NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
usuwanie postow na sm,
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 08:57  
Cytuj
ktory moderator usuwa posty troche kultury wymaga żeby przeniesc do odpowiedniego działu a nie poprostu kasowac prosze sie przyznac który to mod taki mundry

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 08:57  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 09:02  
Cytuj
a moze jakies konkrety ?

P.S.
i znowu zły dział ... to się nie dziwie, że ktoś usunął jak każdy post kolegi jest w złym dziale umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 12:13  
Cytuj
piszesz o platformie a masz temat to i usuwam posty, jestes tu długo i zasady znasz. ps. sm dalej nie działasystem ostrzezen i banów o które prosiłem.

A tematy które zakładasz nie wiadomo po co będe usuwał pisz sobie w teemacie o PO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 12:19  
Cytuj
aha wiktorku

http://www.stalo(...)d=597545 jak widać tu wklejasz artykuły które nurtują cię bardzo i trafiasz w dobry temat. To po co je wklejasz też w nowym temacie kto chce poczyta to ale raczej patrząc na popularnośc ludzie mają dość polityki.
I na 2 mce przed wyborami dokończe regulamin który wyjaśni ci twoje wątpliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
aha wiktorku

http://www.stalo(...)d=597545 jak widać tu wklejasz artykuły które nurtują cię bardzo i trafiasz w dobry temat. To po co je wklejasz też w nowym temacie kto chce poczyta to ale raczej patrząc na popularnośc ludzie mają dość polityki.
I na 2 mce przed wyborami dokończe regulamin który wyjaśni ci twoje wątpliwości.

Dlaczego klamiesz? Link ktory podales i tekst tam zawarty powstal jak skasowales temat o balwanie tusku co nadstawia tyłek zachodowi kosztem polskich firm na drugi raz zamiast usuwac to przenies tam gdzie jego miejsce no chyba ze jestes leminiem z
PO to wtedy zrozumiem zes nie kumaty:-)

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 14:17  
Cytuj
Wiktor faktycznie jak jest temat o PO to wklejaj tam wszystko co jest na temat PO i nie zakładaj kolejnych tematów. To samo jest z PiSem. Kto co ma na PiS wkleja lub pisze w temacie o PiS. Co do przenoszenia, też by mi się nie chciało przenosić tylko bym wykasował. Jak jesteś kumatym lemingiem to powinieneś wiedzieć gdzie wklejać swoje teksty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
Wiktor faktycznie jak jest temat o PO to wklejaj tam wszystko co jest na temat PO i nie zakładaj kolejnych tematów. To samo jest z PiSem. Kto co ma na PiS wkleja lub pisze w temacie o PiS. Co do przenoszenia, też by mi się nie chciało przenosić tylko bym wykasował. Jak jesteś kumatym lemingiem to powinieneś wiedzieć gdzie wklejać swoje teksty.




Andrzej kumasz co to lemingi? To takie bezmózgowce co za swoim przewodnikiem stada skoczyły by w przepaść jest to potoczna nazwa wyborców PO którzy mimo przykręcania śruby dalej popierają tuska i resztę bandy kpw?

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 15:50  
Cytuj
Dzięki, że mnie oświeciłeś:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
Dzięki, że mnie oświeciłeś:-))))



proszę bardzo :-)

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 17:42  
Cytuj
Upominam Panów aby nie odbiegać o tematu;) Zastanawia mnie jedno. Skoro Wiktor wie ze jego posty były nie na temat to o co w ogole chodzi? Jeżeli piszesz posta i od razu wiesz, że jest nie na temat to nie licz ze zostanie on przeniesiony bo jak sam Rally zauważyl nowy na forum nie jestescool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Marz 2011r. 20:28  
Cytuj
takie widać hobby wrzucać co się napatoczy gdzie się da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 10:09  
Cytuj
Ja mam tylko jedną uwagę: albo sprawiedliwość dla wszystkich, albo dla nikogo. Nie jesteście tak samo skrupulatni w przypadku innych forumowiczów. I nie piszcie, żebym podał przykłady - to wy macie pilnować porządku a nie ja.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 10:21  
Cytuj
fajna zasada: inni zabijają o ja też mogę. Życzę powodzenia.

P.S.
i po co ten bold ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
Ja mam tylko jedną uwagę: albo sprawiedliwość dla wszystkich, albo dla nikogo. Nie jesteście tak samo skrupulatni w przypadku innych forumowiczów. I nie piszcie, żebym podał przykłady - to wy macie pilnować porządku a nie ja.


Mirek piszesz kilka postów jeden po drugimi nikt ci tego nie usuwa, a powinien. Więc w stosunku do ciebie też moderatorzy nie są obiektywni, czyt. niesprawiedliwi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 11:42  
Cytuj
Jesteśmy w Polsce - więc, nie "bold" tylko "pogrubienie" - a po co? - bo lubię.

Reszta wypowiedzi, sugeruje, że macie problem ze sprawiedliwym traktowaniem forumowiczów - przykre.


"andzrzejka" pozwolę sobie nie skomentować

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
a po co? - bo lubię.


a ja i inni forumowicze nie lubią. Jesteśmy w większości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 12:11  
Cytuj
Bycie w większości nie oznacza że ma się rację. umiechumiechumiechumiechumiech

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 12:13  
Cytuj
No tak rację masz zawsze ty:-))))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 12:19  
Cytuj
Nie - nie mam zawsze racji. Ale robię wszystko, by zyskać choć cień pewności w tej czy innej sprawie, zanim się wypowiem. "andrzejku" co tam u "fractala"? Zawsze tak się uzupełnialiście, broniliście się nawzajem, klakierowaliście sobie do bólu. Coś po złamaniu przez niego prawa, nie widać go na forum, a mam wrażenie że zmienił nicka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 12:22  
Cytuj
Nie masz nic innego do powiedzenia? Napisz do niego na PW jak się stęskniłeś.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Nie - nie mam zawsze racji. Ale robię wszystko, by zyskać choć cień pewności w tej czy innej sprawie, zanim się wypowiem. \"andrzejku\" co tam u \"fractala\"? Zawsze tak się uzupełnialiście, broniliście się nawzajem, klakierowaliście sobie do bólu. Coś po złamaniu przez niego prawa, nie widać go na forum, a mam wrażenie że zmienił nicka.


U mnie wszyscy zdrowi, dziękuję za troskę umiech
Nic nie zmieniłem oprócz avatara.
Rzadziej odwiedzam to forum bo znudziły mi się forumowe pyskówki i oglądanie waszych wklejek propagandy pisowej.

Jak mnie najdzie ochota na poczytanie tego, to odwiedzę portale gazety polskiej czy naszego dziennika. Wolę oryginał niż kopie wklejkowców umiech

A co do tematu to miruś łamiesz notorycznie regulamin i zaśmiecasz to forum spamem w tempie zatrważającym. Nie wspomnę już o wyzywaniu innych użytkowników.

Tolerancja administracji pod tym względem jest doprawdy zadziwiająca.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
C&R
C&R
C&R
Posty: 78
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 14:14  
Cytuj
A co do tematu to miruś łamiesz notorycznie regulamin i zaśmiecasz to forum spamem w tempie zatrważającym. Nie wspomnę już o wyzywaniu innych użytkowników.

Tolerancja administracji pod tym względem jest doprawdy zadziwiająca.
[/cytat]

Dzięki fractal , dobrze , że przynajmniej Ty to zauważyłeś . Poczyniłem już pewne kroki w tej sprawie . Pozdrawiam wszystkich normalnie myślących .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2011r. 14:29  
Cytuj
zamykam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »