NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Ciężarówki - kto w tym roku rodzi?, wszystkie cięzarówki 2011
Posty: 35
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 21:05  
Cytuj
Ja też planuję rodzić w Nisku, termin już za 2 tygodnie więc dam znać jak było umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 21:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2011r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Ja też planuję rodzić w Nisku, termin już za 2 tygodnie więc dam znać jak było umiech


Dzięki, czekam na pełną relację umiech POwodzenia, szybkiego rozwiązania i pięknego, zdrowego dzidzia życzę umiech

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2011r. 12:15  
Cytuj
Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i co raz bardziej przekonuję się w tym, że chyba jednak wolę rodzić w Nisku. Przede wszystkim to nie znam żadnego lekarza w Stalowej, mam tylko znajomą położną. Chodze do dr Lorkowskiej. W Nisku leżałam przez kilka dni jak byłam w 22 t.c. ze względu na krwawienie. Panie położne były bardzo miłe, lekarze raczej też głównie była dr Madoń i dr Piechnik. Nie mogę powiedzieć żeby się źle zajmowali, na wstępie miałam zrobione USG i inne badania. Później tylko pod kroplówką leżałam a jak już mogłam chodzić to nawet lekarz przepisał terapię relaksacyjną umiech Super sprawa!
seniorita85 koniecznie napisz o swoich doświadczeniach! I życzę wszystkiego dobrego przede wszystkim szybkiego porodu i zdrowego maluszka! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2011r. 19:47  
Cytuj
Seniorita85 trzymam kciuki za szybkie i bezproblemowe rozwiazanie, oraz oczywiscie zdrowego Maluszka umiech)

Daj znać moze i ja sie przekonam do Niska, a w zasadzie bardziej Męża niż siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2011r. 17:58  
Cytuj
Ja juz urodzilam niedawno. W Nisku. NIGDY WIECEJ. Mam tymle zalu do personelu i lekarzy ze nie wiedzialabym od czego zaczac gdybym chciala tu opisywac. Zarazili mi dziecko zapaleniem pluc i wkrecili ze to z mojej winy bo przeziebienie kiedys itp. Dopiero ostatnio sie dowiedzialam ze lekarka tam pracujaca kazala znajomemu zabierac dziecko bo "maja na oddziale zapalenie pluc". Pozatym mysle sobie ze gdyby dziecko zlapalo chorobe ode mnie to tylko ono byloby chore a tam wiekszosc noworodkow siedziala tydzien tak jak my i antybiotyki brala. I jeszcze duzo innych mankamentow. Ktorejs nocy bardzo potrzebowalam pomocy lekarskiej. W dyzurce zastalam polozna bardzo zniesmaczona moim przybyciem co demonstrowala obrazonym tonem. zadzwonila do lekarza ktory nie pofatygowal sie zeby przyjsc mnie obejrzec tylko przez telefon kazal dac cos przeciwbolowego. w efekcie cala noc wilam sie z bolu bo apap nie pomogl. Do tej pory nie raz sie zrywam bo mi sie wydaje ze leze na tyn cholernym szpitalnym lozku. nie wiem czy kiedys odwaze sie jeszcze urodzic ale napewno nie w tym piekielku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2011r. 19:33  
Cytuj
[cytat]Ja rodziłam tydzień temu w Rzeszowie w Pro FamilII. To moje drugie dziecko, pierwsze rodziłam w Nisku. Zresztą szpital w Stalowej też dane mi było poznać. Moje zdanie- tylko Rzeszów, to jakby inny wiek, fachowa opieka, uśmiechnięty personel, warunki jak w hotelu trzygwiazdkowym. Nie nacinają rutynowo.... I to wszystko w ramach NFz

Czy możesz mi podac jakis kontakt do siebie. Też myślę o porodzie w Rzeszowie tylko nie wiem czy pacjentki spoza Rzeszowa zostaną przyjęte w ProFamilii bo część zabiegów jest płatna, czy nie trzeba płacić za pobyt w szpitalu. Byłabym bardzo wdzięczna za kontakt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2011r. 22:54  
Cytuj
ja1234 pw.

Spokojnie, większość pacjentek jest spoza Rzeszowa i nie trzeba chodzić prywatnie na wizyty do lekarzy PF.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 11:38  
Cytuj
hej Dziewuszki, ja rodzę w lipcu smiech2 Miejsce porodu Stalowa Wola smiech2 Co myślicie o jakimś spotkaniu przyszłych mam? smiech2 Dajcie znać na priva kto by chciał. Miejsce spotkania: jakaś cukiernia smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 12:05  
Cytuj
Ja też w lipcu umiech Na którego masz termin? Dziewczyny ile macie latek i która to wasza ciąża? Jesli mozna wiedziec oczywiscie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 12:21  
Cytuj
Atomówka w sumie to dobry pomysł z tym spotkaniem :-)
Ja mam termin na 7 sierpnia i będę rodzić w Stalowej.
A powiedzcie czy zamierzacie chodzić do szkoły rodzenia w Stalowej,zajęcia od 10 maja nowy cykl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 12:30  
Cytuj
Chciałabym się zapisać do szkoły rodzenia w szpitalu, ale pracuje i te godziny, które proponuje szpital w ogóle mi nie odpowiadają :(

Chce się zapisać do tej prywatnej szkoły (cudnarodzin) Czy która z Was tam chodziła?

PS. MałaCzarna- dostałaś moja wiadomość na priv? Coś mi komputer szwankuje i nie wiem czy się moja wiadomość wysłała umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 12:45  
Cytuj
Oj to nie za ciekawie. A zajęcia odbywają się co wtorek,dokładnie przez 4 wtorki w miesiącu,więc może mogłabyś się urywać wtedy z pracy..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 15:36  
Cytuj
ja planuje isc wlasnie od 10 a powiedz mi trzeba sie jakos wczesniej zapisywac czy cos? Czy wystarczy po prostu przyjsc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 20:11  
Cytuj
Nie, nie trzeba się specjalnie zapisywać,po prostu przychodzisz na zajęcia,dzwoniłam i pytałam się :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Oj to nie za ciekawie. A zajęcia odbywają się co wtorek,dokładnie przez 4 wtorki w miesiącu,więc może mogłabyś się urywać wtedy z pracy..


Raczej wybiorę tą prywatną szkołę- cudnarodzin... Z tego co czytałam na tym forum (inny wątek), to zajęcia odbywają się tam w godzinach popołudniowo-wieczornych umiech
Czy ktoś zamierza tam chodzić? Lub zakończył już "kurs"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 10:50  
Cytuj
No to pewnie sie spotkamy w szkole rodzenia, ale co do jakiegos spotkania na lodach czy ciachu jestem za umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 11:34  
Cytuj
ja mam tez na lipiec...cos mi sie wydaje ze troche nas bedzie babeczek umiech ale moze im wiecej tym bedzie raźniej umiech
zastanawiałam sie nad niskiem bo rzeczywiscie opinii o stalowej wiele jest nieprzychylnych, ale tyle samo tez o nisku. Wiec ja ide do Stalowej i wierze ze jakos pójdzie umiech
pozdrowionka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 14:44  
Cytuj
Też mam termin na lipiec (15), pierwsze dziecko - chłopczyk, będę rodzić w Nisku. Pracujące przyszłe mamy kiedy wybieracie się na zwolnienie lekarskie (ile tyg przed terminem )??

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 15:05  
Cytuj
Prawie kazda lipcowka chlopca ma bardzo niewiele dziewczynek bedzie w lipcu.
Ja mam termin na 17.07 tez chlopczyk, a nie pracuje praktycznie od poczatku bo do konca 4 miesiaca musialam lezec z zagrozeniem i teraz choc juz lepiej to musze sie oszczedzac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 16:35  
Cytuj
potwierdzam - szpital ProFamilia w Rzeszowie jest na miarę 21 wieku - zarówno warunki pobytu jak i fachowość lekarzy i całego personelu ... pisząc fachowość mam na myśli i procedury medyczne i podejście personelu do pacjenta; tyle krytycznych uwag w stosunku do szpitala w Stalówce pojawiło się w wypowiedziach forumowiczów i nie tylko - dlaczego nie obchodzi to osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie tego szpitala - może trzeba umożliwić doskonalenie dla lekarzy i pielęgniarek w zakresie pracy z pacjentem albo zatrudnić lepszych specjalistów?

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 16:58  
Cytuj
Ja planuję popracować do końca maja... może troszkę dłużej... zobaczymy jak się będę czuć umiechCoraz większe nam się grono lipcóweczek robi -super!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 26 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 17:00  
Cytuj
a ja mam na lipiec (ok. 23 VII) ale w planach dziewczynkę. Troche jestem zaskoczona tym ze tak wiele "lipcówek" to chłopcy. Mi wiekszosc właśnie mówiła - "(...) znowu dziewczynka".
Dla mnie to bedzie pierwszy poród.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 17:08  
Cytuj
A ja jeszcze nie wiem co tam w brzuszku mi siedzie jezyk i raczej nie chce wiedzieć. Będę miała w lipcu niespodziankę smiech2

Aha... jak któraś z Was jest chętna na spotkanie na mieście ze mną i MałąCzarną, to dajcie znać na priva umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 17:32  
Cytuj
hehe... faktycznie jest nas sporo lipcowych dziewczyn umiech Ja jak już wcześniej pisałam mam termin na 18 lipca i spodziewam się chłopca umiech To mój pierwszy poród dlatego też tak bardzo się tym wszystkim stresuję. Na zwolnieniu jestem od 5 miesiąca i niestety mam zakaz większych spacerów, także siedzę w domku i usycham z nudów. Gdyby nie to, to chętnie wybrałabym się z Wami dziewczyny na wielkie ciacho jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2011r. 19:24  
Cytuj
Bardzo fajnie sie czyta Wasze wypowiedzi. Ja juz jestem mama ale mam wrazenie ze dopiero co przezywalam takie radosci i troski co WY. Zycze Wam szczesliwego rozwiazania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »