ze stazem zasluzony awans. Ale Kasia B. prosze Cie osoba co miala problemy ze sprzedaza wieczne coachingi pozniej sporo jej nie bylo a jak sie pojawila wygrala konkurs.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 06:48  
Cytuj
Z Twojej wcześniejszej wypowiedzi wynikała że plotkują na imprezach. Pracuję rok czasu kilka dni dłużej niż rok. Tak pamiętam i Dankę i Darka chociaż nigdy nie byli bezpośrednio moimi przełożonymi bo jestem na innym projekcie jak już o tym wspominałam. Jeśli chodzi o pogodę to tak najlepiej jakbyś się tylko w tym temacie wypowiadała do innego jak widać się nie nadajesz, a poza tym dziś na pewno usłyszałabym od Ciebie, że świeci słonko jest upał i jest czyste błękitne niebo i pewni bym nawet w to uwierzyła bo jesteś bardzo przekonująca.

Ze względu na to że plączesz się w swoich komentarzach i chyba każdy kto czyta to forum już zrozumiał że to wszystko jest jedna wielka ściema Pani która nie lubi ani Koordynatorów z WiP ani z NC+. Mogłaś się troszkę bardziej postarać robiąc tą aferę przynajmniej żeby ktoś Ci uwierzył, że byłaś byłym konsultantem. Do DC wydaje mi się że przyjdziesz nawet dziś tylko nie będziesz się żaliła bo nie masz o co tylko zaczniesz normalną pracę. Paranoja, ale dosyć zabawna, szkoda tylko że ucierpieli na tym spoko ludzie całkowicie bez winy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 07:19  
Cytuj
Prosze w tym momencie o wypowiedz jakiegos admina aby powiedzial ze moj ip nie pokrywa sie z zadnym innym z tego tematu.

Na temat koorsynatorow z WIPa sie nie wypowiadam i od zawsze twierdzilam ze to jedyny normalny projekt w Stalowej. Gdzie sie placze w wypowiedziach ? To Ty nie potrafisz czytac ich ze zrozumieniem. W takim razie pracujesz mniej wiecej od momentu w ktorym moja przygoda tam sie zaczela a na szczescie sie skonczyla. Wybacz nie mam 5lat zeby pojsc i powiedziec "nie rob tak bo to boli"
Wybacz ale ja sie tu wypowiadam o konkretnym projekcie o konkretnej kadrze. Ale skoro jestes tylko konsultantem i to z innego projektu ktorego nie znasz a mimo to ich bronisz to sciemniasz. No coz prawda w oczy kole ze ta cala przyjazna atmosfera nie jest przyjazna.

Aha rozmawiajac o pogodzie mialam na mysli np warunki biometeo, czy tez ostatnio mimo ladnej pogody zle czukesz sie fizycznie jak cisnienie wplywa na ciebie na mnie okropnie np.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 23 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 07:40  
Cytuj
Kochani hejterzy dziękuję za rozbawienie :* biorę popcorn czytam i czekam na dalszą część :*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 18:27  
Cytuj
Jeśli chodzi o Twoje wypowiedzi to nadal uważam, że się cały czas podkładasz i się plączesz. Wiesz nie chcę już pisać komentarzy pokazujących, że w DC jest ok tylko na podstawie Twojej wcześniejszej wypowiedzi cytując chcę pokazać jakie bzdury nie trzymające się kupy wypisujesz aby wszyscy którzy to czytają od razu zrozumieli, że to są tylko zawistne komentarze osoby która stara się tylko oczernić DC i koordynatorów bez żadnego pokrycia.

-„ Prosze w tym momencie o wypowiedz jakiegos admina aby powiedzial ze moj ip nie pokrywa sie z zadnym innym z tego tematu.” Załóż sobie kolejne konto i napisz, że masz inne ip. To akurat Ci się udało, dobry żart. Brawo !!! umiech

- Twierdzisz, że ściemniam bo wspomniałam o innym projekcie, a tym samym Ty napisałaś „Na temat koorsynatorow z WIPa sie nie wypowiadam i od zawsze twierdzilam ze to jedyny normalny projekt w Stalowej” niby się nie wypowiadasz, a się wypowiadasz też nie pracowałaś na projekcie WIP, a wyrażasz swoją opinie, więc z Twojej wypowiedzi wynikałoby, że obie ściemniamy. Hmm to miał być drugi żart? Całkiem ok, ale gorszy troszkę niż pierwszy.

- Dalej piszesz „Wybacz nie mam 5lat zeby pojsc i powiedziec "nie rob tak bo to boli" ” wcale się nie zachowujesz jakbyś miała 5 lat nie obrażajmy tu dzieci, 5- latka jest na tyle odważna żeby powiedzieć co jej nie odpowiada, a nie pisać bzdury i kłamstwa na forum.

- Dalej „Ale skoro jestes tylko konsultantem i to z innego projektu ktorego nie znasz a mimo to ich bronisz to ściemniasz” Ty też niby byłaś TYLKO konsultantem, a jednak oczerniasz i krytykujesz chyba, że nie jesteś TYLKO byłym konsultantem.

- „przyjazna atmosfera nie jest przyjazna” jest przyjazna bywa czasami napięcie, ale jak w każdej pracy nic nadzwyczajnego.

-„To Ty nie potrafisz czytac ich ze zrozumieniem.” Wiesz przyznaje np. Twoje ostatnie zdania za żadne skarby świata nie jestem wstanie przeczytać ze zrozumieniem i jeśli jak twierdzisz byłaś konsultantem w DC to wcale się nie dziwię, że już tam nie pracujesz jeśli w taki sposób budujesz zdania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 19:26  
Cytuj
Pina, albo Jacek niech ktos jej napisze ze moje konto nie jest powiazane z osoba krytykujaca WIP.

Czlowieku o WIPie sie nie wypowiem bo nawet nie wiem ile jest koordynatorek i jak maja na imie. Swego czasu byla bodajze Estera ? Taka blondynka kumplowala sie z Aga z NC+.

Ja tu sie wypowiadam o NC+ bo na tym projekcie bylam i mam porownanie jak bardzo odbilo Kornelii, Grzeskowi i Adze jak dwie osoby o ktorych wspomnialam poszly do krk.

Wiesz WIP wydaje sie o tyle lepszy ze u was na tablicy sa zdj ze spotkan grupy w Bie. np a na NC+ no prosze Cie prywatnie poza praca tych ludzi niechce sie widziec.

Skoro jestes na WIP to czemu boli Cie to ze o nich zle pisze hmmm ?


POZDRAWIAM KORNELIE, AGNIESZKE I GRZESKA obyscie byli milsi i projekt sie utrzymal.

Pozdrawiam tez Mariolke ale ona to zawsze byla ok wiec pozdrowienia dla niej szczere :-)

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 20:20  
Cytuj
Zdjęcia z biesiady to było spotkanie integracyjne. Z tego co wiem na spotkaniu firmowym w nnn byli i konsultanci i koordynatorzy z NC+ i nikt nad konsultantami nie stał z kijem i nie kazał się im bawić. Zastanów się co piszesz no cholera to jest już naprawdę chore żałosne w jednym akapicie twierdzisz że nie wypowiadasz się o WIP a jednocześnie porównujesz WIP do NC+.

Chcesz wiedzieć co mnie boli i co mnie irytuje? To, że tam pracuje wiem jak jest, a Ty przedstawiasz tą firmę jak jakiś obóz pracy. Nie wiadomo dlaczego i po co. Wiem, że nie powinnam tego komentować i tym samym zniżać się do tak niskiego poziomu, ale mimo wszystko nie potrafię bezczynnie patrzeć na brednie jakie są tu wypisywane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 22:52  
Cytuj
Na imprezie w NNN mnie nie bylo bo juz mnie w DC nie bylo.

Porownalam WIP do NC+ w odczuciu ze wedlug mnie to lepszy projekt gdzie niema parcia i cisnienia. W ktorym momencie napisalam ze to zly projekt ?

Nie oceniam firmy a konkretnie kadre NC+ i nie powiesz mi ze inaczej pisalam. Byl moment gdzie chcialam przejsc z NC+ na WIP.. to Darek powiedzial ze dobrze sprzedaz idzie zebym zostala. No pasowaly mi nardziej godziny WIPa i mniejsze parcie i na cel i na sciemnianie tak jak to trzeba na NC robic.

ja juz nic nie komentuje odnosnie DC. To co mialam do napisania napisalam. Mam nadzieje ze cos sie na tym projekcie zmienilo moze od kiedy nie pracuje lub sie zmieni. Za bardzo przezywasz krytyke skierowana do ludzi z ktorymi podobno nie jestes na projekcie.

Pozdrawiam i zycze wiekszych ambicji i aspiracji w zyciu. Swiat nie konczy sie na CallCenter umowie smieciowej i zarobkach ponizej najnizszej krajowej.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 17:31  
Cytuj
„Nie oceniam firmy…” „ja juz nic nie komentuje odnosnie DC” kolejny fakt, że sama sobie zaprzeczasz. Moje ambicje i aspiracje są bardzo duże jeśli chciałaś mi czegoś życzyć to bardziej tego żeby to się nigdy nie zmieniło. Masz rację już nic nie komentuj odnośnie DC, bo to wcale Ci nie wychodzi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 09:50  
Cytuj
Na avivie jest przynajmiej fajna koordynatorka umiech !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2015r. 18:55  
Cytuj
@ Atak napisz jaką inteligencją Ty się wykazujesz ? Czytam forum od jakiegoś czasu i mam wrażenie że negatywne komentarze piszą osoby którym poprostu nie chciało pracować lub nie miały żadnych umiejętności sprzedażowych. Zwykle najbardziej na rzeczywistość narzekają osoby które mają problem żeby coś osiągnąć. To już chyba taka mentalność społeczeństwa ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 06:49  
Cytuj
@ Atak skoro jesteś tak anty nastawiony do pracy konsultantów telefonicznych i masz tak świetną pracę to po co składasz CV do firmy która zajmuje się sprzedażą telefoniczną ? Praca konsultanta jest pracą jak każda inna. W tej branży pracuje tysiące osób więc to tylko kwestia nastawienia.No ale jeżeli ktoś się nie sprawdza i szuka problemu we wszystkim aby tylko nie w sobie. Ps. rzeczywiście nie olśniewasz ;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 17:29  
Cytuj
@atak to dlaczego oceniasz tą pracę, oraz osoby tam zatrudnione tak negatywnie skoro tam nie pracowałeś/aplikowales.
Na podstawie czego budujesz opinie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2015r. 19:33  
Cytuj
Oj a czy na rozmowie nie byłaś informowana że to sprzedaż telefoniczna ? czyli przed aplikacją na dane stanowisko nie sprawdziłas czym się zajmuje call center ? ( w sumie to logiczne ale jak widać nie dla wszystkich)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 06:51  
Cytuj
To raczej Ty się skompromitowalas niespójnością informacji które przekazujesz;) podsumowując ustabilizuj opinie, a Twój atak na firmę, branże, ludzi tam pracujących to oznaka raczej Twojej słabości. Najbardziej krytykują osoby które sobie nie radzą. Bo raczej tego co napisałaś nie można nazwać konstruktywna opinia opartą na faktach skoro jak mówisz odrazu się zwolniłas. Nie tyle co nie masz z kim dyskutować tylko raczej nie masz już nic do powiedzenia. Nie przemyślany atak i brak argumentów ;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 06:51  
Cytuj
To raczej Ty się skompromitowalas niespójnością informacji które przekazujesz;) podsumowując ustabilizuj opinie, a Twój atak na firmę, branże, ludzi tam pracujących to oznaka raczej Twojej słabości. Najbardziej krytykują osoby które sobie nie radzą. Bo raczej tego co napisałaś nie można nazwać konstruktywna opinia opartą na faktach skoro jak mówisz odrazu się zwolniłas. Nie tyle co nie masz z kim dyskutować tylko raczej nie masz już nic do powiedzenia. Nie przemyślany atak i brak argumentów ;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Kwie 2015r. 11:55  
Cytuj
Atak nie dyskutuj z idiotą,bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniemuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2015r. 01:55  
Cytuj
Witam wszystkich komentujących ten post i stwierdzam,że nikt nie jest idealny i nie ma co oczerniać ludzi...Przychodząc do tej firmy też stwierdziłem,czytająć różne fora,że jest do ,,dupy''...Trzeba pójść najpierw na rozmowę i wybadać jak jest...nie liczylem że będzie zaje...ie,ale mialem doczynienia ze sprzedażą tylko nie przez telefon a bezpośrednią,sprzedawalem książki po różnych firmach i sklepach itd...nie ma się czym chwalić-wiadomo,ale jako student musialem sobie jakoś dorobić...i to nie jest tak,że dzwonisz do kogoś tylko patrzysz komuś w oczy,polecam...Nierozumiem dlaczego tak narzekacie na tą firmę,owszem jest cięzko czasami,ale bez przesady....nie każdy się do tej pracy nadaje,poprostu trzeba rozmawiać z ludźmi,pozatym grafik mozna sobie ustalic z weryfikatorem projektu na jaki chcesz,wiadomo ze są dopuszczalne normy i trzeba ich przestrzegac więc zmiany mozna sobie roznie ustalic....,ale nikt nie placi za darmo....odnosnie kordynatorów projektu NC+ wiadomo,nikt nie jest idealny...ale jak mialem jakis problem to powiedzialem....oni też mają kogoś nad sobą więc tak nie krytykujcie ludzi,bo kazdy wykonuje swoją prace,nikt nie jest idealny...jezeli chodzi o umowe o prace to trzeba zmienic konstytucje i obalic ten pier..ny rząd,ludzi na to nie stać, żeby kazdemu dawali umowe o prace(jakby jeszcze wyrabiali te godziny),zobaczymy teraz co powie nowy prezydent,to tyle w tym temacie..nikomu sie nie podlizuje,piszę jak jest,wszędzie trzeba zapier..lac....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 15:18  
Cytuj
jadę jutro do Tarnobrzega, wydrukowałem sobie strony z forum i korzystając z okazji będąc tam składam zawiadomienie do Pipu o możliwość popełnienia przestępstwa z zakresu kodeksu / prawa pracy a dokładnie MOBINGU. Mając umowy zlecenia pracowników inspektorzy dojdą do nich i na pewno przeprowadzą rozmowy, osoby które czują się poszkodowane również proszę by zgłosili się do PIP ( można jawnie bądź anonimowo ), jednym słowem trzeba walczyć z k***m pracy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 15:58  
Cytuj
OczyKobry - kolejny z jednym postem na koncie ratującu wizerunek firmy potluczony Czy Ty się OczyKobry łudzisz, że ktoś tego nie widzi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 16:08  
Cytuj
Brawo fankore1. To pierwszy krok we właściwym kierunku. Jednakże prawdziwe gratulacje ci złoże wtedy jak DataContact wyśle do ciebie prawnika żeby cię kupił, w zamian za wycofanie pozwu i milczenie,a ty odmówisz. Wiem jak ten system działa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 16:34  
Cytuj
Z początku DC wymagało od pracowników wykształcenia minimum średniego, później już tylko zawodowego; a nie dawno było ogłoszenie gdzie wystarczyło tylko wykształcenie podstawowe. Tak więc, DC ma problem z pozyskiwaniem nowych pracowników. Jak tak dalej pójdzie to będą musieli uciekać ze Stalowej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »