NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9
Szybki i niezawodny internet w STW,
Posty: 51
Dołączył: 14 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
jak modem wyrabia i to jest dobrze przy 8Mb to co powiesz na pomiar 4Mb lacza

To powiem, że test robiony o godz. 9.52, czyli pewnie w tym czasie miałem podwójną prędkość.

Tylko to jest nowa promocja 4Mb wiec skad ta niby podwojna predkosc ? Wczesniej kumpel mial 1Mb zmiana na 4Mb - Modem Arris


To znaczy, że masz farta. Oby się nie połapali, to będziesz miał promocje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 13:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2011r. 19:04  
Cytuj
Ja mam lacze 8Mb a ten test kumpela co ma lacze 4Mb i testowalismy je wiec nie mam sie o co martwic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 09:44  
Cytuj
Panowie a powiedzcie mi czy od wczoraj chodzi Wam net w takiej prędkości jak powinien? Ja od wczoraj zauważyłem że prędkość pobierania spadła o około połowę. Jak zaczynam pobierać to idzie pełnym łączem, ale po kilku chwilach spada i tak zostaje. Dodam, że pobieram w kont premium typu fileserve itp. więc to nie po stornie serwera jest problem. Modem Arris. Pozdrawiam i liczę na info. Net oczywiście z Diany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 09:50  
Cytuj
Działa dosyć szybko youtub dobrze się ładuje z Diany także ja problemów nie zauwazyłem. Mozliwe że masz coś w kompie co spowalnia prace internetu. Często aktualizacje blokuja konkretnie transfer

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1651
Dołączył: 23 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 10:08  
Cytuj
Moją osiedlówkę przejął MTM placze ...szkoda gadać.
Chcę go zmienić - tylko nie wiem na jaki - obecnie płacę 35 zł miesięcznie - i tak się zastanawiam czy Stella to dobry wybór ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2011r. 10:22  
Cytuj
Jacek85 - nie na pewno nie jest to kwestia Windowsa. Stawiany nowy system kilka dni temu, aktualizacje w trybie ręcznym. Więc to kwestia raczej linii/modemu. Wklejam log z mojego Arrisa - może ktoś kumaty będzie wiedział o co tam chodzi, bo jak na mój gust to za dużo tam "failów".

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »