NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
PRZYPOMNIENIE: Forum nie jest dla polityki !,
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 11:49  
Cytuj
Przeglądałem wczoraj regulamin i ciągle nie widzę zakazu tworzenia wątków politycznych - czyli działania "Rally-ego" to zwykła samowolka i pokazówka co MODERATOR myśli o regulaminie - a dodajmy do tego, że żadne prawo nie działa wstecz.

Czytałem uzasadnienie uczynienia moderatorem "Andrzejka" , i uważam że powody dla których "Andrzejek" został moderatorem to kpina.
Człowiekowi temu brakuje kultury i fanatycznie nienawidzi PiSu. Mamy więc pierwszego oficjalnego cenzora.

Oczywiście mogę się mylić - będę wtedy mile zaskoczony. Od tej chwili "andrzejek" przestaje dla mnie być osobą do dyskysji na tematy polityczne (nigdy w tym nie był dobry i często się kompromitował w swoich wypowiedziach).

Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Dziś już jest w regulaminie umiechumiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 11:49  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 12:18  
Cytuj
Mirek tematy polityczne podpadają pod punkt numer 5. I nic się nie zmieniło dalej tematy te bedą wylatywać

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 12:29  
Cytuj
Pod ten???

"5. Przed usunięciem bądź zmodyfikowaniem danych użytkownika, StaloweMiasto zastrzega sobie wystąpienie do użytkownika żądającego modyfikacji lub usunięcia danych z zapytaniem lub zapytaniami mającymi na celu identyfikację użytkownika."

Czy pod ten????

"5.Przed napisaniem nowego tematu każdy użytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z zawartością danego działu. Jeśli poodbny temat istnieje - kontynuujemy w nim dyskusję."

Pierwszy widnieje w "osobnym" regulaminie dla osób rejestrujących się - do soboty był to jedyny regulamin, a ten drugi, istniejący od wczoraj przy wpisach, nie mogący działać wstecz i nie obejmujący tematu o Komorowskim, który zamknął Rally.

Więc co? Samowolka Rulez?????

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 12:37  
Cytuj
biorąc pod uwagę ile twoich tematów zostalo zablokowanych/usuniętych dziwi mnie twoja postawa. Pozatym w innych tematach piszesz że prezydent Rp wybrany w demokratycznych wyborach to marionetka rządzącej parti również wybranej w demokratycznych wyborach, więc pisz o nim w temacie o w/w parti.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 12:52  
Cytuj
Potrafisz odnieść się do tego co wyprawiacie, czy tylko odbijać piłeczkę?

Do tej pory zamieściłem jeden temat, który zamknął "Rally", i słusznie, bowiem niektóre wypowiedzi zaczęły się tam ocierać o groźby karalne. Poza tym, widzę że dziś ktoś usunął jakiś mój wpis i nie wiem ani czego dotyczył ani w jakim temacie był.

Jakaś prywatna zemsta?

Proponuję aby o każdym usunięciu wpisu informować użytkownika na PW z podaniem treści, lokalizacji i uzasadnienia. Mamy prawo się bronić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 15:49  
Cytuj
panowie nie pszy niedzieli :]
edit: aczkolwiek
CYTAT
Proponuję aby o każdym usunięciu wpisu informować użytkownika na PW z podaniem treści, lokalizacji i uzasadnienia. Mamy prawo się bronić.
tak byc powinno :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 16:48  
Cytuj
tez o to invxa prosiłem, ma byc jakis skrypt

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 16:57  
Cytuj
to jeszcze mu powiedz zeby ta wyszukiwarke wreszcie naprawil ;] pozniej sie dziwi ze tematy takie same sie zaklada :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 17:01  
Cytuj
@mirek777 Daj sobie człowieku spokój. Nie widzisz że twoich wpisów większość nie lubi ich drażnią?! Oczywiście tych kiedy wklejasz i zakładasz nowe polityczne tematy. Pisałeś że nie jesteś w PIS tylko patriotą -radze się zapisać, tam działać. Tak się na pewno bardziej spełnisz.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 17:11  
Cytuj
CYTAT
to jeszcze mu powiedz zeby ta wyszukiwarke wreszcie naprawil ;] pozniej sie dziwi ze tematy takie same sie zaklada :]


każdy narzeka na nią a ja non stop jej używam i znajduje co chce

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 17:47  
Cytuj
Ja w wyszukiwarce mogę szukać tylko w pierwszej stronie. Dalsze mi się nie otwierają.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2011r. 18:45  
Cytuj
CYTAT

każdy narzeka na nią a ja non stop jej używam i znajduje co chce

pamietasz tematy, ale jak nieprecyzyjnie podasz to 2giej nie wyswietli :] ja tez ogarniam, ale ktos nowy sie pojawia i zaklada to zaraz 5 postow ze temat juz byl

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »