NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Jaki lekarz do prowadzenia ciąży ?,
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:43  
Cytuj
dobrze wiedzieć, że na Zajączkowskiego można liczyć w takich chwilach, bo to też mój lekarz prowadzący. póki co wiem, że zawsze odbiera tel i nie zbywa, tylko stara się rozwiązać problem.
nigdy też nie zdarzyło mi się, żeby był zniecierpliwiony moimi pytaniami na wizycie, odp od niechcenia czy wręcz wypraszał mnie z gabinetu, jak to się zdarza innym lekarzom.

a Zymróz od kiedy nie pracuje w szpitalu? bo wydawało mi się, że do niedawna jeszcze pracował, ale może mi się coś pomyliło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2012r. 19:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 08:19  
Cytuj
Zymróz pracuje w szpitalu.. ale jego prace można raczej porównać do bywania niż do zajmowania się pacjentkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Może poprosisz lek. Zymróza bi Ci zrobił USG?? Może ma kuchenkę jak to czytałam- mikrofalową hehe. Bo USG nigdy z tego co wiem nie robił- może bedziesz 1-sza????. Ale sobie lekarza wybrałas....Brrr. Jeszcze lek Zymróz i USG 3d - sincie- fiction jakieś???


Moja sprawa kogo wybrałam- i nie żałujęumiech jakby nie on Zeman zrobił by mi cesare jak dziecko juz w połowie po 14godz.wylazło- on chciał cesare;/. Zenek przyjechał pomógłumiech,lubię go gdyż nazywa rzeczy po imieniu dupa to dupa itp,może wielkim damom niektórym to przeszkadza, mi to wisi ma prowadzic ciąże i ma byc dobrze.Chodziłam juz do wielu lekarzy ginów w Stalowej Woli i w Nisku -gdyz mam więcej niz jedno dzieckoumiechmam rózne opinie.Polecam Czesława Flisa oraz Zymróza ,odradzam Świercza,Liberę i wszelkich lekarzy płci żeńskiej-Może Lorkowska jeszcze w miarę.Takie jest moje zdanie i nikt tego nie zmieni,takie mamy prawo ,że ktos wyraża swe zdanie na forum - jesli komus nie pasi-jego problem mi to lottojezyk a to ,że Zymroz porównał usg 3d to mikrofalówki ,to tez jego wolne słowo i nikt mu nie zabroni,ale jak już napisałam przejde sie do niego i poprosze o te artykuły o usg .pozdro

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 09:26  
Cytuj
CYTAT
kasiu, to zastanawiające, że bezgranicznie ufasz jednemu lekarzowi, a nie przekonuje cię to, co można na temat usg wyczytać w fachowej literaturze czy choćby internecie lub usłyszeć od innych, znacznie lepszych specjalistów. ja również chodzę do lekarza, który nie jest zwolennikiem przesadzania z usg, ale opowiadanie takich dyrdymałów o uszkadzaniu komórek nerwowych czy struktur mózgowych (nie chce mi się już cofać, żeby sobie przypomnieć) to po pierwsze nadużycie, a po drugie kompromitacja dla lekarza. chyba że odkrył to jako pierwszy na świecie, bo jestem na 99% pewna, że nie ma nic na poparcie swoich słów.
nie chcę cię obrażać, ale nienajlepiej o tobie świadczy fakt, że ślepo wierzysz jednemu źródłu nie próbując nawet zweryfikować tego u innych.

a w Polsce PTG czyli Polskie Towarzystwo Ginekologiczne uznało za obowiązkowe 3 badania usg w czasie ciąży i są one refundowane przez nfz + ewentualnie jedno na potwierdzenie ciąży w ok 6tc.


gdzie ja napisałam ,że potwierdzam jego słowa i ufam? poczytaj uważnie -napisałam ,i zacytowałam jego słowa ,sama byłam zdziwniona gdy mi powiedział ,że szkodzi.Powtórzę jeszcze raz-przejdę sie i poprosze o te artykuły.

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 409
Dołączył: 22 Kwie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 10:09  
Cytuj
CYTAT

Polecam Czesława Flisa oraz Zymróza ,odradzam Świercza,Liberę i wszelkich lekarzy płci żeńskiej


Co do Świercza to mam podobne zdanie. Ciąży nie prowadził, tylko był przy porodzie. Mam wrażenie, że gość najchętniej na cesarkę zdecydowałby się po śmierci matki. W naszym wypadku była to już któraś godzina porodu w ciąży bliźniaczej i malce nadal były w środku odwodnionej niekończącymi się wymiotami astmatyczki z zerową kondycją myślącej już tylko o wyskoczeniu przez okno. Bez cesarki nie było szans. Żona złapała za rękę Świercza "niech mnie Pan ratuje", odpowiedź "tak wygląda poród". Na szczęście przyjechał Zymróz zobaczył co się dzieje i z automatu podjął decyzję by zrobić cesarkę.

Admin
Poszukuję administratorów na pełen etat. Więcej info P.W.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 10:55  
Cytuj
kasia, nie wszystko trzeba napisać wprost. skoro bronisz jak lwica tego poglądu z mikrofalówką tzn, że w to wierzysz. czy bronisz ot tak? poza tym to nie jego wolne słowo tylko wprowadzanie ludzi w błąd.

co do świercza to potwierdzam, straszny gbur.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Polecam Czesława Flisa oraz Zymróza ,odradzam Świercza,Liberę i wszelkich lekarzy płci żeńskiej


Co do Świercza to mam podobne zdanie. Ciąży nie prowadził, tylko był przy porodzie. Mam wrażenie, że gość najchętniej na cesarkę zdecydowałby się po śmierci matki. W naszym wypadku była to już któraś godzina porodu w ciąży bliźniaczej i malce nadal były w środku odwodnionej niekończącymi się wymiotami astmatyczki z zerową kondycją myślącej już tylko o wyskoczeniu przez okno. Bez cesarki nie było szans. Żona złapała za rękę Świercza \"niech mnie Pan ratuje\", odpowiedź \"tak wygląda poród\". Na szczęście przyjechał Zymróz zobaczył co się dzieje i z automatu podjął decyzję by zrobić cesarkę.


współczuję:( Zenek sie nie pieprzy daje na cesare jak cos jest nie tak;/ a jesli chodzi o Świercza wysłał mnie po szpitalu w 4 miesiącu ciąży do pracy-nie dał zwolnienia-miałam gorączke i anginę wtedy,powedział że on od gardła nie jest.Tak zakonczyła sie moja wizyta u niego;/ Maniac jak miło cię widzieć odpocząłes juz? pozdrawiam

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 11:15  
Cytuj
Katarzyno, przeszliście z lek. Zymrózem na "ty", że mu po imieniu walisz?

Co do lek. Micała, nie pierdzieli się z marudzącymi kobitami. Jakby się którejś faktycznie coś działo, to na pewno by nie czekał z założonymi rękami. A z tego co zauważyłam leżąc tydz na oddziale, to żaden gin nie głaskał babek po głowie, tylko raz dwa, zobaczył co chciał, zapytał i wychodził, czasem któryś zażartował. A szczególne podejście mieli właśnie do babek "odstawiających szopki". Mówię tu o poporodowym oddziale. Podeobne podejście miały pielęgniarki.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2012r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Katarzyno, przeszliście z lek. Zymrózem na \"ty\", że mu po imieniu walisz?

Co do lek. Micała, nie pierdzieli się z marudzącymi kobitami. Jakby się którejś faktycznie coś działo, to na pewno by nie czekał z założonymi rękami. A z tego co zauważyłam leżąc tydz na oddziale, to żaden gin nie głaskał babek po głowie, tylko raz dwa, zobaczył co chciał, zapytał i wychodził, czasem któryś zażartował. A szczególne podejście mieli właśnie do babek \"odstawiających szopki\". Mówię tu o poporodowym oddziale. Podeobne podejście miały pielęgniarki.


zauważ ,że nie tylko ja "walę" po imieniu- na forum oczywiście .Po drugie, oczywiście ,że nikt nie pierdzieli sie z pacjentkami-niemam nic do tego- ale jezeli cos sie dzieje nie tak trzeba odpowiednio reagowac a nie zlewac glupimi tekstami,po trzecie ktos stwierdził tutaj ,że lekarz Zymróz bywa na oddziale nie zajmuje sie pacjentakmi-nie wiem czego oczekuje ,że będzie głaskał i po tyłku klepał? do mnie nie miej wątów ,bo ja nie twierdzę ,że maja głaskać i klepac po tyłkachumiechosobiście uważam zarówno lekarza Micała jak i Zemana( mimo takiej sytuacji przy porodzie)za lekarzy w porządku ale pisze jak było ,oczywiście są mili ,zawsze doradzą ,staraja sie jak każdy lekarz ale na każdego cos sie zawsze znajdzie nie tak.Nic sobie z palca nie wyssałam.pozdrawiam Lament miłego weekenduumiech

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2012r. 12:45  
Cytuj
do kasiak86 cośtam Skąd tyle determinacji- kilkanaście długich postów??? i wychwalania lekarza- Zymróza, który w/g większości jest tragiczny i niekompetentny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 23 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2012r. 13:04  
Cytuj
Czy Micał będzie przyjmował jeszcze w przychodni nr 6 bo z tego co wiem to tylko wykonuje USG .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 09:15  
Cytuj
O Zymrózie powiem tak gdyby nie Pacański 25lat temu to moja mama będąc w 9miesiącu nie urodziłaby mojego brata żywego. Zenek był pod takim wpływem %% ,że nie był w stanie cokolwiek zrobić. Zresztą Pacański nie lepszy facet którego po pracy ręce swędziały i obrywało się żonie. Nie wiem jakcy są teraz Ci Panowie ale idąc do lekarza gdy mnie boli i mam skurcze będąc w 28 tyg ciąży nie chce słyszeć ,że to moje wymysły.

BTW. Zymróz tak narzekał mojej teściowej na temat Zajączkowskiego ,że pewnie z 10 USG mi zrobił szarlatan jakiś. A pytanie mi się nasuwa takie, do kogo wysyła swoje pacjentki Zenek na USG ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 21:03  
Cytuj
U nas odwrotnie, gdyby nie Zenek to przez Pacanskiego mnie na swiecie by nie bylo, a obecnie mojego dziecka tez.

Jak Zymroz daje skierowanie na USG w ambulatorium to robi albo Drabik, albo Podgorski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2012r. 21:18  
Cytuj
Podgórskiego polecam, ale do wypisywania recept... Badania USG raczej nie potrafi dobrze zrobić, skoro nie widział na ekraniku, że jestem w ciąży - koniec I trym....

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2012r. 15:47  
Cytuj
I to pokazuje jak żałosny jest lek Zymróz. Zeman ma kuchenkę mikrofalową a Zajączkowski szarlatan. Czyżby zazdrość o kompetencje kolegów po fachu?? Takie teksty świadczą iż to prymitywny człowiek -Zymróz. Szczerze nie polecam (ostatni na liście ginekologów do których poszłabym).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2012r. 12:07  
Cytuj
witam panie weszłem na to forum z ciekawosci moja zona rodziła 2 razy i jej gin jest ORŁOWSKA bardzo miła,fajna jak dla kazdego ale zona miała 2 ciaze i 2 komplikacje (zagrozenie przedwczesnym porodem w ok 6 miesiacu)2 razy taka sama sytuacja ale gin dała odpowiednie leki i zona donosiła ciaze lezała po 4 dni w spzitalu w kazdej ciazy i MICAŁ dał jej lek na rozwój płucek jakby sie zaczoł wczesny poród ale potem było wszystko ok jak rodziła to porody przyjmował MICAŁ okazało sie wszytko ok mam 2 wspanmiałych synków wiec ja polecam gin orłowską i micała szwagierka lezała w spzitalu około 2 miesiace z ciaza to powiedziała tylko ze napatrzyła sie na wszytkich i ona najleiej wie kto jaki jest ......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 15:21  
Cytuj
A ja dr. Liberę z czystym sumieniem mogę polecić (zarówno dobrą opinią cieszy się on wśród moich znajomych). Ciążę prowadził mi bardzo dobrze (nie było żadnych komplikacji ani wręcz możnaby powiedzieć dolegliwości typu puchnięcie stóp czy tym podobne jak u wielu ciężarnych kobiet). A co ciekawsze i najlepsze - termin rozwiązania - porodu, wskazał idealnie : dziecko przyszło na świat dokładnie wtedy kiedy pan doktor zapowiedział (w razie domysłów dla jasności dodam, że był to stan faktycznie naturalny, nie żadne wywoływanie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 15:25  
Cytuj
A, i byłabym zapomniała - dr Libera osobiście wykonuje USG, i jak ktoś o to pytał - również pracuje w szpitalu. Podejście profesjonalne do pacjentek (naprawdę nie trzeba się wstydzić)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 17:46  
Cytuj
no teraz to się uśmiałam.
a co ma gin i jego sposób prowadzenia ciąży do puchnięcia stóp? jednym puchną, innym nie - lekarz nie ma tu nic do rzeczy. możesz się tylko cieszyć, że masz taki organizm.
i zapewniam cię, że to, że udało ci się urodzić dokładnie w terminie to też żadna zasługa lekarza, po prostu tak się złożyło, bo to loteria.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2012r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
... A co ciekawsze i najlepsze - termin rozwiązania - porodu, wskazał idealnie : dziecko przyszło na świat dokładnie wtedy kiedy pan doktor zapowiedział (w razie domysłów dla jasności dodam, że był to stan faktycznie naturalny, nie żadne wywoływanie).


I zapewnij niedowiarkom, że oprócz palców, nic więcej tam nie wkładał umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2012r. 10:12  
Cytuj
a ja "polecam" lek sarzyńskiego. Ma mnóstwo komentarzy na znany lekarz (sprawdzała m 79!!, nawet zdjęcie zamieścił) To jest więcej jak profesorowie ginekologii !!, Napiszę tylko : nie pracuje w żadnym szpitalu, nie robi USG, ale wizyty długie i pełne komplementów.recepty pełne leków. Polecam osobom które chcą usłyszeć coś miłego od lekarza i są zdrowe. Ja sie więcej nie odważe do niego chodzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 11:10  
Cytuj
Witam! Muszę szybko wybrać ginekologa do prowadzenia ciąży, a nie bardzo wiem którego. Wcześniej chodziłam na wizyty właśnie do dr Sarzyńskiego - złego słowa o nim nie powiem, ale nie chce żeby prowadził mi ciąże, bo ani nie pracuje w szpitalu, ani nie robi USG.
Zastanawiam się pomiędzy ADAMCZYKIEM, PAŚKO a ZEMANEM.
Czy Ci lekarze przyjmują tylko prywatnie czy na NFZ też?
Jakie są ceny za ich wizyty i USG?
Macie jakieś opinie i odczucia co do tych lekarze? Proszę o szybką odpowiedź i na temat gdyż zostało mi mało czasu na decyzję. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 11:46  
Cytuj
Adamczyka polecam z sumieniem. Wizyta prywatnie 80zł, usg 120 a 3d 200 około. Gdyby nie on córki by raczej nie było

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 12:41  
Cytuj
Jacek - dzięki za szybką odpowiedź. Właśnie skłaniam się ku dr Adamczykowi, ale chce się jeszcze utwierdzić w tym wyborze. Czy on pracuje w stalowowolskim szpitalu i czy przyjmuje też na NFZ? Dość drogie ma to USG, Zeman bierze za zwykłe 100zł, no ale nie ma co do końca skupiać się na oszczędzaniu, najważniejsze to mieć pewność, że wybrało się fachową opiekę.
Gratuluję córci good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2012r. 12:57  
Cytuj
Wizyt było koło 10-11 w sumie. Plus badania jak nie chcesz prywatnie to przepisujesz je u rodzinnego na państwowe, my robiliśmy wsio w probe / szpitalu stw po tym jak ten nowy gabinet spartolił pobieranie krwi i krwiak był pare tygodni. Poród był szybki i poszło wszystko sprawnie także złego słowa nie powiem. A to że Adamczyk mało mówi to inny bajer, ten typ tak ma po prostu ważne że swoje robi a nie bajeruje

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »