NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Super :))))),
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
No i porównanie mocarta do disco trochę brzmi jak porównanie mercedesa z fiatem 125p co prawda fiat jest wytrzymalszy i może zauroczyć niejednego, ale jednak co klasa to klasa. umiech


echodna, samochody można porównać, bo są to wartości mierzalne. Prędkość, wytrzymałość, przyspieszenie, ekonomia itd.
Muzyki, filmu, malarstwa nie porównasz obiektywnie, bo nie ma czym zmierzyć. U jednego Bach czy Strauss wywoła emocjonalny orgazm, u innego hip hop, a jeszcze u następnego piosenka pt. weź to do buzi. Nie na darmo ktoś wymyślił sentencję, że de gustibus non est disputandum. jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 19:56  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 20:18  
Cytuj
wyborca dziękówa!! umiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 20:24  
Cytuj
Nie ma za co umiech
Myślę, że będzie Cię pozytywnie energetyzować.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
echodna, samochody można porównać, bo są to wartości mierzalne. Prędkość, wytrzymałość, przyspieszenie, ekonomia itd.
Muzyki, filmu, malarstwa nie porównasz obiektywnie, bo nie ma czym zmierzyć. U jednego Bach czy Strauss wywoła emocjonalny orgazm, u innego hip hop, a jeszcze u następnego piosenka pt. weź to do buzi. Nie na darmo ktoś wymyślił sentencję, że de gustibus non est disputandum. jezyk

tez da rade mierzyc ;-) ilosc sprzedanych plyt, czestotliwosc grania w radiu, ilosc tygodni na liscie, wszystkie top boxy, openingi, hity wypozyczalni i masa innych "miernikow" ktorych nieobiektywnymi wg mnie nazwac nie mozna :-)
muza nie moja ale kawalek energetyzujacy :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 21:15  
Cytuj
ifeelgood, jakbyś wiedział na jakiej zasadzie tworzone są listy przebojów i playlisty radiowe to inaczej być gadał.
Przykład? Znowu nasze disco polo weźmy. Stacje unikają jak ognia tego gatunku, a jest najbardziej słuchane, ilość sprzedanych płyt bije na głowę inne gatunki. Teoria mierzalności padła jezyk

PS. Słuchalność radiowej Dwójki, grającej muzykę m.in. Mozarta - 0,2 %. A ponoć to Mercedes muzyczny umiech

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 21:26  
Cytuj
Posłuchałem tego kawałka, ale jakoś mnie taka muza nie nawilża. Polecam posłuchać 3 kawałki każdy z innej "beczki"

http://www.youtube.com/watch?v=Knf6ZsJFsG8&feature=feedf
http://www.youtube.com/watch?v=d7t2Szwzdbg&feature=feedf
http://www.youtube.com/watch?v=c4e-FV4P1aU

plus mały bonus:
http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0
http://www.youtube.com/watch?v=xj3MCL7gCqo

Dobrze, że jest taka różnorodność w muzyce, kinie, sztuce, bo dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Pozdrawiam

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 21:35  
Cytuj
CYTAT

Przykład? Znowu nasze disco polo weźmy. Stacje unikają jak ognia tego gatunku, a jest najbardziej słuchane, ilość sprzedanych płyt bije na głowę inne gatunki.


Tak kolego, widać jak stacje unikają tego gatunku jak ognia umiech
http://www.viva-tv.pl/shows/disco-ponad-wszystko/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 21:40  
Cytuj
Co mi tu jakąś niszową, tematyczną telewizję pokazujesz. Ja mówię o stacjach dla mas, szeroko dostępnych, a więc radio i TV eterowe. Nie jakaś satelita, kablówka, Internet. Tylko zwykła antena i jazda.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 21:51  
Cytuj
Tematyczną ? ...no chyba jest to stacja muzyczna a w tych postach to chyba o muzyce (być może coś podprogowo o rządzie/polityce)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:00  
Cytuj
Stacja ta nie jest szeroko dostępna. Jakie ma wyniki oglądalności?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:06  
Cytuj
jak moze byc najbardziej sluchane skoro tego w radiu nie puszczaja ? i jak moze sie najlepiej sprzedawac skoro nie mozna tego praktycznie kupic poza bazarem i stronami zespolow ? 15 lat temu jak najbardziej, ale teraz ? teraz to jest era hip hopu/kamila bednarka ;-) tak jak byla era disco polo i era techno :] teoria mierzalnosci wg mnie nie padla albo nie ogarniam, czytalem cos kilka miesiecy temu o bayer full ktory ma powalczyc w chinach i jezeli sie uda to powymiata, ale na naszym rynku muzycznym wg mnie zmierzch ;-)
a mozarta bym przyrownal nie do mercedesa ale np do bugatti dla promila, uzywki tez nie kupi ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
Stacja ta nie jest szeroko dostępna. Jakie ma wyniki oglądalności?


We wrześniu 2010 wynik oglądalności na poziomie 0,64 % w grupie 4+, zaś 2,03 % wśród małolatów (13-26 lat). Nie jest to może wysoki poziom, ale jaki jest procent muzyki w programach ogólnodostępnych ?.
Poza tym nie sądzę że kawałek którym się tak jarasz w założonym temacie nadawano w TVP1 lub innej stacji ogólnodostępnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:28  
Cytuj
Mówię o radiach, bo te są od muzyki. Telewizja jest od filmów, wiadomości, a muzyka to daleko daleko w tyle.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
i jak moze sie najlepiej sprzedawac skoro nie mozna tego praktycznie kupic poza bazarem i stronami zespolow ? 15 lat temu jak najbardziej, ale teraz ? teraz to jest era hip hopu/kamila bednarka ;-)


Z przykrością stwierdzam że niestety era disco polo powraca - argumentem może być program wielu imprez juwenaliowych. Kiedyś bawiliśmy się przy Kaziku, T-love itp, teraz do tych zespołów dołączyli wykonawcy disco polo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 02:03  
Cytuj
Wyborco PO teksty to ty masz niezleumiech hehe
Heruur aleś dowalił muzę :/

http://www.youtu(...)Lt3TFnWg ta muzyka;)wymiatajezyk
http://w902.(...)n_id_mix to ma fajna nutkeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 09:15  
Cytuj
wyborco to cie energetyzuje ?jezyk
http://www.youtu(...)=related

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 10:51  
Cytuj
Ta Madonna wcale mnie nie energetyzuje. Wg moich kryteriów to smęt. Nie jest melodyjna, a i dynamika taka sobie.

Ale np. taka melodia dodaje poweru jezyk




A pamiętacie to, jak nastolatki sikały po nogach w latach 90tych umiech




To też energetyzuje. Stare, ale jare umiech



vincentyumiech to powinno się spodobać jezyk




To tyż pikne i daje powera


PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 13:12  
Cytuj
hehe wyborca teraz juz troche za sporo jak dla mnie jezyk ta pugaczowa jeszcze obleci ale pozostale tragedia ]:->

http://www.youtu(...)=channel
http://www.youtu(...)RzaOFhec
nowsza
http://www.youtu(...)WQ21thLo

a tobie mysle ze podejdzie ;D
http://w876.(...)dunia_ma

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 13:27  
Cytuj
To nie jest tragedia, tylko jakbyś zrobił głosowanie to taka muzyka byłaby na 1 miejscu. Ale głosowanie obiektywne, a nie internetowe czy SMSowe (coś wiem na ten temat jezyk).

To już wiem skąd się wziął nick ifeelgood.
Znam tę Dunię. Znam jeszcze takie piosenki weselne, których nie mogę w sieci znaleźć, a w których śpiewano - ola boga, co się stało, pod spódniczką pękło ciało, ni to zaszyć ni załatać, ni to z taką dziurą latać. Ola boga, co za czasy dziadek babkę w nocy straszy. Dziadkowi uciąć, babce zaszyć i nie będą w nocy straszyć.

Nadal się zastanawiam, jak wyjaśnić fenomen piosenek biesiadnych, ludowych i disco polo? Może to tak boli tych snobów tworzących tzw. ambitniejszą muzykę, a mających wpływ na program stacji radiowych, że nie chcą dopuszczać tego?
W Radiu Lublin nowy prezes z nadania nowych - starych władz zdjął Barachołkę. Nie pomogły protesty tysięcy słuchaczy. Snobi wiedzą lepiej, co ma się podobać za kasę z abonamentu.
Słuchalność Radia Lublin w Lublinie jest na 8 miejscu (oscyluje między 6 a 9 w zależności od badań); słuchalność Radia Kielce w Kielcach jest na 1 miejscu. Ta stacja bije nawet RMF, który w skali kraju dominuje. Na Śląsku wysokie miejsce zajmuje Radio Piekary, grające muzykę biesiadną. A Radio Kielce na pewno znane jest z właśnie takich piosenek o tych majteczkach czy dziurawym ciele pod spódniczką.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Posłuchajcie tego. Nie chodzi o teledysk tylko o muzykę. Coś pięknego. Słucham już 20 raz i nie mogę przestać jezyk



wałek stworzony przez i tylko pod komerche one wszystkie brzmią tak samo tylko melodia i wokal się zmienia także ja nie widzę tu powodów by się nim zbytnio podniecać
jedynie co mi się podoba to panie w teledysku a dokładnie ich biusty
http://www.youtube.com/watch?v=7gA_5vJJDlM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
To nie jest tragedia, tylko jakbyś zrobił głosowanie to taka muzyka byłaby na 1 miejscu. Ale głosowanie obiektywne, a nie internetowe czy SMSowe (coś wiem na ten temat jezyk).

To już wiem skąd się wziął nick ifeelgood.
Znam tę Dunię. Znam jeszcze takie piosenki weselne, których nie mogę w sieci znaleźć, a w których śpiewano - ola boga, co się stało, pod spódniczką pękło ciało, ni to zaszyć ni załatać, ni to z taką dziurą latać. Ola boga, co za czasy dziadek babkę w nocy straszy. Dziadkowi uciąć, babce zaszyć i nie będą w nocy straszyć.

Nadal się zastanawiam, jak wyjaśnić fenomen piosenek biesiadnych, ludowych i disco polo? Może to tak boli tych snobów tworzących tzw. ambitniejszą muzykę, a mających wpływ na program stacji radiowych, że nie chcą dopuszczać tego?
W Radiu Lublin nowy prezes z nadania nowych - starych władz zdjął Barachołkę. Nie pomogły protesty tysięcy słuchaczy. Snobi wiedzą lepiej, co ma się podobać za kasę z abonamentu.
Słuchalność Radia Lublin w Lublinie jest na 8 miejscu (oscyluje między 6 a 9 w zależności od badań); słuchalność Radia Kielce w Kielcach jest na 1 miejscu. Ta stacja bije nawet RMF, który w skali kraju dominuje. Na Śląsku wysokie miejsce zajmuje Radio Piekary, grające muzykę biesiadną. A Radio Kielce na pewno znane jest z właśnie takich piosenek o tych majteczkach czy dziurawym ciele pod spódniczką.


pod wplywem impulsu to bylaby jak najbardziej mamy jest przyklad niedawnego zwyciezcy mam talent marcina wyrostka i akordeonu ;-) przypomnialo sie ludziom jak to bylo i glosowali, ale na dluzsza mete juz tego nie widze, od czasu do czasu owszem :]
pewnie do tego dotarles, ze igloopolanie mieli ta wersje w swoim repertuarze?, jak nie to jakas strona jest moze jak napiszesz maila to podesla? :]
a fenomen jak podajesz to w miejscowkach gdzie ludzie bardziej utozsamiaja sie z regionem/gdzie nie sa przyzwyczajeni do zmian/bawia sie raz na kwartal, a ta muzyka im przypomina czasy kiedy byli piekni i mlodzi, tak sie mnie wydaje :]
cholera wydalo sie ze nicka od murzyna przejalem :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 09:15  
Cytuj
ifeelgood, wysłałem maila na priv i co? Cisza.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 09:53  
Cytuj
wybacz czas reakcji :] ale sm mi sie pieprzy i nie trzyma zalogowanego, loguje sie przed postem, a wczoraj juz nie pisalem nic :]
btw ladnie wygladasz na tym zdjeciu co wyslales ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 10:03  
Cytuj
ifeelgood, na jakim zdjęciu chytry

jak chcesz, to możemy się na żywo spotkać i mnie zobaczysz jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 12:34  
Cytuj
tam gdzie masz ten brokat na glowie :]
pozamiatales, tak srednio przejrzyscie ta propozycja wyglada, a ja o dupe musze dbac :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »