NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Jaki lekarz do prowadzenia ciąży ?,
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Wizyt było koło 10-11 w sumie. Plus badania jak nie chcesz prywatnie to przepisujesz je u rodzinnego na państwowe, my robiliśmy wsio w probe / szpitalu stw po tym jak ten nowy gabinet spartolił pobieranie krwi i krwiak był pare tygodni. Poród był szybki i poszło wszystko sprawnie także złego słowa nie powiem. A to że Adamczyk mało mówi to inny bajer, ten typ tak ma po prostu ważne że swoje robi a nie bajeruje


Dobrze wiedzieć o tym probe, dzięki za info. A co było nie tak z tym gabinetem w szpitalu? bo nie bardzo rozumiem, o co z tym chodzi.... nie wiem To, że gin. mało mówi, to akurat najmniej mi to będzie przeszkadzało, tak jak piszesz, najważniejsze żeby znał się na rzeczy, jak będę miała jakieś sensowne pytania, to na pewno udzieli mi na nie odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 14:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 25 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 14:05  
Cytuj
doktor Flis prowadzil moja ciaze.Byla to ciaza zagrozona .Super lekarz z podejsciem do pacjentki pelen profesjonalizm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 14:12  
Cytuj
Niektóe badania robi się na dole w szpitalu bo nie robi ich probe. Reszte robiliśmy tam. A pisałem też o tych w tym budynku gdzie był video max że im kiepsko szło pobieranie. Można też te badania robić na nfz idziesz do rodzinnego i masz za free

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 15:23  
Cytuj
Ja już jestem po większości badań, zostało mi zrobić jedynie badanie na grupę krwi, zadzwonię tam jutro do tego probe. Rodzinny może dać skierowanie na podstawowe badania - > krew, mocz, glukoza, jednak te bardziej skomplikowane na toxoplazmozę, vdrl, czy np hiv, trzeba sobie samemu opłacić, przynajmniej ja byłam w takiej sytuacji, że na te podstawowe dostałam skierowanie od rodzinnego a resztę musiałam tak czy siak zapłacić po 35zł za jedno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 16:52  
Cytuj
z tego co pamiętam, to probe nie robi tylko badań na alloprzeciwciała, to musiałam robić w szpitalu. i nie pamiętam już jak było z grupą krwi. całą resztę robiłam u nich. lekarz rodzinny nie może dać skierowania na wszystkie potrzebne badania, jak to już tu zresztą zostało napisane.

ja prowadzę ciążę u zajączkowskiego. też była zagrożona, teraz już wszystko ok. jestem bardzo zadowolona. kometentny i komunikatywny lekarz, do tego zawsze pod tel.

o adamczyku słyszałam jedną niefajną rzecz dot. porodu, ale że to nie moja historia, tylko znajomej to nie będę o tym pisać na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 19:45  
Cytuj
CYTAT


o adamczyku słyszałam jedną niefajną rzecz dot. porodu, ale że to nie moja historia, tylko znajomej to nie będę o tym pisać na forum.


Hmmm chyba każdy lekarz w swojej karierze spotka takich pacjentów, którzy będą nim zachwyceni, a może zdarzyć im się też gorszy dzień albo po prostu mogą źle coś zrobić i pewnie taka sytuacja spotkała Twoją koleżankę, z tego co słyszę, to ogólnie ludzie mają dobre opinie o tym lekarzu, jesteś pierwszą osobą, która wypowiedziała się na jego temat negatywnie. W dodatku nie wiadomo co konkretnie miałaś na myśli. Ja nie znam osobiście ani Adamczyka ani Zajączkowskiego. Pytając o doradzenie wyboru gin. wyraźnie zaznaczyłam, że biorę pod uwagę właśnie tylko Adamczyka, Paśko i Zemana - inni mnie nie interesują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 21:26  
Cytuj
,,Czy Micał będzie przyjmował jeszcze w przychodni nr 6 bo z tego co wiem to tylko wykonuje USG,,


dr Mical już tylko prywatnie i tam tez robi usg.polecam.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2012r. 12:17  
Cytuj
Ja również polecam pana Adamczyka. Nie miałam zastrzeżeń co do tego jak prowadził moją ciążę. Dodatkowo, dzięki temu że będziesz jego pacjentką masz zagwarantowane miejsce w ProFamilii w Rzeszowie - tzw. pierwszeństwo przed osobami, które nie są pacjentkami tego szpitala.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Ja również polecam pana Adamczyka. Nie miałam zastrzeżeń co do tego jak prowadził moją ciążę. Dodatkowo, dzięki temu że będziesz jego pacjentką masz zagwarantowane miejsce w ProFamilii w Rzeszowie - tzw. pierwszeństwo przed osobami, które nie są pacjentkami tego szpitala.


Cieszę się, że jednak większość go chwali. Czy Ty rodziłaś w tej Pro Familii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
Ja również polecam pana Adamczyka. Nie miałam zastrzeżeń co do tego jak prowadził moją ciążę. Dodatkowo, dzięki temu że będziesz jego pacjentką masz zagwarantowane miejsce w ProFamilii w Rzeszowie - tzw. pierwszeństwo przed osobami, które nie są pacjentkami tego szpitala.


sorry ale jaka to laska?jakie "pierszenstwo"?
tam sie kobieto placi i juz masz "pierwszenstwo"sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Paź 2012r. 23:14  
Cytuj
apropo dziewczyn ktore mysla o profamilii.
rodzilam tam swoje drugie dziecko.nie polecam.
Dla tych ktorych szczytem marzen byla Stalowa to Rzeszow bedzie luksusem.
Aczkolwiek to JEST CHAMSKA MASOWKA.
Placisz i tak a niewiele z tegp masz.sciana

dla zainteresowanych-placilam tez w Warszawie.nawet nie ma czego porownywac.
Podkarpacie to jednak zascianek i wies.A to co przeszlam w Prof.nikomu nie zycze.Nawet wrogowi.zdegustowany

szczogoly na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 00:00  
Cytuj
niestety taka prawda, na podkarpaciu wciąż jak w prl. to co dla nas jest luksusem (jak profamilia) inne kobiety w innych regionach Polski (nie tylko w tych największych miastach) mają w standardzie w szpitalach publicznych. czasem aż ciężko uwierzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:00  
Cytuj
Proszę nie wprowadzać forumowiczów w błąd. W ProFamilii nic się nie płaci, jeśli ma się ubezpieczenie NFZ. Jeśli Pani go nie miała, to oczywistym jest, że szpital wystawił rachunek.

Informacja pobrana ze strony internetowej szpitala: "Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA posiada kontrakt z NFZ w zakresie refundacji kosztów porodu, patologii ciąży, oddziału neonatologicznego, operacji ginekologicznych, planowych operacji chirurgicznych, urologicznych i okulistycznych oraz wybranych poradni specjalistycznych.

Za leczenie na w/w oddziałach od pacjentów ubezpieczonych w NFZ nie pobiera się żadnych opłat."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Cieszę się, że jednak większość go chwali. Czy Ty rodziłaś w tej Pro Familii?


Tak, rodziłam. Mam bardzo miłe wspomnienia zarówno z porodu, jak i z pobytu w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
Proszę nie wprowadzać forumowiczów w błąd. W ProFamilii nic się nie płaci, jeśli ma się ubezpieczenie NFZ. Jeśli Pani go nie miała, to oczywistym jest, że szpital wystawił rachunek.

Informacja pobrana ze strony internetowej szpitala: \"Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA posiada kontrakt z NFZ w zakresie refundacji kosztów porodu, patologii ciąży, oddziału neonatologicznego, operacji ginekologicznych, planowych operacji chirurgicznych, urologicznych i okulistycznych oraz wybranych poradni specjalistycznych.

Za leczenie na w/w oddziałach od pacjentów ubezpieczonych w NFZ nie pobiera się żadnych opłat.\"


sluchaj Mądralo.
po pierwsze-mam ubezpieczenie.
po drugie-sie placi.
Za znieczulenie zewnatrzoponowe ok 800zl,nie pamietam,
Ty chyba rodzias na zywca?
To wspolczuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cieszę się, że jednak większość go chwali. Czy Ty rodziłaś w tej Pro Familii?


Tak, rodziłam. Mam bardzo miłe wspomnienia zarówno z porodu, jak i z pobytu w szpitalu.


za darmo to masz tam jedynie lozko,maly talerz obiadu kiepskiej jakosc z cateringu i opieke poloznych ktore pracuje tam chby a za kare.Nie wszystkie-ale jednak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Proszę nie wprowadzać forumowiczów w błąd. W ProFamilii nic się nie płaci, jeśli ma się ubezpieczenie NFZ.


O jezu dowcip roku.
Za friko to tam poleżeć można na nfz. Realnie 2-3 klocki trzeba zostawić ale opieka na super poziomie wtedy jest.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 14:50  
Cytuj
prywatne kliniki są fajne, jeśli wszystko przebiega prawidłowo. niestety w przypadku jakichkolwiek komplikacji to albo dodatkowe koszty albo konieczność transportowania dziecka czy matki do szpitala publicznego. a czasem decydują minuty ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 19:39  
Cytuj
Brak mi słów i szkoda mi czasu na wdawanie się w dyskusję z osobą, której brak kultury osobistej, ale powtórzę. Rodziłam tam w znieczuleniu zewnątrz-oponowym, leżałam na oddziale 4 dni i za nic nie płaciłam. Wszystkich informacji na temat opłat udziela szpital (wystarczy zadzwonić), można także zasięgnąć takich informacji na stronie internetowej szpitala (http://www.pro-familia.pl/cennik/).

Osobom, które są zainteresowane porodem w tej placówce polecam zasięgnąć informacji u źródła, a nie czytać (przepraszam za wyrażenie) bzdur, jakie pisze użytkownik bebe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Brak mi słów i szkoda mi czasu na wdawanie się w dyskusję z osobą, której brak kultury osobistej, ale powtórzę. Rodziłam tam w znieczuleniu zewnątrz-oponowym, leżałam na oddziale 4 dni i za nic nie płaciłam. Wszystkich informacji na temat opłat udziela szpital (wystarczy zadzwonić), można także zasięgnąć takich informacji na stronie internetowej szpitala (http://www.pro-familia.pl/cennik/).

Osobom, które są zainteresowane porodem w tej placówce polecam zasięgnąć informacji u źródła, a nie czytać (przepraszam za wyrażenie) bzdur, jakie pisze użytkownik bebe.


NIE wprowadzj ludzi w bląd. Nie wiem gdzie rodziłaś - może sprawdzisz, bo w Pro-Familia znieczulenie zewnątrzoponowe jest płatne 800 zł - nazywa sie to "konsultacja anestezjologiczna". Musisz do tego zrobić badania na swój koszt. Co do strony internetowej to delikatnie mówiąc jest malo rzetelna co do informacji o realnych kosztach. Więc warto się zastanowic, bo może was spotkać niemiła, kosztowna niespodzianka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2012r. 20:42  
Cytuj
Dobry wieczór
Czy może któraś z Pań wie, jaki lekarz ginekolog przyjmuje jutro i robi usg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2012r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Dobry wieczór
Czy może któraś z Pań wie, jaki lekarz ginekolog przyjmuje jutro i robi usg


Raczej ciężko odpowiedzieć na to pytanie, nie mając kalendarza ginekologa... Podzwoń, popytaj, bo tak z dnia na dzień to może być ciężko z zapisaniem się na usg. Jak chcesz to mogę Ci podać na PW nr do Adamczyka, Zemana lub Paśki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2012r. 10:13  
Cytuj
Dr. Piechnik przyjmuje na krzywej super lekarz do prowadzenia ciąży i rodzenia w szpitalu w Nisku, jest tam Ordynatorem. Polecam w 100% ,opieka w Nisku super Położne naprawdę miłe bardzo chwalę sobie ten szpital. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2012r. 16:21  
Cytuj
Polecam dr. Polskiego z Niska i w niżańskim szpitalu poród.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 31 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2012r. 15:22  
Cytuj
Ponieważ ten wątek przewija się już nie po raz pierwszy, tym razem się wypowiem, bo nie mogę czytać niektórych bzdór. Nawet najlepsza aparatura nic nie pomoże jeśli nie ma się wiedzy na ten temat. Nie koniecznie zawsze sprawdza się powiedzenie, że co tanie to drogie :] Otóż z pierwszą ciążą na wizyty chodziłam do opisywanego dr.A. Jeden z droższych lekarzy w Stalowej, a w moim przypadku najdroższy jeśli chodzi o stracone przez całą rodzinę nerwy po porodzie i komplikacje zdrowotne mojego dziecka do dnia dzisiejszego. Nie usłyszałam słowa przepraszam. Każdy lekarz jest dobry dopóki nie pojawi się problem, którego nie jest w stanie sprostać jako lekarz = stalowowolska RUTYNA. Od kilku lat chodzę do opisywanego również przez Was lekarza (chyba najtańszego w mieście) i uważam, że pieniądze nie zawsze mogą wszystko umiech pozdrawiam wszystkie zdrowe mamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »