NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Data Contact,
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 18:05  
Cytuj
Szkoda ze pozytywne opinie sa z kont dopiero zalozonych zaklopotany

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 18:05  
Cytuj

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 18:39  
Cytuj
ja tam nie pracowałem i nie mam zamiaru. Ale wkurwia mnie to jak pseudopracodawcy jeżdzą po ludziach .... sam osobiście "załatwiłem" dwóch pracodafcuf załatwie i trzeciego

a co do ich prawnika....nie ma takiej opcji by mnie przekonał, a jak wiadome łapóweczki są niedozwolo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
ja tam nie pracowałem i nie mam zamiaru. Ale wkurwia mnie to jak pseudopracodawcy jeżdzą po ludziach .... sam osobiście "załatwiłem" dwóch pracodafcuf załatwie i trzeciego

a co do ich prawnika....nie ma takiej opcji by mnie przekonał, a jak wiadome łapóweczki są niedozwolo

Zaproponuje ci nie łapówkę tylko legalną dozwoloną ugodę spisaną w punktach za twoje milczenie. W republice kolesi nie ma łapówek są ugody.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2015r. 20:05  
Cytuj
bedzie to musiał zrobić z inspektorem pipu gdyż to on będzie kontrolerem nie ja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »