NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Super :))))),
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:10  
Cytuj
Posłuchajcie tego. Nie chodzi o teledysk tylko o muzykę. Coś pięknego. Słucham już 20 raz i nie mogę przestać jezyk



PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:10  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 22 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sty 2011r. 22:51  
Cytuj
Fajna muzyka wpada w ucho.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 02:01  
Cytuj
serio fajna nutkaumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 11:07  
Cytuj
Mało jest piosenek, które mają coś tak pozytywnie energetyzującego w sobie umiech Pomijam nasze disco polo, bo tu jest wiele takich kawałków. (Snoby odpuście sobie krytykę disco polo, bo to jest taka obłuda, że oficjalnie się krytykuje, a nieoficjalnie słucha i zna wszystkie kawałki i teksty).

Inną, ciekawą piosenką ze sceny ukraińskiej może być znana już Kalyna, Natalki Karpy. Też ładna i melodyjna, ale jednak, moim zdaniem, Mirami lepsza jezyk


PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Mało jest piosenek, które mają coś tak pozytywnie energetyzującego w sobie umiech Pomijam nasze disco polo, bo tu jest wiele takich kawałków. (Snoby odpuście sobie krytykę disco polo, bo to jest taka obłuda, że oficjalnie się krytykuje, a nieoficjalnie słucha i zna wszystkie kawałki i teksty).


Haha nie wszyscy, nie wszyscy smiech2
Posłuchaj niejakiego Justina Bieber'a, powinien ci przypaść do gustu smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 11:49  
Cytuj
fractal, przeczytałeś już ten kodeks cywilny?
Widzisz, wyśmiewając nawet tego Biebera, którego nie znam, pokazujesz swoje prostactwo, typowe dla nazwijmy to, strony jaśnie oświeconej. Kpina, pogarda, wywyższanie siebie to takie typowe dla was. Czy czujesz się pod jakimś względem lepszy, bo rzeczywiście nie słuchasz disco polo?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
fractal, przeczytałeś już ten kodeks cywilny?
Widzisz, wyśmiewając nawet tego Biebera, którego nie znam, pokazujesz swoje prostactwo, typowe dla nazwijmy to, strony jaśnie oświeconej. Kpina, pogarda, wywyższanie siebie to takie typowe dla was. Czy czujesz się pod jakimś względem lepszy, bo rzeczywiście nie słuchasz disco polo?


Czemu się tak denerwujesz?
Gdzie ty widzisz kpinę, pogardę i wywyższanie się?
Jedni lubią słuchać Mozarta, inni "majteczki w kropeczki", nikt nikomu nie zabrania, to wolny kraj smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 12:05  
Cytuj
Jak to gdzie widzę kpinę?
W sposobie twojej odpowiedzi na moją opinię.


CYTAT
Haha nie wszyscy, nie wszyscy smiech2
Posłuchaj niejakiego Justina Bieber'a, powinien ci przypaść do gustu smiech2


smiech2 Ta emotikona mówi sama za siebie. Wy, pokolenie skrótów i emotikonów nimi właśnie wyrażacie swoje zdanie. A ja umiem to interpretować. I zarówno Mozart jak i Bayer Full mają takie samo prawo bytu i podobania się, na zasadzie równości. Nie można udowadniać, że Mozart jest lepszy od tych majteczek w kropeczki, gdyż de gustibus non est disputandum.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 12:13  
Cytuj
co do nutki to raczej nie w moim stylu, choć nie jest zła. najlepsze są chyba te panie na teledysku.. nie da sie urkyć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 15:29  
Cytuj
Nie wazna muza wazne co a raczej kto na teledyskuumiech ja kupujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 16:08  
Cytuj
Ee muzyka bez szału..poprostu nie moj klimat>Ale zeby pisac takie durnoty ze majteczki w kropeczki sa lepsze albo na tym samym poziomie co Mozart to juz lekka przesada....!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
Ee muzyka bez szału..poprostu nie moj klimat>Ale zeby pisac takie durnoty ze majteczki w kropeczki sa lepsze albo na tym samym poziomie co Mozart to juz lekka przesada....!


A kto królewnie dał prawo narzucania gustów? Ja mogę uważać, że majteczki są lepsze od Mozarta. Można polecać jakąś muzykę, film itd, a nie z góry zakładać, co dobre a co złe. Że ta komuna tkwi w tych umysłach jezyk Jednemu się podoba Pan Tadeusz a innemu, jego 13 księga. I obaj są równi. Tzw. piękna nie można nikomu narzucić. Każdy sam ocenia, co dla niego jest pięknem.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 16:32  
Cytuj
No wlasnie sam piszesz ze kto dal prawo do narzucania gustow a jak juz ktos sie nie zgodzi ze ten teledysk co wystawiles jest swienty to juz wielkie halo.Ja napisalam ze mnie osobiscie sie nie podoba i tyle.Mam do tego prawo?Mam.Tak samo jak ty do napisania ze to jest fajne.A ze sadzisz ze majteczki sa lepsze od Mozarta to juz twoj problem.umiech A kto ma komune w umysle to ja juz lepiej pisac nie bede...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 16:42  
Cytuj
Mój problem, księżniczko. I w tym zdaniu zawiera się cała twoja ocena. Ty jesteś lepsza, bo słuchasz Mozarta a ja gorszy, bo lubię majteczki w kropeczki. Dopóki ta mentalność się nie zmieni, nigdy w tym kraju się nie poprawi. Wielkie halo jest nie o teledysk, tylko o to, że dureństwem jest porównanie Mozarta do majteczek. Nie będziesz narzucać gustu i rzeczy, które mam ze sobą porównywać. Oczywiście masz prawo, ale właśnie dlatego wyłazi mentalna komuna z umysłu. Ktoś lepiej wie, co ma mi się podobać. Dziś nie da się zamknąć za inne poglądy, ale można np. wyśmiać. Co niniejszym czynią tutejsze POkemony, czyli mentalna komuna.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:00  
Cytuj
Ty to naprawde masz jakis problem....wszystkich atakujesz jak nie jest po twojej mysli.I to wlasnie TY narzucasz wszystkim swoje zdanie i poglady a jak ktos uwaza juz co innego to najlatwiej jest go zwyzywac od durniow i komunistow.Tak naprawde to sam chyba jestes komunista skoro piszesz ze niestety dzisiaj nie da sie zamknac nikogo za inne poglady..czyli dobrze by bylo jakby sie dalo?Wez na wstrzymanie i sie uspokoj i przestan gadac ciagle o tej komunie.Nic na to nie poradzimy ze ona nadal jest i bedzie w naszym cudownym kraju..jedyne lekarstwo wyjechac...a tobie by sie to ptrzydalo moze bys sie uspokoil troche..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:02  
Cytuj
Podobno jest to hit karnawału. Fajna nuta i świetny ma tutył ;) Mirami Feat. Vova Zilvova - Sexualna smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:06  
Cytuj
Dziad o chlebie a baba o niebie. Większego wolnościowca na tym forum to nie ma ode mnie. Jestem za wolnością poglądów, opinii, gospodarczej i piętnuję wszelkie jej ograniczania. Wolność to coś takiego, że pan A kocha majteczki w kropeczki, pani B weź to do buzi, a pani C Mozarta. I A=B=C. Ale jeśli pani C twierdzi, że pan A i pani B mają jakiś problem, że im się podoba, to co lubią, to już mamy narzucanie poglądów i brak wolności. Dla mnie jest A=B=C, a dla ciebie A=B jest mniejsze od C. (forum nie chce przyjąć matematycznego znaku)

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:11  
Cytuj
Muszę przyznać, że bardzo ciekawy teledysk;d a i sama nutka bardzo wchodzi do ucha.
Już się przy tym bawiłem i z tego co pamiętam nuciłem refrenik;;d
Wyborce już ciągnie na ten Wschód po oglądnięciu teledysku i stąd ten sentyment do komuny ale nie ma co mu się dziwić;p

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:17  
Cytuj
Gusta i guściki..

wyborco pisząc
CYTAT
(Dopóki ta mentalność się nie zmieni, nigdy w tym kraju się nie poprawi.)
nie do końca miałeś na myśli wolność poglądów umiech

co do disco polo - to pewnie większa połowa osób bawi się dalej przy tych nutach, tylko mało kto przyzna się do tego.

No i porównanie mocarta do disco trochę brzmi jak porównanie mercedesa z fiatem 125p co prawda fiat jest wytrzymalszy i może zauroczyć niejednego, ale jednak co klasa to klasa. umiech

pozdrawiam i ochłońcie trochę to nie temat polityczny.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:18  
Cytuj
Nie bo to ze ja powiem ze cos mi sie nie podobba to nie jest to zadne narzucanie pogladow.Nie mowie ze to jest glupie tylko ze nie w moim guscie.Poprostu wyrazam swoje zdanie i przez to nie ograniczam ani nie neguje niczyich pogladow.Skoro jestes za wolnoscia pogladow to dlaczego nie uznajesz zdania i gustu kogos innego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
Nie bo to ze ja powiem ze cos mi sie nie podobba to nie jest to zadne narzucanie pogladow.Nie mowie ze to jest glupie tylko ze nie w moim guscie.Poprostu wyrazam swoje zdanie i przez to nie ograniczam ani nie neguje niczyich pogladow.Skoro jestes za wolnoscia pogladow to dlaczego nie uznajesz zdania i gustu kogos innego?


Uznaje. Tylko nie podoba mi się mówienie, że dureństwem jest porównywanie Mozarta do majteczek. Takie stwierdzenie wyklucza takie porównywanie, a to już przeczy wolności. Każdy ma prawo mieć swój gust. Tylko wyobraź sobie, że jakby większość taka była jak ty i przegłosowaliby takie prawo, że nie wolno nadawać majteczek. To już kolejne zaprzeczenie wolności.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 17:49  
Cytuj
Większość zapewne chciałaby żeby panie z teledysku były topless ale chyba nie jesteśmy wstanie tego przegłosować;d

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
A ze sadzisz ze majteczki sa lepsze od Mozarta to juz twoj problem.umiech

Ja nie widzę w tym problemuumiech a majteczki w kropeczki są lepszesmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 19:36  
Cytuj
Teledysk pasuje do muzyki... same du.y
(czyt. jak dla mnie lipa)

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
No i porównanie mocarta do disco trochę brzmi jak porównanie mercedesa z fiatem 125p co prawda fiat jest wytrzymalszy

hehe!!!! echo pod jakim względem jest wytrzymalszy??

kawałek nawet fajny szkoda, że coś podobnego nie wychodzi u rodzimych "grajków" umiech
ps Mozart piszemy przez "z" nie "c" i wielką litrą, bo to nazwisko;)


edit: gdzie można to "zassać"??

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »